>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Audi Cup 2013 (31.07-01.08.)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Audi Cup to jeden z ciekawych turniejów towarzyskich organizowanych latem. Co dwa lata na Allianz Arena w Monachium spotykają się czołowe drużyny świat i są pary, które można byłoby wstawić jako ewentualny półfinał, albo finał LM i nikt nie miałby pretensji. Bayern, Milan, wcześniej Barcelona, czy Manchester United – jest na czym oko zawiesić.

http://www.youtube.com/watch?v=fo28yz6CuGQ

I co fajne, zwłaszcza dla europejskich widzów, a tym bardziej z krajów takich jak Polska w każdej edycji można zobaczyć przedstawiciela Ameryki Południowej. Piłka tam jest na wysokim poziomi, a jednocześnie brakuje w telewizji, w przekazach medialnych informacji, czegoś namacalnego z tamtych regionów. Dzięki takim właśnie rozgrywkom my tutaj Europejczycy, bez zarywania nocy przed internetowym streamem możemy poczuć tamte klimaty. Oprócz tego za kilka dni zagrają Milan i Manchester City, drużyny których przedstawiać nie trzeba, warto zobaczyć jak prezentują na parę chwil przed starem sezonu.

Zapraszam do dyskusji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern Monachium v Sao Paulo
Bayern Monachium AH:-3 kurs: 2,425 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: no niestety granie na mecze towarzyskie źle się kończy. Nowy trener sobie testuje różne ustawienia i nie ma co na razie ryzykować z typami)
Bayern Monachium AH:-4 kurs: 4,65 buk: Bet365 ⛔
Bayern Monachium po porażce z Borussią będzie dodatkowo zmotywowany, żeby się popisać przed swoją publicznością. Pokazać kibicom się z najlepszej strony. Wiemy, że lubią strzelać dużo goli nawet w meczach towarzyskich przed swoją publicznością. Minimum te 4 gole myślę, że zakręcą, a spodziewam się nawet i 6:0. Nowy trener na pewno będzie chciał coś pokazać po przegranym superpucharze. Tak się też dobrze składa, że za użytkownikiem barca14 obserwuję drużynę Sao Paulo, która ostatnio przeżywa spore problemy. U siebie w lidze, albo przegrywają i to nawet u siebie, albo remisują. Drużyna przeżywa problemy. W ostatnim ich meczu z Corintians, który oglądałem w całości, praktycznie nie było ich. Remis 0:0 był tylko dlatego, że gospodarze byli nieskuteczni, stwarzali sobie możliwości, ale je marnowali. W mojej ocenie zagrożeniem tych typów może być.... wyłącznie pogoda. Jeśli do momentu rozpoczęcia tego spotkania będzie tak jak dzisiaj, czyli ok 30 stopni, to brazylijska drużyna może lepiej się czuć niż Bayern. Na całe szczęście mecz jest o 20:30, więc może nie będzie tak źle. Mam jednak nadzieję, że temperatura spadnie, mają być burze i deszcz i ochłodzenie czego życzę nie tylko drużynie Bayernu, ale i nam wszystkim ????
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Sao Paulo dla mnie kompletnie egzotyczne. Patrząc po ich ostatnich spotkaniach, pozbawieni formy. Nie będę się o nich rozpisywał, bo nie znam się kompletnie. Ale z chęcią posłucham kogoś kto widział ich niedawny mecz.
e: pisaliśmy w tym samym czasie post. ???? To co piszesz potwierdza mnie w przekonaniu do mojego typu. Z tego co zresztą widzę, Twój typ jest całkiem podobny.
Większą zagadką dla mnie jest skład Bayernu. A zwłaszcza obecność w nim Riberiego. Jeśli wejdzie w pierwszym składzie, jestem spokojny o wynik. Jeśli i obrona będzie zestawiona optymalnie, to ciekawy dla mnie wydaje się kurs z Bwin:
Dokładny wynik: 4:0, 5:0 lub 6:0 @4,2.
28/07/13 Liga. Corinthians - Sao Paulo 0:0
25/07/13 Liga. Sao Paulo - Internacional 0:1
20/07/13 Liga. Sao Paulo - Cruzeiro 0:3
18/07/13 Corinthians - Sao Paulo 2:0 (Recopa Sudamericana - coś chyba jak odpowiednik Superpucharu UEFA w Europie)
14/07/13 Liga. Vitoria - Sao Paulo 3:2
Tabela brazylijska:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern Monachium v Sao Paulo Typ: Bayern do zera Kurs:1,72 Bet365
Widzę, że wstępnie preferujecie win Bayernu z wysokim handi. Ja nie byłbym tu taki pewny. Na Bayern po spotkaniu z BVB posypały się gromy przede wszystkim za defensywę i myślę, że gospodarze skupią się na tym aspekcie. Ogromna presja ciąży na zawodnikach i będą chcieli mieć spokój od pytań: a czego tak, a czego to, a tamto, czego znowu bramka stracona, czego dwie itd. Bayern ma moim zdaniem solidną obronę, nawet bardzo dobrą, co pokazał w ubiegłym sezonie, ma czołowego bramkarza i pewnie będzie mieć posiadanie piłki koło 70 %, jak nie over 70 %. Nie znam się na Brazylijskiej, choć kiedyś coś na temat tej piłki wiedziałem, brak czasu mnie ogranicza. Więc nie powiem nic o rywalu, wnioski co do typu wyciągnąłem na podstawie oczekiwani, jakie są wobec Gwiazdy Południa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Bayern - Sao Paulo (zwycięzca 1. połowy - Bayern -1AH) 1.79 188bet 3/10 ⛔⛔
Kolejny wakacyjny turniej Bayernu tego lata. Po spacerowym Telekomie czas na nieco poważniejszych przeciwników w Audi Cup. Na pierwszy ogień goście z Ameryki Południowej. W Brazylii liga trwa w najlepsze, a drużyna Sao Paulo radzi sobie nadspodziewanie źle. Po 11 rozegranych spotkaniach zajmują spadkowe miejsce z bilansem 2-3-6, dodatkowo mając rozegranych więcej spotkań od reszty przeciwników. Widać, że drużyna w dołku, w Monachium będą typowymi dostarczycielami bramek.
O Bayernie wszystko zostało napisane. Kilka dni temu zostali wybudzeni z błogiego snu, przegrywając z BVB w Superpucharze 4:2. Co prawda dwie bramki zawalił zwykle rezerwowy Belg van Buyten, nie grał motor napędowy Franc Ribery, a bramki nie strzegł podstawowy bramkarz Manuel Neuer tylko wątpliwej klasy rezerwowy. Mimo to, gra drużyny nie wyglądała już tak ślicznie jak przez cały wcześniejszy okres przygotowawczy. Są gospodarzami turnieju, bez wątpienia będą chcieli zmazać sobotnią plamę. Cały stadion będzie za nimi, być może wrócą Ribery i Neuer. Podejrzewam, że Guardiola nadal będzie chciał testować (co prawda mam nadzieję, że ploty o Schweinsteigerze na stoperze to tylko takie żarty, ale znając chorą chęć hiszpańskiego trenera do nadawania drużynie swojego stylu bez względu na osiągane przez nią wcześniej wyniki to kto wie...), ale mimo wszystko - Sao Paulo to nie BVB, na tą chwilę są słabsi od większości drużyn Bundesligi. Bayern zje ich na śniadanie - zwycięstwo trzema bramkami to minimum, jeśli zagra Ribery to może zakręcą się nawet koło sześciu. Od pierwszych minut drużyna będzie chciała pokazać swoją wielkość i udowodnić, że ostatni Superpuchar był tylko wypadkiem przy pracy. Na pewno wygrają pierwszą połowę, na wypadek gdyby miało to być zwycięstwo jednobramkowe podpieram się azjanem.
Do drugiego spotkania nie wiem jak podejść, mając ponadto na uwadze rangę turnieju. Na pewno jakieś bramki padną, bardziej skłaniałbym się na Anglików ze względu na zestawienie defensywy Milanu na Audi Cup.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayern Monachium v Sao Paulo Typ: Bayern do zera Kurs:1,72 Bet365
Widzę, że wstępnie preferujecie win Bayernu z wysokim handi. Ja nie byłbym tu taki pewny. Na Bayern po spotkaniu z BVB posypały się gromy przede wszystkim za defensywę i myślę, że gospodarze skupią się na tym aspekcie. Ogromna presja ciąży na zawodnikach i będą chcieli mieć spokój od pytań: a czego tak, a czego to, a tamto, czego znowu bramka stracona, czego dwie itd. Bayern ma moim zdaniem solidną obronę, nawet bardzo dobrą, co pokazał w ubiegłym sezonie, ma czołowego bramkarza i pewnie będzie mieć posiadanie piłki koło 70 %, jak nie over 70 %. Nie znam się na Brazylijskiej, choć kiedyś coś na temat tej piłki wiedziałem, brak czasu mnie ogranicza. Więc nie powiem nic o rywalu, wnioski co do typu wyciągnąłem na podstawie oczekiwani, jakie są wobec Gwiazdy Południa.
Bardzo mądry typ, z którego skorzystałem. Zapomniałem o takim rodzaju zakładów, a do tego spotkania nadaje się idealnie. Bayern to wygra na pewno, a Sao Paulo skoro nie umie strzelać nawet w swojej lidze, naprawdę słabiutkim rywalom to tu ma strzelić ? No chyba, że zmobilizuje się jak Lechia Gdańsk na dzisiejszą Barcę ???? Apropos wiadomo czy zagra Manuel Neuer ?
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Manchester City - AC Milan
Manchester City @ 1.97 ✅ Betsson


Sprawa wygląda tak: Milan przyjechał tutaj w eksperymentalnym zestawieniu w obronie i wg La Gazzetta dello Sport wyglądać to będzie dziś tak CLICK. Constant na lewej jest solidnym wyjściem, choć mecz z Valencią rozegrany trzy dni temu nie był jednym z jego najlepszych; za to cała reszta obrony to eksperymenty. Zaccardo zagrał ogony w jednym meczu w ubiegłym sezonie wchodząc z ławki a Vergara jeszcze nie biegał w koszulce Rossonerich. Poza tym do ośrodka treningowego w Milanello dołączył dopiero 24.07 czyli równo tydzień temu (był na Mistrzostwach Świata U-20). I to są jedyni środkowi obrońcy powołani na ten turniej. Antonini to głęboki, trzeci wybór Allegriego na lewej - co dopiero na prawej stronie. Sporo kontuzji już na start, Robinho i Mexes leczą kontuzje po ostatnim meczu z Valencią (wygranym 2:1, w drugiej połowie mocno bronili wynik), De Sciglio także poza składem.

MCity z kolei po wycieczce na Czarnym Lądzie (dwie porażki, 0:2, 1:2) zaczęli grać trochę lepiej wygrywając najpierw z South China, później z Sunderlandem - oba mecze stosunkiem 1:0. Nigdy nie byłem przekonany do gwiazdek z Etihad ale trzeba im przyznać, że skład w jakim przyjechali do Monachium robi wrażenie dlatego spróbujemy po dobrym kursie (1.85, 1.90 w pozostałych firmach i będzie maleć).

EDIT [9:32]: Na oczy jeszcze dobrze nie widzę z rana.... Na środku wystawili Boatenga, nie Balotelliego.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City+Bayern kurs:2,15✅

Audi Cup jak zwykle dobrze obsadzone.W tym roku prócz Bayernu,będziemy mieli wicemistrza Anglii,Manchester City,trzecią drużynę ligi Włoskiej poprzedniego sezonu,AC Milan oraz Brazylijskie Sao Paulo.Nowy boss MC,Manuel Pellegrini zabrał do Niemiec najmocniejszy skład jaki mógł oprócz kontuzjowanego Matiji Nastasica.W RPA Obywatele rozegrali dwa sparingi.W pierwszym ulegli drużynie Supersport United 0:2,a w drugim również ponieśli porażkę tyle,że z drużyną Amazulu 1:2.Należy jednak zwrócić uwagę,że podczas pobytu na kontynencie Afrykańskim cała drużyna pracowała bardzo ciężko,a treningi przede wszystkim miały charakter siłowy.Podnoszenie sztangi,bieganie itp.Następnie przyszedł czas na turniej Barclays Asia Trophy,który The Citizens zresztą wygrali.Nie przyszło to jednak tak łatwo i przyjemnie,bo zarówno z drużyną Południowych Chin jak i Sunderlandem musieli się sporo namęczyć by oba spotkania zakończyć wynikami 1:0 na swoją korzyść.Dotychczasowe cztery mecze MC nie wyglądały z ich strony na popis dobrej gry ale można zauważyć dobrą formę Edina Dżeko,Jamesa Milnera czy też Vincenta Kompanego.Dziś także reszta powinna zaprezentować się lepiej niż w poprzednich grach.Na jakiej podstawie tak myślę?Na pewno najcięższe treningi już za zespołem i dziś powinni pokazać większą jakość,również skład w jakim przyjechał na ten turniej Milan także nie powala,bo brakuje w nim kilku ważnych postaci.Nie należy zapominać też o stanie boiska,bo murawa na Alianz Arenie w porównaniu do tej na jakiej MC zmagało się w Hong Kongu to istne niebo i tu Angielski zespół powinien wypaść dużo lepiej.Lepszej gry można się spodziewać też z tego względu,że Pellegrini bardzo poważnie traktuje ten turniej i jest to w sumie próba generalna przed rozpoczynającym się sezonem.Jedyne obawy jeśli chodzi o MC mam do formacji defensywnej.W RPA wyglądało to strasznie słabo,w Hong Kongu lepiej jednak dziś zamiast Nastasica w pierwszym składzie zobaczymy Lescotta który nie jest w najlepszej dyspozycji już od dłuższego czasu,a tacy zawodnicy jak El Shaarawy czy Boateng mogą to wykorzystać.Jednak tak jak podkreślałem Milan przyjechał tu w dość okrojonym składzie i ciężko będzie mu się przeciwstawić silnej drużynie MC,która w tym pojedynku jest zdecydowanym faworytem.Gdyby Milan przyjechał w optymalnym zestawieniu grałbym coś w ich stronę no ale brak Balotellego,Abate,Montolivo,Zapaty,Mexes&#39;a czy De Sciglio powinien dziś być znaczący i widoczny w ich poczynaniach.O drugim meczu nie ma co się rozpisywać.Dokładam Bayern na podbicie kursu,bo słabe w swojej lidze Sao Paulo nie powinno stanowić większego zagrożenia.Bayern na pewno tego turnieju nie odpuści z racji tego że są gospodarzami i ten mecz powinni spokojnie wygrać.Dla mnie finał Bayern-MC bardzo prawdopodobny.
Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 0

kruger07

Użytkownik
Manchester City - AC Milan
Manchester City @ 1.97 Betsson


EDIT [9:32]: Na oczy jeszcze dobrze nie widzę z rana.... Na środku wystawili Boatenga, nie Balotelliego.

Balotelli nie został nawet powołany, więc ciężko byłoby żeby zagrał.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Manchester City vs AC Milan
powyżej 2,25 goli kurs: 1,633 buk:pinnacle ✅ (jeszcze nie dołożyłem. Wynik 5:3 i wszystko w 1poł.)
Tak naprawdę mamy do czynienia w miarę z równorzędnymi drużynami. Ponieważ to nie jest mecz o stawkę to nie sądzę, żeby było specjalnego defensywnego nastawienia, każdy będzie się chciał pokazać. Miałem w pierwszej chwili pograć BTS, ale ponieważ od BTSu do pow 2,5 goli blisko, a i kursy takie same, wziąłem to. Przy 2 bramkach dostanę zwrot połowy stawki. Nie jestem do końca przekonany co do zwycięstwa City, ale za typami kolegów wyżej i samych buków tak wystawiających kursy pograłem jeszcze czystą 1.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Apropos wiadomo czy zagra Manuel Neuer ?
Za bundesliga.pl:
&quot;- Manuel miał problem, z którym już się uporał. Zobaczycie go w akcji w środę oraz czwartek podczas Audi Cup - ogłosił hiszpański trener Bawarczyków podczas konferencji prasowej.&quot;
Jest na oficjalnej stronie Bayernu wywiad z Pepem, ale po niemiecku.. ;] żałuję, że nie uczyłem się tego języka w szkole. ;) Podobno wszyscy już są w Bayernie gotowi do gry, oprócz Götzego.
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Bayern Monachium - Sao Paulo
Bayern(-2, -2.5) | 2.0 Bet365
Bayern wygra do zera | 2.0 Bet365

Po porażce z Borussia w Superpucharze Bayern zagra na własnym stadionie z Sao Paulo. Bayern powinien ten mecz wygrać i to zdecydowanie żeby choć trochę zatrzeć fatalne wrażenie z ostatniego meczu, Guardiola też ma do udowodnienia przed publicznością, że jest osobą na odpowiednim miejscu, dlatego też stawiam zwycięstwo trzema bramkami. Właściwie każdy mecz, gdy Bayern nie wygrywa zdecydowanie na trybunach słychać gwizdy. Neuer najprawdopodobniej już zagra, van Buyten idzie w odstawkę, wraca Dante gdzie powinien być, więc z obroną będzie dużo lepiej, dlatego też podbijam propozycję typu darius010. Jedyną niewiadomą dla mnie to druga linia, ciężko mi sobie wyobrazić kolejny mecz bez Schweinsteingera na środku, no ale cóż, Guardiola ma swoją filozofię, zobaczymy jak to wyjdzie.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Manchester City - AC Milan 1 (-0,5) @2.00 Pinnacle 4/10 ✅

Kurs może nie zbyt wysoki w takim meczu na neutralnym terenie, ale Manchester powinien ten mecz wygrać. W kadrze Milanu zabrakło kontuzjowanych: Abate, Bonera, De Sciglio, Mexes, Pazzini, Robinho, Balotelli, Zapata i Montolivo. Skład awizowany City zdecydowanie mocniejszy, min. Silva, Dżeko, Toure, Jovetić czy Milner. Milan musiał zabrać na turniej kilku graczy Primavery z powodu braków i personalnie wyglądają słabiej od Anglików.

Przewidywane składy:

Manchester City: Hart - Richards, Kompany, Lescott, Clichy - Jovetic, Rodwell, Yaya Toure, Silva, Milner - Dzeko.

AC Milan: Abbiati - Antonini, Constant, Pinato, Zaccardo - de Jong, Nocerino, Muntari, Boateng - El Shaarawy, Niang.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
Manchester City - AC Milan
Typ : Manchester City
@ 1.75 Bet-at-home

Kursy spadły, jeszcze wczoraj widzialem 2.0 no ale wahałem się troszkę ale dzis juz nie czekam na wiekszy spadek dlatego zagralem po 1.75. Co do meczu to na papierku wydaje się lepsza druzyna Obywateli, po ich dwóch slabych meczach towarzyskich chyba wkoncu nabrali jakiejs formy choc to tylko wyniki po 1-0 to wydaje mi sie ze otrząsneli sie juz po tych dziwnych porażkach. Sklad Manchesteru przyjechał dobry a wręcz prawie najmocniejszy. Milan kilka eksperymentów w obronie także widzę tu jakies braki w zgraniu które mogą wyjsc przy tak mocnym przeciwniku. Jest to doskonały dla tych druzyn turniej na przygotowanie przedsezonowe gdyż grają z naprawde mocnymi ekipami i chyba wszyscy chcą pokazac sie z jak najlepszej strony i wywalczyc prestiz w tym pucharze. Dla mnie to City jest w tym pojedynku faworytem i to na nich stawiam. Na marginesie dołączam Apoel z LM i wychodzi fajne ako koło 2,9 ???? POZDRAWIAM
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Line up: Neuer - Dante, Ribéry, Martínez, Robben, Rafinha, Pizarro, Lahm, Alaba, Schweinsteiger, Kroos
Gramy na Bayern. ????
e: Czyżby Martínez na środku obrony z Dante?
Żeby nie dublować tego co pisaliście dodałbym jeszcze:
over 1,5 w pierwszej połowie @1,75 bwin. ;/
 
bartek87 2

bartek87

Użytkownik
Bayern - Man. City obie strzelą?: TAK @ 1.55 STS

Dla mnie najlepszym typem na ten mecz jest zagranie w tym meczu, że obie drużyny zdobędą gola. Nie jest to jakiś mecz o stawkę, a bardziej o prestiż i drużyny pewnie będą grać otwarty futbol, więc kilka tych bramek może wpaść. Na pewno w drodze po zwycięstwo tego turnieju Bayernowi może pomóc własny stadion i kibice, ale przy potencjale ofensywnym jednego i drugiego zespołu, myślę że bramki padną po obu stronach.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Man City over 1,5 gola @ 2,75 bet365
City wbiło ostatnio pięć goli Milanowi w Audi Cup, - osobiscie nie ogladalem tego spotkania, ale słyszałem że byl bardzo otwarty. Mecz z Bayern przypuszczam, że będzie podobny. Manchester dysponuje świetną ofensywę, wkroczyli w bardzo ważny etap przygotowań i myślę, że pokażą o wiele więcej niż z Milanem. Bayern to bardziej wymagający rywali niż Milan i od nich też można się spodziewać dobrej gry po poprzedniej porażce z Dortmundem. Sądzę jednak, że kurs na City trochę lekceważy drużyne z Anglii, moim zdaniem mecz zapowiada się fajnie ofensywnie z dużą ilością bramek. Manchester ma dużo wariantów, na ławce kilku świetny ofensywnych graczy. Pellegrini posiada szeroką i przede wszystkim mocną kadrę i na pierwszy rzut oka - na papierze zespół top 5 na świecie. Wszystko jednak zależy od zgrania. City ma się czym przeciwstawić więc nie obawiam się o ich ofensywę bo na pewno swoje strzelą. Dwie bramki? Szansa całkiem duża. Biorąc pod uwagę atmosfere oraz nastawienie obu drużyn możemy się liczyć z kilkoma golami, over 1,5 wcale nie jest wysoką linią a kurs pozytywny. Moim zdaniem warto zagrać.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Bayern Monachium vs Manchester City-Obie strzelą?TAK kurs:1,50✅

Tak jak można było się spodziewać w dzisiejszym finale spotykają się mistrz Niemiec,Bayern oraz wicemistrz Anglii Manchester City.Po obejrzeniu wczorajszych spotkań doszedłem do wniosku,że na to spotkanie najlepszym typem będzie to iż obie drużyny strzelą po przynajmniej jednej bramce.The Citizens zrobili wczoraj prawdziwy trening strzelecki pakując Milanowi 5 bramek w 30 minut.Świetny debiut zanotował Jovetic,autor dwóch asyst,z bardzo dobrej strony pokazał się Edin Dżeko,który zdobył 2 gole oraz reszta piłkarzy ofensywnych.Nie wiadomo czemu w ostatnich piętnastu minutach pierwszej połowy w szeregi MC wkradło się rozprężenie i Milan wykorzystał skrzętnie trzy błędy defensywy Obywateli.Obrona The Citizens tak jak przypuszczałem nie spisała się najlepiej,a wręcz słabo.Należy jednak zauważyć,że całą defensywę tworzyli gracze rezerwowi(Richards,Garcia,Lescott,Kolarov).Dziś prawdopodobnie ujrzymy inne zestawienie i na boisku od początku zameldują się Kompany,Zabaleta oraz Clichy lecz myślę,że zachować czyste konto przeciwko Bayernowi będzie bardzo ciężko.Bayern wczoraj wystawił mocną jedenastkę ale długo męczył się z dobrze zorganizowaną drużyną Sao Paulo.W każdym bądź razie stworzyli w przekroju całego meczu sporo sytuacji i zasłużenie zwyciężyli 2:0 po bramkach Mandżukicia oraz młodego Weisera.W moim odczuciu Bayernowi również trudno będzie zachować czyste konto przeciwko drużynie z Anglii.Wczoraj Sao Paulo w ofensywie było bardzo przeciętne,a mimo to potrafiło wywalczyć rzut karny oraz oddać dwa groźne uderzenia na bramkę Neuer&#39;a.Najsłabszym punktem defensywy Bayernu wydaje się być Rafinha,który zresztą był winny tej jedenastce i myślę,że mając przeciwko sobie Davida Silvę będzie mu ciężko ustrzec się od kolejnych błędów.Należy też zauważyć,że Javi Martinez,który wczoraj zagrał na stoperze nie jest zawodnikiem w pełni zwrotnym jeśli chodzi o grę na środku obrony i zawodnicy MC w pojedynkach z nim powinni również szukać jego błędów i wierzę,że będą potrafili to wykorzystać.O ofensywę Bayernu można być spokojnym,bo tacy gracze jak Ribery,Robben czy Mandżukić dziś powinni stworzyć sporo zagrożenia pod bramką Joe Harta.
Bukmacher:STS
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Bayern Monachium - Manchester City
Typ: x2 Kurs: 2,38 Bukmacher: Bet 365

⛔ 2:1
Także mamy jakże przez wszystkich przewidywany finał pucharu Audi Cup i uważam, że Bayern bardzo ale to bardzo może się w tym spotkaniu zdziwić i jak dla mnie jest duża szansa, że ominie ich kolejny puchar.
Widać ewidentnym okiem, że ekipa Gwiazdy Południa tak jakby złapała trochu zadyszki o czym świadczy chociażby tak słaba skuteczność we wczorajszym meczu z Sau Paulo, zdziwko z Borussią Dortmund i niezbyt porywająca 2 połowa w meczu z Barceloną ( gdzie grały same rezerwy Barcy).
A z drugiej strony mamy ewidentnie rozpędzającą się lokomotywę, która po nieudanych przedsezonowych sparingach podczas tournee w Republice Południowej Afryki, pojechała do Azji, gdzie grała już dużo lepiej wygrywając zorganizowany tam Barclays Asia Trophy 2013, by wreszcie wczoraj w ramach Audi Cup pokonać w półfinale AC Milan 5:3.
Powiem krótko, że stawiam w stronę Obywateli, gdyż za dużo zawodników tej drużyny jest w formie. Silva wyczynia cuda, każda akcje przechodzi przez niego, Dżeko forma strzelecka wyśmienita, Toure z Fernandinho wymiatają jak się patrzy. Do tego Navas szybszy od wiatru i Jovetić, którego piłka szuka sama. Martwić może tylko obrona ale dziś zapewne w podstawie zagrają Kompany, Clichy czy Zabaleta więc na pewno będzie dużo lepiej.
Oj coś czuje pomimo iż mecz na Allianz Arena, że gospodarze po raz kolejny obejdą się smakiem kolejnego trofeum. Kurs na pewno zachęcający. Powodzenia !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Milan vs Sao Paulo
Milan kurs: 1,75 buk: Martahon ✅ (edit po meczu: udało im się i to wszystko)
Milan AH: -1 kurs: 2,35 buk: Martahon ZWROT
Myślę, że wczorajszy mecz zmęczył Sao Paulo, zależało im na Bayernie, a dzisiaj odpuszczą. Z 2 strony Milan będzie chciał się pokazać. Niestety nie oglądałem meczu z Milanem, wiem, że nie ma Balotelliego, ale wygrać pewnie wygrają.
Bayern Munich vs Manchester City
Bayern Munich kurs: 1,65 buk: Marathon ✅ (edit po meczu: mimo, że wygrali to jednak różnie mogło być, nie wiem czy to kwestia nie dotarcia przed sezonem, ale wydaje mi się, że Bayern sprawia gorsze wrażenie niż za Henkesa)
Bayern Munich AH: -1, kurs: 2,14 buk: Marathon ZWROT
Ja tam nie kombinuję z BTSem itd, to, że strzelili Milanowi nie oznacza, że strzelą Bayernowi. W tym sezonie zamierzam grać każdy mecz na zwycięstwo Bayernu z handi lub bez. Myślę, że po roku będę do przodu tak czy inaczej. Co do dzisiejszego spotkania, to wczoraj Bayern nie zachwycił - to była zabawa w ustawienia i taktykę, ale dzisiaj już klasowy przeciwnik i na pewno nie pozwolą sobie aby u siebie nie zdobyć tego pucharu, szczególnie po przegranym superpucharze.
Tak więc gram obydwa spotkania takimi samy zakładami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom