>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Za kilka dni rusza nowy sezon A-League. Czy Brisbane Roar obroni tytuł :?: Dzisiaj lub jutro wrzucę wszelkie informacje dotyczące transferów ????

Kursy od Unibet na to kto zdobędzie tytuł mistrzowski:



Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 30

koripl

Użytkownik
Mimo,iż do ligi jeszcze ponad miesiąc (pierwszy mecz między Melbourne Victory,a Western Sydney Wanderers rozpoczyna się 10 października o 11:30 naszego czasu) to pozwolę sobie na stwierdzenie,iż Brisbane nie obroni w tym roku tytułu.Pomarańczowi oddali do Victory swojego najlepszego strzelca Berishę,praktycznie nie wzmacniając ataku,gdyż nowy Kurtisi może pochwalić się raptem 9-oma bramkami w słabej lidze Albanii czy 7-oma w Kazachstanie.Doświadczony Franjic sprzedany do Torpedo,a za niego młody Bowles,który przesiedział praktycznie cały poprzedni sezon na trybunach stadionu Adelaide&#39;y.
Ciekawie zaczyna wyglądać ofensywa Sydney FC,które po rozstaniu z Del Piero sprowadziło Marca Janko (znanego np.z gry w Salzburgu),który wraz z Ibnei&#39;em zabranym Marinersom już tworzą niezwykle niebezpieczny duet ofensywny,o czym niedawno przekonało się Roar (0:2),a wcześniej w pucharze FFA Melbourne City (1:3).
O zakupach Melbourne City można by pisać i pisać,ale cóż nazwiska zawodników sprowadzonych są znane: Villa,Duff,Koren czy Mooy są gwarancją jakości.Do tego dochodzi Williams,który rok temu strzelał jak na zawołanie.Co prawda tej ekipie może przeszkadzać słabe zgranie,ale mają jeszcze trochę czasu,aby popracować nad nim na treningach.
Na koniec WSW (moi ulubieńcy ;) ),które (w mojej opinii) cudem przeszło Evergrande w Azjatyckiej Lidze Mistrzów, w żadnej formacji nie spisując się lepiej niż średnio na jeża.Solidny jedynie był bramkarz Cović,który jednak na ten moment nie ma profesjonalnego zastępstwa.Obrona przerzedzona przez oddanie D&#39;Apuzzo, Polenza oraz Heffernana ,pomoc opuszczona przez Hersi&#39;ego i Mooy&#39;a.Trener Popović liczy na to,iż młodzi np.Alessi i nowy Hamill zastąpią bardziej doświadczonych piłkarzy.Ciekawy może być sprowadzony z Waalwijk Castelen,który powinien wspomóc Jurić&#39;a w strzelaniu bramek.
Najsłabsze w moim odczuciu będzie w tym roku Newcastle Jets,które bez Taagarta,Brillante i Heskey&#39;a długo nie pociągnie.Na drugie od końca przewiduję Wellington Phoenix,które jest po prostu słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 2

miszka6

Użytkownik
Witam,
To jedyny świeży wątek z Australijską piłką jaki znalazłem, dlatego chciałbym zapytać założyciela, który jak rozumiem trochę się orientuje w temacie, o jedną rzecz.

Dzisiejszy mecz w Queensland State League ;)
Palm Beach vs. Olympic FC
kursy bet365: 2,05 - 3,80 - 2,70

Palm Beach po 24 kolejkach 1 miejsce w lidze, bramki 72-20
Olympic FC po 24 kolejkach 4 miejsce w lidze, bramki 63-36

Tymczasem mecz zakończył się wynikiem 1-9 :wowsdf:
W meczu nie było czerwonej kartki... a Olympic FC prowadziło nawet 8:0.

Nie obstawiałem tego meczu, jestem po prostu w szoku... to normalny wynik takiej rywalizacji w tamtej części świata? Rozumiem że zostały 3 kolejki do końca i mają bezpieczną przewagę, ale takie coś? Często zdarza się coś takiego w Australii?
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Witam,
To jedyny świeży wątek z Australijską piłką jaki znalazłem, dlatego chciałbym zapytać założyciela, który jak rozumiem trochę się orientuje w temacie, o jedną rzecz.
Dzisiejszy mecz w Queensland State League ;)
Palm Beach vs. Olympic FC
kursy bet365: 2,05 - 3,80 - 2,70
Palm Beach po 24 kolejkach 1 miejsce w lidze, bramki 72-20
Olympic FC po 24 kolejkach 4 miejsce w lidze, bramki 63-36
Tymczasem mecz zakończył się wynikiem 1-9 :wowsdf:
W meczu nie było czerwonej kartki... a Olympic FC prowadziło nawet 8:0.
Nie obstawiałem tego meczu, jestem po prostu w szoku... to normalny wynik takiej rywalizacji w tamtej części świata? Rozumiem że zostały 3 kolejki do końca i mają bezpieczną przewagę, ale takie coś? Często zdarza się coś takiego w Australii?
w woli ścisłości tam sezon regularny kończy sie po 24 kolejce bo jest 13 ekip /jedna wycofała sie/.
Nie trudno zauważyć, że buki nie posiadały takiej informacji. / że grali skadem u18 tak jak podał kolega wyżej/
e: nie chce skłamać ale na live o tym tez chyba nie wiedzieli bo o ile dobrze pamiętam to kursy były w miarę wyrównane./ next goal , hcp/
e2; w przerwie że goscie wygrayo 2 połowę było @1.6 - takze troszku skłamałem z tymi wyrównanymi kursami - nie zmienia to faktu że jeśli grali z u18 to tyle byc nie powinno - czego zapewne nie wiedzieli
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Melbourne Victory-Sydney Wanderers Berisha strzeli@2,17✅ W 19 minucie można księgować :cool:
unibet

Miałem odpuścić pierwszy mecz sezonu,ale zobaczyłem kurs że bramkę strzeli Berisha i postanowiłem za drobne zagrać.Gospodarze mają aspirację żeby wygrać w tym roku ligę dlatego muszą od początku wziąć się do roboty. Berisha był najlepszym strzelcem ubiegłorocznego mistrza Brisbane Roar. W ostatnim meczu w Pucharze Berisha strzelił trzy bramki co pokazuje że koledzy z drużyny szukają go w polu karnym.
Zagram to za drobne żeby lepiej się mecz oglądało.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Sydney FC-Melbourne City Sydney over 1,5 gola@2,35⛔
unibet

Wiadomo że to początek sezonu i ciężko coś powiedzieć o formie zespołów ale ten typ bardzo mi się spodobał.Sydney przed własną publicznością będzie chciało dobrze zacząć sezon.Kolega wyżej napisał o sprowadzeniu Marca Janko co też skłania mnie żeby zagrać ten typ.5 ostatnich meczy gospodarzy to zwycięstwa i w każdym z tych meczy zdobywali przynajmniej 2 bramki.Natomiast goście w 5 ostatnich meczach odnotowali 3 porażki i 2 remisy.Wyniki gości nie napawają optymizmem przed sezonem co też skłania mnie do grania tego typu.Typ tak jak i poprzedni grany za drobne.
Powodzenia!!

Jeszcze typ bez analizy:
Central Coast Mariners-Newcastle Jets under 2,5@1,72✅
unibet
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja akurat na zakład powyżej mocno bym uważał. Mecze przedsezonowe nie pokazują tak naprawdę na co stać drużynę. Osobiście skłaniam się ku gościom, ale to może rano zdecyduję. Ja mam inny bet z innego spotkania.
CCM vs. Newcastle Jets 1, 2.05 Doxx 2/10 ilub o2.5, 2.12 Pinnacle 1.5/10 ✅ i ⛔ 1:0
Mecz, który powinien być obfity w bramki jak ten na inaugurację sezonu pomiędzy Victory, a Wanderers (4:1). CCM to od kilku sezonów bardzo solidna ekipa, bijąca się o czołowe miejsca. I w tym sezonie mogą należeć do takich drużyn. Bukmacherzy szczęśliwie nie doceniają tej drużyny. Kadra co prawda nieco się zmieniła. Z drużyny odszedł Flores, solidny pomocnik oraz McGlinchey. Ten drugi nie był jednak postacią szczególną. Do zespołu dołączył Mane, który reprezentował wcześniej barwy IFK Goteborgu. Zawodnicy z Europy są niezwykle mile widziani. Mają doświadczenie, które przydaje się właśnie w A-League. Przed dzisiejszym meczem nie mają poważniejszych absencji. Kadra solidna z Fitzgeraldem i Hutchinsonem na czele. Jetsi w poprzednim sezonie byli niezwykle szaloną, chimeryczną ekipą. W obecnych rozgrywkach ma się to zmienić. Niemniej będzie to trudne. Przed sezonem dokonano mnóstwa roszad kadrowych. Z zespołu odeszli tacy zawodnicy jak: Zadkovich (pomocnik), Taggart (napad, 16 goli w poprzednim sezonie), Brillante (pomocnik) czy Goodwin (defensor). Zespół ma jednak inne oblicze teraz. Nowych zawodników jest wielu i to oni mają pociągnąć grę. Sporym wzmocnieniem będzie były gracz Adelaide United, Neumann (napad, 9 goli w poprzednim sezonie). Ciekawym nabytkiem powinien być Jonny Steele, który całe życie występował w USA. Doświadczony obrońca, Madeschi i Flores, który opuścił właśnie CCM powinni dać nową siłę Jetsom. Niemniej to potrwa zanim ten zespół się zgra. Stąd głównym betem jest wygrana gospodarzy. Szczególnie, że lista absencji w ekipie gości jest dość długa. Newcastle ma jednak silny napad stąd też drugi bet na sporą liczbę goli. Kto co woli, kursy są lekko przesadzone na overa. Czysta jedynka natomiast, powinna również wejść. Niemniej to też początek sezonu, zatem bez mega szaleństw. H2H bardzo korzystne dla obu betów.
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Adelaide United-Melbourne Victory Melbourne over 1,5@2,25⛔
unibet

Kurs na to zdarzenie bardzo smakowity.W pierwszym meczu sezonu goście strzeli 4 bramki co pokazuje ich potencjał ofensywny.Gospodarze w pierwszym meczu nieoczekiwanie pokonali obrońcę tytułu Brisbane 2:1.Szanse na pokrycie tego typu upatruje też w ostatnich meczach rozegranych między tymi drużynami.Z ostatnich pięciu meczy tylko w jednym Melbourne nie strzeliło 2 bramek.Ostatni mecz rozegrany w lutym tego roku skończył się wygraną Melbourne 4:3(linia pokryta;) ).Patrząc na statystyki można jeszcze pograć over 2,5 po kursie 1,63.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide United vs. Melbourne Victory o2.5, 1.57 WilliamHill 2.5/10 ⛔ 1:1 - za późno zaczęli.
Dwie drużyny, które za sobą mocno nie przepadają. Zatem powinien to być mecz walki ze sporą dawką emocji. Adelaide United przed sezonem jest dość niedoceniane. Wszystko przez transfery. Drużynę bowiem opuściło dwóch cennych zawodników: Neumann oraz Zullo. Niemniej hiszpański szkoleniowiec gospodarzy zakupił dwie cenne postacie. Mianowicie Goodwina z Jets. On ma zastąpić Zullo oraz zawodnika prosto z Hiszpanii, doświadczonego napastnika Pablo Sancheza. Zatem nie jest tak źle jakby się wszystkim mogło wydawać. Wygrana z obrońcami tytułu wcale nie była potężną niespodzianką. Bo to właśnie Brisbane się osłabiło. Między innymi Berisha opuścił klub i gra dla Melbourne Victory - dzisiaj Albańczyk ponownie w podstawowym składzie. Zespół gości pod wodzą Muscata ma ogromny potencjał. Pokazali to inaugurację przeciwko WSW (4:1). Dzisiaj nie sądzę by mieli tak łatwe spotkanie. The Reds bowiem są w stanie namieszać. Mają szansę być czarnym koniem sezonu z takim składem. Byle ponownie nie zostali zdziesiątkowani przez urazy. Spotkanie powinno być ostre jak i również obfite w gole. Stąd zakład na powyżej 2.5 bramki. H2H korzystne dla zakładu.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
co sądzisz o zakładzie czas dodany do pierwszej połowy w tym meczu ?
come on wystawiło: dodano over 1,5 minuty do pierwszej połowy po fajnym kursie 2,15
jak sam pisałeś, że mecz ostry to spokojnie sędzia może doliczyć te 2 minuty do pierwszej połowy. Wystarczy jakaś jedna mocniejsza kosa, i piłkarz sam poleży 2 minuty ????
mocno się nad tym zastanawiam, bo meczyk zapowiada się ostro to i przerw powinno być dużo
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
co sądzisz o zakładzie czas dodany do pierwszej połowy w tym meczu ?

come on wystawiło: dodano over 1,5 minuty do pierwszej połowy po fajnym kursie 2,15

jak sam pisałeś, że mecz ostry to spokojnie sędzia może doliczyć te 2 minuty do pierwszej połowy. Wystarczy jakaś jedna mocniejsza kosa, i piłkarz sam poleży 2 minuty ????

mocno się nad tym zastanawiam, bo meczyk zapowiada się ostro to i przerw powinno być dużo
Jak najbardziej do grania. Value po stronie kursu. Sędzia może spokojnie dodać 2 minuty w pierwszej połowie. 2.15 naprawdę do pobrania co najmniej 1.5/10 ;)
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Jak najbardziej do grania. Value po stronie kursu. Sędzia może spokojnie dodać 2 minuty w pierwszej połowie. 2.15 naprawdę do pobrania co najmniej 1.5/10
jeszcze jest over 3,5 minuty do drugiej połowy. Trzy minuty doliczy bankowo a myślę, że będzie około 5 minut, pewnie jedna ekipa będzie gonić wynik
ps. zawsze mnie wkur... w tej lidze opóźnienia w rozpoczęciu meczu ???? Dlaczego zawsze zaczynają się z około 10 minutowym opóźnieniem? budują napięcie czy jak ????
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Melbourne City-Newcastle Jets Jets over 0,5@1,51✅
unibet

Bardzo spodobał mi się kurs na to że goście jutrzejszego meczu strzelą bramkę.
W pierwszym meczu sezonu Jets nie zdobyli bramki ,ale mieli kilka dobrych okazji które powinni zamienić na bramkę.W ostatnich pięciu spotkaniach między tymi drużynami Jets zawsze zdobywali bramkę.Dlatego mam nadzieję że jutro też tak będzie.
 
makaveli23 121,1K

makaveli23

Użytkownik
Australia FFA Cup
10:30
Sydney - Adelaide
Typy: X HT..... x/1 :MInus:
Kursy: 2.38 ........ 6.00
bet365

???? a mial byc remis
Obie druzyny w takiej samej mozna rzec formie, dobrej formie. Nie przegraly jeszcze zadnego meczu poza swoim pierwszym przedsezonowym z pierwszoligowym europejskim klubem, Sydney z Newcastle 0-4 a Adelaide z Malaga 1-5. Juz nawet samo to ze przegraly obie druzyny przegraly dokladnie 4 golami swiadczy ze sa wyrownane xd. Potem w lidze seria zwyciestw, gdzies po drodze remis dla kazdej z druzyn ale porazki na horyzoncie brak. W pucharze Sydney juz raz mialo dogrywke z Melbourne City (1-1) 1-3 z ktorymi w lidze tez zremisowali 1-1, po bramce dla gosci z Melbourne Davida Villi. Poza tym wygrana z jakimis amatorami 1-3, stata bramki pod koniec 1 polowy swiadczyc mogla o braku koncentracji. Sydney wygralo w lidze 3-1 po tym jak przegrywalo 0-2, wiec nastroje musza byc w druzynie bojowe. Ale naprzeciw staje druzyna ktora rowniez gra bardzo dobrze i punktuje rywali regularnie, chociaz ostatnio rowniez slabo wypadli jesli chodzi o koncentracje bo zdobyli prowadzenie 1-0 w koncowych minuach meczu z Melbourne Victory, gdzie grali lepiej stwarzali wiecej sytuacji w przeciagu calego meczu ale dali sobie wbic na remis 1-1. Podumowujac lepsze wrazenie po ostatnim meczu zostawilo Sydney niz Adelaide, ale jest to mecz pucharowy, obie druzyny sa w formie i zadna nie bedzie chciala przegrac, wiec stwiam na twardy pojedynek, do przerwy napewno remis ale cos czuje ze w koncowce gospodarze jednak wyjdą zwycięsko.
 
xamon 134K

xamon

Użytkownik
Melbourne City - Adelaide United 1 2,38 Bet365 1:2 ⛔⛔

Przegladam sobie mecze z godzin porannych i natknalem sie na bardzo ciekawy typ wlasnie z ligi australijskiej. W druzynie z Melbourne graja od tego sezonu tacy zawodnicy jak David Villa czy Damien Duff, jednak gra im sie zabardzo nie klei na 3 mecze - 2 remisy i 1 porazka w derbach z Melbourne Victory. Dodatkowo sa bez domowej wygranej od 6 spotkan, wiec kiedys trzeba to zmienic. Moze potrzeba bylo czasu zanim ta maszynka zacznie funkcjonowac? Bo nie wierze zeby tacy zawodnicy, nie dali rady pociagnac swojej druzyny do zwyciestw a szczegolnie Villa (2 bramki w 3 meczach) ktory nie jest jeszcze taki stary i umiejetnosci ma bardzo duze. Mozliwe ze dzis jest ten odpowiedni dzien na przelamanie i pierwsza wygrana w nowym sezonie przed wlasnymi kibicami.
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Sydney FC-Central Coast Mariners Goście over 0,5 bramki@1,43⛔
Jak się nie strzela karnego to tak jest:zoltakartka:

unibet
Liga Australijska jest ligą obfitującą w dużo goli.Dlatego po takim kursie gra ,że goście zdobędą przynajmniej jedną bramkę jest bardzo korzystna.Goście rozegrali dopiero 2 mecze w lidze i w obydwu zdobywali bramki.Ostatni mecz rozegrali dwa tygodnie temu więc będą głodni gry.Gospodarze w 3 meczach w lidze stracili 3 bramki czyli średnia też korzystna dla typu.W ostatnich 5 meczach bezpośrednich pomiędzy tymi drużynami goście jutrzejszego meczu strzelili 4 bramki.Kurs dobry żeby dołożyć ten typ do jakiegoś dubelka.
 
K 30

koripl

Użytkownik
Panowie,ktoś z was może wie skąd tak nagły wzrost kursu na Sydney FC w ich wyjazdowym meczu z Adelaide United? Jak patrzyłem wczoraj to były one jeszcze w miarę wyrównane (koło 2.50 na obie ekipy),a dzisiaj mamy 3.50 po stronie niebieskich.Przegapiłem jakąś kontuzję? Ewentualnie inne wydarzenie?
 
badi 51

badi

Użytkownik
Panowie,ktoś z was może wie skąd tak nagły wzrost kursu na Sydney FC w ich wyjazdowym meczu z Adelaide United? Jak patrzyłem wczoraj to były one jeszcze w miarę wyrównane (koło 2.50 na obie ekipy),a dzisiaj mamy 3.50 po stronie niebieskich.Przegapiłem jakąś kontuzję? Ewentualnie inne wydarzenie?
Obie ekipy w formie, oglądam bardzo często tą ligę, bo czekam często by na żywo grać over kartek (o ile bet365 da się złapać na to ???? ), lub goli, obie ekipy w formie. Adelaide gra na ten moment naprawdę bardzo dobrze, Sydney ofc też. Więc patrząc na to kto jest gospodarzem to lepiej grać na adelaide, ale dla mnie to tu over będzie. Ja zagram lekko przed meczem jak już będą kursy, jak ja to określam na &quot;perfekcyjnie overowy mecz&quot; czyli mix z całorocznego, over kartek, rożnych i goli, ako pewnie wyjdzie koło 6.x.
 
K 30

koripl

Użytkownik
Adelaide United - Sydney FC // 7.11 - 9:45
Jutro rano polskiego czasu odbędzie się mecz na szczycie australijskiej Hyundai A-League,Adelaide&#39;a podejmie u siebie zespół Sydney.Czerwoni grają w tym sezonie jak nigdy,a dowodzi nimi ofensywne trio: Carrusca - Cirio - Djite.Drużyna z Adelaide&#39;y gra w sposób niezwykle poukładany,rozprowadzając każdy swój atak niemalże od bramkarza,jednak potrafią również zaskoczyć rywala szybką kontrą (bramki Cirio w tym sezonie) lub momentalnym zwróceniem akcji do skrzydła (np.Djite vs.Melbourne City).Wspomniany już bramkarz Adelaide&#39;y Galeković perfekcyjnie czuje się w szybkim rozegraniu piłki do przodu - kopie daleko bardzo często z ok.60% celności (za: a -league. com. au).
Z drugiej strony do boju staną błękitni z Sydney.Niebiescy grają w tym sezonie bardzo solidnie,pozostawiając na boisku wiele serca (patrz szczególnie: odwrócenie spotkania z WSW z 0:2 na 3:2),jednakże mając w swoich poczynaniach sporo szczęścia.Znakomita część ich bramek pada po katastrofalnych błędach rywali lub rykoszetach - Sydney mając w meczu pół sytuacji strzeli.. 2 bramki.Nie należy oczywiście jednak zapominać o wspaniałej formie Corey&#39;a Gameiro,który w duecie z wysokim Janko (który potrafi strzelić woleja z połowy. :p) stwarza wiele problemów defensywom rywali.Problemem gości w tym meczu może być środek obrony,niezbyt zwrotny,słabo panujący nad piłką prawy stoper (Ten co gra z koszulką w spodenkach,ten na którego WSW grało bardzo wysokim pressingiem,jak tylko miał piłkę - nazwiska nie pamiętam,ale brzmi serbsko.) wraz ze swoim kolegą z linii mogą mieć problemy z szybkimi atakami gospodarzy.
Mając na uwadze,że Sydney może strzelić z niczego boję się grać na Adelaide&#39;ę czysto,tak więc widzę tu 1X za 1.35 (do jakiegoś dubla). Wyczyny strzeleckie obu ekip z początku tego sezonu sprawiają,że pogram w tym spotkaniu również 2 lub 3 gole za 2.00.
Adelaide lub remis - 1.35 (bet365)
2 lub 3 gole w meczu - 2.00 (bet365)
Ed:Tyle okazji z obu stron,2 słupki,wybicia z linii bramkowej,sytuacje 1 na 1...no jak to się skończyło 0:0 nie rozumiem...

Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers // 7.11 - 7:30
Tegoroczni zwycięzcy azjatyckiej ligi mistrzów po 2 tygodniowej przerwie wracają na krajowe (choć w tym wypadku nie do końca :p) podwórko.Nowozelandczycy nie grają w tym sezonie jak na razie nic specjalnego,ale są w swoich poczynaniach solidni,a szczególnie niejaki Burns,który strzela jak nigdy.Nie będę odkrywczy wspominając,że żółto-czarni zdobywają gole u siebie bardzo często,ale co ciekawe tracą prawie drugie tyle.Co więcej od 16-tu spotkań nie udało im się zachować czystego konta! WSW w tym sezonie ligi na wyjazdach grają &quot;padakę&quot; niemiłosierną,z wyjątkiem jednej akcji Castelen - Bridge na 1:0 w meczu z Sydney FC.Bez pomysłu,bez składu po prostu bez głowy: zarówno w ataku jak i obronie.LM wygrali w zasadzie tylko i wyłącznie za sprawą błysku Jurić&#39;a w 1 meczu ,biernej postawie sędziego Nishimury (czy jak tam jego nazwisko jest pisane) oraz nieskuteczności Arabów w rewanżu.Jakby nie było, historyczny wyczyn czerwono-czarnych z pewnością doda im skrzydeł i przełoży się pozytywnie na pewność siebie gości,a co za tym idzie na grę WSW.Wanderers może,gubiącej się niekiedy przy szybkich atakach defensywie Phoenix,bramkę strzelić (np.przy pomocy szybkiego Holendra na skrzydle). Do składu na dobre wraca Jurić,a w kadrze meczowej pojawia się doświadczony Rukavytsya,co w sumie powinno zrekompensować zawieszenie Vitor&#39;a Saba&#39;y.
Może to i troszeczkę naciągane,ale coś mi mówi,że w tym meczu będzie BTS,więc tak właśnie zagram.Są ku temu przesłanki,a cytując przysłowie: &quot;Kto nie ryzykuje,szampana nie pije.&quot; ;)
BTS - 1.66 (bet365)
Ed: Oglądałem ten mecz do 85 minuty,Wanderers znowu zagrali dno kompletne,w ataku dosłownie.Popović najprawdopodobniej przyjechał na ten mecz z założeniem,aby nie narazić się na jakąkolwiek okazję Phoenix z kontry,bo jak inaczej wytłumaczyć atakowanie 4 zawodnikami? Ponownie bez pomysłu,statycznie i chaotycznie,mimo iż każdy ruch Castelena na skrzydle ukazywał słabość obrony gospodarzy. Generalnie Wellington mecz wygrało zasłużenie wbijając gola (a jakże) z kontry,a mogło być nawet 2:0,ale Cović obronił karnego. // Na marginesie WSW,grają za tydzień z Perth Glory na wyjeździe,z taką grą jak dzisiaj (bez usprawiedliwiania 2-ką świeżaków: Fofanah i Adeleke) nie mają z nimi najmniejszych szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom