>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to co teraz się działo to nie mam pytań ???? 2 poł. wiadomo, Macca nie zawiódł, ale remis to porażka.
Szkoda typu i kasy. Teraz dogrywka.
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Jedno mnie zastanawia. Jest tu tyle fachowcow australii, wwszyscy pisza ze Roar wygra a potem ledwo 1:1. Dziwne co nie? Moze jest któryś z buka? B-)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Podsumowanie: dla mnie jedynka nie jest super &quot;pewniakiem&quot; (patrz moja &quot;klątwa&quot; -
oby dotyczyła tylko sezonu zasadniczego ), ale skłonny jestem zaufać zespołowi z Brisbane po kursie 2,15 w premium - u innych &quot;operatorów&quot; widziałem wyższe.
Przejechałem się znowu na Roar - trudno, mam nadzieję, że w Melbourne mnie nie zawiodą.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jedno mnie zastanawia. Jest tu tyle fachowcow australii, wwszyscy pisza ze Roar wygra a potem ledwo 1:1. Dziwne co nie? Moze jest któryś z buka? B-)
Jak Ci &quot;nasze&quot; typy wchodziły to inaczej śpiewałeś. Oglądałeś mecz? Czytałeś wpisy, ktoś Cię nakręcał by dokładać? Dom na ten mecz postawiłeś? Nie było szansy Twoim zdaniem na 1? Przemyśl jeszcze raz swój wpis. Zachęcam do samodzielnego myślenia.
PS Miałeś inny pomysł? Trzeba było się wypowiedzieć przed spotkaniem.
Gwoli formalności - wygrywa Brisbane po emocjonujących karnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Jedno mnie zastanawia. Jest tu tyle fachowcow australii, wwszyscy pisza ze Roar wygra a potem ledwo 1:1. Dziwne co nie? Moze jest któryś z buka? B-)
lipa wyszła straszna.. tak to jest już z obstawianiem, raz się wygrywa, raz przegrywa.. Nadal uważam, że kurs sprzyjał ryzyku. Sam się przejechałem i boję się, że mimo wszystko buk mi nie odda za kupony.. ogólnie można było jeszcze posłuchać Pana @Australian - jemu należą się dziś gratulacje.

a to najlepsze zdanie w tym temacie:
Dobrze wiesz, że w tym fachu &quot;pewniaków&quot; nie ma! Nawet po kursie 1,01
No cóż łączę się w bólu z przegranymi.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nadal uważam, że kurs sprzyjał ryzyku.
Ja przy karnych chciałem żeby Roar odpadli, a tak będą dalej mnie prześladować ????
PS Kiedy skośny podchodził do karnego (a to już początek 2 serii był) to jak miałbym opcję strzeli/nie strzeli to bym dał że zawali. Czasami to po prostu widać kto się obsra. Wracając do tematu, gdybym miał jeszcze raz stawiać ten mecz, to decyzji bym nie zmienił. Kurs był adekwatny do ryzyka. Jedyne co mnie &quot;odpychało&quot; przed większymi stawkami to moja tfu.. klątwa, która niestety działa dalej. Oby w spotkaniu, w Melbourne wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam i GL!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie to jutro w Melbourne City - Perth Glory overek ? Czy czysta 1 ?
Podpowiedzcie. Z góry dziekuje
Ja już swoje napisałem (1603). Może teraz chociażby zawiedzeni ostatnim meczem (przewidywaniami) koledzy się &quot;popiszą&quot;. Do dzieła Panowie ;)
Dla porządku oba zespoły w najsilniejszym zestawieniu. Przedmeczowo każdy zespół zapewnia o najwyższej gotowości, trenerzy i zawodnicy zdrowo się nakręcają - ciekawe, czy przełoży się to np. na kartki? Dla przypomnienia: jakby ktoś chciał na ten mecz postawić dom i samochód oraz zastawić żonę/dziewczynę to nie polecam ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W 93 min. już &quot;widziałem&quot; piłkę w bramce Perth, ale Bouzanis świetnie wybronił strzał z dystansu. Nie jestem zaskoczony wygraną Glory, ale brakiem gola dla City. Po takim meczu to Valkanisowi bym podziękował. Powinny go żegnać białe chusteczki, że nie wyciągnął z takiego zespołu prawie nic, bo prawo do gry w eliminacjach AFC to żaden sukces. Podsumowanie dla mnie bardzo złe w tym rozdaniu - 2 razy minus. Pozostały półfinały. Ja już wiem co postawię, ale po takim weekendzie, to chyba zostawię te przewidywania dla siebie. Pozdrawiam i do zobaczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
Roar - WSW (1:1)
1 - @2,2 forBet

City - Perth (0:2)

ov2,5+bts - @1,55 - forBet
⛔⛔
Dawno nie przejechałem się tak na Australii... o ile Roar to było ryzyko, to City mnie zupełnie zaskoczyło.... no szkoda, trzeba będzie wyciągnąć wnioski przed kolejną rundą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 559

dobryx

Użytkownik
City i Roar ładnie nas ,,wyruchało&#39;&#39;

Będzie materiał do analizy. Teraz czas na półfinały.


PS.Może trzeba będzie obstawiać odwrotnie tam gdzie over to under. Tam gdzie faworyt to trzeba na nie-faworyt stawiac i hajs bd sie zgadzal
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Półfinał 29.04. 11:50 Sydney FC - Perth Glory
Mimo, że mecz za 5 dni to patrząc co się dzieje z kursami napiszę tylko co ja już zagrałem: 1 po kursie 1,55 - teraz kursy lecą na łeb, na szyję. Stawkę dałem średnią. Mam już dość niespodzianek/dziwnych wyników i zagram po prostu to, co chyba każdy by zrobił śledząc zmagania w A - league. Mam nadzieję, że zobaczę Blue Sky w finale. Ale do tego trzeba w półfinale zrobić pierwszy krok i pokonać Perth (oby w regulaminowych 90 min.). Dwa kroki Panowie! GL!
PS Ja moim sposobem (opisywanym wcześniej w dziale) natrzaskałem już taśm (poniedziałek dla mnie był łaskawy) i w kilku przypadkach Sydney je kończy. Pozostaje zrobić kontr - taśmy, a że kursy na gości idą w górę tym lepiej dla mnie. Eksperymentalnie w jedną (lub 2 z nich i &quot;tu&quot; i &quot;tu&quot;) wrzucę dodatkowo remis Kashimy w Korei po kursie ~3,25. I gotowe ???? Tą Kashimę (już chyba 40 spotkań bez x) i tak spróbuję dorzucić na x, tym razem już w meczu ligowym ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciekawe jak Redsi zaprezentują się dzisiaj w Osace? Goście bez McGowana, Regana i McGree. Jakby dziś wygrali to byłoby święto w Adelaidzie ???? Postaram się obejrzeć i może coś ugra się na live.
 
majekx 739,8K

majekx

Znawca A-League
hm.. Gamba szybko zaczęła... chcę się tylko upewnić - Redsi już są na boisku i wiedzą, że to nie rozgrzewka.
\\edit - 15&#39; - 2:0 - znaczy jeszcze nie wyszli na mecz
\\edit2 - 45&#39; - 2:1 - to już piłkarze z Australii weszli na boisko... gol kontaktowy dobrze wróży - znaczy Redsi zaatakują. Daję typ Adelaide ov1,5 - @2,15 ✅
\\edit3 - po meczu - no i się robi fajnie.. Adelaide ma naprawdę duże szanse na wyjście z grupy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Brisbane chyba już odpuszcza AFC ?
Skład mocno kombinowany, ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo. Na pewno na Tajów po spadkach kiedy kurs był ok. 1,45 to nie warto było grać. Trzeba na live zobaczyć jak grają.
PS Gra mój ulubieniec - Dangda. Może coś ustrzeli?
Ustrzelił na 3-0 ???? - mój pupil ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom