>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Southern Stars vs Oakleigh Cannons 2 1,69 ✅
Marathon



dorzucam jeszcze handi -2 azjatycki po 4,45 ✅



http://pl.soccerway.com/matches/2013/07/27/australia/victoria/southern-stars-fc/oakleigh-cannons/1424240/


Wiele dodawać nie trzeba, wystarczy rzucić okiem. Ja osobiście pobieram ten typ bardzo mocno, jednak w temacie stawkuję 5/10 gdyż spotkanie na drugim końcu świata http://pl.soccerway.com/teams/australia/southern-stars-fc/20800/ na takim oto boisku niesie za sobą pewne ryzyko. Składów nawet nie szukam bo i po co... Oakleigh drużyny na poziomie, który reprezentuje Southern ogrywali ostatnio 4-2 i 4-0 oraz toczyli wyrównane mecze ze ścisłą czołówką.

myślę, że warto zwrócić uwagę na ekipę gospodarzy i nie mam na myśli tylko w/w spotkania
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
West Torrens vs. Croydon Kings 1, 1.60 Unibet 3/10 (Australia - Południowa Australia) ⛔ 1:1, pech :|
Gospodarze to zespół, który walczy o dostanie się do fazy play-off. Do końca sezonu zasadniczego niewiele i tracą pięć punktów by dostać się na wymarzoną pozycję. Mają jednak mecz do tyłu i dzisiaj go nadrabiają. Croydon po dobrym początku sezonu, zaczął grać fatalnie. Jest to spowodowane brakiem aż pięciu podstawowych kopaczy, którzy nie wystąpią już do końca sezonu - w tym kapitan oraz dwóch defensorów. Ostatnia dyspozycja gości wszystko nam wyjaśnia, cztery porażki z rzędu w tym 1:4 czy 0:5. Croydon (ex-Polonia Adelaide) najprawdopodobniej utrzyma się w lidze. West Torrens mimo słabszej dyspozycji ostatnio ma nóż na gardle. Sądzę, że dzisiaj będziemy świadkami łatwego zwycięstwa gospodarzy.
Polecam.
 
W 27

witekp20

Użytkownik
West Torrens vs. Croydon Kings 1, 1.60 Unibet 3/10 (Australia - Południowa Australia)

Gospodarze to zespół, który walczy o dostanie się do fazy play-off. Do końca sezonu zasadniczego niewiele i tracą pięć punktów by dostać się na wymarzoną pozycję. Mają jednak mecz do tyłu i dzisiaj go nadrabiają. Croydon po dobrym początku sezonu, zaczął grać fatalnie. Jest to spowodowane brakiem aż pięciu podstawowych kopaczy, którzy nie wystąpią już do końca sezonu - w tym kapitan oraz dwóch defensorów. Ostatnia dyspozycja gości wszystko nam wyjaśnia, cztery porażki z rzędu w tym 1:4 czy 0:5. Croydon (ex-Polonia Adelaide) najprawdopodobniej utrzyma się w lidze. West Torrens mimo słabszej dyspozycji ostatnio ma nóż na gardle. Sądzę, że dzisiaj będziemy świadkami łatwego zwycięstwa gospodarzy.

Polecam.
Warto jednak zauważyć, że ta &quot;słabsza dyspozycja&quot; gospodarzy oznacza 4 porażki z rzędu. Myślę, że trzeba o tym wspomnieć zanim ktoś pobierze typ.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadza się. Niemniej Croydon jest w dużo gorszej sytuacji. Ponadto o nic już praktycznie nie grają. Rywale z dołu tabeli mają dużo cięższe mecze na finiszu, zatem goście się utrzymają na niemal 100%. West Torrens nie przepuści takiej okazji i to wygrają dzisiaj.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
http://pl.soccerway.com/national/australia/victoria/2013/regular-season/r20084/
Jak widać ekipa Richmond jest bliska spadku. Mają zaległy mecz z zespołem Dandenong w piątek, kursów niestety nie ma, a ja widzę ich win. Niezależnie jednak od wyniku tego spotkania kolejnym meczem o życie jest spotkanie z outsiderem Southern Stars. Goście to dostarczyciele punktów, o których pisałem już wcześniej, poza pojedyńczymi wyjątkami wszystko dostają ostro po tyłkach. Śledziłem livescory i jasną mówią, że ich mecze to zabawa do jednej bramki, bynajmniej to nie oni są stroną dominującą. W meczu Richmond - Stars, który odbędzie się 13 września nie widzę innej opcji jak pewny win gospodarzy i pobieram go już dziś w marathonie z handi po zadowolającym kursie.
Richmond vs Southern Stars
Richmond -1,5 2,05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom