>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide United vs Melbourne Heart 2 (DNB), 1.95 StanJames 2/10 1:1 Zwrot :p
Adelaide United w tym sezonie już może pomarzyć o play-offach w A-League. Niestabilna forma ekipy z South Australii spowodowała to, iż aktualnie zajmują przedostatnie miejsce w lidze i są już bez jakichkolwiek szans na wejście do TOP6. W lidze nie wygrali żadnego spotkania od 12 lutego - wtedy rywalem był ostatni zespół, Gold Coast United. Na szczęście grają też w azjatyckiej lidze mistrzów i póki co wyglądają jakby mieli zostać czarnym koniem rozgrywek. Pokonali Bunyodkor na wyjeździe, a dwa dni temu ograli teoretycznie lepszą Gambę - to spory sukces. I jak widać nacisk kładą na AFC, w sumie tylko tutaj mają pole do popisu w tej chwili. Jutrzejszy mecz z Melbourne Heart będzie bardzo ciężki. Zaledwie dwa dni temu Adelaide rozegrała mecz Gambą, a już za niespełna 12h rozegrają kolejny mecz ligowy. Poza tym gospodarze będą osłabieni brakiem dwóch zawodników: Dilevski (12/1 defensor) oraz zawieszony Barbiero (18/2 pomocnik) - dość istotne braki. Goście natomiast, w pełnym składzie. I chyba najważniejsze, goście mają motywację - Melbourne Heart (36pkt.) walczy o PO, ponieważ za plecami czai się Sydney FC (35pkt.) jak i Newcastle Jets (35pkt.). Będzie to bardzo istotny mecz dla ekipy ze stolicy Victorii. W dodatku pojawiają się minimalne wahania kursów i to z korzyścią na gości - minimalne spadki na ich czyste zwycięstwo. Forma gości jest dużo lepsza niż zespołu gospodarzy, a na wyjeździe odnoszą sporą ilość zwycięstw co świadczy o sile mentalnej zawodników ekipy z Melbourne. Jako ciekawostkę dodam, iż Adelaide nienawidzi się z drużyną Melbourne Victory i może odpuszczą ten mecz by w pewnym sensie upokorzyć niby silniejszą ekipę z Melbourne :?: Zobaczymy rano. Bet na pewno warty zagrania :!: ????
Ponad rok temu Melbourne udało się ograć zespół Adelaide United na Hindmarsh - może i tym razem tak będzie :!:
http://www.youtube.com/watch?v=Mli2Q1SZhRw
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
other 60

other

Użytkownik
Nie zgodzę się tu z analizą Benka, a konkretnie z kilkoma argumentami:
goście mają motywację - Melbourne Heart (36pkt.) walczy o PO, ponieważ za plecami czai się Sydney FC (35pkt.) jak i Newcastle Jets (35pkt.).
Zważając, iż jest to ostatnia kolejka rundy zasadniczej, Melbourne Heart mają już zapewniony udział w rundzie finałowej. Sydney zagra teraz mecz z Newcastle właśnie i obie te drużyny nie mogą wyprzedzić zespołu Heart. Melbourne może ten mecz wygrać, zremisować i przegrać, to nie ma tak wielkiego znaczenia.
Ten mecz jest teoretycznie ważniejszy dla gospodarzy. Otóż, jeżeli Adelaide przegra ten mecz, a w niedzielę Gold Coast wygra swój, wówczas Adelaide spada na ostatnie miejsce i jest degradowane do niższej ligi.
Toteż najbardziej można się w tym meczu spodziewać remisu, który gospodarzom zapewni ligowy byt.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Ten mecz jest teoretycznie ważniejszy dla gospodarzy. Otóż, jeżeli Adelaide przegra ten mecz, a w niedzielę Gold Coast wygra swój, wówczas Adelaide spada na ostatnie miejsce i jest degradowane do niższej ligi.
Toteż najbardziej można się w tym meczu spodziewać remisu, który gospodarzom zapewni ligowy byt.
Bzdura , W A-League niema czegos takiego jak degradacja.
 
other 60

other

Użytkownik
Bzdura , W A-League niema czegos takiego jak degradacja.
Ok. Mój błąd, zasugerowałem się poprzednim sezonem, gdzie North Queensland zajęli ostatnie miejsce i w tym sezonie już ich nie ma. Po prostu liczba drużyn została zmniejszona z 11 do 10. Tak czy owak, Adelaide będzie chciało zdobyć co najmniej ten 1pkt, ażeby nie zostać czerwoną latarnią ligi.
Remis w Pinnacle 3,42✅1-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I ja również przyznam się do błędu - nie zwróciłem uwagi, że Sydney rozgrywa mecz z Newcastle... Sorry. Ale jak widać kursy na 2 ładnie poszły w dół ;) Powinno siąść ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Perth Glory vs Melbourne Victory 1 (DNB), 1.62 Bet365 3/10 ✅ 4:2.
Perth od dawna z pewnym awansem do fazy PO, zmierzy się dzisiaj z grającym o pietruszkę Melbourne Victory. Osobiście jednak nie uważam, by była to gra o nic - Victory musi coś udowodnić, dla nich ten sezon to jedna wielka porażka i każda wygrana z teoretycznie lepszym rywalem pozwoli zakończyć sezon w lepszych nastrojach. Dzisiaj nie będzie to łatwe, ponieważ oba zespoły są nieco osłabione i mecz powinien bardziej przebiegać pod dyktando gospodarzy (goście bardziej osłabieni). Gospodarze wystąpią dzisiaj bez: Millera (21/2 pomocnik), Coyne&#39;a (7/0 defensor), Berger (6/0 defensor). Brak szczególnie tego pierwszego może mieć wpływ na wynik meczu. Goście natomiast zagrają bez: Rojasa (23/0 pomocnik), Covic (24/0 golkiper). Bramkarza jednak ma kto zastąpić, gorzej może być z Rojasem, ale w jego miejsce prawdopodobnie zagra 17tolatek Davis. Problem tkwi w występie najskuteczniejszego zawodnika zespołu - Hernandeza, który może nie zagrać ze względu na kłopot z przedłużeniem kontraktu. I jeśli potwierdzi się jego absencja warto zagrać mocniej na 1 DNB. H2H na korzyść gospodarzy. W ostatnim pojedynku w Perth było aż 4:1. Dzisiaj z całym szacunkiem dla Melbourne Victory, ale nie mają raczej większych szans na pokonanie gospodarzy.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Gold Coast United vs Brisbane Roar 1 (+0.5), 2.05 Pinn 1/10 ⛔ 1:2 i po co ta bramka w 90+ :p
- Mecz o nic dla Brisbane, nie powinni ryzykować gry w pełnym składzie dla takiego spotkania.
- GC ostatnie miejsce i też nic nie mogą zmienić, ale jest to ich ostatni pojedynek w tym sezonie - warto zagrać tylo dla kibiców.
- GC już raz w tym sezonie pokonało Brisbane u siebie (1:0).
- Gold Coast pokonało u siebie w ostatnim meczu świetnie spisujące się Perth :!: To co im szkodzi wygrać czy zremisować z ekipą z Queensland :?:
- Brisbane kilka dni temu grało w azjatyckiej LM i tutaj też powinno kilku zawodników odpocząć.
Jak dla mnie warto PP np. już ma tylko 1.80 na to zdarzenie.
Powodzenia.
 
other 60

other

Użytkownik
Podpisuję się pod analizą Benka. Kapitan gospodarzy już 2 tygodnie temu prosił kibiców, aby w dwóch ostatnich meczach u siebie kibice dopingowali na maksa. Goście przyjeżdżają, bo muszą. Gdyby Central Coast Mariners nie wygrali rano swojego meczu, byłaby inna sytuacja, goście mogliby walczyć o 1 miejsce, a tak mecz o pietruszkę.
Kursy po zwycięstwie Mariners, poleciały mocno w dół na Gold Coast. Teraz 3,8 w betsson na zwycięstwo to najwyższy kurs. Biorę go, a i pobieram jeszcze Ht/ft 1/1 po 7,5 w Tobet.⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Brisbane vs CCM 1, 1.48 GB 3/10 ✅ 2:0
- Gospodarze to ekipa silniejsza od CCM i w ogóle wydaje mi się, że jest to najsilniejszy zespół A-League,
- Kurs na DNB całkiem sympatyczny do pobrania,
- Brisbane co prawda czeka ważny mecz w LM w środę, ale dzisiaj muszą wygrać ten ważny mecz, na terenie CCM będzie to zapewne dużo ciężej,
- H2H na korzyść gospodarzy.
- Krótko, bo późno.
Teraz typki ze stanowej (South Australia):
MetroStars vs Campbeltown 1, 1.55 BAH 2/10 ⛔ 1:1
Kurs fajny. Różnica klas. &#39;Gospodarze&#39; to silniejsza ekipa.
Blue Eagles vs Croydon Kings 2 (DNB), 4.33 B365 1/10 ✅ 1:2
Koło takiego kursu przejść obojętnie nie można, ponieważ:
- Goście się wzmocnili przed sezonem,
- Pierwszy mecz z Raiders wygrany dość łatwo,
- Buki wystawiają kosmiczne kursy przez pryzmat zeszłorocznych wyników,
- Kuzyn gra w rezerwach Croydon i mówił, że zagrają w pełnym składzie, co oznacza, że to będzie ciekawy mecz,
- Jak byłem rok temu w AU, to załapałem się na mecz pomiędzy obiema ekipami na włoskim terenie Adelaide&#39;y i Polonia radziła sobie nader świetnie Wcześniej skazywani na porażkę i spadek, zagrali rewelacyjnie (co prawda 0:0, ale było naprawdę blisko triumfu z dużo silniejszą wtedy włoską ekipą),
- Osobiście oceniam 50/50 szanse na win. Bardzo polecam taki kurs :!:
Powodzenia.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Perth Glory - Melbourne Heart 1 1,9✅

Perth jest w wyśmienitej formie. Na ostatnie 10 meczów wygrała 7 spotkań. W tabeli zajmuje 3 miejsce mając 3 pkt przewagi nad 4 zespołem. By spać spokojnie musza powiększyć ten dystans. Jutro będzie dobra okazja aby to uczynić. Perth spotka sie z 6 drużyną australijskiej ligi. Ostatnie 4 spotkania tej drużyny zakończyły sie remisami. Mam nadzieję, że w tym spotkaniu nie dojdzie do podziału punktów. Co ciekawe w tym sezonie na 3 spotkania rozegrane pomiędzy tymi zespołami mecze wygrywali zawsze goście. Czy będzie tak tym razem?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tomek18 widzę u Ciebie ogromny błąd. Tabela w tej chwili nie ma znaczenia. Zaczęły się play-offy :p Ale z typem tak czy siak się zgadzam, ale zapodam swoją małą analizę:
Perth Glory vs Melbourne Heart 1 (DNB), 1.50 Betway 4/10 ✅ 3:0
- Perth jest w świetnej formie, to fakt. Goście wręcz przeciwnie. Przez sporą część sezonu prezentowali się nieźle, ale teraz grają bez werwy. Ostatnio kiedy grali z Adelaide mogli zapewnić sobie wyższe miejsce w tabeli i nieco łatwiejszego rywala, ale nie podołali.
- Gospodarze niby mocno osłabieni, bo zagrać nie mają: Coyne (7/0 def.), Berger (6/0 def.), Burns (24/1 mid.), Mitchell (21/2 mid.), McGarry (24/4 mid.), Sikora (0/0). Dwaj pierwsi nie grają od dłuższego czasu, a McGarry, Burns i Mitchell prawdopodobnie jednak zagrają - jak zwykle gra psychologiczna. Do kadry po zawieszeniu wraca Heffernan (7/0 def.). Goście w pełnym składzie.
- Perth w ostatnich 6 spotkaniach u siebie wygrało aż 5 spotkań, a jedyna porażka miała miejsce w meczu z Brisbane, więc nie ma się czym przejmować. Serca natomiast ciągle remisują bądź przegrywają w ostatnim czasie swoje mecze wyjazdowe.
- W tym sezonie oba zespoły spotkały się trzykrotnie. Wszystkie wyniki to 1:2 dla gości. Dwukrotnie gośćmi była ekipa z Zachodniej Australii. Natomiast wygrana Melbourne była w czasie ich świetnej formy wyjazdowej.
- W tej chwili nie ma czasu na zabawę i Perth musi wykorzystać swoje atuty, a są nimi: własne boisko, forma, silna kadra i długa podróż Serc na zachód.
- Kurs na DNB w Betwayu jest bardzo przyjemny i bardzo go polecam. Boję się czystej jedynki, więc pobieram z zabezpieczeniem, choć nie wątpię w Smeltza i jego watahę ;)
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Perth Glory vs Wellington Phoenix 1, 1.91 WH 2/10 ⛔ 2:2 - Smeltz spartolił świetną akcję w 92&#39; :| A po dogrywce 3:2.
Perth jest w gazie teraz i widzę ich w finale - prawdopodobnie przeciwko Brisbane Roar. Druga część sezonu to popis dwóch wcześniej wymienionych ekip. Na początku dominował CCM i między innymi Wellington, który ostatecznie nie grał zbyt dobrze. Aktualnie dużo silniejszym zespołem jest Perth Glory, który niszczy, po prostu niszczy kolokwialnie pisząc. Smeltz w dwóch meczach 7 goli - idealnie wie gdzie i kiedy ma się znaleźć by zdobyć gola. Wellington nie ma zawodników, którzy tak się wyróżniają. Oba zespoły dzisiaj w pełnych składach. H2H z tego sezonu na korzyść gospodarzy - 2-0-1. Jeden mecz odbył się na NIB stadium i Perth go wygrało 1:0 (zgadnijcie po czyjej bramce), w nowym roku w NZ, Perth również wygrało 1:0. Tym razem szczerze to liczę na bardziej jednostronne spotkanie. Ekipę gości czekała długa podróż - co również może się przyczynić do korzystnego rezultatu na rzecz gospodarzy i finał.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Stanowa SA:
Croydon Kings vs West Torrens 1 (DNB), 2.02 Betsson 1.5/10 ✅ 3:2 ;)
- Ciągle to samo, bukmacherzy wciąż lekceważą Polonię i wystawiają atrakcyjne kursy. Dzisiejsze DNB warte grania nie mniej niż w ub. tygodniu.
- Przypomnę, że gospodarze się wzmocnili i po poprzednim sezonie kiedy to musieli się bronić przed spadkiem tym razem mają chęci na walkę o tytuł. West Torrens to beniaminek, który na początku namieszał, ale to jak zwykle szczęście nowicjusza.
- Kuzyn zapewnił mnie, że zagrają silnym składem.
- Biorę to w ciemno.
Adelaide City vs MetoStars 1 (DNB), 1.70 Betsson 1/10 lub over 2.5, 2.25 Bet365 1/10 ⛔ ✅ 1:2
- Adelaide City i MetroStars to włoskie ekipy. W dodatku potęgi z poprzedniego sezonu (walczyli o majstra). Są to pewnym sensie derby (są same drużyny z Adelaide - prawie - ale derby w sensie kulturowym).
- Oba zespoły zmotywowane bardzo, poza tym nie zaczęły tego sezony zbyt udanie i muszą powalczyć o 3 punkty. Poprzednim razem na tym stadionie padł wynik 1:3 dla MetroStars. Tym razem spodziewam się wygranej gospodarzy, ładowane są zbyt duże pieniądze w City (w oba są ładowane, ale w gospodarzy dużo więcej).
Campbelltown vs Western Strikers 2 (DNB), 1.73 Betsson 1.5/10 ⛔ 1:0
- Tutaj mecz do jednej bramki moim skromnym zdaniem. Western Strikers to zdobywca pucharu ligi w ubiegłym sezonie. Radzili sobie świetnie, ale w finałowej fazie niestety zmęczenie dało się we znaki. Poza tym z tego co pamiętam mieli sporo kontuzji i kartek.
- Rok temu było tutaj 1:3.
- Gospodarze zaczęli od dwóch remisów, z czego ten pierwszy ukazał jacy to są słabi. Western Strikers również remis, a potem gładka wygrana przeciwko Enfield City.
*wszystkie mecze DNB, bo po prostu warto, mniejsze ryzyko, a tam czasami lubią wpaść głupie remisy. Kuzyn jeszcze mi napisał by nie ryzykować mocno.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jeśli ktoś pograł over w meczu Adelaide City vs Metro Stars po 2.25 w B365 to dla amatorów surebetów - under w Bwin aktualnie po 2.05 ;) Mecz za kwadrans. Kurs na over poleciał, jest taki jak powinien być, więc value nie ma.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Blue Eagles vs Adelaide Raiders 1, 1.80 Bet365 3.5/10 ✅ 4:0 peFFa
- Blue Eagles to mistrz, w ubiegłorocznych rozgrywkach grali bardzo dobrze. Teraz zaczęli słabo, ale tylko teoretycznie. Pierwszy mecz z Adelaide City to mecz mistrza z v-ce mistrzem i remis. Potem porażka z Croydon Kings, które przed sezonem się wzmocniło i buki tutaj pokazały, że całkowicie się nie znają na tej lidze. Potem zdecydowane zwycięstwo z Comets aż 7:0 :!: Tu w końcu pokazali na co ich stać.
- Raiders to średniak ligowy. Poprzedni sezon słabo się prezentowali. Teraz porażka z Croydon, potem wygrana z Comets 3:2, a ostatnio remis z Enfield, które z tego co wiem to słabsza ekipa.
- Gospodarze to kasiasta ekipa, nie mogą sobie pozwolić na wpadkę z Raiders. Po prostu nie mogą.
- Kuzyn mi napisał, iż Blue Eagles teraz powinno wygrywać mecz za meczem, a z takimi słabiakami to i handicap powinni pokryć.
Ja to pobieram. Potem może coś wrzucę, ale muszę się zastanowić. Kurs na Metro Stars żenujący. Chciałem grać przeciwko Croydon, bo nie mogą wszystkiego wygrywać, ale wszystko wskazuje na to, że zaryzykuje na ich win (DNB), bo kurs to po prostu value. Szczególnie, że przed sezonem rozgrywany był jakiś puchar i w nim Polonia ograła Metro 6:2... Na ich terenie. Ale to jeszcze pomyślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Bet na value:
Metro Stars vs Croydon Kings 2 (DNB), 4.15 Betsson 1/10 ⛔ 2:0
Jak napisałem wyżej. Value spore. Ostatni pojedynek obu ekip w jakimś pre-seasonowym pucharze zakończył się ogromną wtedy niespodzianką i Metro zostało upokorzone 2:6. Croydon komplet zwycięstw i to na pewno martwi, bo tutaj serie nie trwają długo... Ale trudno value olbrzymie. Croydon w pełnym składzie jutro. Warto pograć.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CCM vs Perth Glory BTS, 1.83 Bwin 1/10 ✅ 1:1 35&#39;
Uważam, że kurs 1.80+ to promo przy tym becie. Mecz o wejście do wielkiego finału. Oba zespoły dość ofensywne. Z jednej strony drużyna zgrana, niemal każdy coś ustrzelił, a z drugiej Smeltz, który ostatni mecz nie może zaliczyć do udanych dzisiaj będzie chciał koniecznie pokazać się z lepszej strony. Jestem niemal pewny, że już w pierwszej połowie padnie bramka. Tydzień temu CCM bardzo dobrze zaczęło mecz z Brisbane strzelając dwa szybkie gole, potem nieco się pogubili i szybko 2:2. W Perth podobny przebieg. W pierwszej połowie dominacja gospodarzy, a w drugiej zlekceważyli ostatecznie niezłe kontry rywali i już przez moment byli za burtą... Zawodnicy zmęczeni sezonem. Padnie jeden szybki gol, potem się posypie i to z obu stron. H2H na korzyść betu: 5 ostatnich spotkań to 4x BTS. Kadry pełne. Niska stawka, ponieważ nie przepadam za graniem BTSów.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Raiders vs WT Birkala o2.5, 1.55 Bwin 2/10 (Australia, South Australia) ⛔ 1:0
Mecz dwóch mieszanie grających ekip. Gospodarze po 4 kolejkach mają 4 punkty (goście również). Pierwszy mecz rozegrali z Polonią i przegrali 1:2, ale to nawet niezły wynik. Potem wygrana z aktualnie totalnym outsiderem ligi, Adelaide Comet. Następnie remis 3:3 z beniaminkiem, który ako tako sobie radzi jak na razie. A ostatnio porażka ze świetnym Blue Eagles. We wszystkich spotkaniach padł over. Goście natomiast grają równo. Porażki ponieśli z Adelaide City oraz Croydon Kings. Remis z bardzo dobrze radzącym sobie Campbelltown oraz wygrana z Kometami. W 3 z 4 pojedynków padł over. Teraz nieco konkretów. Kuzyn pisał mi, że oba zespoły mają straszne dziury w defensywie, golkiperzy przeciętni - no może Birkali nieco lepszy. Ale i napady działają nieźle i tutaj szczególnie u gospodarzy. Stąd też poleca mi over. Ja go również pobieram.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
South Australia - 7:30
Campbelltown vs Croydon Kings 2, 3.50 B365 1/10 ⛔ 3:3 - szkoda, bo było blisko.
Miałem ogromny problem z tym meczem - czy go w ogóle ruszać, uznałem jednak, że warto spróbować ze względu na kurs. Gospodarze w tym sezonie to ekipa, która w stanowej lidze SA ukazała już obie strony medalu. Potrafili zagrać nieprzeciętnie z takimi rywalami jak Western Strikers czy Metro Stars - co prawda oba zespoły wtedy dopiero zbierały się do gry w tym sezonie i przez to dały handicap ekipom słabszym (takim jak ekipa Campbelltown). Kolejno wygrali z Enfield i ostatnio dostali srogie lanie od wielkiego Adelaide United, które chyba się obudziło. I tak jako podsumowanie nie wiadomo czego się spodziewać po dzisiejszych gospodarzach. Wiem jednak nieco więcej o Polonii. Ekipa Croydon po świetnym starcie (3W in a row) doznała dwóch porażek, ale z ekipami, które będą się liczyć w walce o majstra: Western Strikers i Metro Stars - teraz oba zespoły zaczynają grać swoją piłkę. Croydon natomiast z tego co mi wiadomo również chce się włączyć do walki i chcą chociaż wejść do PO (do których jeszcze daleka droga ofc.) i muszą takie mecze jak dzisiaj wygrywać. Kuzyn, który zdaje mi relacje kadrowe z Croydon (gra amatorsko w rezerwach u nich w drużynie) i zapewnił mnie, że zagra solidna ekipa przeciwko Campbelltown. Stąd też kurs ostatecznie spodobał mi się na gości, choć początkowo (bez konsultacji z kuzynem) brałem pod uwagę grę na gospodarzy. A i ciekawostka - rok temu na wyjeździe wygrała Polonia. Potem w rewanżu to Camp&#39;town spokojnie rozbiło rywala, ale wtedy to Polonia była w nie małym kryzysie...
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Liga Stanowa - South Australia (7:30 - Sobota)
Croydon Kings vs Adelaide United 1x, 2.15 Bwin 1/10 ✅ 2:0 izi ????
Kurs 2.15 na podwójną szansę :?: Value :!: Adelaide City ok, ma pieniądze, ma niezłych zawodników - ale w tym sezonie Croydon też gra nieźle, nie mają pachołków w składzie, a wręcz przeciwnie. Goście ostatnio niszczą wygrywając po 3/4:0. Gospodarze słabiej po dwóch porażkach i remisie chyba pora na wygraną. Warto też nadmienić, że Polonia w H2H przeciwko włoskiej ekipie z Adelaide nie wygląda tragicznie: 2 porażki 2 remisy. W poprzednim sezonie załapałem się na mecz Adelaide z Croydon na terenie City i to Polonia grała dużo lepiej, a bramka Croydon była w przepięknym stylu - lob (tak w ramach ciekawostki). Kuzyn zapewnia, że Polonia w pełnym składzie, City niestety prawdopodobnie też, ale ja to tak czy siak pobieram, bo warto. Kurs przesada.
Adelaide Comets vs Campbeltown o2.5, 1.95 Bwin 2/10 ⛔ 0:1
- Komety ostatnio zagrały nawet nieźle z MetroStars, ale postawili mur i to ich w sumie zgubiło. Tym razem rywal jest w zasięgu i muszą powalczyć, otworzyć się i zarazem sami zaatakować. Pilnie potrzebują punktów :!:
- Goście w lepszej dyspozycji i już można napisać, że walczą o PO, ale to ekipa, która nie jest aż tak dobra i kurs na ich wygraną jest mocno zaniżony.
- Gospodarze na 5 spotkań, 4 overki. Goście 3.
- Kurs w Bwin zawyżony na over, w B365 1.75 i to jest odpowiedni kurs na to zdarzeie.
Polecam oba bety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom