>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Goldfields Open 2014 (30.06-6.07.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Bingham Stuart - Joyce Mark
Typ: Bingham Stuart @ 1.47 ✅ 5-2
Davis Mark - Murphy Shaun
Typ: Murphy Shaun @ 1.47 ⛔ 5-3 zawsze jakiś gamoń musi się wyłamać, choć trzeba przyznać, ze Davis kosił..
Robertson Neil - Jones Jamie
Typ: Robertson Neil @ 1.25 ✅ 5-0
AKO: 2.70
Betcity
W Australii potrafią się dziać cuda, co pokazali Maguire z Hawkinsem i paru innych, co do których można kwestionować poziom motywacji. Na szczęście paru faworytów poważnie potraktowało wycieczkę na Antypody i do takich chyba należą Bingham i Murphy. W pierwszej rundzie obaj nie stracili nawet frejma pokazując to z czego są znani od dawna czyli punktowanie (Bingham 102, Murphy 90, 103, 68). Za rywali mają solidnych średniaków, którzy w pierwszej rundzie skorzystali na niedyspozycji faworytów. W drugiej rundzie o niespodziankę będzie im już trudno. Przypadek Robertsona jest osobny, bo wiadomo, że Australian Open to jego święty Graal, nigdy u siebie nie wygrał i zawsze traktuje ten turniej poważnie. Forma idzie w górę, w ubiegłym tygodniu wygrana w Wuxi, czyżby w tym była kolej na AO? Wiele na to wskazuje, za to niewiele, że mu może w tym przeszkodzić Jones, który w 1 rundzie skorzystał na błazenadzie Maguire’a, ograł go zera głównie przez amatorski poziom jaki zaprezentował Szkot. Z Robbo taryfy ulgowej nie będzie na pewno i szykuje się dla Walijczyka twarde lądowanie na fotelu samolotu powrotnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 128

jago1991

Użytkownik
Psotnick mam pytanie Shaun grał słabo, czy Davis tak dobrze??? Ps. Ja daje sobie spokój z graniem dużymi stawkami, teraz skupiam się na typach... Ode mnie:
Matthew Stevens - Xiao Guodong 2 1.66 ✅
Stevens mnie nie przekonuje, praktycznie większość zwycięstw wymęczona. Dodatkowo wydaje się, że Xiao wraca powoli na właściwe tory i zaczyna budować powoli poprawną dyspozycję. Jak wiadomo Chińczyka cechuje ogromna łatwość budowania wysokich breaków, z czym przez długi czas miał już problemy Stevens (jedna setka 105 w meczu z O&#39;Brienem).
Neil Robertson - Robert Milkins 1 1.22✅
Zdecydowany faworyt do wygranej. Nie ma co się rozpisywać, Milkins skorzystał z kiepskiego dnia Higginsa ogrywając go, ale tutaj murowana porażka, zwłaszcza jak Robbo będzie tak dysponowany jak dzisiaj z Jonesem (wiele wysokich breaków, bodajże 2 setki).
Stuart Bingham - Mark Davis 1 1.61 ⛔
dla mnie ogromna niespodzianką zakończyło się spotkanie Davisa z Murphym, nadal nie wiem jak Shaun mógł przegrać... Wracając do spotkania to wg mnie dobra dyspozycja Marka z Murphym się nie powtórzy się już i z dobrze dysponowanym Binghamem Davis gładko przegra zdobywając max 2-3 fraimy.
Judd Trump - Ricky Walden 2 2.75 ⛔ (czekam na dodatni hc na Waldena) - nie wiem jak to zrobiła prowadząc 4-3 i mając prawie w breaku 50 pkt...
Licze na niespodziankę, choć wg mnie buki niepotrzebnie faworyzują Trumpa, który w Wuxi szybko odpadł a tutaj nie pokazuje nic nadzwyczajnego. Walden to solidny zawodnik i na ten moment znajduje się w podobnej dyspozycji co Judd,a to zwiastuje wyrównany pojedynek z dużą liczbą fraimów,
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W ćwierćfinałach poza Robbo nie widzę oczywistego faworyta, pary wyrównane, choć na różnym poziomie i wiele wskazuje na overowy dzień.
Matthew Stevens v Xiao Guodong
Typ: Over (7.5) @ 1.83 ⛔ 2-5
Stevens wyraźnie lepiej niż ostatnio, choć po prawdzie rywale sporo pomagali, nieźle wbijał, zaliczył nawet setkę (105) i myślę, że przeciwko Xiao może mieć swoje szanse. bo Chińczyk nie gra tak dobrze, żeby go tak faworyzować. Nie wiem czy na wygraną doga, ale na wyrównany mecz jak najbardziej, pogromu tutaj się nie spodziewam,
Judd Trump v Ricky Walden
Typ: Over (7.5) @ 2.00 ✅ 5-4
Trump z Waldenem powinni wymienić się paroma wysokimi brejkami, bo mało kto potrafi lepiej od nich punktować w podejściu. Kursy na Trampka mocno przesadzone, bo jego forma w żadnym razie nie jest stabilna, Walden też daleki od optimum, ale z taką smykałką do wbijania będzie potrafił skorzystać z błędów rywala, bo tych powinno być trochę.
Stuart Bingham v Mark Davis
Typ: Over (7.5) @ 1.80 ✅ 4-5
To może być najlepszy ćwierćfinał, bo obaj wyglądają bardzo dobrze w tym tygodniu. Pewne, niezagrożone wygrane nad groźnymi przeciwnikami każą widzieć w nich solidnych pretendentów do tytułu. Obaj po setce na koncie, Davis nawet z najwyższym brekiem turnieju (139). Szkoda tylko, że są w tej samej połówce co Robertson, bo to może być przeszkoda nie do pokonania. Ale zanim do tego dojdzie, to jutro powinni stoczyć zacięty mecz o półfinał i aż szkoda, że nie będzie on transmitowany, bo jakości może być w nim najwięcej z ćwierćfinałów.
Kursy z Paddy Power
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Winner Australian Open - Neil Robertson @ 1,91 WillHill
kurs moze nie powala na kolana, ale wydaje mi sie bardzo pewny. kangur jest w świetnej formie co potwierdził broniąc tytułu w wuxi i bez większych problemów ogrywając przeciwników w australii. mysle, ze to jest ten moment kiedy robbo w koncu wygra swój domowy turniej na czym mu przecież bardzo zależy. sprawa wyglada tak: davis i xiao nie maja wiekszych szans z robertsonem. jedynym zagrożeniem może być trump, ale to tylko jeśli zagrałby jak dzisiaj z waldenem. osobiście watpie czy mu sie uda powtórzyć taki mecz, bo trump jest ostatnio bardzo nierówny. teraz na zwyciestwo robertsona w półfinale mamy 1,28. jeśli w finale spotka sie on z xiao to kurs pewnie bedzie podobny i z pewnoscia ako wyjdzie mniej niz aktualny kurs na zwycięstwo australijczyka. jeśli w finale robbo spotkalby sie z trumpem to pewnie dostaniemy kurs 1.5-1.6 max co i tak da mniejszy kurs.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Neil Robertson v Mark Davis
Typ: Ponad(-8.5) @ 1.571 sportingbet ⛔ 6-2 dajta pany spokój.. Robbo w każdym meczu ze słabszymi już przed pierwszym rozbiciem prowadzi 2-0 z tytułu ciężkich majtów rywali.. Może jutro Trampek się coś postawi, ale wątpię, zbyt długi dystans.
Robbo gra w tym turnieju kratkę, pierwszy mecz przeciętny (5-2 z Higginsonem), drugi świetny okraszony dwiema setkami (5-0 z Jonesem), wreszcie wczorajsza beznadzieja z obu stron w ćwierćfinale z Milkinsem (5-2). Na razie rywale mu nie przeszkadzają, bo coś czuję, że z jakimś ogarniętym graczem bez ciężaru w gaciach i olejem w łepetynie, to wczoraj Robbo mógł po prostu odpaść. Moim zdaniem Davis może być takim graczem, który napsuje krwi faworytowi. Dobrze widzieć, że Anglik wrócił do gry po kilkunastu miesiącach dołowania, ścieżkę do ćwierćfinału miał z 8 razy cięższą niż Kangur (Dale, Murphy, Bingham), a poradził sobie śpiewająco. Pewnie wygląda w podejściach, przy dobrym układzie rzadko kiedy odchodzi od stołu bez brejka +50, przez chwilę miał nawet najwyższego brejka turnieju (139). Moim zdaniem Australijczyka może czekać trudna przeprawa, a jeśli nie poprawi wyraźnie swojej gry z wczoraj, to może nawet wtopić. Tak czy siak, raczej pogromu nie będzie.
Robertson, Neil vs Davis, Mark
Zdobywca najwyższego brejka
Typ: Davis, Mark @ 3.20 Marathon ⛔
Centuries gracza
Typ: Mark Davis - powyżej 0.5 @ 4.50 Bet365 ⛔
Poza tym za umiarkowaną stawkę zastanowiłbym się nad typami na brejki Davisa, bo w tym turnieju wygląda wyjątkowo dobrze w grze punktowej. Przecież jego najwyższy brejk (139) tylko minimalnie niższy od Robbo (140), a kursy wystawione jakby był jakimś neptkiem, wcześniej wygrywał z amatorami, a dzisiaj miał polecieć do zera. Ale to raczej szukanie value, dla mnie warto za rozsądną stawkę, ale to już pozostawiam do własnego uznania.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Mam takie samo zdanie ???? i tak pograłem z samego rana. Myślę,że Robertsona czeka trudna przeprawa i te 3 freamy Davis w takiej dyspozycji powinien zdobyć. Robertsonowi zdarzają się proste błędy, których wcześniejsi rywale nie potrafili wykorzystać a Davis zbyt solidnie punktuje żeby takie okazje marnować. Nie wiadomo jaką dziś dyspozycje zaprezentuje Australijczyk ale nawet w tej w meczu z Jonesem jest szansa że over wejdzie. Warto dodać że dziś grają best of 11 więc do 6 wygranych frame. Polecam więc over 8,5 i mimo wszystko wygraną Robertsona, który mam wrażenie troszkę dopasowuje się czasami do poziomu rywala więc dziś musi zagrać w pełni skoncentrowany.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Neil Robertson v Judd Trump
Najwyższy break meczu
Typ: Judd Trump @ 2.10 bet365 ✅ 109-114

Na zwycięstwo Robertsona w turnieju zagrałem już wcześniej (przed półfinałami @2.37), więc oczywistym jest, że liczę na jego wygraną, ale typy zaproponuję nieco poboczne. Założenie moje jest proste: nie wyobrażam sobie, żeby Robertson po raz drugi z rzędu dał sobie wydrzeć tytuł w finale. Może jego forma nie jest topowa, ale za to motywacja jak najbardziej tak i wątpię, żeby Trampek mógł się mu przeciwstawić. Ale jeśli chodzi o budowanie brejków, to ciągle jest fachura. W półfinale z Xiao wbił 2 setki (114, 101), a pozostałe frejmy również w jednym podejściu na swoją korzyść. Więc z wbijaniem nie jest źle, a na tle dość niepewnego w tej kwestii Robbo to nawet nieźle. Finał na długim dystansie, przegrany powinien mieć przynajmniej 5-6 szans na punktowanie, a to powinno starczyć na zbudowanie wysokiego brejka Anglikowi. Pewnie nie wygra finału, ale przynajmniej zaliczy najwyższy brejk. Robbo ma przede wszystkim wygrać AO, popisy nie będą dla niego najważniejsze.
 
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trump zwycięzcą Australian Open 2014

Judd Trump nie dał żadnych szans faworytowi gospodarzy Neilowi Robertsonowi ogrywając go w finale turnieju 9-5, a wynik nie oddaje różnicy w poziomie gry obu graczy. Anglik zagrał bardzo dobry turniej, w finale również bardzo pewny, ale na wyniku końcowym bardziej zaważyła słabiutka forma Australijczyka. Robbo znowu nie wygrał swojego domowego turnieju, po raz kolejny został zastopowany w finale i na kolejną szansę będzie musiał poczekać 12 miesięcy. Może to i lepiej, bo ciągle ma coś do udowodnienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom