>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Western Sydney Wanderers - Melbourne Heart 1 1,55 bet365 ✅

Według mnie wygrana WSW jest bardzo prawdopodobna. Mecz drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli, lecz dzieli je aż 8 punktów różnicy (na korzyść WSW).
Heart na wyjeździe gra tragicznie - ich bilans poza własnym boiskiem to 1-1-8. Z tych wyjazdów remis uzyskali w grudniu grając z Sydney FC (Sydney prezentowało się wówczas tragicznie i ten remis to żaden sukces) a wygraną zanotowali w pierwszej kolejce z lokalnym rywalem - Melbourne Victory.
Western Sydney to drużyna nowa, zgłoszona do rozgrywek od tego sezonu. Początkowo szło im słabo, potem zmienili się w ligowego średniaka a od kilku kolejek zaczęło to wszystko dobrze funkcjonować i grają ładny dla oka i skuteczny futbol. Na własnym stadionie mają bilans 5-2-2. W ostatnich 8 spotkaniach wygrywali 6 razy, raz zremisowali na wyjeździe z Perth Glory i doznali porażki z przewodzącymi tabeli Central Coast Mariners. Te drużyny grały już raz ze sobą i 2-1 wygrali gospodarze jutrzejszego spotkania.
Co do kontuzji to najpoważniejszym osłabieniem jest brak podstawowego pomocnika Melbourne Heart - Freda. Za to, po krótkiej przygodzie w Crvenej Zvezdzie Belgrad, wraca napastnik Eli Babalj. W drużynie gospodarzy nie widzę poważniejszych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wellington Phoenix vs. Newcastle Jets 2, 3.55 Pinn 2/10 ⛔ 1:1
Pierwszym argumentem, który rzuca się w oczy jest kurs - 3.55. Jest zawyżony. Maksymalnie powinien wynosić około 3.00. Wellington jest w fatalnej formie i to wystarczy spojrzeć w ostatnie mecze - 4 porażki z rzędu w tym 1:7 z Sydney. Zespół jest w kryzysie i to sporym. Mają problem ze zdobywaniem bramek. Mimo, że napastnik Ifill wraca do kadry to i tak nie powinien pomóc ekipie. Jest mało skuteczny, a obrona Newcastle jest wręcz świetna. Ostatnie trzy mecze obyły się bez utraty gola - bezbramkowe remisy z zespołami z czołówki (CCM i Adelaide) oraz wygrana 1:0 z Brisbane. To świetne rezultaty. Co prawda do Nowej Zelandii nie leci Mitchell to wciąż mają przewagę nad Wellingtonem. Kolejnym atutem powinno być to, iż obrona gospodarzy po ostatnim meczu na pewno będzie mało pewna siebie, a to Heskey z ekipą wykorzystają. Do kadry Jetsów wraca kapitan - Wheelhouse, co zawsze dodaje nieco morale zespołowi. Ciekawostką jest też to, że od 2007 roku goście nie mogą wygrać z Wellington na ich terenie. Tutaj będą mieli najlepszą okazję na przełamanie tej passy. Oba zespoły wciąż walczą o Play-Offy, jednak chyba Wellington może o tym powoli zapomnieć, a goście muszą zrobić sobie przewagę nad pozostałą częścią drużyn. Ta batalia zapowiada się dość jednostronnie moim zdaniem i warto spróbować ten kurs po płaskiej stawce.
Polecam.
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Wellington Phoenix vs. Newcastle Jets 2, 3.55 Pinn 2/10
Pierwszym argumentem, który rzuca się w oczy jest kurs - 3.55. Jest zawyżony. Maksymalnie powinien wynosić około 3.00. Wellington jest w fatalnej formie i to wystarczy spojrzeć w ostatnie mecze - 4 porażki z rzędu w tym 1:7 z Sydney. Zespół jest w kryzysie i to sporym. Mają problem ze zdobywaniem bramek. Mimo, że napastnik Ifill wraca do kadry to i tak nie powinien pomóc ekipie. Jest mało skuteczny, a obrona Newcastle jest wręcz świetna. Ostatnie trzy mecze obyły się bez utraty gola - bezbramkowe remisy z zespołami z czołówki (CCM i Adelaide) oraz wygrana 1:0 z Brisbane. To świetne rezultaty. Co prawda do Nowej Zelandii nie leci Mitchell to wciąż mają przewagę nad Wellingtonem. Kolejnym atutem powinno być to, iż obrona gospodarzy po ostatnim meczu na pewno będzie mało pewna siebie, a to Heskey z ekipą wykorzystają. Do kadry Jetsów wraca kapitan - Wheelhouse, co zawsze dodaje nieco morale zespołowi. Ciekawostką jest też to, że od 2007 roku goście nie mogą wygrać z Wellington na ich terenie. Tutaj będą mieli najlepszą okazję na przełamanie tej passy. Oba zespoły wciąż walczą o Play-Offy, jednak chyba Wellington może o tym powoli zapomnieć, a goście muszą zrobić sobie przewagę nad pozostałą częścią drużyn. Ta batalia zapowiada się dość jednostronnie moim zdaniem i warto spróbować ten kurs po płaskiej stawce.
Polecam.
z drugiej strony, Jetsi ostatni mecz na wyjeździe wygrali w listopadzie. A ostatnie 6 meczów między tymi drużynami, to 6 zwycięstw Wellington. Dla mnie no bet.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No to właśnie o tym wspomniałem, że z Wellingtonem nie wygrali od lat na ich terenie. Poza tym Newcastle jest jednak solidniejsze w tej chwili niż rywal. Śledzę tę ligę dość poważnie i sądzę, że to goście powinni tutaj wygrać. Gdybym był odważniejszy to i handi by huknął w ich stronę. Jednak na pewno Wellington też potrzebuje zmiany statusu quo, który ostatnio obowiązuje na ich niekorzyść stąd też bez przesady. Wygrana gości po tej stawce jest moim zdaniem bardzo dobrym typem. Zobaczymy ok. 6:20 jak to się skończy ;)
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Central Coast Mariners (-1) - Wellington Phoenix 1 2,20 bet365

Mecz, co prawda jutro, ale już teraz warto łapać spadający kurs. Drużyna gospodarzy lideruje tabeli i na własnym boisku w tym sezonie jeszcze nie przegrała i ma najlepszy bilans spotkań (7-1-0). W ostatnich 5 meczach zanotowali aż 3 remisy, co pozwoliło drużynie Melbourne Victory zbliżyć się na 3 punkty. Czas więc na pobudkę i dopisanie kolejnych 3 punktów na swoje konto. Skład jest pełny, nie zagra jedynie pomocnik Bozanic, który rozegrał do tej pory 9 meczów i nie strzelił żadnej bramki.
Odmienna sytuacja jest w drużynie Wellington Phoenix. Zajmują przedostatnie miejsce w lidze, na wyjazdach grają tragicznie - z ostatnich pięciu aż cztery skończyły się porażkami a jeden remisem. Remis wywalczyli na boisku ostatniej obecnie druzyny Perth Glory, więc nie ma powodów do dumy. W składzie zabraknie dwóch ważnych graczy - pomocnika Leo Bertosa (18m/0g) i pomocnika Bena Sigmunda (17m/1g).
Historia spotkań też nie jest korzystna dla gości, bo do tej pory dziewięciokrotnie wygrywali Mariners, pięć spotkań skończyło się remisami i tylko trzy razy wygrywało Wellington (ostatni raz w 2009 roku).


Edit: Jak przed każdym meczem, czytałem zapowiedź meczu na oficjalnej stronie Australijskiej Federacji Piłkarskiej (link: http://www.footballaustralia.com.au/news-display/Preview-Central-Coast-Mariners-v-Wellington-Phoenix/60168 ). Prócz kontuzji, historii spotkań oraz wskazywania potencjalnych gwiazd meczu, na końcu każdej analizy jest krótkie podsumowanie i typowanie wyniku. Tym razem &quot;przewidzieli&quot; 5:0. Daleki jestem od teorii spiskowych ale rzadko kiedy w jakiejkolwiek analizie pojawia się wynik 5-0 i okazuje się trafny. Tym bardziej daje to do myślenia w świetle ujawnionej ostatnio afery z ustawianiem meczów.

Przy wyniku 3-0 i ciągłych atakach gospodarzy pomyślałem &quot;a co mi tam!&quot;, puściłem kupon za 30 zł na dokładny wynik 5-0, kurs 11 ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +25
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Adelaide United - Melbourne Victory BTS @ 1,53 bet365

Jutro o 9:30 kolejny mecz A-League. Co prawda Melbourne prezentuje ostatnio bardzo dobrą formę 4 wygrane i 1 remis w 5 meczach robią wrażenie, ale umówmy się, że przeciwników z czołówki to oni nie mieli. Adelaide zanotowało 3 porażki z rzędu, tyle że oni mieli dużo trudniejszych rywali - Western Sydney u siebie, Central Coast Mariners na wyjeździe i kolejny wyjazd z bardzo solidną u siebie drużyną Melbourne Heart.
Adelaide u siebie gra dobrą piłkę, wygrywa większość meczów (bilans na własnym boisku 7-1-2) i od początku sezonu był tylko jeden przypadek, kiedy w meczu u siebie nie strzelili gola. Victory na wyjazdach już tak nie imponuje (4-0-4), chociaż nawet jeśli przegrywa to strzela co najmniej jedną bramkę. Dodatkowo w tym meczu nie zagra ważny obrońca Mark Milligan, który dostał powołanie do reprezentacji.
Ja obstawiam, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1,53 w bet365.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
darkman1948 a masz wiecej info o kontuzjach itp? Jeszcze wczoraj rano kursy lecaly w dol na Melbourne V. a dzis juz jest troche na odwort... ciekawe...
 
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
W Adelaidzie nie zagrają Bruce Djite (Napastnik/16 meczów/2 gole/3 asysty), Fabio Ferreira (P/14m/3g/1a), Nigel Boogaard (O/15m/0g/0a) za to będą w składzie: napastnik Jeronimo (18m/6g/3a) i pomocnik Osama Malik (14m/0g/0a).

W Melbourne nie zagra wspomniany już Milligan (14m/4g/2a) oraz obrońca Nick Ansell (8m/0g/0a) a do dyspozycji trener będzie miał znów Foschiniego (O/6m/0g/0a), Jeggo (P/8m, tylko 2 w wyjściowym składzie/0g/0a), Ferreirę (P/12m/0g/0a), Nabbouta (N/15m, 5 w wyjściowym/4g/0a) i Makarounasa (N/3m, 0 w wyjściowym/0g/0a).
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wellington Pxoenix vs. Newcastle Jets 2 (AH +0.5), 1.90 Pinnacle 2/10 (x2 również, ale mniejsze kursy) ✅ 1:2 jak w masło.
Krótko:
- Trener Herbert we wtorek zrezygnował ze stanowiska :!: To bardzo duży cios dla gospodarzy. Budował on drużynę wg własnej koncepcji.
- Griffiths również się pożegnał. Zawodnik trafił do Chin. To niezwykle dziwna sytuacja.
- Kurs świetny :!: Przesadzony zarazem.
- Newcastle walczy o Play-Offy.
- Kadra gości pełna.
Polecam :!:
Mecz o 7:00.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
darkman1948 340

darkman1948

Użytkownik
Western Sydney Wanderers (-1,5) - Wellington Phoenix 1 2,00 bet365

Kontynuujemy granie przeciwko Wellington. Wanderers udowodnili siłę swojego zespołu w zeszłym tygodniu, ogrywając w meczu na szczycie, Central Coast Mariners. Dzięki temu wyprzedzili ich, wskakując na pozycję lidera A-League. W niedzielę mają szansę na kolejne 3 punkty w starciu z najsłabszą ekipą ligi - Wellington Phoenix.
Western Sydney ma serię 8 kolejnych wygranych i niby kusi, by zagrać przerwanie tej serii ale nie sądzę żeby miało to miejsce w tym tygodniu. Wellington na wyjeździe nie zdobyło punktów od 24 listopada zeszłego roku, kiedy to zremisowali w Perth. W dodatku od tamtego meczu rozegrali 6 spotkań wyjazdowych i 5 z nich kończyło się co najmniej dwubramkową porażką. Sydney na własnym boisku zazwyczaj wygrywało jednym golem, jednak w tym wypadku myślę, że różnica klas i obecnej formy jest za duża i może to się skończyć pogromem gości z Wellington.
Z absencji, najbardziej zauważalny będzie brak Steina Huysegemsa - podstawowego napastnika drużyny Phoenix. Gospodarze bez większych osłabień.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Melbourne Heart – Adelaide United
Typ: HT/FT – 1/1
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek dokańczający 24 kolejkę Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 9 pozycję w tabeli drużyna Melbourne Heart z 4 Adelaide United. Gospodarze tego meczu aktualnie posiadają na swoim koncie 27 punktów tracąc tym samym do 6 miejsca które premiuje udziałem w play offach 3 punkty na 4 kolejki przed końcem łącznie z tym pojedynkiem. Goście natomiast mają na swoim koncie 36 punktów tracąc do 2 miejsca które premiuje bezpośrednim udziałem w mistrzowskiej serii play off 9 punktów przez co zastanawiam się jak do tego meczu podejdą zawodnicy Adelaidy która ma już zapewniony udział w miejscach od 3 do 6 przygotowując się tym samym do rundy play off gdzie pozycje od 3 do 6 będą rywalizowały ze sobą a zwycięzcy dołączą do dwóch pierwszych drużyn. Reasumując pobieram tutaj zwycięstwo niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy dla których jest to bardzo ważne spotkanie.
0:2 ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj ja się nie zgodzę z Twoją teorią. Adelaide mimo wszystko potrzebuje zwycięstw. Melbourne Heart to nie jest zespół silny, przynajmniej nie w tym sezonie. Również prosperują słabo. Ostatnia forma tylko to potwierdza. Zespół z Południowej Australii ma większy potencjał, który wykazywali przez znaczną część sezonu. Ostatnio jednak się to wszystko zmieniło. Odszedł trener Kosmina, zastąpił go były zawodnik Adelaide. Nowy trener też potrzebował czasu i moim zdaniem powoli ukierunkowuje zespół pod siebie. IMO ten mecz albo ominąć łukiem, albo pójść w stronę gości - czy to podwójna szansa, czy też DNB.
I 0:2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roan79 456

roan79

Użytkownik
AUSTRALIA: A-League
16.03.2013 09:45
Sydney-Melbourne V.
1-1
Typ:1
Kurs:2.38
Buk:pinnacle Sports

Na 3 kolejki przed końcem sezonu zasadniczego zagraja ze sobą 6 drużyna w tabeli Sydney FC z zajmującym 3 miejsce Melbourne.Gospodarze są zdeterminowani aby wygrać to spotkanie bo walczą o miejsce w play-off ich przewaga nad następnym zespołem Brisbane wynosi tylko 1 punkt,a zespół gości ma juz pewne miejsce w nich gdyż maja 10 punktów przewagi nad gospodarzami.W ostatnich 5 meczach zespół gospodarzy zgromadził 9 punktów(3z-2p),a goście tylko 4 (1zw-1r-3p).Zespół gospopdarzy wygrał ostatnich 6 spotkań na własnym stadionie pokując min.2 razy wicelidera tabeli Central Coast i 4 miejsce w tabeli Adelaide.Liczę na większą motywację w tym meczu Sydney FC,ponieważ ostatnie 2 mecze grają na wyjazdach z liderem Sydney Wanderers(9 zwycięstw z rzędu w lidze) i walczącymi z nimi o awans do play-off Brisbane Roar gdzie o wiele trudniej będzie o punkty niż w meczu z Melbourne.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Logan Lighting - Rochedale Rovers 2 1,60 100=160 Australia Brisbane Premier League bet365
Logan odpadł z Pucharu państwa Rochdale dwa tygodnie temu. Stracili ważnego gracza Blake Serene, który jest podpora drużyny. Rochdale powinien wygrać żeby wskoczyć na 4 miejsce , myślę ze wyjazd skończy się sukcesem Gości
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy ktoś może się orientuje w jaki sposób są przekładane mecze w lidze BPL ? Bo widziałem np mecz z 15.06 jako postp, którego nowa data nie została jeszcze ustalona. Chodzi mi generalnie o przedział czasowy, czy to jest kilkanaście godzin czy np tydzień. Mam postawiony mecz University of Queensland v Eastern Suburbs i w regulaminie jest napisane, że anulują zakład jeśli nie odbędzie się w ciągu 36 godzin od pierwotnej daty, no i nie wiem na kiedy może być przełożony. A znalazłem z 15.06 spotkanie jako pp i tak jak inne - strefa mroku, nie ma żadnych wyznaczonych nowych dat.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Oakleigh Cannons - Northcote City

Spotkanie w ramach Australia Victorian Premier League, obie ekipy dzieli przepaść. Oakleigh słabiutkie, na własnych śmieciach 4 porażki w 6 spotkaniach, skutecznością w obronie nie grzeszą i na koncie strat już 12 bramek. Rywal generalnie rozjeżdża każdego po kolei w lidze, ostatnio ich ofiarą padł vicelider (wtedy jeszcze) który dostał u siebie aż 5 goli. Na wyjazdach 6 zwycięstw w 6 spotkaniach, bilans bramkowy 20:2, generalnie ekipa nie do zatrzymania. W tej chwili kurs na gości w granicach 1,50 do rana pewnie spadnie.

Northcote City 1,50

Richmond - Bentleigh Greens

Ta sama liga i podobna sytuacja. Z tą różnicą że Richmond jest jeszcze słabszą ekipą niż wspomniany wyżej Oakleigh. Tutaj będziemy mieli starcie najlepszej z najgorszą defensywą w lidze. Nie będę już wspominał o sytuacji w tabeli każdy może sobie otworzyć pierwszą lepszą stronę z tabelą i zobaczyć jak słabiutko wyglądają gospodarze na tle Greens. Ja zwracam uwagę przede wszystkim na to, że Bentleigh jako jedyna ekipa w lidze potrafiła przeciwstawić się ogromnej sile lidera z Northcote (1:1), ostatnio przerwana zwycięstwem seria 3 kolejnych remisów. Tutaj też spotkanie powinno być bez większych historii.

Bentleigh Greens 1,55
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Australijska Południowa Premier League
Adelaide City - Adelaide Comets AH(0:1,5) 1 1.69 Sbobet
21 kolejka Australijskiej Południowej Premier League. Dziś w samo południe w derbach Adelajdy zmierzą się zespoły City i Comets. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze zajmujący 4 miejsce w tabeli. Mają na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek, bilans bramkowy 42:21. Ich rywal to przedostatni zespół w tabeli z zaledwie 13 punktami na koncie, na co złożyły się 3 zwycięstwa, 4 remisy i aż 13 porażek. Już po tych statystykach widać kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ale to nie wszystko gdy dodamy formę obu ekip to jeszcze bardziej skłaniamy się ku graniu na gospodarzy. Wygrali oni 5 z ostatnich 6 spotkań, a goście mają serię 8(!) porażek z rzędu. Dziś jest świetna okazja by zrewanżować się za porażkę z kwietnia kiedy to Comets wygrali 2:1, nie raz pokonywali już w tym sezonie drużyny z dołów tabeli po 5 a nawet 7:0, dziś przy formie gości jest to znów realne.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Northcote City - Pascoe Vale AH-1,5 1 1,85 300=555 bet365 1-1 ⛔
Northcote bardzo silna drużyna 12 meczów z rzędu zwycięstw u siebie świadczy o czymś. Ofensywa bardzo silna (36 bramek). Lijic, Permonte i Kalifatidis razem zdobyli 24 bramek i są niezwykle skuteczni. Defensywa tez rewelacyjna straciła tylko 6 bramki. U gości brakuje Pistinniziniego który jest absolutnie liderem drużyny i dla nich jego nieobecność to będzie wielka strata. Liczę na łatwe zwycięstwo gospodarzy.
I drugi ciekawy mecz warty grania:
Moggill - Souths United 1 2,0 200=400 bet365 2:0 ✅
North Star – Lions AH-3 2 2,15 100=215 bet365 1:5 ✅
Northstar - Lions Północ z 13 punktów 10ter. Według mnie Northstar najsłabszy zespół w lidze. Dość słaba ofensywa i defensywa (38 goli straconych) Lions przez wielu ekspertów uznawany za czarnego konia tych rozgrywek . Lionsin przestępstwo z 68 bramek nie jest tak hunrig jak wilki i podobnie Suoer, Khan, Butler i Kenyon ci piłkarze strzelają dużo goli. Defensywa chyba najsilniejsza w lidze. Po ostatniej porażce Lions dzisiaj muszą się przebudzić i wygrać przekonywująco
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
19/07/2013
Victorian PL
Richmond - Dandenong Thunder SC 1 4,60 150=690 i 1X 2,09 250=522 bet-at-home
Będzie krótko, kursy lecą i to ostro, na 10bet jeszcze jest 5,05 a było 5,6 ja niestety nie mam tam konta. Dandenong stracił podczas okienka transferowego 10 zawodników, kilku innych piłkarzy musiało wyjechać z kraju ponieważ skończyła im sie ważność wiz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom