>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
1 12

19kamil91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide United vs. Gold Coast United 2:1 ⛔
Typ:
2X
Kurs:
1.54
Bukmacher:
Bet-at-Home
Analiza: Już w piątek o godzinie 10:00 polskiego czasu, zainaugurowana zostanie 6. kolejka spotkań australijskiej A-League. Na Hindmarsh Stadium gospodarze, drużyna Adelaide United podejmować będą ekipę Gold Coast. Początek rozgrywek dla obu drużyn nie wygląda za dobrze. W pięciu dotychczasowych meczach, obie zanotowały po jednym zwycięstwie. Gospodarze z Adelaide mają na koncie 4 punkty i okupują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Tymczasem goście tego spotkania plasują się 2 lokaty wyżej z jednym punktem więcej. Gdy popatrzymy na ostatnie pojedynki z ich udziałem, zauważymy iż tylko raz na siedem starć wygrało Adelaide. Reasumując jest to początek sezonu. Obie drużyny prezentują bardzo podobny poziom. Sądzę, że typ na gości z podpórką będzie trafnym typem.
Historia pojedynków z udziałem obu ekip:
27.02/2011 Adelaide vs. Gold Coast 2:3
02.02/2011 Gold Coast vs. Adelaide 0:0
26.11/2010 Adelaide vs. Gold Coast 2:1
17.10/2010 Gold Coast vs. Adelaide 0:0
09.01/2010 Gold Coast vs. Adelaide 1:1
20.11/2009 Adelaide vs. Gold Coast 1:1
21.08/2009 Adelaide vs. Gold Coast 0:2
 
R 14

refulgeo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, AUSTRALIA: A-League
Spotkanie: Brisbane - Wellington 1:1 ⛔
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: betclic

Godzina: 07:00
Analiza:
Zawsze lubiłam Australię. Obstawiać. Nigdy nie było problemów z overami 1.5, +2.5 też wchodziły bez problemu, jak się wybrało odpowiedni mecz. Ale wczorajszyy dzień był pod tym względem katastrofą. W dwóch na 3 spotkania suma goli wynosiła poniżej 1.5. To jest wręcz niespotykane w australijskiej A-League. Dlatego właśnie sądzę, że dziś taki wynik się nie powtórzy. Oczywiście nie stawiam w ciemno, tylko po przeanalizowaniu meczu i stwierdzeniu, że jest to opłacalne.
W porannych godzinach, bo już o 7:00, Brisbane zmierzy się z Wellington. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze. Obie te drużyny spotykały się ze sobą już wielokrotnie, a część z ich wyników prezentuje się następująco:
Wed 26/01/11 AL Queensland Roar 2 - 0 Wellington Phoenix
Wed 03/11/10 AL Wellington Phoenix 1 - 4 Queensland Roar
Fri 27/08/10 AL Queensland Roar 1 - 0 Wellington Phoenix
Sat 09/01/10 AL Wellington Phoenix 3 - 1 Queensland Roar
Sun 29/11/09 AL Queensland Roar 4 - 1 Wellington Phoenix
Sun 23/08/09 AL Queensland Roar 1 - 1 Wellington Phoenix
Sun 28/12/08 AL Queensland Roar 3 - 2 Wellington Phoenix
Jak widać, mój typ w przeszłości dosyć często okazywał się opłacalny.
Gospodarze na początku sezonu są liderami. Po 5 spotkaniach mają na swoim koncie 13 punktów. A różnica ich bramek jest najwyższa i wynosi +12. W 5 meczach u siebie 4 razy zwyciężyli oraz raz zremisowali. Strzelili w nich 15(!!!) goli i stracili 5. Pokazuje to, że zdecydowanie są drużyną lubiącą i potrafiącą strzelać. W spotkaniach tych mój over został pokryty aż 4 razy!
Goście są do tej pory najsłabsi. Po 5 spotkaniach mają 4 punkty. W 5 ostatnich wyjazdowych meczach 3 razy przegrali, raz zremisowali oraz raz wygrali. Strzelili tylko 2 gole, stracili zaś 5. Myślę, że w dzisiejszym meczu będę walczyli o zdobycie bramki, jednak pod względem obrony zbyt wiele nie zdziałają. Mam nadzieję, że padną co najmniej 3 gole!
________________
Na inncyh forach piszę jako paaaulina28 i refulgeo, więc prosze nie traktować moich analiz jako plagiatów.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Cichutko tutaj ????
Szkoda, że nikt nie się nie rozliczył ze swoich typów. Ja spróbuję coś wyskrobać.

Central Coast Mariners - Newcastle Jets

Typ: 1✅
Kurs: 1,75

10 kolejka ligi australijskiej. Mecz pomiędzy wiceliderem Central Coast Mariners a 5 zespołem Newcastle Jets. Jako, że wiedzy z tej ligi nie posiadam żadnej będę bazował na suchych statystykach.
Zarówno ja, jak i bukmacherzy uważają w tym meczu za faworytów zespół gospodarzy. Choćby z racji układu tabeli.
Gospodarze po nieciekawym początku sezonu złapali wiatr w żagle i wygrywają mecz za meczem. Jeżeli jutro rano naszego czasu wygrają swój mecz, zrównają się punktami z liderem. Ponadto po 5 meczach rozegranych u siebie w tym sezonie mają bardzo dobry bilans 3-2-0.
Goście przeplatają mecze wygrane z porażkami. Jednak w tej przeplatance istnieje pewna prawidłowość. Punkty zdobywają głównie na własnym obiekcie. Na wyjazdach mają katastrofalny bilans 0-1-3. Udało im się strzelić ledwo jedną bramkę tracąc aż osiem. Typowa drużyna własnego boiska.
Wydaje mi się, że w kursie oscylującym w granicach 1,75 jest w tym meczu spore value na gospodarzy. Zaryzykuję i zagram za niewielką kwotę na gospodarzy.​
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Melbourne Victory vs Adelaide United 1, 1.83 SJ 4/10
Wynik: 1:1 ⛔

Melbourne Victory, były mistrz A-League odejmie jutrzejszego poranka Adelaide United - 9:45, w AU będzie 19:45. Oba zespoły w tym sezonie nie zachwycają, ale ja jednak widzę faworyta w postaci gospodarzy. Dlaczego :?: Ponieważ goście nie grają zbyt przekonująco w tym roku.... Grają słabo, a co najważniejsze mają bardzo niską skuteczność. Zdobyli zaledwie 7 bramek na 9 spotkań. Co prawda gospodarze strzelili 3 więcej, ale to jednak oni będą grali jutro na własnym boisku. I dodam też, że ekipa United straciła dotychczas 17 goli. Mają najgorszy bilans bramkowy, ale nie stracili najwięcej bramek w lidze. Gospodarze w tym sezonie z Kewellem na czele walczą o top 6. Nie będzie łatwo, ale takie spotkania jak to muszą wygrywać. Dla mnie Adelaide to outsider - niestety. Transfer Levchenko okazał się nieporozumieniem: 5/0... W dodatku ostatnio przegrali 0:4 u siebie z Central Coast... Podróż nie będzie długa, bo to ok. 400km. Różnice temperatur będzie jednak można odczuć. W Victorii jest przyjemniej pod tym względem. Co jest atutem gospodarzy. Wszystko przemawia na korzyść Melbourne Vic. I tak stawiam.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Widzę, że jak do tej pory tylko ja miałem szczęście w tym temacie. Mam nadzieję, że dalej tak będzie i spróbuję coś wyskrobać na jutro.

Wellington Phoenix - Queensland Roar
Typ: 2
Kurs: 1,95⛔

Jutro o godzinie 7.30 polskiego czasu rozpocznie się pierwszy mecz 11 kolejki ligi australijskiej pomiędzy drużynami Wellington Phoenix i Queensland Roar. Typ na gości, oparty oczywiście tylko i wyłącznie na statystykach.
Gospodarze to aktualnie 7 zespół ligi (na 10 zespołów) z dorobkiem ledwie 12 punktów w 10 meczach. Ostatnio co prawda Wellington zaczęli zdobywać tych punkcików coraz więcej, jednak mecze z Queensland, jak pokazuje statystyka H2H, nigdy im nie leżały.
Goście to lider tabeli z 20 punktami po 10 meczach. Ostatnio 2 porażki i czas najwyższy aby się zrehabilitować.
Dodatkowo kursy na gości zaczynają spadać. Trzeba brać, póki jest dobry.
Wiem, że te wypociny to nie analiza, ale nie interesując się ligą w tej sytuacji nic lepszego napisać nie potrafię, a intuicja podpowiada mi, że Queensland wygrają jutro to spotkanie.
edit: kryzys lidera trwa niestety..​
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Newcastle Jets – FC Sydney
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 11 kolejki Australijskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 6 pozycję w tabeli zespół Newcastle Jets z 5 FC Sydney. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 5 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 4x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a stracili 5. Goście natomiast w swoich 6 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 3x zremisowali a 1x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 4. Newcastle to bardzo chimeryczna drużyna która potrafi rewelacyjnie się zaprezentować lecz też potrafi zagrać poniżej oczekiwań. Goście natomiast opierają swój skład na powracających do A-Ligi Australijskich zawodnikach którzy posiadają bogate zaplecze zebrane po przez występy w silnych ligach. Mam tu na myśli takich graczy jak Nicholas Carle, Michael Beauchamp czy Brett Emerton. Ci wszyscy w/w zawodnicy tworzą aktualnie trzon kadry FC Sydney wnoszą tym samym spokój i opanowanie do zespołu. Reasumując myślę, że warto tutaj zaryzykować i postawić na wygraną przyjezdnych którzy aktualnie są silniejsi kadrowo oraz bardziej zmotywowani do wygranej.
1:2 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Perth Glory – Melbourne Heart
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 11 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się będący obecnie na 3 pozycji w tabeli zespół Perth Glory z 8 Melbourne Victory. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 4 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek s tracili również 7. Goście natomiast w swoich 6 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 2x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 9. Pomijając w/w statystyki warto spojrzeć na dotychczasowe osiągnięcia obydwu zespołów gdzie w moim przekonaniu to gospodarze są w lepsze dyspozycji stąd też mój typ na ten mecz to 1 po bardzo dobrym kursie.
1:2 ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A ja również zająłem się tym spotkaniem i widzę tutaj zupełnie inny scenariusz.
Perth vs Melbourne Heart 2 DNB, 2.25 Bet365 2/10 ✅ 1:2 :]
Gospodarze w fatalnej dyspozycji w ostatnim czasie: PRPWP. Poza tym braki kadrowe: Neville (4/0 pomocnik) oraz Coyen (7/0 defensor). Perth u siebie może i świetnie: 3-0-1, ale w A-League statystyki mają &#39;mało do powiedzenia&#39;. Co prawda gości czekała męcząca podróż, ale bez przesady. Perth jest słabsze w tej chwili. Melbourne w pełnym składzie do tego świetna passa: WWPWW - każda się kiedyś kończy, ale myślę, że nie teraz. Osobiście zagrałbym czysty win, ale boje się remisu. Moim zdaniem warto spróbować :!:
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Melbourne Victory – Wellington Phoenix
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: BWIN

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek dokańczający 11 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Melbourne Victory z 5 Wellington Phoenix. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 6 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 1x odnieść zwycięstwo a 5x zremisowali zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 7. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zremisować a 2x doznali porażki strzelając przy tym 2 bramki a stracili 4. Patrząc na tabele gospodarze nie mogą pozwolić sobie na porażkę z zespołem który będzie walczył o udział w serii play off dlatego też w moim przekonaniu każde inne rozwiązanie niż wygrana gospodarzy będzie tutaj sporą niespodzianką.
3:1 ✅
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Melbourne Victory vs Wellington 1, 1.78 Unibet 4/10 ✅ 3:1
Tym razem zgodzę się z Tobą Gumbi, mam podobne przeczucie co do tego spotkania. I co do statystyk dodam, iż H2H między tymi ekipami jest na korzyść dzisiejszych gospodarzy: 5w-6r-2p. Gospodarze zazwyczaj walczą o mistrzostwo, a tutaj wpadka na początku sezonu. Mają jednak jeszcze sporo czasu na ogarnięcie się i myślę, że dzisiaj nastąpi moment przełamania. Do składu wraca: Vargas, podstawowy defensor ekipy gospodarzy. Poza tym najistotniejsi zawodnicy Melbourne Victory wystąpią dzisiaj :!: Kewell jak i Thompson w pełni sił i liczę na ich doświadczenie. Wellington po długiej podróży (co z resztą charakteryzuje A-League). Są jednak w lepszej formie: RWPWW. Mają za to większy problem kadrowy, bo nie zagra dzisiaj: Lochhead (10/0 defensor) oraz Downey (1/0). Lochhead&#39;a na pewno nie będzie łatwo zastąpić, a i do tego nie wiadomy jest występ Paula Ifilla (7/2 napastnik). A jeśli on nie wystąpi to goście będą w tarapatach. Po tych informacjach myślę, że Melbourne nie powinno mieć kłopotów z gośćmi - poza tym spadki kursów widoczne na gospodarzy ;)
Powodzenia.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: FC Sydney – Adelaide United
Typ: I połowa gospodarze -1,5
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 12 kolejki Australijskiej I ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 4 pozycję w tabeli zespół FC Sydney z 9 Adelaide United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 4 ligowe spotkania na własnym stadionie w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 7 bramek a stracili również 7. Goście natomiast w swoich 4 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zremisować a 2x doznali porażki strzelając przy tym 3 bramki a stracili 10. Gospodarze tego spotkania po słabym okresie w ostatnim czasie zaczęli grać zdecydowanie lepiej zdobywając 7 punktów w 3 ostatnich kolejkach. Goście natomiast zupełnie nie radzą sobie w ostatnich występach 1 punkt w 3 kolejkach 8 straconych bramek 1 strzelona co pokazuje w jakiej dyspozycji jest Adelaide. Reasumując myślę, że jeśli gospodarze rozpoczną ten mecz w szybkim tempie to ich przewaga momentalnie się zarysuje co powinno zaowocować 2 bramkowym prowadzeniem do przerwy.
1:1 ⛔
 
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Wellington Phoenix -Newcastle Jets
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godz. 7:30 w ramach 12 kolejki Australia, A-League wybiegna piłkarze Wellington Phoenix i Newcastle Jets.
Wellington Phoenix u siebie gra swietnie zajmujac 2 miejsce strzelonych bramek 10 straconych bramek 6 zdobytych 13 punktów bilans (4-1-2) Jak widac gospodarze tylko u siebie potrafią grać. W ostatnim spotkaniu Wellington Phoenix grał na wyjezdzie przeciwko Melbourne Victory i przegrali to spotkanie 3:1.Wellington zajmuje 6 miejsce strzelonych bramek 13 straconych bramek 13 zdobytych 15 punktów bilans (4-3-5) Do kadry ich powracają : James Musa , Reece Crowther , Mirjan Pavlovic.
Niedostępni są : Tony Lochhead, Oscar Roberto Cornejo , Nick Ward , Andrew Durante oraz Mark Paston.
Newcastle Jets w meczach wyjazdowych sobie nie radzi dobrze strzelonych bramek 1 straconych bramek 10 zdobytych tylko 1 punkt bilans (0-1-4) W ostatnim spotkaniu Newcastle podejmowało u siebie Sydney FC i przegrali ten mecz 1:2. Newcastle zajmuje 7 miejsce strzelonych bramek 12 straconych bramek 17 zdobytych 13 punktów bilans (4-1-6) Newcastle ostatnio niezłe wyniki notuje.Dzięki tym rezultatom znajdują się w strefie play off.
Do kadry powracają : 31. Jacob Pepper , 26. James Virgili , 27. Tomislav Misura i 1. Ben Kennedy
Niedostępni są : 9. Zhang Shuo, 5. Ljubo Milicevic , 7. Kasey Wehrman , 10. Ruben Zadkovich , Neil Young , Michael Bridges , Jeremy Brockie , 5. Sean Rooney, 12. Jobe Wheelhouse, 6. Ben Kantarovski.

Składy :

Wellington Phoenix: 2. Manny MUSCAT, 6. Tim BROWN (c), 7. Leo BERTOS, 8. Paul IFILL, 9. Chris GREENACRE, 11. DANIEL, 12. James MUSA, 13. Troy HEARFIELD, 14. Mirjan PAVLOVIC, 15. Jade NORTH, 17. Vince LIA, 18. Ben SIGMUND, 19. Danny VUKOVIC (gk), 20. Reece CROWTHER (gk), 21. Marco ROJAS, 23. Dylan MACALLISTER

Newcastle Jets: 40. Matthew NASH (gk), 2. Taylor REGAN, 3. Adam APUZZO, 4. Nikolai TOPOR-STANLEY, 11. Tarek ELRICH 13. Sasho PETROVSKI, 14. Labinot HALITI, 17. Marcello FIORENTINI, 18. Marko JESIC, 19. Ali ABASS, 22. Kaz PATAFTA 24. Francis JEFFERS, 27. Tomislav MISURA, 31. Jacob PEPPER, 26. James VIRGILI, 1. Ben KENNEDY

Jak widzimy Newcastle nieco osłabione przystępuje do tego meczu.
Gospodarze jeśli chcą grać w play off muszą to spotkanie wygrać.Kolejek co raz mniej zostało.A wiedzą doskonale,że rywal z Newcastle ma mniej spotkań rozegranych i sporą przewagę.Sądzę,że gospodarze powinni odnieść zwycięstwo,ale jak bedzie zobaczymy.Pozdrawiam!

✅ 5:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
J 19

jmt

Użytkownik
Perth - Central Coast
typy:
Central Coast @ 1,90 stawka: 3j ✅
Perth poniżej 1,5 gola @ 1,30 stawka: 10j ✅

Widać, że uboga oferta na dzisiaj jeśli chodzi o piłkę, dlatego chwytam się Australii. Coś tam się śledzi, jednak jakimś specem na pewno nie jestem. Ok, ale do rzeczy. Central Coast - lider, swoje 5 ostatnich meczy wygrał, męczył się i to sporo, jednak były to między innymi spotkania z zespołami plasującymi się zaraz za nim, zwłaszcza ostatnio cieszy wyjazdowa wygrana z Brisbane Road - 2 miejsce w tabeli, która mam nadzieje, że podziałała jeszcze bardziej mobilizacyjnie, a zawodnicy nie spoczną na laurach. W końcu to ich ostatni mecz w tym roku, więc myślę, że chcieliby mieć świadomość, że spokojnie piastują pozycję lidera. Perth - typowy średniak, na swoim boisku na 5 spotkań wygrał 3, jednak bilans bramkowy u siebie 5:3, mówi o tym, że mecze nie należały do najciekawszych, a raczej były to zwycięstwa wymęczone. Stawiam zwycięstwo gości głównie ze względu na ich ostatnią formę, na 6 spotkań 5 wygranych, natomiast dzisiejsi gospodarze zdołali wygrać tylko 1.
Gram taki układ, ponieważ piłka lubi płatać figle, obawiam się, że Perth może się dużo bronić i remis może utrzymywać się sporo czasu, a później jakaś szybka kontra i może zrobić się nieoczekiwanie 1-0, jednak nie wydaje mi się, że stać ich na coś więcej.
Początek spotkania o godzinie 12.00.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Perth Glory vs Central Coast Mariners 2, 2.04 Pinn 4/10 2 (-1 AH), 3.00 B365 2/10 ✅, ✅ 1:3 ;)
Popieram bet na gości w tym spotkaniu. Perth poza statystykami ma również spore problemy kadrowe. U gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj: Burnsa (11/0 pomocnik), Andrezinho (10/1 pomocnik), Coyn&#39;a (7/0 obrońca) oraz kilku mniej istotnych zawodników. Do składu prawdopodobnie wróci Dodd (7/1 pomocnik), ale po kontuzji nie powinien zagrać całego spotkania, bardziej sądzę, że wejdzie w drugiej połowie - jeśli w ogóle zagra. Gościa natomiast wystąpią w pełnym składzie. Osobiście nie lubie w tej lidze grać na kontynuacje serii - tak jak JMT wspomniał, Central Coast 5 victorii z rzędu. Jednak szczerze powiedziawszy nie wydaję mi się tutaj by mógł paść inny wynik niż wygrana Marinersów, a i może pokryją handicap. H2H rónież przemawia a gośćmi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Sydney FC - Melbourne Heart 2 3,5 ✅ 0-4
Tobet
Prawdę powiedziawszy ( a raczej napisawszy), to w tym meczu może paść każdy rezulat.
W meczu zmierzą sie ze sobą 4 drużyna w tabeli z 2.
Gospodarze na swoim boisku zdobyli tylko 5 punktów w całym sezonie (5 meczów). Ostatnie mecze kończyły sie remisami albo zwycięstwem/porażką tylko 1 bramką. To właśnie mnie niepokoi, ale wierzę w skutecznośc rywali.
Drużyna z Melbourne w ostatnich 7 meczach odniosła 6 zwycięstw. Poniosła porażkę tylko z obecnym liderem rozgrywek.
Co do tego że bęfdzie to wyrównane spotkanie pokazują ostatnie spotkania obu drużyn. Na ostatnie 4 spotkania padły 3 remisy i jedno zwycięstwo na wyjeździe obecnego wicelidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide United vs Wellington 1 (DNB), 1.62 SB 5/10 ✅ 2:0 ;)
Adelaide United to póki co outsider ligowy. Ostatnie miejsce w tabeli, do tego słaba forma: RPRPR. Ostatni remis z Sydney miał być dość istotny i zwiększyć morale zespołu - w końcu to teoretycznie lepszy rywal (chociaż po porażce z Melbourne tak nie sądzę...). Aby walczyć o PO gospodarze potrzebują punktów. Dzisiaj będzie do tego dobra okazja i to do zainkasowania całej puli. Do South Australii przylatuje Wellington :!: Podróż podróżą, ale w samolocie zabrakło dwóch ważnych zawodników w ekipie gości: Iffilla (7/2) i Smitha (9/1). Co prawda zastępcy pokazali się z niezłej strony w ostatnim meczu u siebie z Jetsami. Ale czy Newcastle to aktualnie dobra drużyna :?: W dodatku Wellington za dobrze sobie poczyna w ostatnim czasie (PWWPW) i dzisiaj może się to zmienić. Dodam też, że goście na wyjeździe jeszcze nie wygrali i wątpię, że to się zmieni. Poza tymi informacjami do tego zakładu skusiła mnie też dobra nowina o powrocie dwóch defensorów w United: Mullena (8/1) oraz Boogaarda (6/0). Innym aspektem może być temperatura dzisiaj w Adelaidzie ok. 34 stopni - słonecznie i to również może się przyczynić do sukcesu gospodarzy. Klimat w Wellington troszkę się różni. Miejmy nadzieję, że zawodnicy Adelaide nie zawiodą :!:
Powodzenia.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Newcastle Jets - Perth Glory

Mecz można powiedzieć o sześć punktów. Oba zespoły grają nad wyraz słabo i zajmują odpowiednio dziewiąte i ósme miejsce, ale mają tą samą liczbę punktów, a różni je tylko liczba bramek.

Gospodarze ostatnie trzy mecze przegrali, tracą aż dziewięć bramek, a strzelając tylko trzy. Taką sytuację można usprawiedliwić nieobecnością w tych meczach czwórki podstawowych zawodników takich jak Kasey Wehrman, Ali Abbas, Jacob Pepper i Jobe Wheelhouse, którzy wracają na to spotkanie. Siłą tego zespołu z pewnością jest własny teren, gdzie przegrywają nawet mocni tej ligi - Central Coast i Melbourne Heart.

Goście natomiast na wyjazdach radzą sobie niezbyt dobrze. Do tej pory wygrali tylko jeden mecz, a ich bilans to 1-1-5, bramki 5:12. Podobnie jak Newcastle mają serię trzech meczy przegranych pod rząd. Tutaj sytuacja wygląda również podobnie co w meczach ich dzisiejszych rywali, gdyż kontuzji jest mnóstwo, a ławka rezerwowych króciuteńka. Podobnie będzie i w tym meczu, gdzie zabraknie paru zawodników z podstawowego składu.

Informacje o brakach :
- Newcastle : pierwszy raz od dłuższego czasu, trener Gary van Egmond będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników,
- Perth : lista jest dość długa - podstawowy obrońca Josh Mitchell (O, 11/0) i Chris Coyne (O, 7/0), najlepszy napastnik Shane Smeltz (N, 12/5), podstawowi pomocnicy Scott Neville (P, 4/0), Andrezinho (P, 10/1), rezerwowy bramkarz Neil Young (B, 0/0)

Statystyki :
- ostatnie trzy mecze na Ausgrid Stadium pewnie wygrane przez gospodarzy,
- ostatni mecz z piątego października, wygrany 2:0
- bilans meczów 5-5-8

Reasumując, uważam że to gospodarze jutro wygrają i przerwą złą serię spotkań bez zwycięstwa, ponieważ Perth z takimi osłabieniami i wąską ławką raczej nie ma czego szukać w Newcastle.
Newcastle Jets - Perth Glory | 1 - 1,90 Bet365 ⛔ 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom