>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
No i właśnie to jest największy bezsens naszej kochanej A-League. Znowu hiper rotacje w kadrach. Niestety ale w ten sposób nie da się zbudować nic sensownego.
Jedynie Sydney wygląda na to, że w miarę utrzyma trzon swojej ekipy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney FC (Aus) - Liverpool (Eng) 24.05.2017 12:00
Święto w Sydney. Mistrzowie A-league spotkają się w meczu towarzyskim z The Reds, ale nie z Adelaidy, tylko Liverpoolu ???? Pomimo braku Holosko, Ibiniego oraz Ninkovica gospodarze chcą powalczyć o jak najlepszy wynik. Ich atutem będzie spodziewana liczba kibiców na meczu: 70 - 80 tys. Goście mogą być nieco przemęczeni, nie mieli czasu na aklimatyzację bo mecz przyjdzie im rozegrać prawie, że z marszu (pomijam już trudy sezonowe). Podsumowując szykuje się (oby ???? ) dobre spotkanie z dużą ilością bramek, a może wynik końcowy ucieszy też kibiców w Sydney? Kadra Liverpoolu on the paper wygląda super ???? , zobaczymy kto wyjdzie na boisko i jaka będzie rotacja w meczu. Na &quot;sucho&quot; przycelowałbym w kierunku: over, bts, remis, 1x. Stawki symboliczne, no i live koniecznie ???? Pozdrawiam i GL!
PS Można wiele negatywnych uwag kierować pod adresem A-league, jej poziomu i &quot;gwiazd&quot; ???? , ale takich spotkań można Aussie tylko pozazdrościć.
Więcej o spotkaniu, składach itd. poniżej:
http://www.sydneyfc.com/matchcentre/Sydney-FC-v-Liverpool/913675?matchpreview#widget-match-day-tabs
http://www.sydneyfc.com/matchcentre/Sydney-FC-v-Liverpool/913675#EW8l1HdbQ0896iLK.99
edit. Tylko over by wszedł, liczyłem bardziej na &quot;gospodarskiego&quot; bts-a, nie mówiąc o zbliżeniu się przez gospodarzy chociaż do remisu ????
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Od poniedziałku tak kursy pozjeżdżały na ten mecz że dzisiaj rano to już nie opłacało się nic grać. Może na live coś ciekawego będzie
PS Jak czerwono. Tylu kibiców poleciało do Australii bo nie wydaje mi się by miejscowi kibice the Reds śpiewali tak &quot;You&#39;ll Never Walk Alone&quot;
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Od poniedziałku tak kursy pozjeżdżały na ten mecz że dzisiaj rano to już nie opłacało się nic grać. Może na live coś ciekawego będzie

PS Jak czerwono. Tylu kibiców poleciało do Australii bo nie wydaje mi się by miejscowi kibice the Reds śpiewali tak &quot;You&#39;ll Never Walk Alone&quot;
A jednak, tylu fanów mają Redsi w Australii ????
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia - NPL Victoria
Godz: 12:30
Spotkanie: Melbourne Knights FC - F.C. Bulleen Lions
Typ: Melbourne Knights FC
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 18 serię gier do australijskiej NPL Victoria.
W ciekawym spotkaniu na Knights Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Melbourne Knights Football Club a w gościach zagra zespół Football Club Bulleen Lions.
Melbourne Knights FC w tym sezonie ligowym w swoich 17 rozegranych meczach zdobyli 17 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś F.C. Bulleen Lions plasuje się na pozycji 9 zdobywając 21 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych.
Gospodarze na swoim terenie 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 10-15 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 2 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 11-13.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż zespoły dzieli tylko 4 oczka czyli tak naprawdę jeden wygrany mecz może ich do siebie bardzo zbliżyć i moim zdaniem tak się właśnie stanie gdyż może ktoś powie że gospodarze u siebie nie grają za dobrze to jednak potrafili nawiązać walkę z zespołami z czołówki tabeli ligowej właśnie na swoim terenie a goście w delegacjach średnio i ich wygrane wyjazdowe były ze słabymi zespołami według mnie to gospodarze w tym spotkaniu zdobędą na swoim Knights Stadium komplet 3 ligowych oczek.
⛔ 0:5
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Do maer

O jak fajnie, że ktoś zna się na &quot;stanówkach&quot;. Szczególnie, że akurat w przypadku tego meczu (i wielu innych na tym poziomie rozgrywek) mamy do czynienia z pernamentnymi derbami. Mnóstwo meczy odbywa się w obrębie dużej aglomeracji: Sydney lub tak jak w tym przypadku Melbourne. Ja szczerze mówiąc mam problem z uzyskaniem info o takich spotkaniach więc może mi pomożesz? Coś o składach, czy też gdzie oglądasz takie spotkania? Będę wdzięczny za informacje.
PS Jak derby, to a propos tego zagadnienia od razu nasuwa się typ związany z underem, bo na 9 ostatnich spotkań, 8 kończyło się bramkami w przedziale 0-2. Można też napisać, że Rycerze maja fajny herb (nie dziwota), ale nie wiem czy dzięki temu wygrają ten mecz ???? Aha temperatura 12 stopni C i jest tam właśnie zima ???? No to powodzenia! GL!

edit
Napisałem (może za mało ironicznie): &quot;Można też napisać, że Rycerze maja fajny herb (nie dziwota), ale nie wiem czy dzięki temu wygrają ten mecz ???? &quot;
Tak się kończy granie po tabeli ligi, o której się nie ma zielonego pojęcia. Mecz ku przestrodze. 5 bramek w 8 min. dla gości. Co się tam stało Panie maer? Oglądał Pan ten mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Do maer
O jak fajnie, że ktoś zna się na &quot;stanówkach&quot;. Szczególnie, że akurat w przypadku tego meczu (i wielu innych na tym poziomie rozgrywek) mamy do czynienia z pernamentnymi derbami. Mnóstwo meczy odbywa się w obrębie dużej aglomeracji: Sydney lub tak jak w tym przypadku Melbourne. Ja szczerze mówiąc mam problem z uzyskaniem info o takich spotkaniach więc może mi pomożesz? Coś o składach, czy też gdzie oglądasz takie spotkania? Będę wdzięczny za informacje.
PS Jak derby, to a propos tego zagadnienia od razu nasuwa się typ związany z underem, bo na 9 ostatnich spotkań, 8 kończyło się bramkami w przedziale 0-2. Można też napisać, że Rycerze maja fajny herb (nie dziwota), ale nie wiem czy dzięki temu wygrają ten mecz ???? Aha temperatura 12 stopni C i jest tam właśnie zima ???? No to powodzenia! GL!
edit
Napisałem (może za mało ironicznie): &quot;Można też napisać, że Rycerze maja fajny herb (nie dziwota), ale nie wiem czy dzięki temu wygrają ten mecz ???? &quot;
Tak się kończy granie po tabeli ligi, o której się nie ma zielonego pojęcia. Mecz ku przestrodze. 5 bramek w 8 min. dla gości. Co się tam stało Panie maer? Oglądał Pan ten mecz?
Każda drużyna może stracić takie 5 goli w 8 minut, nawet kiedyś w Lidze Mistrzów AC Milan zmarnował wydawałoby się wygrany już finał.
A tak po za tym to twój under jakoś też nie wszedł.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To będzie wprost bez niedomówień ????
Napisałem:

&quot;O jak fajnie, że ktoś zna się na &quot;stanówkach&quot;.&quot; uwaga ???? szydera. Tutaj pojęcie o niższych miał przykładowo: benek, dżipkins i czasami badurraf, ale nie Ty.

&quot;PS Jak derby, to a propos tego zagadnienia od razu nasuwa się typ związany z underem, bo na 9 ostatnich spotkań, 8 kończyło się bramkami w przedziale 0-2. Można też napisać, że Rycerze maja fajny herb (nie dziwota), ale nie wiem czy dzięki temu wygrają ten mecz Aha temperatura 12 stopni C i jest tam właśnie zima No to powodzenia! GL!&quot;

uwaga szydera ???? Przeczytałem tak jak Ty to robisz tabelę i podałem specjalnie pierdoły typu herb i pogoda oraz staty z flashcora.

napisałem &quot;No to powodzenia! GL!&quot;&quot; to też szydera, takie Twoje masło maślane/schemat &quot;potabelnych&quot; analiz - powodzenia i good luck to przecież to samo ????

PS 1 Kiedy podaję typ, który gram, podaję także stawkę i kurs. Czasem zdarzy mi się nawet podać &quot;operatora&quot; - ale rzadko ???? I chyba nigdy nie pozostawiłem żadnego typu bez rozliczenia. W opisywanym przypadku chyba byłem za mało szyderczy.

PS 2 Podasz mi przedmeczowe składy z tego meczu i gdzie oglądałeś? Albo gdzie oglądasz ligi stanowe? I np. 3 ostatnich trenerów np. Knights? Nie...? Tak myślałem.

I na koniec. Nic nie mam do Ciebie, ale nie pisz o ligach/spotkaniach, o których nie masz zielonego pojęcia. I tyle. Pozdrawiam i &quot;do widzenia&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Garść newsów z A-league ????
Adelaida ma nowego trenera. To Mario Kurz, który kiedyś trenował Kaiserslautern.
Sydney FC - Danny Vukovic odchodzi z 278 (!) występami na koncie w a-league, a do Slovana Bratysława odchodzi Filip Holosko.
W CCM pojawił się holenderski pomocnik Tom Hiariej.
Z Roar do APOEL-u odchodzi Tommy Oar.
Z Victory do Tondeli przeszedł właśnie Nick Ansell.
W Melbourne City pojawił się nowy trener (wreszcie!!!) - Warren Joyce. W końcu trener z doświadczeniem. Z Adelaidy powraca Eugene Galekovic. Kolejna dla City dobra wiadomość.
W telegraficznym skrócie to tyle. Zapraszam do odświeżania tematu, w końcu newsy, transfery, zmiany będą nam towarzyszyły aż do jesieni ???? Zachęcam do aktywności ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki edi, ze statami w niższych jeszcze nie jest tragicznie, ale meczów to sobie raczej nie obejrzysz. Ja lubię a-league m. in. za to, że jak się zepnę, to jestem w stanie obejrzeć wszystkie mecze kolejki. No raczej niemożliwe w innych ligach ???? I dlatego tak się panosze w tym dziale ???? Pzdr
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Pod koniec lipca rusza Puchar FFA, będzie kilka potyczek zespołów z a-league, więcej:
http://www.theffacup.com.au/article/westfield-ffa-cup-round-of-32-draw-revealed/1v7tifhrza1rl199ofug51soke
Poza tym:
Melbourne City podpisało kontrakt z obrońcą IFK Goteborg - Scottem Jamiesonem.
CCM (Central Coast Mariners) podpisali kontrakt z obrońcą Joshem Rose.
CDN...
Brisbane Roar: Joe Caletti i (doświadczony) Jacob Pepper pozostaną w Hyundai A-League 2017/18.
Dane Ingham przedłużył kontrakt na nadchodzący sezon.
Wellington Phoenix: klub porozumiał się z Kosta Barbarouses w sprawie rozwiązanie kontraktu, na pewno jest to duża strata dla Phoenix.
*********************************************************************************
A oto cały terminarz A - league w sezonie 2017/2018
http://www.a-league.com.au/results/214/2017/0/1
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mam nadzieję, że się przyda do analiz w nadchodzącym sezonie ????
Klasyfikacja najlepszych strzelców
1 Besart Berisha Melbourne Victory : 21
2 Jamie Maclaren Brisbane Roar FC : 20
3 B. Fornaroli Melbourne City FC : 17
4 D. Da Silva Sydney FC : 15
5 B. Santalab Western Sydney Wanderers FC : 14
Asysty:
1 Milos Ninkovic, Sydney FC : 11
i Marco Rojas, Melbourne Victory: 11
2 N. Martinez, Western Sydney Wanderers FC : 8
i Chris Harold, Perth Glory : 8
3 Mitch Nichols, Western Sydney Wanderers FC : 7
Zespoły z największą liczbą strzelonych bramek:
1. Sydney FC: 59
2 Perth Glory: 55
3 Melbourne Victory: 51
4 Melbourne City FC: 49
5 Brisbane Roar FC: 44
Na razie tyle ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Spotkanie towarzyskie (jutro) na ANZ STADIUM (prawie 84 000 miejsc) w Sydney

11:30 Sydney FC (Aus) - Arsenal (Eng)

Poniżej kadra Arsenalu:

Petr Cech (GK), Emi Martinez (GK), David Ospina (GK), Krystian Bielik, Cohen Bramall, Francis Coquelin, Mohamed Elneny, Olivier Giroud, Alex Iwobi, Sead Kolasinac, Laurent Koscielny, Alexandre Lacazette, Ainsley Maitland-Niles, Donyell Malen, Per Mertesacker, Nacho Monreal, Reiss Nelson, Eddie Nketiah, Alex Oxlade-Chamberlain, Mesut Ozil, Aaron Ramsey, Theo Walcott, Danny Welbeck, Joe Willock, Granit Xhaka
Jak mówi Wenger na pewno Lacazette jutro zaliczy swój debiut.

W Sky Blues prawdopodobnie wystąpią m. in.: Alex Brosque, Milos Ninkovic, Bobo, Alex Wilkinson, Brandon O&#39;Neill, Josh Brillante, ale niezależnie od składu gospodarzy, typ nasuwa się sam. Jak dla mnie po prostu over 2,5 choć kurs oscyluje ~1,50 więc do jakiejś taśmy może być.

PS Ja to sobie zagram w dublu z dzisiejszym overem 2,5 w meczu towarzyskim Studentów z Charltonem, który opisał psychosocial w dziale: Irlandia. GL!
Aha stawka: miedziak ???? ⛔
UCD 4-1, Sky Blues tylko 0-2 (był jeszcze karny dla Arsenalu i d..a)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jeżeli miałbym cokolwiek jutro grać w tym meczu to jednak zagrałbym wysoką wygraną Kanonierów. Sydney bez bramkarza (odszedł do Genk Vukovic) który w mojej ocenie robił w mistrzowskim sezonie ogromną robotę oraz bez wg mnie najlepszego z ofensywnych graczy - Filipa Holosko.
Arsenal przyjeżdża naprawdę solidną ekipą. Brakuje Sancheza, ale wydaje mi się, że to dla Arsenalu będzie normą, bo chilijczyk jednak opuści klub. Debiutuje Lacazette, są Welbeck, Giroud, Ozil. Defensywę też ma kto trzymać. Wiadomo, że gwiazdy nie zagrają pełnego meczu, ale każdy po 45 minut wystarczy.
Wiadomo jak kochamy A-League ale gdzie im do poziomu Premiership. Pod koniec maja z Sydney grał Liverpool i jak się skończyło pamiętamy. 0:3, wynik ustalony już do przerwy. A w składzie LFC grały takie wynalazki jak Woodbum, Wilson czy Alexander-Arnold. No i Gerrard. A Sydney miało skład podobny do jutrzejszego plus Vukovic w bramce. A Bobo, Brillante, Brosque czy Zullo nawet nie pierdli w oponkę.
Nie zdziwię się jak jutro się skończy jakimś 1:4 czy 2:5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom