>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Audi Cup 2013 (31.07-01.08.)

Status
Zamknięty.
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
City z Milanem to wyglądem przypominał mecz Śląska z Hannoverem. Dużo akcji po obu stronach, a linie defensywne dziurawe niczym ser szwajcarski. Aż dziw bierze, że nie było dwucyfrowej liczby goli.
Z kolei Bayern z Sao Paulo było niczym starciem Barcelony z Celticiem w zeszłym sezonie LM. Bayern siedział większość meczu na połowie przeciwnika(ponad 30 strzałów na bramkę), Sao Paulo z autobusem w polu karnym i czekającym na kontry i babole w obronie Bawarczyków.
Ciężko mi szukać niespodzianki w meczu Bayernu z City, bo z Milanem, który zagrał pół meczu graczami z Primavery &quot;The Citizens&quot; powinni wygrać znacznie wyżej. Jeżeli miałbym stawiać to pewno na Bayern albo over rzutów rożnych(których niestety nie ma w ofercie póki co).
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
Oj coś czuje pomimo iż mecz na Allianz Arena, że gospodarze po raz kolejny obejdą się smakiem kolejnego trofeum. Kurs na pewno zachęcający. Powodzenia !
Zgodzę się jedynie z Twoim ostatnim zdaniem, że kurs na City jest obiecujący. A to przez to, że Bayern ciągle nie wie co ma grać. Nie rozumiem taktyki Guardioli, ale na praktycznie tydzień przed rozpoczęciem sezonu w Bayernie ciągle nie ma pierwszego składu. Pep w środku pomocy ma co najmniej 5 bardzo dobrych zawodników a na siłę upycha tam Lahma - prawego obrońcę, wstawiając w jego miejsce dużo słabszego Rafinhę. W zeszłym sezonie gra Robbena z Lahmem była genialna. Obieganie, pomoc, krótkie podania. Z Rafinhą w składzie Robben traci bardzo dużo na jakości przez to, że nie ma klasowego pomocnika. Ale nawet mimo tego, że gra Bayernu na skrzydłach dalej jest na co najmniej wysokim poziomie i w każdym meczu przynosi im mnóstwo okazji, to nie ma kto tych okazji kończyć. I Mandzukić i Pizarro biegają po boisku bez żadnego konkretnego celu. Co z tego, że Ribery zakręci dwoma obrońcami i wrzuci piłkę w pole karne, jak tam nie ma nikogo. Ewentualnie pojawi się Robben, ale jemu piłkę trzeba podać na nogę, bo ze swoim wzrostem w powietrzu nie powalczy. Nie wiem czy to, że Bayern ma taką słabą skuteczność jest winą tego, że wszyscy trzej napastnicy (wliczam Müllera) są pod formą, czy winą tego, że praktycznie co mecz grają oni w innym ustawieniu. Coraz bardziej zaczynam obawiać się, że chęć Guardioli do odciśnięcia swojego piętna na tej drużynie przezwycięży zdrowy rozsądek i Bayern może mieć problemy w tym sezonie. Przez problemy rozumiem, nie zdobycie Mistrzostwa, czy nie dotarcie do finału LM. Bo oba te cele, patrząc na zakończenie ostatniego sezonu powinny być dla Bayernu i dla Guardioli celem minimum.

Ale wracając do meczu. Bayern gra chimerycznie. Nie wiadomo jaki skład tym razem wystawi Guardiola. Ja najchętniej zobaczyłbym Lahma z powrotem na swoim miejscu. W jego miejsce w pomocy dać Alcantarę, a w napadzie wystawić dwójkę - Mandzukic + Müller. Któryś z nich mógłby grać cofniętego na pozycji Kroosa, który jak dla mnie jest trochę pod formą.

Jak będzie dowiemy się pewnie za co najmniej 4 godziny, gdy Bayern &#39;twitnie&#39; swój skład.

Tak czy siak czysty win Milanu (@1,82 Pinnacle) i FCB (@1,65 Pinnacle) wydają się dla mnie najrozsądniejszymi opcjami. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barca14 84

barca14

Użytkownik
City z Milanem to wyglądem przypominał mecz Śląska z Hannoverem. Dużo akcji po obu stronach, a linie defensywne dziurawe niczym ser szwajcarski. Aż dziw bierze, że nie było dwucyfrowej liczby goli.
Z kolei Bayern z Sao Paulo było niczym starciem Barcelony z Celticiem w zeszłym sezonie LM. Bayern siedział większość meczu na połowie przeciwnika(ponad 30 strzałów na bramkę), Sao Paulo z autobusem w polu karnym i czekającym na kontry i babole w obronie Bawarczyków.

Ciężko mi szukać niespodzianki w meczu Bayernu z City, bo z Milanem, który zagrał pół meczu graczami z Primavery &quot;The Citizens&quot; powinni wygrać znacznie wyżej. Jeżeli miałbym stawiać to pewno na Bayern albo over rzutów rożnych(których niestety nie ma w ofercie póki co).
po 1,6 na Bayern? Po tyle to będzie można łapać handi -1 jak Bayern będzie grał na wyjeździe ze średniakami. Grając z 2 miejscem z Premier kurs 1,6? Beznadziejnie...Mimo, że City trochę kontuzji ma to Bayern chyba wcale nie ma lepiej, bo Ribery nie będzie grał, chyba że już wraca, to przepraszam.
Ale nawet jeśli Ribery ma grać to po 1,6 się raczej nie opłaca. Ciekawszą opcją byłby BTS jak tu już ktoś wspominał.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
po 1,6 na Bayern? Po tyle to będzie można łapać handi -1 jak Bayern będzie grał na wyjeździe ze średniakami. Grając z 2 miejscem z Premier kurs 1,6? Beznadziejnie...Mimo, że City trochę kontuzji ma to Bayern chyba wcale nie ma lepiej, bo Ribery nie będzie grał, chyba że już wraca, to przepraszam.
Ale nawet jeśli Ribery ma grać to po 1,6 się raczej nie opłaca. Ciekawszą opcją byłby BTS jak tu już ktoś wspominał.
A ja się jednak tutaj pozwolę z Tobą nie zgodzić. Bayern ostatnio tak zniżkuje tylko przez eksperymenty Pepe. Wczoraj w II poł po wymianie jednocześnie kilku zawodników pogubili się, nie wiedzieli jak grać. Tym nie mniej nie sądzę aby dzisiaj, jednak z klasową drużyną znowu miała miejsce zabawa. Nie wyobrażam sobie, żeby nie wygrali z City, które przynajmniej w zeszłym sezonie nie prezentowało się rewelacyjnie, a i sama liga, która nie wydała nawet jednego półfinalisty LM nie była znakomita. Ja po 1,65 na Bayern u siebie to będę brał każdy kurs z pocałowaniem ręki, bo nie prędko się to zdarzy. Grają u siebie, grają o puchar AUDI, przegrali superpuchar, wczoraj wygrali tylko 2:0, to wszystko wystarczy...
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
po 1,6 na Bayern? Po tyle to będzie można łapać handi -1 jak Bayern będzie grał na wyjeździe ze średniakami. Grając z 2 miejscem z Premier kurs 1,6? Beznadziejnie...Mimo, że City trochę kontuzji ma to Bayern chyba wcale nie ma lepiej, bo Ribery nie będzie grał, chyba że już wraca, to przepraszam.
Ale nawet jeśli Ribery ma grać to po 1,6 się raczej nie opłaca. Ciekawszą opcją byłby BTS jak tu już ktoś wspominał.
Ribery grał już we wczorajszym meczu. Win Bayernu to tak samo &quot;świetna&quot; opcja jak BTS, który jest po jeszcze niższym kursie.
Zresztą, ja czekam przede wszystkim na rogi, może na live będzie opcja, a Bayern postawię po tym jakie składy będą, ew. po pierwszych 15 minutach meczu, jak ta gra będzie się kleiła, bo Guardiola może znowu odwalić coś z ustawieniem, tyle ode mnie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wczoraj miałem nieprzyjemność oglądać Bayern to się wypowiem. Nie lubię tki-taki, a wczoraj byliśmy jej świadkami, żal było patrzeć jak Niemiecka (!) drużyna mając piłkę na 16, 11 metrze nie strzela na bramkę, tylko podaje w bok. Niemniej uważam, że Bayern jest dziś najlepszą drużyną na świecie, jednak z pół roku będzie potrzebował żeby się do hiszpańskiego stylu przystosować.
Co do typów na ten mecz to oczywiście Under 2,5. Bawarczycy „przeklepią w środku pola” ten mecz, City dostanie się kilka razy pod bramkę rywala. Mario Mandžukić ewidentnie początek sezonu bez wielkiej formy, podobno jest też skonfliktowany z Guardiolą. Pellegrini zapewne też nie będzie swoim kazał atakować bez głowy bo jak się otworzą to ich FCB upokorzy. I co najważniejsze jest taki kurs, że żal byłoby nie próbować. Robben całego meczu nie zagra, myślę że jak wczoraj czyli gdzieś 60 minut, ale może nawet nie zagra od początku, a de facto to on najbardziej straszy.
Mecz transmituje RTL.

Bayern Monachium - Manchester City Typ: Under 2,5 Kurs:2,7 Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom