>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP&WTA w TV i internecie

rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
RG się skończył, powiedzcie Pany jakie teraz będą transmisję.

Londyn ATP będzie pokazywany na Eurosporcie tak? Wimbledonu nie będą pokazywać. Jak z innymi stacjami? Sportklub i Polsaty Sportowe.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Halooo Wimbledon...Ten turniej będzie pokazywać PS i PSExtra. Swoją drogą, ktoś wie co się stało z kanałem Super Tennis ? Zniknął z Polsatu Cyfrowego albo zmienili kanał, a ja go nie potrafię odnaleźć.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jaka stacjaa bedzie transmitowac mecze z Halle?


christopher48 // Niemiecki SPORT1 (dawny DSF) pokazuje ten turniej.
 
T 13

txc

Użytkownik
Czy tylko mnie draznia relacje Polsatu, na czele z tą pseudo kementatorką? Generalnie wszyscy sa mocno do d..., ale ona osiegnela w tym mistrzostwo.
Pytanko do orientujacych sie w temacie. Czy sa w ogole jakies widoki na to, ze Eurosport bedzie mial kiedykolwiek Wimbledon?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
WTA nie przedłużyła umowy z paneuropejskim Eurosportem i chce teraz sprzedawać prawa stacjom w poszczególnych krajach.
Może to oznaczać, że każdy turniej pokaże inna telewizja, niekoniecznie otwarta, a niektórych nie zobaczymy w ogóle. Eurosport zachował prawa do trzech Szlemów, które transmituje od lat - Australian Open, Rolanda Garrosa i US Open.

sport.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Ja oglądam na polsat sport news, ale powinno być również na polsat sport extra, jeżeli ktoś posiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie , ale polsat sport news chamsko wczoraj zagral po 3 setach meczu wrzucil siatkowke(malo ciekawy mecz skry i na dodatek oczywscie byla to powtorka) a podal info ze mecz jurka jest na polsacie sport ktory dla wiekszosci byl niedostepny. Moje pytanie brzmi : czym bylo to spowodowane, myslicie ze specjalnie to zrobili poniewaz gral polak i na dodatek byl to dla wielu z nas ciekawy pojedynek. drugie pytanie brzmi czy dzis tez tak postapia i poleca w kulki. w programie telewizyjnym PSNews na dzis zaplanowana jest transmisja tego meczu, oby znow tak nie postapili jak wczoraj.
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
W najbliższych dniach na polskich stacjach nic nie będzie live , nie licząc Eurosportu i ATP w Dausze .
Jedynie na nie kodowanych kanale Supertennis jutro idzie Hopman Cup (live) , do tego od 3 stycznia będą pokazywać ćwierćfinał Brisbane (live) aż do finału .
Kanał idzie w SD zarówno jak i w HD
Poniżej parametry tego kanału w HD
Hot Bird 13B 12475.00 H 89 HB8 Europe DVB-S2 8PSK 29900 3/4
Służę pomocą w ustawieniu tego kanału

Od 14 stycznia na Eurosporcie Australian Open
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
http://www.sport.pl/celebrities/1,83535,13185924,Tenis__Transmisje_z_meczow_Radwanskiej_w_tym_roku.html

Polska telewizja publiczna wykupiła prawa do transmisji tegorocznych meczów Agnieszki Radwańskiej w zawodach WTA Tour - twierdzi tenisowy serwis Tenis.net.pl. W zeszłym roku mecze z tego cyklu transmitował Eurosport.

Serwis Tenis.net.pl twierdzi, że oprócz meczów najlepszej polskiej tenisistki w cyklu WTA Tour TVP pokaże jeszcze jej spotkania z turniejów wielkoszlemowych Australian Open, Roland Garros i US Open. Prawa do meczów z Wimbledonu ma Polsat Sport.

TVP pokazała już mecze Radwańskiej z turnieju WTA Sydney. Polscy kibice mogli obejrzeć półfinał i finał, który Polka wygrała z Dominiką Cibulkovą 6:0, 6:0.

- Niezmiernie cieszymy się z tego, że udało nam się nabyć prawa do transmisji półfinałów i finału turnieju w Sydney. Ale to nie koniec. Cały czas negocjujemy prawa do całego cyklu WTA, oczywiście oprócz turniejów wielkoszlemowych - powiedział Marian Kubalica, zastępca dyrektora do spraw obsługi wydarzeń sportowych Telewizji Polskiej.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Eurosport nie będzie pokazywał od poniedziałku WTA w Paryżu niestety, czy ktoś wie czy turniej będzie pokazywany gdzieś live w telewizji czy w internecie?

Andre@
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Eurosport nie będzie pokazywał od poniedziałku WTA w Paryżu niestety, czy ktoś wie czy turniej będzie pokazywany gdzieś live w telewizji czy w internecie?


Andre@
Ja się przypadkiem natknąłem na Twitterze na informację że będzie pokazywany na angielskim Eurosporcie. A że będą streamy to oczywistość.
 
Do góry Bottom