>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australia (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Australia -&gt; A-League


09:00
Perth Oval, Perth

Perth Glory vs. Sydney FC

Typ: połowa/koniec 1/1 ⛔
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin

Lidera A-League Sydney FC czeka długa podróż na drugą stronę Australii by zmierzyć się z tamtejszym Perth Glory. Gospodarze muszą walczyć o każdy punkt by znaleźć się w play-offach. Na razie znajdują się na dającym awans 6 miejscu, ale w tabeli panuje ogromny ścisk i jeśli nie będą wygrywać, to pożegnają się z nadziejami na awans. Perth Glory to zespół własnego boiska, na 26 punktów aż 18 zdobyli u siebie (bilans 5-3-1). Goście natomiast przewodzą w tabeli mając 3 punkty przewagi nad Melbourne Victory, ale i jednym meczem rozegranym więcej. Jak na lidera mają na wyjazdach niezbyt dobry bilans 3-2-5. Bezpośredni bilans pięciu ostatnich meczów między tymi drużynami również jest bardziej korzystny dla gospodarzy:

15.12.2007 Sydney FC vs. Perth Glory 2-4
31.08.2008 Sydney FC vs. Perth Glory 5-2
19.10.2008 Perth Glory vs. Sydney FC 2-1
21.12.2008 Sydney FC vs. Perth Glory 1-4
22.11.2009 Perth Glory vs. Sydney FC 2-0

Jak widać bilans 4-0-1 na korzyść &quot;Gloryboys&quot;. Fakt, że Sydney FC ostatni raz wygrało w Perth prawie 4 lata temu, skłania mnie do stawiania na gospodarzy po znakomitym kursie.



07:00
Sydney Football Stadium, Sydney

Sydney FC vs. Gold Coast United

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: PinnacleSports

Na niedzielę wybrałem mecz ligi australijskiej pomiędzy liderem Sydney FC i zajmującym 3 miejsce Gold Coast United. Pierwszą rzeczą, jaką należy wspomnieć o tym spotkaniu jest niesamowita forma defensywna gospodarzy. W pięciu ostatnich spotkaniach nie stracili oni ani jednego gola! Te mecze to:

12.12.2009 Wellington Phoenix vs. Sydney FC 0-1
19.12.2009 Melbourne Victory vs. Sydney FC 0-0
23.12.2009 Sydney FC vs. Central Coast Mariners 1-0
27.12.2009 Sydney FC vs. Adelaide United 1-0
10.01.2010 Perth Glory vs. Sydney FC 0-0

Jak widzimy w sumie w tych meczach padły zaledwie 3 bramki. Jeśli chodzi o gości, to 3 na 5 ich ostatnich meczów były underowe. Gold Coast United średnio strzela na wyjazdach 1,1 bramki. Myślę, że w starciu ze znakomitą obroną gospodarzy będą musieli się nieźle postarać, aby strzelić chociaż jedną bramkę. Podsumowując, Sydney FC jest typowym zespołem underowym, razem z Adelaide United są zespołem, w którego meczach pada najmniej goli. Liczę, że tak samo będzie i tym razem.



10:00
Hindmarsh Stadium, Adelaide

Adelaide United vs. Perth Glory

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.65
Bukmacher: Gamebookers

We wtorkowe przedpołudnie odbędzie się kolejny mecz A-League. Ostatni w tabeli zespół Adelaide United zmierzy się z Perth Glory, który zajmuje 6, ostatnią pozycją gwarantującą awans do play-offów. Gospodarze są drużyną, w której meczach pada najmniej goli w lidze, średnio zaledwie 2 bramki na mecz. Goście również notują wiele underów. Dokładne statystyki wyglądają tak:

Adelaide United - 18/22 spotkań poniżej 2,5
Perth Glory - 12/22 spotkań poniżej 2,5

Gospodarze mają teraz passę 6 meczy underowych z rzędu. Goście z kolei przeplatają mecze z małą ilością goli z takimi jak na przykład ostatni mecz z Melbourne Victory, zakończony porażką Perth Glory 6-2. Myślę, że biorąc pod uwagę fatalne wyniki &quot;Gloryboys&quot; na wyjeździe (bilans 2-2-8 nie zachwyca) australijscy &quot;The Reds&quot; będą toczyć wyrównany bój pomimo swojej lokaty w tabeli. Spodziewam się wyniku 0-0 lub 1-0 dla gospodarzy.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Australia -&gt; A-League


10:30
Robina Stadium, Gold Coast

Gold Coast United vs. Melbourne Victory

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 2.01
Bukmacher: PinnacleSports

Mecz na szczycie australijskiej A-League. Lider z Melbourne przyjeżdża na stadion trzeciego w tabeli Gold Coast United. Do końca &quot;sezonu zasadniczego&quot;, jak można nazwać obecny etap rozgrywek A-League, zostały 3 kolejki spotkań. Gospodarze będą próbować zrobić wszystko, by wedrzeć się do pierwszej dwójki, co znacznie ułatwia dostanie się do Grand Final. Statystyki sugerowałyby zagranie tutaj overa, który padł w dwóch dotychczas rozegranych meczach pomiędzy tymi zespołami. Ja jednak gram w drugą stronę, przewidując wyrównany mecz z małą ilością bramek. Po pierwsze, Melbourne Victory zdobyło w ostatnich 3 meczach aż 12 goli, ale... wszystkie te mecze grali na własnym boisku! Na wyjazdach idzie im o wiele gorzej, strzelają średnio 1,73 bramek, a biorąc pod uwagę, że jadą do solidnej ekipy, można oczekiwać jeszcze mniej. Gospodarze z kolei, którzy w tym roku debiutują w lidze, strzelają w meczach na własnym boisku zazwyczaj 1,2 bramki, tylko 2 razy strzelili więcej. Jeśli dodać do tego, że każda z ekip dysponuje dosyć solidną obroną, to trafienie undera jest więcej niż prawdopodobne.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Brisbane Roar - Sydney FC
Być może to będzie najważniejszy mecz dla Sydney w tym sezonie. Albowiem jeżeli uda im się zdobyć 3pkt. mogą wskoczyć na fotel lidera do którego tracą teraz 2pkt. Jednak Sydney zawsze bardzo ciężko grało się na wyjeździe z Brisbane. Aczkolwiek dzisiaj jest zupełnie inna sytuacja i inne cele, Gospodarze grają już tylko dla utrzymania a goście o mistrza. Wystapi dziś na pewno znakomity duet Sydney Brosque oraz Bridge obaj napastnicy którzy mają po 6 trafień wejść w razie czego może Aloisi który jest znakomitym zmiennikiem i też trafił 6 razy do &#39;&#39;sieci&#39;&#39; rywali.
Moje propozycje :
Win Sydney 2,30 @@ Bet365
strzelec gola Alex Brosque @@ 3,25
Mark Bridge @@ 2,80
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Australia -&gt; A-League


10:00
Hindmarsh Stadium, Adelaide

Adelaide United vs. Brisbane Roar

Typ: 2 ⛔
Kurs: 2.69
Bukmacher: PinnacleSports

A-League wkracza w decydującą fazę sezonu zasadniczego. Brisbane Roar jest ostatnią drużyną, która ma jeszcze szansę na wdarcie się do czołowej szóstki i grę w play-offach, trzy drużyny, które są w tabeli za nimi już ten sezon właściwie zakończyły, w tym ostatnie w tabeli Adelaide United. Gospodarze mają &quot;passę&quot; 6 meczów na własnym boisku bez zwycięstwa i myślę, że w meczu, który dla nich jest &quot;o pietruszkę&quot; nie zagrają na 100%. Goście z kolei muszą wygrać dwa pozostałe im spotkania i liczyć, że w swoich dwóch ostatnich meczach Newcastle Jets nie zdobędzie więcej niż dwa punkty. Mobilizację w drużynie z Brisbane potwiedza ich ostatnie zwycięstwo z czołowym zespołem ligi Sydney FC (1-0 u siebie). Polecam też zagranie overa w tym meczu po fantastycznym kursie, bo w przeciwieństwie do większości meczy A-League, spodziewam się tutaj wielu bramek, bo żadna z drużyn nie ma interesu w bronieniu dostępu do własnej bramki - Brisbane Roar musi bić się o awans, a gospodarze spróbują zagrać dla kibiców w swoim ostatnim meczu na własnym boisku w sezonie 2009/2010.



09:00
Robina Stadium, Gold Coast

Gold Coast United vs. Wellington Phoenix

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 1.91
Bukmacher: PinnacleSports

Przedostatnia kolejka A-League i mecz pomiędzy drugim Gold Coast United i piątym Wellington Phoenix. Mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się remisem 0-0 w Gold Coast i zaskakującym pogromem 6-0 na korzyść nowozelandczyków w Wellington. Teraz czas na trzeci mecz. Sytuacja gości jest klarowna, awansowali już do play-offów, a na awans do pierwszej 2 nie mają szans. Jedyne o co mogą walczyć to pozycja w tabeli, od której może zależeć na kogo trafią w następnej rundzie. Gospodarze zaś razem z Melbourne Victory i Sydney FC walczą o rozstawienie w kolejnej rundzie (pierwsze dwa zespoły).
Under po takim kursie trochę mnie dziwi. Gold Coast United ostatnie pięć meczy miało underowe, z czego trzy na własnym boisku. Goście natomiast w ostatnich dwóch wyjazdowych meczach nie strzelili gola i myślę, że tym razem będzie podobnie. Na dodatek na 25 meczów aż 16 zakończyli underem. Mecz moim zdaniem zakończy się wynikiem 1-0 dla tegorocznych debiutantów w A-League, czyli Gold Coast United.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Sydney FC - Perth Glory 1 @ 1.83 / Pinnacle
- Gospodarze u siebie to mocna drużyna, przegrali tylko 3 razy.
- Goście na wyjeździe nie radzą sobie zbyt dobrze, tylko 3 razy zwyciężyli.
- Goście przyjadą na mecz bez kilku podstawowych graczy:
* M. Sterjovski (22/5)
* A. Pellegrino (25/2)
* V. Sikora (17/4)
* T. Velaphi (23/0) - podstawowy bramkarz.
* J. Burns (23/2) - kapitan.

GL !
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Australia -&gt; A-League


09:30
Bluetongue Central Coast Stadium, Gosford

Central Coast Mariners vs. Newcastle Jets

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin

Ostatni mecz 26 kolejki A-League. Początkowo ten mecz miał się odbyć w sobotę, ale z powodu złych warunków przełożono go na poniedziałek. Obydwa zespoły już o nic nie grają, gospodarze odpadli z rozgrywek a goście są już pewni awansu do play-offów, dlatego myślę, że potraktują ten mecz ulgowo, a tempo meczu będzie wolne, z małą ilością bramek.
Central Coast Mariners mają fatalną serię. O ile w listopadzie byli niemal pewniakiem do walki o czołową szóstkę, to seria 10 spotkań bez zwycięstwa szanse te przekreśliła bezpowrotnie. Na własnym boisku wygrali ostatni raz we wrześniu, od tamtej pory minęło 8 spotkań bez wygranej (bilans 0-5-3). W ich meczach na własnym boisku padają średnio 2 bramki, czyli bardzo niewiele. Goście na wyjazdach strzelają średnio 1 bramkę i myślę, że i tym razem trafią do bramki pogrążonego w kryzysie rywala. Ciekawie przedstawia się też statystyka czystych kont, na 25 spotkań Central Coast Mariners ośmiokrotnie schodzili z czystym kontem, natomiast aż dziesięciokrotnie nie potrafili strzelić gola rywalowi, Newcastle Jets z kolei wygląda tutaj trochę lepiej: siedem razy nie potrafili strzelić, ale tylko cztery razy zachowali czyste konto. Spodziewam się wyniku 0-0 lub 0-1 dla Jets.



10:00
EnergyAustralia Stadium, Newcastle

Newcastle Jets vs. Adelaide United

Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.10
Bukmacher: PinnacleSports

Za chwilę odbędzie się mecz ostatniej kolejki sezonu zasadniczego A-League. Szósty Newcastle Jets podejmie ostatnie Adelaide United. Obie drużyny powinny ten mecz potraktować towarzysko, chociaż gospodarze mają o co grać i mogą potraktować ten mecz poważnie, a to dlatego, że zwycięstwo w tym meczu może sprawić, że unikną potyczki w play-off z silnymi zespołami Gold Coast United czy Sydney FC. Chociaż szanse na to są znikome i najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest mecz Gold Coast United vs. Newcastle Jets. W takim wypadku na pewno potraktują ten mecz jako solidny sprawdzian przed finałowymi meczami w A-League.
Dla gości jest to ostatni mecz w lidze w tym sezonie, nie grają już o nic, więc myślę, że odpuszczą ten mecz, aby przygotować się do czekających ich spotkań w AFC Champions League, które rozegrają pod koniec lutego i przez cały marzec. W spotkaniach tych zespołów w tym sezonie wyniki przemawiają na korzyść Jets (1-1 i 0-2, obydwa w Adelaide), a biorąc pod uwagę bezkompromisowość gospodarzy na własnym boisku (bilans 7-0-5), myślę,że zawalczą o 3 punkty.



11:00
Dairy Farmers Stadium, Townsville

North Queensland Fury vs. Gold Coast United

Typ: over 2,5 ✅
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt

Mecz obecnie ostatniej drużyny tabeli, czyli North Queensland Fury z trzecim Gold Coast United. Gospodarze nie grają już o nic, goście natomiast walczą o wdarcie się do pierwszej dwójki. Aby im się udało, muszą dziś wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w jutrzejszym hicie A-League pomiędzy Sydney FC i Melbourne Victory.
Goście mimo słabej pozycji nie radzą sobie najgorzej na własnym boisku. Bilans 5-3-4 i fakt, że w ośmiu ostatnich meczach za każdym razem strzelali na własnym boisku bramkę pozwala mieć nadzieję, że i dziś trafią do siatki. Goście natomiast,, którzy stoją pod ścianą i muszą wygrać to spotkanie, od początku rzucą się do ataku. North Queensland Fury nie ma nic do stracenia i sądzę, że w swoim ostatnim meczu w sezonie również zagrają ofensywnie. Oczekuję wyniku 1-3 dla Gold Coast United.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Seria finałowa A-League


W A-League zakończył się sezon zasadniczy, nadszedł więc czas na play-off. Tabela końcowa przedstawia się następująco:



Drabinka rozgrywek:



I kursy, jakie oferuje nam Bwin za wskazanie mistrza:



Zapraszam do dyskusji i komentowania szans każdego z zespołów na mistrzostwo.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; Australia -&gt; A-League


09:30
Docklands Stadium, Melbourne

Melbourne Victory vs. Sydney FC

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365

Nadszedł czas na serię finałową w A-League. Skończy się wystawianie rezerw i odpuszczanie meczów, przez co kilka ostatnich meczów potoczyło się nie po mojej myśli. Wracając do meczu, jest to pierwszy mecz z dwóch, jakie zostaną rozegrane między tymi drużynami. Zwycięzca dostanie się do Grand Final, zaś przegrany będzie miał jeszcze jedną szansę, aby się tam dostać, bo trafi do półfinału, gdzie będzie grał z jednym z zespołów z miejsc 3-6.
Według mnie under w tym meczu to dość pewny typ. Na ostatnie 9 meczy pomiędzy nimi padło 6 underów, w tym ostatnie dwa mecze, zakończone zwycięstwem Sydney FC 2-0 i remisem 0-0. Myślę, że ten mecz może wyglądać podobnie. Z racji jednak, że mecz zostanie rozegrany w Melbourne, skłaniałbym się ku bezbramkowemu remisowi. Grają ze sobą najlepsze drużyny A-League i zdziwiłbym się, gdyby któraś ze stron zaryzykowała i rzuciła się zdecydowanie do ataku, mając w zanadrzu jeszcze rewanż.

Sydney FC vs. Wellington Phoenix

Typ: 1 ✅
Kurs: 1.83
Bukmacher: PinnacleSports

Przedostatni mecz w tegorocznej A-League. Sydney FC i Wellington Phoenix zawalczą o 10:00 polskiego czasu o grę w Grand Final przeciwko Melbourne Victory. Nie spodziewam się tutaj niespodzianki, jaką byłby awans Nowozelandczyków do finału. Pokonali oni już co prawda dwie drużyny w play-offach, ale obydwie zajęły niższe miejsce w lidze niż oni. Teraz przychodzi czas na prawdziwe wyzwanie. Zwycięstwa Wellington Phoenix nie były przekonujące, za każdym razem konieczna była dogrywka, Perth Glory pokonali po karnych, a Newcastle Jets po dogrywce. Własne boisko to również spory atut w rękach gospodarzy. Wszystkie trzy mecze w sezonie zakończyły się zwycięstwem Sydney FC:

12.12.2009 Wellington Phoenix vs. Sydney FC 0-1
01.11.2009 Sydney FC vs. Wellington Phoenix 3-1
30.08.2009 Sydney FC vs. Wellington Phoenix 2-0

Myślę, że podobnie będzie i tym razem i w finale ujrzymy starcie dwóch zdecydowanie najlepszych ekip A-League.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Gold Coast United – Melbourne Victory
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: PinnacleSports
Czas: 07:00


Analiza:

Bardzo interesujące spotkanie rozpocznie się w dniu jutrzejszym o godzinie 07:00 czasu polskiego w którym to zmierza się będący aktualnie na 7 pozycji w tabeli drużyna Gold Coast United z 11 Melbourne Victory. Gospodarze tego spotkania w swoich 2 dotychczasowych kolejkach ligowych zdołali 2x zremisować zdobywając przy tym 3 bramki a stracili również 3. Goście natomiast w swoich 3 dotychczasowych ligowych występach zdołali 2x zremisować a 1x doznali porażki strzelając przy tym 5 bramek a stracili 7. Goście tego spotkania tracą sporo bramek bo średnio prawie 2 na każde spotkanie co nie wróży najlepiej przed tym spotkaniem. Gospodarze natomiast mają w swoich szeregach znakomitego jak na warunki Australijskiej ligi napastnika narodowości Nowo Zelandzkiej Shane Smeltz który wystąpi we wszystkich 3 spotkaniach swoje reprezentacji narodowej na mistrzostwach świata i zdobył nawet bramkę w pojedynku przeciwko Włochom. Reasumując wydaje mi się, że gospodarze dopingowani przez własną publiczność której może zebrać się na Skilled Park 27000 powinni poradzić sobie z przyjezdnymi stąd mój typ to 1 po dobrym kursie 2,45 jaki znaleźć możemy w PinnacleSports.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Melbourne Heart- Sydney FC✅
Typ: X2
Kurs: 1,57( bet365)
Zespol gospodarzy dopadl lekki dolek. Przegrali 3 ostatnie spotkania ligowe. Wczesniej jednak mozna bylo juz zauwazyc symptomy malego kryzysu formy. Przed seria porazek, zaledwie zremisowali ze slabym w tym sezonie Perth Glory i minimalnie 3-2 ograli ostatnie North Queensland.
Teraz czas na kolejnego rywala z dolnych rejonow tabeli, jakim jest zespol Sydney.
Do tego spotkania gospodarze przystapia ze sporymi oslabieniami. Nie zagraja: Thompson( obronca 17/1- zagral do tej pory we wszystkich meczach), Worm( pomocnik 15/1), Babalj( napastnik 13/2).
Do skladu po chorobie i kontuzji wracaja natomiast obroncy: Colosimo( 14/0) i Heffernan( 10/0).
Druzyna Sydney FC w ostatnich tygodniach spisuje sie dobrze. Z 5 poprzednich spotkan wygrali 3, jedno przegrali i raz zremisowali.
Na korzysc gosci przemawia rowniez fakt, ze w ich skladzie gra w tej chwili jeden z 5 najskuteczniejszych napastnikow ligi: Brazylijczyk Bruno Cazarine( 10/6).
Sadze, ze zespol Sydney FC stac na wywiezienie punktu ze stadionu Melbourne Heart. Jesli wykorzystaja obnizke formy gospodarzy oraz ich braki kadrowe to wywalczenie chocby remisu bedzie w ich zasiegu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Adelaide-N. Queensland

Adelaide w tym sezonie bardzo imponuje mi formą jaką prezentują jej gracze. Zajmują drugie miejsce w lidze, Zmierzą się z czerwoną latarnią ligi North Queensland. W tym roku obie ekipy zdążyły się raz spotkać wtedy padł wynik 3:2 dla Adelaide co akurat nie dziwi jutrzejsze spotkanie będzie na pewno jednostronne zaledwie 15pkt. zdobyte przez North to poniżej oczekiwań i na tym etapie rozgrywek oznaczać może jedynie spadek. W tym spotkaniu może błysnąć talent 28 letniego Serginho Van Dijk który jest najlepszym strzelcem i zawodnikiem drużyny jednak zespół i bez tego gracze Adeladie radzą sobie świetnie. Spodziewam się łatwego zwycięstwa gospodarzy.
Win Adelaide @@ 1,55 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Zdecydowanie podpisuję się pod typem Dobermana. Kurs w Tobecie na gospodarzy już ~ 1.45;/
Goście dzisiaj mocno osłabieni: Talay, Sseppuya, Payne, Akoto oraz kilku innych, którzy są dłużej niedysponowani.
W składzie gospodarzy, zagra kapitan Dodd, któremu anulowane karę za czerwień w ostatnim meczu.
Moja propozycja:
Typ:1 (-1) [2:0] ✅
Kurs: 2.25
or
Typ: 1/1 (2:0)/[2:0] ✅
Kurs:2.05

oba:Tobet
Elegancko weszło ;-) THX dla Dobermana, gdybym nie zobaczył jego posta, pewnie bym nie zabierał się za ten mecz. A tak to poszperałem i ugrałem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Adelaide United FC - Melbourne Heart
Już jutro o 10;00 czasu polskiego odbędzie się spotkanie ligi Australii. Adelaide które traci do lidera 7pkt. jednak ma dwa spotkania ligowe zaległe podejmie. Melbourne Heart które lokuje się na ósmej lokacie z dorobkiem 21pkt. Przy 37pkt. Adelaide wyglądają nieco blado. Oglądając ostatnie spotkanie ligowe z North Queensland dostrzegłem znakomity zmysł taktyczny piłkarzy. Ładne uzupełnianie się i znakomita skuteczność. Szczególnie wpadł mi w oko Serginho Van Dijk 28letni Holender który robi furorę w Australijskim futbolu.Na ostatnie 5 spotkań ligowych na własnym terenie Adelaide wygrało wszystkie :!:. Tymczasem Melbourne na pięć wyjazdowych spotkań dwa wygrał,jedne zremisował i dwa przegrał. Obie drużyny zmierzyły się w tym roku dwukrotnie raz padł wynik 2:0 dla Adelaide kolejnym razem 3:2 także dla Adelaide. Patrząc na te wszystkie aspekty zdecydowanym faworytem jest Adelaide

Win Adelaide 1 @@ 1,55 Bet365
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Wellington Phoenix – Newcastle Jets
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 21 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Wellington Phoenix z 5 Newcastle Jets. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 10 spotkań na Westpac Trust Stadium w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 17. Goście natomiast w swoich 8 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili również 6. Aktualna sytuacja w tabeli jest prosta a mianowicie gospodarze chcąc jeszcze na cokolwiek liczyć w walce o udział w play orfach muszą tutaj zwyciężyć gdyż ich rywal ma obecnie rozegrane o 2 kolejki mniej co nawet przy ewentualnej porażce nie przekreśla ich szans na zakończenie rozgrywek na miejscu od 3 do 6. Zastanawia mnie aktualna dyspozycja gości którzy tuż po wygranej na własnym stadionie 2:0 po trudnym środowym meczu z Gold Coast United udali się w podróż do Nowej Zelandii na pojedynek z bardzo zdeterminowanym do wygranej Wellington Phoenix. Reasumując stawiam tutaj na wygraną gospodarzy którzy niesieni dopingiem są w stanie tutaj zwyciężyć i tym samym włączyć się do walki o udział w fazie play off.
4:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Melbourne Victory – Perth Glory
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:

Kolejne bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie 21 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to tym razem zmierzą się zajmujący aktualnie 7 miejsce w tabeli zespół Melbourne Victory z 11 i zarazem ostatnim Perth Glory. Gospodarze tego widowiska rozegrali do tej pory 9 ligowych kolejek na Melbourne Rectangular Stadium w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 4x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a stracili 11. Goście natomiast posiadają aktualnie 10 rozegranych spotkań wyjazdowych w których to zdołali zaledwie 1x zwyciężyć 2x zremisowali a 7x doznali porażki strzelając przy tym 8 bramek a stracili 21. Patrząc na ostatnie statystyki gospodarzy zauważyć można, że zespół ten jeśli nawet nie zwycięża to strzela bramki co świadczy o dobrej dyspozycji strzeleckiej napastników a w szczególności Rabbiego Kruse który zdobył już w tym sezonie 10 bramek i prowadzi w klasyfikacji strzeleckiej Australijskiej A-Ligi. Goście natomiast zupełnie nie radzą sobie w pojedynkach wyjazdowych tracąc średnio ponad 2 bramki na każde spotkanie co przed doskonałą skutecznością ekipy Melbourne nie wróży najlepiej. Warto wspomnieć tutaj, o tym, że gospodarze posiadają na własnym obiekcie zainstalowaną sztuczną nawierzchnie na której przyjezdni nie zawsze potrafią się odnaleźć. Dodatkowo smaczku temu spotkaniu doda fakt porażki, że ekipa Melbourne przegrała na wyjeździe 14 listopada z Perth Glory co w moim przekonaniu dodatkowo zmobilizuje gospodarzy to odniesienia zwycięstwa. Reasumując kurs 1.57 jaki znaleźć możemy w Ladbrokes na wygraną gospodarzy jest jak dla mnie warty zaryzykowania.

2:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Spotkanie: Wellington Phoenix – Newcastle Jets
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 21 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 8 pozycję w tabeli zespół Wellington Phoenix z 5 Newcastle Jets. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 10 spotkań na Westpac Trust Stadium w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 18 bramek a stracili 17. Goście natomiast w swoich 8 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 2x zwyciężyć 2x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 6 bramek a stracili również 6. Aktualna sytuacja w tabeli jest prosta a mianowicie gospodarze chcąc jeszcze na cokolwiek liczyć w walce o udział w play orfach muszą tutaj zwyciężyć gdyż ich rywal ma obecnie rozegrane o 2 kolejki mniej co nawet przy ewentualnej porażce nie przekreśla ich szans na zakończenie rozgrywek na miejscu od 3 do 6. Zastanawia mnie aktualna dyspozycja gości którzy tuż po wygranej na własnym stadionie 2:0 po trudnym środowym meczu z Gold Coast United udali się w podróż do Nowej Zelandii na pojedynek z bardzo zdeterminowanym do wygranej Wellington Phoenix. Reasumując stawiam tutaj na wygraną gospodarzy którzy niesieni dopingiem są w stanie tutaj zwyciężyć i tym samym włączyć się do walki o udział w fazie play off.
Podpisuję się pod tym typem i ponadto chciałbym nadmienić, że Newcastle Jets zostało poważnie przetrzebione przez kontuzje. Do Phoenix z różnych względów(kontuzje, zawieszenia etc.) nie mogli się udać następujący zawodnicy: Zhang Shuo (6 spotkań), Neil Young, Michael Bridges (7 meczów, 1 bramka), Jeremy Brockie (7 spotkań, 1 gol), Sean Rooney (8 gier, 1 gol), Jobe Wheelhouse (7 spotkań). Szczególnie odczuwalny będzie jednak brak kluczowych zawodników dla trenera Branko Culiny, czyli - obrońcy Ljubo Milcevica (17 spotkań). Sen z oczu szkoleniowca Newcastle budzi obsada drugiej linii, bowiem aż trzech podstawowych rozgrywających nie będzie mogło zagrać w najbliższym spotkaniu, są nimi: Kasey Wehrman (18 spotkań), Ruben Zadkovich (16 gier) - obaj zawieszeni, oraz kontuzjowany Ben Kantarovski (15 meczów, 1 bramka).
Żeby jednak tak kolorowo dla gospodarzy nie było, to Rickiemu Herbertowi również wypadło kilku zawodników, niemniej jednak jedynymi odczuwalnymi brakami powinny być nieobecności - Andrewa Durante (20 spotkań), Nicka Warda (14 gier, 1 gol) oraz podstawowego bramkarza Marka Pastona, który jednak ma godnego następce w osobie Danny&#39;ego Vukovica, który już w przeszłości w sytuacjach krytycznych zastępował doświadczonego Pastona między słupkami i dawał radę. Dlatego też trener Herbert nie martwi się zbytnio o obsadę bramki.
Newcastle ostatnio w bardzo dobrej formie. Sześć spotkań bez porażki musi robić wrażenie (4 wygrane, 2 remisy), jednakże w obliczu sporego osłabienia w szeregach gości, wszyscy fani oraz sztab szkoleniowy gospodarzy mówią o komplecie punktów w nadchodzącym spotkaniu. Ja im zaufam i podobnie jak gumbi82, postawię na zwycięstwo miejscowych.
Typ: Wellington Phoenix @ 2,20 w Betsafe. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prof 4,9K

prof

Użytkownik
vs


North Queensland Fury FC - Brisbane Roar @ 1.66 ✅ 0-2 Bet365​

Jedno z ciekawszych spotkan 21 kolejki Australijskiej Hyundai League w ktorej to North Queensland Fury na wlasnym stadionie podejmie lidera Brisbane Roar.Gospodarze to jedna ze slabszych druzyn a moim zdaniem najslabsza druzyna ligi i choc nie zajmuja ostatniego miejsca to tak uwazam.Oni nawet nie potrafili pokonac Perth Glory kilka kolejek temu z ktorym to przez 30 min grali 11 na 9.Queensland zajmuje obecnie 9 miejsce z dorobkiem 18 pkt i z bilansem bramek 23:30 natomiast Brisbane Roar to tak jak wspominalem ligowy lider ktory odpoczatku sezonu spisuje sie znakomicie i od 6 kolejki kiedy to doznali pierwszej porazki przegrywajac 1-0 z Melbourne Victory notuja 16 meczy bez porazki! (10 zwyciestw ,6 remisow). Brisbane ma 44 punktow i zdecydowanie przewodzi w lidze z 7 punktowa przewaga nad drugim Adelaide.Bilans Bramkowy 39:18 i jest to zdecydowanie najbardziej bramkostrzelna druzyna spośród stawki.Historia jest po stronie gosci ktorzy od momentu dolaczenia do Hyundai League pod nowa nazwa w sezonie 2009/2010(wczesniej Queensland Roar) nie przegrali z Queensland Fury notujac 1 zwyciestwo i 3 remisy.4 tygodnie temu obie druzyny spotkaly sie i na stadione w Brisbane padl remis 1:1.Wtedy to mlody sklad gosci zaskoczyl ich niezwykle defensywna gra wyprowadzajac tylko kontrataki gdzie wczesniej taki nie grali i poraz pierwszy zmienili swoja taktyke na liderow.Teraz Brisbane wie czego moze spodziewac sie po swoich rywalach i mysle ze bedacy tak w dobrej formie Brisbane pokonaja dzis Queensland Fury.Brisbane Roar wyjdzie w najmocniejszym skladzie i tacy napastnicy jak Brazylijczyk Reinaldo(5 goli) a przede wszystkim Costarykanczyk Solórzano(8 goli) , Nowozelandczyk Barbarouses(7goli) oraz pomocnicy Broich(3 gole - Niemcy ) i Nichols(4 gole - Nowa Zelandia) powinni poprowadzic swoja druzyne to zwyciestwa.Do skladu Ponadto wracaja Shane Stefanutto oraz Massimo Murdocca co napewno jeszcze bardziej polepsza sytuacje kadrowo Brisbane.Menadzer gosci Ange Postecoglou odwala kawal swietnej roboty i kiedy to objal w 2009r druzyne i przebudowal kadrowo wyprzedajac kilku pilkarzy powoli , powoli zrobil z niej jedna z najlepszych druzyn w stawce.W tamtym sezonie dopiero 9 miejsce ale warto bylo poczekac i teraz widac efekty jego pracy.Napoczatku ten trener byl krytykowany ale sam prosil aby po roku oceniac jego robote.Pod jego wodza druzyna ta w 13 kolejkce rozgromila swietne Adelaide United 4-0 co przez wielu jest uwazane za jeden z najlepszych meczy w histori Australiskiej ligi.Jest to glowny kandydat do koncowego triumfu wiec stawiam zdecydowanie na rozpedzona druzyne gosci i watpie aby Queensland bylo wstanie ukrasc im poraz kolejny punkty. Moj typ 0-2.

Dodatkowe propozycje:

Brisbane Roar(-1) @ 2.75
Jean Solorzano strzeli w dowolnym czasie @ 2.10

wszystko bet365
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Perth Glory – Adelaide United
Typ: 1X
Kurs: 1.77
Bukmacher: Nordicbet

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 22 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 11 i zarazem ostatnie miejsce w tabeli zespół Perth Glory z wice liderem ekipą Adelaide United. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do chwili obecnej 10 ligowych kolejek na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 3x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 11 bramek a stracili 13. Goście natomiast w swoich 11 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 4x zwyciężyć 3x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 15 bramek a stracili 17. Dla obydwu w/w zespół spotkanie to ma olbrzymie znaczenie w dalszym układzie tabeli a mianowicie goście przy ewentualnej porażce nie zwiększą swojej przewagi nad 3 Gold Coast United które ma rozegrane o 1 kolejkę mnie niż Adelajda natomiast gospodarze jeśli nie wygrają to właściwie całkowicie stracą szansę na zakwalifikowanie się do miejsce od 3 do 6 które premiuje udziałem w fazie play off. Bukmacherzy faworyzują tutaj gości co najlepiej odzwierciedlają kursy które spadają na 2 lecz moim zdaniem jest to dobrym moment na przełamanie złej passy gospodarzy i przy ewentualnej wygranej włącznie się do walki o udział w play orfach bo kiedy bardziej się zmotywować i przełamać nie moc niż w spotkaniu z wice liderem? Reasumując zaryzykuje tutaj i tak na wszelki wypadek podeprę remis stąd mój typ to 1X po i tak dobrym kursie 1.77 który zaleźć możemy np. w Nordicbet.

4:2 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Central Coast Marines – North Queensland Fury
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Ladbrokes

Analiza:

Kolejne bardzo interesująco spotkanie 22 kolejki Australijskiej A-Ligi w którym to tym razem zmierzą się zajmujący 4 miejsce ekipa Central Coast Marines z 9 North Queensland Fury. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 ligowych kolejek na Bluetongue Central Coast Stadium w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 19 bramek a stracili 11. Goście natomiast w swoich 9 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć 4x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 12 bramek a stracili 16. Goście tego spotkania przegrali w sobotę derbowe spotkanie 0:2 z ekipą Queensland Roar co w moim przekonaniu negatywnie wpłynęło na morale I zespołu. Gospodarze natomiast prezentują się znakomicie na własnym stadionie o czym najlepiej świadczą w/w statystyki a mianowicie ponad 2 zdobyte bramki na każde spotkanie. Reasumując faworytami tego pojedynku bez względnie są gospodarze a każde inne rozwiązanie niż ich wygrana będzie tutaj sporą niespodzianką.

1:0 ✅
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Central Coast Mariners - North Queensland Fury Dzisiejszy poranek czasu polskiego zapowiada się emocjonująco dla fanów australijskiej piłki. Na Bluetonque Stadium wybiegną jedenastki Central Coastu oraz North Queensland.
Już sama ligowa tabel sporo nam mówi. Gospodarze po 18 rozegranych spotkaniach legitymują się dorobkiem 30 punktów i plasują się na na czwartej pozycji. Goście z kolei mają dwa spotkania rozegrane więcej, nie przekłada się to jednak na ich zdobycz punktową, gdyż na swym koncie mają raptem 18 oczek, co pozwala im zajmować 9 pozycję. Różnica 12 punktów na korzyść gospodarzy i dwa zaległe mecze, dobrze obrazują różnicę między tymi zespołami. Bilans meczów bezpośrednich również wypada okazale dla podopiecznych Grahama Arnolda (3 wygrane, 2 remisy).
Gospodarze to drużyna teoretycznie mocniejsza i niech nie świadczy chociażby o tym ligowa tabela. Podczas rozgrywanego blisko 2.5 miesiąca temu spotkaniu z dzisiejszym rywalem na Bluetonque pokonali ich 3-2, jednak w zgodnej opinii obserwatorów był to najniższy wymiar kary dla przyjezdnych. Gospodarze stworzyli sobie mnóstwo sytuacji i mecz ten powinien zakończyć się o wiele bardziej pokaźnym zwycięstwem. Zresztą Central Coast na własnym boisku strzela bardzo dużo, najwięcej z całej ligi.
Goście pod względem fizycznym nie będą chyba wyglądać najlepiej po ligowym maratonie. Na przestrzeni blisko dwudziestu dni - rozegrali, aż sześć spotkań. Biorąc pod uwagę upały w Australii na pewno musi się to negatywnie odbijać na ich kondycji. Pierwsze symptomy zmęczenia już widać, po liście zawodników kontuzjowanych. Niezdolni do gry są dzisiaj - przede wszystkim czwórka ważnych graczy - Jack Hingert (12 spotkań), Eric Aktoto (10 meczów), Osam Malik (17 gier) oraz Isak Cernak (11 gier). Ponadto zabraknie rezerwowego golkipera Hama (1 mecz) oraz Casey&#39;a (3 spotkania).
Zupełnie inna sytuacja jest w szeregach gospodarzy. Trener Arnold, zapewne cieszy się z powrotu na boisko Hutchisona (14 spotkań) oraz walijskiego pomocnika - Lewisa (7 gier). Jedynie długoterminowe kontuzje leczą rezerwowy bramkarz - Vanstrattan (3 mecze) oraz Porter (6 spotkań). Zestawienie nieobecności wypada zdecydowanie na korzyść przyjezdnych. Według mnie gospodarze bez problemów uporają się z gośćmi. Wszystko przemawia za zwycięstwem Marinersów to też spróbuję w to zainwestować ;)
TYP : Central Coast Mariners @ 1.57 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom