>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
No to zaczynamy pierwszy wielki szlem w tym roku(zacznie się na dobre ok godz 00:00 czasu polskiego). Przeanalizowałem mecze pierwszej rundy, i znajdzie się kilka typów wartych uwagi, które warto zagrać. Zacznę od tych najpewniejszych moim zdaniem, co wiąże się z najniższymi kursami, ale do rzeczy. Wszystkie kursy podawane z betsson.
Martin Klizan - John Isner 1.14 ehh ten betsson i brak zwrotu za krecz po 1 secie ..
Kurs mierny ale ryzyko niewielkie a nawet znikome. Klizan znalazł się w turnieju głównym jako Lucky Loser. w 3 rundzie kwalifikacji przegrał 0-2 z Thiemem. Big John ostatnio wygrany turniej w Auckland gdzie w finale ograł bezproblemowo Lu 2-0. Klizan to gracz typowo na mączke, Isner preferuje wręcz przeciwnie nawierzchnie twardą, bilans na hardzie 178/85, rywal zaś 36/37. Atomowy serwis gracza z USA pozwoli mu raczej na łatwe zwycięstwo ze słowackim graczem, który zagubił gdzieś formę.

Juan Monaco - Ernest Gulbis 1,19 ✅ 1-3
Ernest ‘chłodna główa’ Gulbis i Juan ‘ostatni mecz wygrałem 20.08.2013r’. A teraz całkiem serio. Monaco ostatnie 6 meczy przegranych. W jednym z nich ugrał tylko seta reszta przegrana do 8. Widac ze kompletnie bez formy, po drugiej stronie siatki Gulbis, łotysz o wielkich umiejętnościach i wybuchowej głowie. Ostatni mecz przegrał w Doha z Nadalem 0-2. Wcześniej wygrał z Kubotem i Evansem po 2-1. Te forma moze nie najlepsza no ale jednak umiejetnosciami sporo przewyzsza Juana. Argentynczyk 30 lat, Łotysz 4 lata młodszy, co na pewno przełoży się kondycyjnie jesli doszloby do dluzszego meczu. Juan preferuje bardziej maczke. Gulbis posiada mocny serwis i to na pewno pomoze mu w wygraniu tego pojedynku.


Marinko Matosevic - Kei Nishikori 1,33 2-3
Nigdy nie doceniałem japończyka nie wiedząc czemu, jakoś zawsze wydawał mi się przeciętniakiem. Oboje większość meczy rozegranych na nawierzchni twardej. H2H 2-0 na korzyść japończyka. Za japończykiem przemawiają na pewno umiejętności, 40 miejsc wyżej w rankingu, młodszy o 4 lata, wydaje mi się takze ze w lepszej formie, po takim kursie warto.

Ryan Harrison - Gael Monfils 1,12 0-3
Czemu on i czemu po takim kursie ? Świetna forma na turnieju w Doha, duze zaangazowanie i dobra gra, urwał seta Nadalowi, co więcej napisać ? Jak zwykle w wiekszosci przypadkow takich graczy, umiejetnosci sa, z glowa gorzej, a jak chce to potrafi, Australian Open, bedzie mu sie chcialo. Harrison 99 miejsce w rankingu, nie musiał grać w kwalach, przegrał ostatnio z Mahutem w Sydney gdzie wcześniej wygrał 3 mecze, ale z kim ? Becker, Rober, Bogomolov(88 w rankingu), z ktorym wygrał 2-1, w trzecim secie w tie breaku, nie ma dla mnie innej mozliwosci niz zwyciestwo francuza.



Do grania jeszcze:Lajovic, Bellucci, Mahut - bez analiz ale równiez warto i sam zagram.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
Nie polecam grać pierwszych rund bo nigdy nie wiadomo jak dany zawodnik wejdzie w dany turniej. Wyjątkiem są gracze którzy przeszli kwalifikację, są już trochę oswojeni z kortami, z imprezą itp.
Odesnik - Millot 1 @1,56 Pinnacle
Amerykanin podobnie jak jego przeciwnik z Francji przeszedł trzy rundy kwalifikacji tracąc tylko jednego seta. Uwielbia grać na hardzie gdzie ma najlepszy bilans 256/151. Millot również przeszedł kwale dosyć łatwo jednak Odesnik to wyższa liga. Millot na hardzie ogolny bilans 78/56 także średnio. Zdecydowanie bardziej woli grę na hali. Wiem, że rankingi nie grają ale dodam jeszcze, że dzieli ich obecnie 128 pozycji na korzyść Odesnika.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Klasyfikacja końcowa

Djokovic 1-2 1.38
Murray 1-8 1.37
Nadal 1-8 1.42
Del Potro 1-8 1.5
Federer 1-16 1.2

kurs: 4.83 Fortuna
Djokovic
To jego ulubiony turniej. Wygrywał tutaj przez ostatnie 3 lata. Trudni przeciwnicy w drabince: Gasquet, Wawrinka, Ferrer, Berdych. Tak naprawde wszystkich lekko ogarnie, tylko z Wawrinką ostatnio się mu ciężko grało. Po za tym widać, że rywale mu siedzą. Dla bezpieczeństwa stawiam tylko, że dojdzie do finału, bo powinien turniej ogarnąć
H2H:
Gasquet 11-1
Wawrinka 17-2
Ferrer 14-5
Berdych 15-2


Murray
Przez ostanie cztery lata doszedł co najmniej do półfinału. Lecz stawiamy asekuracyjnie bo w ćwierćfinale czeka go Federer, a jak wiadomo ostatnio miał kontuzje. Trudni rywale: Kohlschreiber i Isner.
H2H:
Kohlschreiber 1-1
Isner 3-0
Nadal
Powinien dojść co najmniej do półfinału, ale w ćwierćfinale być może czeka go Del Potro, a on słaby nie jest. 2013-2007 - raz nie grał, a tak to co najmniej ćwierćfinał. Trudni rywale: Nishikori, Hewitt, Monfils.
H2H:
Nishikori 5-0
Monfils 9-2
Hewitt 6-4 ( 3 razy przegrał z nim na hardzie, 2 razy na AO, ale teraz to inny poziom zawoników)
Del Potro
Piąta rakieta świata. 2013 -2007 - tylko dwa razy zaszedł do ćwierćfinału, czyli tam gdzie stawiam że i dojdzie tym razem. Ma coś do udowodnienia na tym turnieju. Trudni rywale: Raonic, Dimitrov. Ma tylko dwóch, ciężkich graczy ale w tym roku powinien dojść co najmniej do ćwierćfinału, bo w nim zmierzy się pewnie z Rafą. H2H
Dimitrov 2-0
Raonic 1-1
Federer
Ostatnio widać, że z jego grą coraz gorzej. Jednak 3 rundy powinien przejść. W końcu to dalej Federer. 2013 - 2005 co najmniej półfinał.
Trudni rywale: Verdasco, Stahovsky, Stepanek. Chociaż tutaj nie powinienem w ogóle wypisywać rywali.
H2H
Verdasco 6-0
Stahovsky 1-1
Stepanek 13-2
Ivan Dodig – Ivo Karlovic 1.67 Fortuna 3-0 ✅

Obaj są Chorwatami. W pojedynkach między sobą prowadzi Dodig 3-0. Ich głównym atutem jest serwis. Dodig w tamtym roku w b. dobrej formie, jego przeciwnik w nieco gorszej. Jeśli chodzi o AO to wybitnych osiągnięć ci zawodnicy nie mają, przeważnie odpadali w 3 rundzie bądź wcześniej. Meczami w tym roku nie ma co się za bardzo sugerować. Głównym powodem dla którego stawiam na Dodiga jest to, że na pewno lepiej porusza się po korcie. Karlovic coraz starszy. Nie widzę tutaj wygranej Karlovica, w 5 setówce tym bardziej. Nie chce mi się wierzyć że serwis non stop będzie mu siedział na super poziomie, a tego do zwycięstwa mu potrzeba, bo na pewno w każdym innym elemencie jest gorszy od Ivana.

Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Przed nami Australian Open i prawdopodobnie najlepszy okres sezonu dla Cypryjczyka. Baghdatis od wielu lat angażuje się w Australii na maksymalnym poziomie i warto sobie przypomnieć, że to właśnie tutaj osiągał w przeszłości najlepsze wyniki i grał nawet w finale tego turnieju.

Trudno oszacować jego dyspozycję, ponieważ rozegrał tylko jedno spotkanie, ale w optymalnej formie na pewno stać go na wyduelowanie wielkiego Uzbeka. Główne cechy Baghdatisa to dobry serwis i świetna, regularna postawa z głębi kortu i jeśli tylko przyłoży się z pełnym zaangażowaniem, to II runda powinna być formalnościa, a z bukmacherskiego punktu widzenia, ten kurs oferowany to dobra opcja.

Marcos Baghdatis - Dennis Istomin [2,45] PinnacleSports
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP AUSTRALIAN OPEN
Spotkanie: Wawrinka - Golubev
Typ: Powyżej 3,5 seta wynik: Krecz Golubeva = zwrot
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Według mnie nie ma mowy żeby Staś wygrał bez straty seta więc pewnie stawiam na ten typ. Tydzień temu wygrał puchar w Chennai ale trzeba przyznać że nie miał tam wymagających rywali. Golubev teraz przez ten tydzień nie grał, odpoczywał do AO. Z Wawrinką potrafi wygrywać co pokazał 3 lata temu w Cincinnati. Ostatni sezon dla Golubeva był dobry, grał przeważnie na tej nawierzchni, widać że czuje się na niej świetnie. Nie mówię że Wawrinka przegra ten mecz, ale on potrzebuje regularności żeby czuć się pewnie, a bez swojej pewności popełnia dużo nie wymuszonych błędów. Początek spotkania o godzinie 1 w nocy polskiego czasu, prawdopodobnie będzie przeprowadzona transmisja z tego spotkania na Eurosport.
ZWROT
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Przed nami Australian Open i prawdopodobnie najlepszy okres sezonu dla Cypryjczyka. Baghdatis od wielu lat angażuje się w Australii na maksymalnym poziomie i warto sobie przypomnieć, że to właśnie tutaj osiągał w przeszłości najlepsze wyniki i grał nawet w finale tego turnieju.
Trudno oszacować jego dyspozycję, ponieważ rozegrał tylko jedno spotkanie, ale w optymalnej formie na pewno stać go na wyduelowanie wielkiego Uzbeka. Główne cechy Baghdatisa to dobry serwis i świetna, regularna postawa z głębi kortu i jeśli tylko przyłoży się z pełnym zaangażowaniem, to II runda powinna być formalnościa, a z bukmacherskiego punktu widzenia, ten kurs oferowany to dobra opcja.
Marcos Baghdatis - Dennis Istomin [2,45] PinnacleSports
To jedno spotkanie trwoniła kpiną. W 1 secie miał 5-4 i 40-0, by w ostateczności przegrać 5-7. O Drugim secie decydował tie-break, w którym pomógł rywal, który popełnił dwa double fault. W trzecim secie, w 7 gemie nagle Marcos zapomniał jak się serwuje, dwa podwójne, do tego nie siedział pierwszy serwis i przełamanie i po meczu. Sam dałem się narabć, że nagrodzony dziką kartą będzie mu zależało i nie przegra w pierwszym meczu z szczęśliwym przegranym, którego nie powinno być w turnieju głównym...
Marcos to już cień samego siebie i ten dobry serwis, świetna, regularna postawa z głebi kortu to niestety już tylko przeszłość. Do tego jego zdrowie lubi płatać figle. Nigdy więcej nie zainwestuję w Marcosa.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Karlovic - Dodig 1:00
Dodig 1.67 William Hill ✅ 7-6 6-3 7-6 ✅
Nie chce mi się wierzyć by Karlović na dystansie 4-5 setów wypunktował Ivana. Dodig to uniwersalny zawodnik, także i on dysponuje dobrym serwisem i przy dobrej koncentracji w ważnych momentach spotkania powinien nieruchawego dryblasa załatwić. Ostatnie trzy spotkania na hardzie tych zawodników właśnie tak wyglądały. Więc polecam pograć Ivana.
Anderson - Vesely 2:30
Vesely +5.5 1.60 Unibet
✅ 6-2 7-6 4-6 4-6 4-6 ✅
Czech perspektywiczny zawodnik. Ogromny postęp tego zawodnika. Miał w poprzednim tygodniu dobre przetarcie na australijskich kortach. Anderson bardzo słabe ostatnie pół roku. To powinien być wyrównany mecz oby Vesely wyszedł z dobrym nastawienie i grał swoje wtedy to spotkanie będzie zacięte i handi w kieszeni.
Davydenko - Kubot 4:00 ✅ 3-6 6-3 3-6 6-4 6-4 ✅
Davydenko 1.68 Pinnacle

Panowie &quot;wiekowi&quot; chwile chwały mają za sobą. Grali ostatnio w Doha, ale nic ciekawego tam nie pokazali. Chyba z losowania są zadowoleni. Davydenko lubi długie wymiany, zwykle był w tym regularny. Mam przeczucie, że Kubocik szybko zostanie wyelminowany jeśli Rusek nic tutaj nie handlował i przynajmniej trochę jeszcze trenuję.
Thomson - Janowicz 7:00
over 37.5 2.10 BetVictor
✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6 ✅
Młody gra u siebie. W ostatnim czasie dobre spotkania toczył z dobrymi graczami (gasquet, monaco, vesely). Jerzyk ciężko to określić, ale trudno być optymistą po tym co ostatnio pokazywał. Najrozsądniej grać tutaj over po dobrym kursie. Liczę na szarpany mecz co najmniej 4 setowy.

Do tego pogram overy w tych spotkaniach. Nikt tutaj nie odpuści, a ci panowie na dystansie do 3 setów lubią komplikować sobie życie i grać horrory:
Johnson - Mannarino 1:00
over 40.5 2.08 Pinnacle
✅ 6-3 3-6 0-6 7-5 4-6 ✅
Mahut - Ebden 2:30 ✅ 3-6 5-7 6-4 6-0 3-6 ✅
over 39.5 1.97 MarathonBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
K 0

kuba09

Użytkownik
Jordan Thompson - Jerzy Janowicz Janowicz 3-0 @2.25 bet365 ⛔⛔ / 6:1 6:4 4:6 2:6 1:6
Większość w tym meczu wskazuje Jordana jako faworyta, mnie jednak nie przekonują spekulacje na temat &#39;&#39;kontuzji stopy&#39;&#39; Jurka i jego słabej dyspozycji. Wydaję mi się, że kontuzja Janowicza, była zwykłą ściemą, a chodziło bardziej o przygotowania do AO. Jurek jest graczem chimerycznym, ale kiedy dochodzi do większych turniejów, umie się skoncentrować i grać swój najlepszy tenis. Nie rozumiem &#39;&#39;pojazdów&#39;&#39; na Janowicza i mocne faworyzowanie Thompsona. Jordan jest przeciętnym graczem i nie wierzę, że Jurek pozwoli sobie na porażkę w 1 rundzie, w tak ważnym turnieju. Uważam, że po takim kursie warto obstawić 3-0 dla Jurka ;).
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP AUSTRALIAN OPEN
Spotkanie: Wawrinka - Golubev
Typ: Powyżej 3,5 seta
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Według mnie nie ma mowy żeby Staś wygrał bez straty seta więc pewnie stawiam na ten typ. Tydzień temu wygrał puchar w Chennai ale trzeba przyznać że nie miał tam wymagających rywali. Golubev teraz przez ten tydzień nie grał, odpoczywał do AO. Z Wawrinką potrafi wygrywać co pokazał 3 lata temu w Cincinnati. Ostatni sezon dla Golubeva był dobry, grał przeważnie na tej nawierzchni, widać że czuje się na niej świetnie. Nie mówię że Wawrinka przegra ten mecz, ale on potrzebuje regularności żeby czuć się pewnie, a bez swojej pewności popełnia dużo nie wymuszonych błędów. Początek spotkania o godzinie 1 w nocy polskiego czasu, prawdopodobnie będzie przeprowadzona transmisja z tego spotkania na Eurosport.
Nie kwestionuje typu, bo Stasiek wiadomo, że spokojnie może przegrać seta, ale przytaczanie wyniku H2H z przed 3 lat tym bardziej w przypadku Wawrinki, który innym zawodnikiem był wtedy, a innym teraz to raczej naciągne zdanie do słabej analizy. Do tego jeżeli przytaczasz wyniki z przed 3 lat to daj i z przed 5, gdzie Wawrinka pokonał rywala 2:0.
Ale jakby nie było to również według mnie lepiej postawić over 3,5 seta niż 3:0 dla Wawrinki...
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
O czym Wy mówicie. AO to chyba jego ulubiony turniej wielkoszlemowy. Rok w rok wygrywa tu początkowe rundy po 3:0 i nagle miałby stracic seta z Golubevem ???? . Kolega Applause ma dziwną hierarchie skoro uważa, że w Chennai Stan miał łatwych przeciwników i dlatego wygrał. Gdzie Golubevowi do Rogera-Vasselina czy Pospisila. Dla mnie pewne 3:0. Kurs nie zachwyca, ale nie porównywalnie wieksze szanse na sukces.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Fognini vs Bogomolov jr.
Fabio Fognini ✅✅✅ 6:3, 6:2 i krecz Bogo Jr.
1,9
Marathonbet

Kurs wysoki dlatego, ze Fabio w 1. swoim meczu w tym roku skreczowal w Chennai z Bhumprim. Jego dyspozycja to niewiadoma, ale jak dla mnie z parze z Bogo juniorem wygra nawet grajac na 50%. Nie lubię ruska z USA to fakt, ale tez nie przesadze jeśli powiem, ze niczego ciekawego to on nie gra. Wloch mial 11 dni by dojść do siebie i ogarnąć sie na czas Szlema. Jak dla mnie to najlepszy wybor w pierwszej rundzie panow. Fabio moze przegrać następny mecz, ale dzis raczej sobie poradzi.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Pospisil vs Groth Kurs 1,47 Unibet ✅

Jeśli wszystko ze zdrowiem będzie w porządku to Vasek bez problemu powinien uporac się z Grothem. Kanadyjczyk to wysoki Zawodnik ze świetnym serwisem i myślę, że to dziś wystarczy na australijczyka. Poprzedni rok dla Pospisila naprawdę udany. W rankingu jest już na 30 miejscu i jestem zdania, że będzie szedł tylko w górę. Jak dla mnie większy potencjał na przyszłość niż inny z kanadyjczyków Milos Raonic.

Hajek vs Dzumhur kurs 1,55 ✅

Najwiekszy plus przemawiający na korzyść Bośniaka to fakt, że miał szansę się już ograć na australisjkich kortach. Przeszedł jak burza przez eliminacje sprawiając wielką niespodziankę już w pierwszej rundzie (odpalił Browna). W trzech meczach nie stracił seta i sądzę, że jest to świetna okazja dla 21 latka z Bośni, żeby się pokazać. Losowanie naprawdę łatwe.
Za czechem przemawia tylko i wyłącznie doświadczenie, ale sądzę, że to trochę za mało na rozpędzonego bośniaka. Kurs warty do pogrania

Oprócz tego

Youzhny - Sturff 1,25 ✅
Thiem - Sousa 2,00 ✅
Berdych 3:0 1,20 ✅
Mayer - Kudla over 35,5 1,60 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
G. Garcia-Lopez vs T. Haas dla Mecz (1.592) WYNIK krecz Haasa ???? ⛔ FUCK!
S. Groth vs V. Pospisil dla Mecz (1.483) WYNIK 46 36 46 ✅
P. Carreno Busta vs J. Benneteau dla Mecz (1.356) WYNIK 36 63 64 16 26 ✅
KURS: 3.201
PinnacleSports

Wątpie, aby Haas tutaj odpadł w pierwszej rundzie jak to miało miejsce w zeszłym roku. Owszem rywal na pewno wymagający, ale Tommy na dużych imprezach zawsze się spina i jak przygrywa to z najlepszymi. Forma nie zła mimo, że przegrał mecz z Sockiem, to nie wyglądał źle. To bardziej Jacek Skarpetka zagrał super niż Haas słabo. Tak czy tak czysto tenisowo Tommy przewyższa GGL znacznie i jak nic nadzwyczajnego się nie stanie to Haas powinien zameldować się w R2.
Vasek na pewno łatwo nie będzie miał z serwismanem Grothem, który jak będzie celnie bombardował pierwszym podaniem, to może sprawić sporo problemów Kanadyjczykowi. Jednak wg mnie Vasek aktualnie jest na tyle w dobrej formie, że powinien dać radę. Owszem kreczował w meczu z Stanem nie chcąc ryzykować przed AO, ale gra w tamtym spotkaniu wyglądała bardzo dobrze i walczył z Wawrinką jak równy z równym. Groth to jednak półka lub dwie niżej niż Vasek i nie zakładam innego rozwiązania jak WIN Pospisila.
Benek w Wielkich Szlemach jest zawsze bardzo groźny a tutaj w R1 trafił na zdolnego Hiszpana, który jakby nie było preferuje nawierzchnie CLAY. Prawdopodobnie Hiszpan się postawi i powalczy, jednak na HARDZIE szanse na końcowy WIN wg mnie znacznie rosną na korzyść Francuza. Rok i dwa lata temu Benek dochodził tutaj do R3 pokonując po drodze Dimitrova czy Simona (przegrywał po walce z Tipsą czy Nishikorim), więc moim Carrena Busta nie będzie miał wielu argumentów.
Jak będzie okaże się rano ????

Bez analizy:
C. Berlocq vs E. Roger-Vasselin dla Mecz (1.442) WYNIK 46 67 76 26 ✅
F. Mayer (-2.5 Sets) vs D. Kudla (+2.5 Sets) dla Mecz (1.394) WYNIK 64 62 64 ⛔ ????
J. Thompson vs J. Janowicz dla Mecz (1.321) WYNIK 61 64 46 26 16 ✅brawo Jerzyk !
KURS: 2.655
PinnacleSports

I. Karlovic vs I. Dodig dla Mecz (1.602) WYNIK 67 36 67 ✅
D. Sela vs J. Nieminen dla Mecz (1.526) WYNIK 63 67 76 36 36 ✅
KURS: 2.444
PinnacleSports

//edit
Troche pechowo bo po jednym meczu standardowo nie siadło, ale tak poza powyższym to pograłem Janowicza jak przegrywał 0:2 po kursie 3.50 na WIN całkowity, więc dziś plusik jest ???? Miałem w głowie podobne spotkanie z Devvarmanem, gdzie Jerzyk też wtapiał 0:2 żeby wygrać 3:2!! Well done Jurek!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Kyrgios N. - Becker B.
Becker B. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10
Rocznik 1995 vs. 1981, różnica przynajmniej dwóch pokoleń. Doświadczenie stoi za Niemcem, warto dodać, że Benjamin na przestrzeni ostatnich lat &quot;robił&quot; jakieś wyniki na Australijskiej ziemi. Co prawda później trafiał na kogoś lepszego i szybko odpadał, to jednak potrafił pokonać swego czasu w Brisbane Verdasco czy na Australian Open Gulbisa. Oglądałem młodego Kyrgiosa w meczu pokazowym przed wielkim szlemem i zrobił na mnie żenujące wrażenie w meczu przeciwko Verdasco. Średnia długość wymian na poziomie 1-3 piłek, do tego dużo błędów z serwisu, a co najważniejsze pod koniec meczu w trzecim secie Australijczyk łapał się za ramię i chodził z grymasem na twarzy. Nie zdziwię się jak ten mecz skończy się gładkim 0:3 dla Beckera.
Wynik: 6:3 (5)6:7 6:2 7:6(2) ⛔
- - - - -
@Edit: Baghdatis M. - Istomin D. = Genialny mecz!
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
I. Karlovic vs I. Dodig dla Mecz (1.602) WYNIK 67 36 67 ✅
D. Sela vs J. Nieminen dla Mecz (1.526) WYNIK 63 67 76 36 36 ✅
KURS: 2.444
PinnacleSports
Mecze miały rozpocząć się planowo o 1:00, Ty podajesz typy 1:11. W ofercie bukmacherów do 1:00. Wiem, że naturalnie mecze rozpoczęły się mniej więcej o tej godzinie, o której wrzuciłeś typy, ale moim zdaniem pasowałoby wrzucać typy wcześniej .... :cool: Tym bardziej osoba w postaci moderatora. Nie jest to jakaś moja osobista wycieczka w Twoją stronę, tylko myślę, że jakbyś uczynił to wcześniej, to byłby z tego większy pożytek :)
Rola - Delbonis 1 1,7
Co tu dużo gadać. Rola pokazał się w kwalach ze znakomitej strony. Przebrnął przez nie jak burza. Bardzo solidny i perspektywiczny gracz. Delbonis na hardzie cieniuje strasznie i widać ewidentnie, że to nie jego świat. Od dłuższego czasu nie zanotował jakiegoś sensownego wyniku na hardzie. Rola słusznie jest faworytem i powinien zwyciężyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
Mecze miały rozpocząć się planowo o 1:00, Ty podajesz typy 1:11. W ofercie bukmacherów do 1:00. Wiem, że naturalnie mecze rozpoczęły się mniej więcej o tej godzinie, o której wrzuciłeś typy, ale moim zdaniem pasowałoby wrzucać typy wcześniej .... :cool: Tym bardziej osoba w postaci moderatora.

Niektorzy bukmacherzy, nawet duza ich czesc aktualizuje oferty i typy sa dalej mozliwe do postawienia jesli mecz jest przelozony na pozniejsza godzine.

Wez tez pod uwage ze nie wszyscy maja czas zawsze pisac duzo wczesniej- fajnie, ze qbali w ogole znajduje czas zeby podac i jeszcze napisac analizy - sam doskonale wiem jak ciezko jest to czesto polaczyc np z zyciem rodzinnym i zawodowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Paire (-4,5g) - Dancevic 1.7 Fortuna 19 - 13 ✅
Praktycznie wszystko przemawia tutaj za Francuzem. Jest zawodnikiem młodszym, o wiele lepszym co pokazuje choćby ranking. Francuz - 28, Kanadyjczyk - 122. Francuz w zeszłym sezonie w bardzo dobrej formie, przegrywał tylko z nielicznymi. Natomiast przeciwnik miał dobry sezon, ale to poziom challenger. To wielki turniej, także wielki prestiż, dlatego Paire co ma wygrać to powinien wygrać. Wygrana w tej rundzie to dla niego obowiązek. Wiadomo że z gry jest lepszy w dodatku ma bardzo dobry serwis. Zdecydowałem się zagrać handika, bo on powinien zostać pokryty na luzie. Spodziewam się wyniku 3-0.
Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Dzisiajwyjątkowo po kursach polecimy, ale co zrobić taka oferta.

Raonic Milos
- Gimeno-Traver Daniel 3:0 @ 1.43 Marathon
Rach ciach ciach i 3:0 dla Raonica. Co tu można więcej napisać? Wszystko przemawia za Kanadyjczykiem. Różnica klas, potencjał, umiejętności. Gimeno na hardzie słabiutki, w AO tylko raz przeszedł 1 rundę. Oby Raonic nie zrobił z siebie błazna jak w poprzednim roku z tragiczny Hajkiem, ale gdy utrzyma koncentrację to będzie to ekspresowe zwycięstwo.
Kohlschreiber Philipp - Bedene Aljaz @ 1.16 betsson
Lubię Bedene, ale to, że nie ma szansa z Kohlschreiberem jest dość jasne. Różnica umiejętności, doświadczenia wskazują na łatwe zwycięstwo Niemca, który nigdy nie przegrał w AO w 1 rundzie i teraz też jest w odpowiedniej formie, ale nie dać się szybko wyeliminować.
Tsonga Jo-Wilfried - Volandri Filippo 3:0 @ 1.20 Pinnacle
Volandri na hardzie to jak Radwańska w NBA i tyle w temacie. Tsonga dobrze zaczął sezon od 4 zwycięstw w Pucharze Hopmana. Na AO zawsze czuje się znakomicie. Będzie miazga.
Seppi Andreas - Hewitt Lleyton @ 1.26 Marathon
Hewitt zbliża się już do końca kariery i chciałby coś jeszcze na swojej ziemie ugrać. Jest w znakomitej formie. Wygrał turniej w Brisbane. W ty sezonie pokonał już Federera i Murraya(pokazówka). Pokazuje świetny tenisa i stać go na dobry wynik. Seppi w tym roku bez zwycięstwa, słabiutka gra jak dotychczas i raczej nie ma szans aby był w stanie wejśc na taki poziom, aby zaszkodzić Australijczykowi.
Klizan Martin - Isner John @ 1.15 Pinnacle
Myślę, że Isner tu może wygrać spokojnie 3:0, ale zagramy bezpiecznie. Dobra forma Amerykanina na początku sezonu. Wygrany turniej w Auckland. Trochę się tam zmęczył, ale zdążył już odpocząć i powinien być w 100% gotowy do gry na maksymalnych obrotach. Klizan to jest cień zawodnika z przed 2 sezonów. Ubiegły rok katastrofalny, w tym nie ma żadnych znaków, że coś może ulec poprawie. Isner trochę przyciśnie, Klizan się załamie, jak to ma w zwyczaju i będzie po meczu.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja dzisiaj idę w overy setowe.
Stepanek - Kavcic over 3,5 seta @ 1,80 Bet365✅
Kursy moim zdaniem bardzo przeszacowane w stronę Czecha. Jest on faworytem w tym spotkaniu, ale że niby aż takim? Bez przesady. Radek na początku sezonu w normie - wygrywa z tymi co ma wygrywać i przegrywa z tymi co ma przegrywać. Kavcic z kolei inauguracja sezonu bardzo na plus. Może nie jest to zawodnik stworzony na hard, ale patrzmy na to co jest aktualnie. W Doha Słoweniec przegrał jeszcze w kwalifikacjach z Gojowczykiem dosyć łatwo, ale Niemiec jest w bardzo dobrej formie obecnie. W Sydney już jednak Blaz spisał się naprawdę dobrze. Pewne przejście kwali (Soeda, Gabashvili, Ramos), odprawienie w 2 setach Nieminena, a potem naprawdę dobry mecz z faworytem gospodarzy Tomiciem, przegrany po 3 setach.
Naprawdę nie sądzę, żeby Kavcic miał tu przegrać szybko w 3 setach, jeżeli w ogóle, bo wg mnie nie jest na straconej pozycji. Od 3 lat jest przynajmniej w 2r w AO, więc chyba lubi tu grać. Mecz wg mnie będzie znacznie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy i powinniśmy zobaczyć min. 4 sety
Hewitt - Seppi over 3,5 seta @ 1,83 Bet365✅ hehe, Andreas mistrz 5 setówek!
I kolejny mecz gdzie mamy przesadzonego faworyta. Naturalnie, że jest nim Lleyton, który prezentuje się naprawdę dobrze na początku sezonu, a Seppi wręcz przeciwnie, ale nie można tak przekreślać Andreasa. To naprawdę dobry gracz, z szerokim wachlarzem zagrań w ofensywie. Przede wszystkim jest to walczak (choć dla wielu pusiak), który na wielkich szlemach jest specjalistą od 5-setówek. Gra ich naprawdę sporo i większość zwycięska. Rok temu doszedł w Melbourne do 4r po drodze wygrywając dwa mordercze maratony z Istominem i Ciliciem. Myślę, że pomimo słabszej dyspozycji powinien spokojnie przynajmniej seta ugrać.
i w dubelku:
Gojowczyk - Hanescu over 3,5 seta @ 1,50 ⛔ + Kamke - Sock over 3,5 seta✅ @ 1,44 niestety PAJAC MODE ON u Niemca włączony całe 3 sety i musiało się tak skończyć
ako @ 2,16
Tu wybrałem mecze gości, którzy przede wszystkim nie są regularni i raczej nie stać ich na dobrą, równą grę przez 3 sety pod rząd. To sprawia, że raczej nie powinniśmy zobaczyć tu jednostronnych 3 setowych pojedynków, a długie, wyrównane mecze - możliwe, że rozstrzygane w 5 setach.
Prócz tego uważam, że więcej niż 3 sety powinniśmy zobaczyć jeszcze w meczach: Przysiężny Zeballos, Kyrgios Becker, Bautista Smyczek, Berrer Llodra, Haase Young, Kokkinakis Sijsling. Można z tego tasiemkę jakąś ulepić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
T. Kokkinakis vs I. Sijsling dla Mecz (1.535) WYNIK 76 06 76 62 ⛔ WTF !? ????
D. Lajovic vs L. Pouille dla Mecz (1.483) WYNIK 64 76 46 63 ✅

Igor czysto tenisowo przewyższa o przynajmniej klasę, dwie swojego rywala, który otrzymał tutaj na AO &quot;dziką kartę&quot;. Owszem w Brisbane pokazał się z całkiem dobrej strony pokonując Di Wu czy Golubeva, ale już Hewitt pokazał mu miejsce w szeregu. Zapewne zdolny Thanasi powalczy z Igorem i będzie starał się coś ugrać na &quot;własnej ziemi&quot; ale jednak moim zdaniem wiele nie ugra. Igor w tym roku zagrał dwa mecze - obydwie porażki - ale trzeba podkreślij z kim przegrał. W Auckland przegrał z fenomenalnym Lu, który poległ dopiero w finale z Isnerem, a w Brisbane poległ po walce z Mahutem. Dla młodego Australijczyka na ten moment Igor raczej poza zasięgiem i to Holender powinien się pojawić w R2. Każdy inny wynik będzie dla mnie sporą sensacją. Kurs bardzo fajny - postaram się skorzystać z niego.
W drugim spotkaniu Dusan Lajovic trafił również na zawodnika z &quot;dziką kartą&quot;. Lucas w tym roku zagrał w Chellengerku w Noumea i nic ciekawego nie pokazał, średniak Menendez odprawił go w dwóch setach. Dusan natomiast tutaj na AO kwale przeszedł jak burza nie tracąc nawet seta i mimo, że młody Serb preferuje CLAY to widać, że tutaj czuje się całkiem dobrze. Korty już zdąrzył poznać, więc na pewno to będzie miało znaczenie w starciu z zawodnikiem, który zagra tutaj swój pierwszy mecz. Moim zdaniem zdolny Serb nie pozostawi tutaj złudzeń i pewnie awansuje do R2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom