>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Australia (A-League, Ligi Stanowe)

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Staty to jedno, a Welbeck i karny? Dalej 0-1 ????
Lacazette w 83 i 0-2. Panowie (obojętnie którzy ???? ) jeszcze jeden bo mi dubla zamykacie!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Masakra skuteczność. Tutaj to faktycznie powinno być 1:6 albo coś takiego. No ale cóż, jest jak jest.
Zawodnik z 2 (Iredale?) mógł w ostatnich sekundach coś lepszego wykminić, ale jak się karnego nie strzela w meczu to wychodzi under. Szkoda bo wczoraj UCD z Charltonem 4-1, a &quot;moje&quot;/&quot;nasze&quot; Sydney piach...
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Tu nie chodzi o skuteczność, tylko o jakość. Welbeck i Walcott grali 68 minut, co wystarczyło, aby nie zrobić overa. Ci dwaj panowie są zawsze gwarantem jednego - tego, że nie będzie bramek dla Arsenalu. Na szczęście ich rola po przyjściu Lacazette&#39;a ograniczy się do grania ogonów lub meczów pucharowych. Ewentualnie Theo zagra czasem na skrzydle, co uniemożliwi mu marnowanie zbyt wielu sytuacji. Szkoda, że Giroud i Lacazette nie zagrali od początku 2 połowy.
Swoją drogą mecz podobny do tych, które Arsenal rozgrywa w Pucharze Ligi lub FA Cup z 3-4 ligowcami, chociaż i tamci potrafią czasem stworzyć więcej zagrożenia niż Sydney.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zgadzam się odnośnie Walcotta, ale nie mogę się zgodzić odnośnie Welbecka. Też jestem wielkim fanem Arsenalu, ale akurat mnie bardziej irytuje gra Giroud od gry Welbecka. Owszem, dziś Welbeck karnego koncertowo sknocił ale z gry na przekroju całego sezonu dla mnie na pewno wnosi on więcej niż Giroud. Ale fakt - że Lacazette to zupełnie inna półka.
I jeszcze jedno pozytywne spostrzeżenie odnośnie Kanonierów. Ozilowi się chciało w sparingu biegać. To naprawdę jest spory sukces. Może pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że pora zacząć zap**** by w końcu osiągać jakieś wyniki. W zeszłym sezonie miałem jego i jego fochów po dziurki w nosie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Swoją drogą mecz podobny do tych, które Arsenal rozgrywa w Pucharze Ligi lub FA Cup z 3-4 ligowcami, chociaż i tamci potrafią czasem stworzyć więcej zagrożenia niż Sydney.
Z Liverpoolem nic nie pokazali, z Arsenalem też, niestety muszę się zgodzić z Tobą alex, nie jestem zaślepiony - dziś Sydney oprócz przewracania zawodników gości nic nie pokazało. No cóż liga dopiero startuje od października, ale mimo to mogło być lepiej.
 
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
Z Liverpoolem nic nie pokazali, z Arsenalem też, niestety muszę się zgodzić z Tobą alex, nie jestem zaślepiony - dziś Sydney oprócz przewracania zawodników gości nic nie pokazało. No cóż liga dopiero startuje od października, ale mimo to mogło być lepiej.
a jak by Cię z urlopu ściągnęli, że by zagrać pokazówkę to byś coś pokazał... ;)
ale na poważnie.. lipa z meczem i kupon do śmieci... spodziewałem się ciut więcej.. i mam nadzieje Lacazette będzie coś grał - bo widać on robi różnicę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Zgadzam się odnośnie Walcotta, ale nie mogę się zgodzić odnośnie Welbecka. Też jestem wielkim fanem Arsenalu, ale akurat mnie bardziej irytuje gra Giroud od gry Welbecka. Owszem, dziś Welbeck karnego koncertowo sknocił ale z gry na przekroju całego sezonu dla mnie na pewno wnosi on więcej niż Giroud. Ale fakt - że Lacazette to zupełnie inna półka.
I jeszcze jedno pozytywne spostrzeżenie odnośnie Kanonierów. Ozilowi się chciało w sparingu biegać. To naprawdę jest spory sukces. Może pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że pora zacząć zap**** by w końcu osiągać jakieś wyniki. W zeszłym sezonie miałem jego i jego fochów po dziurki w nosie.
Giroud do samej gry Arsenalu nie wnosi nic, ale strzela bramki. Welbeck przychodził jako napastnik, ale goli nie strzela. Arsenalowi nie jest potrzebny nowy Walcott czy Ox, im jest potrzebny bramkostrzelny napastnik. Welbeck takim nie jest i nigdy nie będzie. Dlatego w normalnych okolicznościach będzie napastnikiem nr 3 lub zmiennikiem któregoś ze skrzydłowych. Nie ma dla niego miejsca w 1 składzie, jeżeli Wenger chce wygrać coś więcej niż FA Cup, bo jest zwyczajnie za słaby na rywalizację na najwyższym poziomie.
W Manchesterze to wiedzieli, dlatego puścili go za świetną cenę do Arsenalu, który był akurat zdesperowany, bo jak zwykle przegrał okienko transferowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
12:00 WS Wanderers (Aus) - Arsenal (Eng), ANZ Stadium, kierunek: over 3,5 i/lub handi na gości, operator - korzystny dla Was, stawka: miedziak ( w dublu z Lyonem ).

edit FT 1-3 Jest git ????

Do Lyonu by Vidal dorzucę sobie typy w stronę Kanonierów. Zawiedli mnie ostatnio w typie na over 2,5 (wynikowo, bo kto oglądał to wie ile tam bramek mogło paść, włącznie z niewykorzystanym karnym) więc dziś czas na pokutę z ich strony. Ze względu na marne kursy na klasyczny over, spróbuję pójść w over 3,5 bądź w handi na gości. Dla gospodarzy będzie to okazja aby zaprezentować nowe nabytki Wędrowców: Josh Risdon, Michael Thwaite i Roly Bonevacia - prawdopodobnie zobaczymy ich w w akcji. A zespół gości zadowolony po poprzednim meczu na tym stadionie, Wenger ucieszony po debiucie Lacazette, kibiców znowu będzie bez liku - nic tylko grać i zdobywać bramki I oby ze skutecznością mnie tym razem nie zawiedli.
PS Dla porządku pozwoliłem sobie skopiować swój post, który pierwotnie dodałem do towarzyskich. Sam skorzystałem z propozycji Vidala na Lyon. Może komuś się przyda.
edit 2
Oba mecze na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przetasowań i nowości w A - league ciąg dalszy:
Melbourne City - odchodzi Ivan Franjic (do koreańskiego Daegu),
WSW - powraca do klubu Mark Bridge,
Roar podpisało kontrakt z Massimo Maccarone ( ???? ),
Adelaida - do FC Brugge odchodzi Mc Gree, przychodzą: Johan Absalonsen, Erson Gulum,
Wellington Phoenix - w klubie pojawił się chorwacki zawodnik: Goran Paracki
c.d.n.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś puchar FFA
Bardziej z kronikarskiego obowiązku niż z chęci grania w myśl zasady: &quot;kto gra puchary ten je suchary&quot; ????

11:30
Peninsula - Melbourne City
Obrońcy trofeum zmierzą się z wiceliderem ligi stanowej (Brisbane), City z nowym szkoleniowcem, nowym składem (to już tradycja w a-league). Poniżej kadra na dzisiejsze spotkanie:
Dean Bouzanis, Manny Muscat, Scott Jamieson, Osama Malik, Nick Fitzgerald, Neil Kilkenny, Bruce Kamau, Braedyn Crowley, Stefan Mauk, Daniel Arzani, Eugene Galekovic, Ruon Tongyik, Michael Jakobsen, Bruno Fornaroli, Luke Brattan, Nathaniel Atkinson, Iacopo La Rocca - znawcy od razu wychwycą brak kilku doświadczonych graczy z poprzedniego sezonu (z różnych przyczyn: transfery, wakacje, indywidualny tryb przygotowań) jednak co by tu nie powiedzieć &quot;on the paper&quot; City powinno dać radę (ostatni sparing wygrali z 10 - 0 ???? ), ale...
1. Kurs na City ~1,20?
2. W Redcliffe tym meczem &quot;jarają&quot; się od czerwca,
3. City zaczyna ligę dopiero w październiku, Penisula w rytmie meczowym i niezłej formie, dla nich to święto!
Ja przed meczem nic nie postawię, zobaczę na live jak to wygląda.

11:30
WS Wanderers - Wellington Phoenix
Kursy na Wędrowców poleciały. Powodów nie znam, może Phoenix w jakims mega dziwnym składem (nie znalazłem nic o tym)? H2H? zmienne ???? . Na dodatek Wędrowcy nie grają na swoim stadionie tylko wyjeżdżają do Campelltown.
W zespole gospodarzy nieobecni:Alvaro Cejudo, Jaushua Sotirio i Mark Bridge. O Wellington - cisza. Co tu pisać oba zespoły przed sezonem, składy wymieszane, jedna wielka zagadka. Popovic zapowiada, że Wędrowcy mają obowiązek mimo tych okoliczności przejść do dalszej rundy, ale ciekawe co mówi swoim piłkarzom trener Phoenix? ????
Kolejny mecz, którego przedmeczowo nie postawię. Pozostaje ekran podzielić na pół i oglądać - jak się uda, bo już mnie
kochana rodzinka odrywa od..... Na razie!

edit WSW wygrało, ale po dogrywce, MC nie zawiodło, w przeciwieństwie do Glory, które uległo 1-0 Heidelbergowi (tego meczy nie obczajałem). Do zobaczenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kontynuujemy temat pucharowy (FFA)
11:30
Blacktown - Central Coast Mariners

Na początek składy, tam gdzie jest * to oznacza nieobecność w dzisiejszym meczu.

Blacktown City: 1.Tristan Prendergast (gk), 3.Giorgio Speranza, 4.Roberto Speranza, 5.Grant Lynch, 6.Matthew Lewis, 8.Daniel Araujo, 9.Joseph Gibbs, 10.Connor Evans, 11.Danny Choi, 12.James Andrew, 14.Mitchell Mallia, 15.Shayne D’Cunha, 16.Dakota Askew, 17.Lewis Beumie, 18.Mason Ireland, 19.Zachary Cairncross, 20.Dylan Niski (gk), 21.Bo Hyun (Kenny) Chun, 22.Yuta Konagaya, 24.Samuel Hamilton

Central Coast Mariners:
Goalkeepers: Tom GLOVER, Ben KENNEDY* Adam PEARCE
Defenders: Harry ASCROFT, Alan BARO, Antony GOLEC, Jake McGING, Josh ROSE Storm ROUX, Kye ROWLES
Midfielders: Adam BERRY, Wout BRAMA* Daniel De SILVA, Tom HIARIEJ, Blake POWELL, Liam ROSE
Attackers: Asdrúbal*, Kwabena APPIAH, Josh BINGHAM, Trent BUHAGIAR, Andrew HOOLE, Connor PAIN

Jak dla mnie wystarczy niespodzianek jeśli chodzi o ekipy z a-league w tym rozdaniu. Marynarze w ciekawym zestawieniu. Co prawda bez nowych nabytków (patrz *) i podstawowego bramkarza, ale poważnie (jak twierdzi trener) podchodzą do dzisiejszego spotkania. A, że gospodarze to nie kompletne &quot;ogórki&quot;, którzy świetnie się prezentowali w tych rozgrywkach ostatnimi czasy, więc ... over 2,5 po kursie 1,50 dorzucę sobie do dzisiejszej taśmy. Z racji hasła: &quot;kto gra puchary...&quot; nie pakowałbym się w poważniejsze stawki. Dziś krótko, oby z dobrym wynikiem. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Napisałem:
&quot;A, że gospodarze to nie kompletne &quot;ogórki&quot;, którzy świetnie się prezentowali w tych rozgrywkach ostatnimi czasy, więc ... over 2,5 po kursie 1,50 dorzucę sobie do dzisiejszej taśmy.&quot;

Szybko poszło 32 min i już 2-1, tylko nie w tą stronę co myślałem ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
11:30 c.d. 1/32 FFACup

Adelaide United - Newcastle Jets
Obydwa zespoły z nowymi nadziejami, obydwa zawaliły poprzedni sezon ligowy, obydwa z nowymi trenerami i tradycyjnie z przemeblowanymi składami. Moim zdaniem trochę więcej szans na zwycięstwo daję Adelaidzie, u siebie dostaną wsparcie &quot;Red Army&quot;, trener też się chce pokazać z jak najlepszej strony (nie wspominając już o samych graczach), Redsi poważnie traktowali ten puchar (nawet go zdobyli w 2014). Jetsi też zapowiadają walkę, ale jeśli utrzymają swoją dotychczasową dziadowską tendencję w meczach wyjazdowych to sukcesów im nie wróżę. Do tej pory nigdy nie wyszli poza fazę 1/32 tych rozgrywek. W składach więcej &quot;on the paper&quot; jakości po stronie Redsów więc typ: 1 po kursie 2,20 pobiorę za miedziaka i więcej nie polecam stawiać. Raz, że to puchar, a dwa to forma obydwu zespołów to w tym momencie jest sporą niewiadomą. Ja się skuszę, bo ... wiadomo ????

Brisbane Roar - Melbourne Victory
Mecz zagadka, mocne zespoły, mocne składy, do tej pory w tych rozgrywkach lepiej prezentowało się Big V (zdobyli ten puchar w 2015), ale dziś obydwaj trenerzy i zawodnicy twierdzą, że dadzą z siebie wszytko aby przejść do kolejnej rundy. Dla mnie to także trudny mecz do typowania bo Roar prawie zawsze robiło mnie w konia, aż przestałem grać mecze z ich udziałem ???? Dziś dam tylko symboliczną monetę na x w tym spotkaniu po kursie 3,40 bardziej dla emocji niż z większego przekonania. No i z ciekawości czy dalej mnie Brisbane będzie wodziło za nos? Szanse na rehabilitację mają już dzisiaj ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida (ft 1-0) dała radę natomiast Roar u mnie dalej na poziomie z minionego sezonu (ft 1-5). Summa summarum plus ????
ps Zapraszam wszystkich chętnych do pisania w Kangurowni, bo dopada mnie powoli samotność i syndrom długodystansowca ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 732,5K

majekx

Znawca A-League
To ja się wpiszę. Na początek gratuluje wyczucia i jednak jak by nie było znajomości realiów rozgrywek na antypodach. Ja tam tradycyjnie czekam na ligę. Puchary omijam bo w nich jest sporo niespodzianek... a jeszcze w Australii... hoho.
No i tam wszyscy zawsze deklarują grę na 100%.. a potem różnie widać to na boisku.
tak czy inaczej, dobrze być na bieżąco, bo ta wiedza, może się przydać w przyszłości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom