>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
paull 145

paull

Użytkownik
Rola Blaz - Federico Delbonis
typ:1
kurs: 1,61 bet365
✅6-4 6-2 7-5
Ja również przychylam się do zwycięstwa Słoweniec!!!! Zdziwił mnie pieruńsko poczynaniami w kwalifikacjach. Herbert, Ram, Di Mauro &lt;- tych właśnie panów odstawił z kwitkiem w drodze do 1 rundy, czyli graczy którzy dobrze sobie radzą na niwie Challengerowej a niektórzy nawet romansują z turniejami rangi Atp. Na niekorzyść Argentyńczyka świadczy fakt, że jest to zawodnik bardzo ciężki. Przy tak szybkiej nawierzchni sam serwis nic nie wskóra bo i Słowak też nieźle serwuje. Federico ostatni turniej grał w Szanghaju, dobrych kilka miesięcy temu. Nie znalazłem żadnej informacji czy to kwestia kontuzji czy przygotowaniem się do sezonu 2014 ale ta nawierzchnia nie będzie jego sojusznikiem. Rola jest solidnym graczem który wziął Sobie do serca pozytywistyczną zasadę pracy organicznej. Zeszłe sezony to w 80% granie we Futersach. Dziwne troszkę bo o wiele gorsi gracze grają w challengerach ale moim zdaniem droga do 2 rundy AO stoi dla niego otworem ????
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3
Póki co wejście w AO udane, został jeszcze jeden bet otwarty do którego dorzucam ako 3,5 seta.

Young D. - Haase R. &amp; T. Kamke - J. Sock
Monday, 14 Jan 2014, 01:00

Typowe mecze 50/50, o ile wyżej cenie Hasse i Kamke o tyle ostatnio w lepszej dyspozycji zaprezentowali się Young i Sock. 3-0 w którąś ze stron?? nie sądzę...żaden nie utrzyma regularności i pełnej kontroli spotkania no chyba, że któryś z nich będzie miał fatalny dzień. O ile Sock i Hasse potrafią się wybronić serwisiem o tyle już ciekawiej w wymianach z większym repertuarem zagrań prezentują się Donald i Tobias.
???? over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson)✅✅✅ 3-1 krecz &amp; 1-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Brands vs Simon

Ciężko mi tu wskazać, który z zawodników byłby w stanie domknąć to spotkanie w trzech setach. Brands jest faworytem tego spotkania, ale nie wyobrażam sobie, żeby zagrał bezbłędne spotkanie przy defensywnym Simonie. Tym bardziej, że Francuz sprawił Niemcowi spory problem w zeszłym roku, ogrywając go dwukrotnie, na dwóch różnych nawierzchniach. Z kolei Simon lubi mieć przestoje w grze. Mecz powinien być zacięty.
STS czy Milenium sugerują, że najbardziej prawdopodobny jest scenariusz z 3 setami i płacą 2.15, z kolei w Fortuna, że to 4 sety są bardziej możliwe. Lepszych oddsmakerów ma Fortuna co udowodnili nie raz. Bet365 na over 3.5 seta wystawił 1.55, na under 2.55
4 sety 2.55 Milenium, 5 setów Sts 3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dubel morderca.
Peter Gojowczyk - Victor Hanescu |1.47| mega, żałosny mecz w jego wykonaniu ⛔
Michał Przysiężny - Horacio Zeballos |1.55| ✅
▶ Betsson / 2,28 ! &lt; Ako !

Drugi dzień zmagań, wielkiego Szlema, a ja znowu poluje na najlepsze mecze, aby wygrać. Tak wiec, pierwsza myśl, to Niemiec, Peter Gojowczyk. Będąc w gazie, już w Doha, zabrał seta Nadalowi, a jeśli zawodnik takiego pokroju jak Peter, urywa sety najlepszym to świadczy o jednym. Każdy turniej traktuje priorytetowo. I co najważniejsze się nie oszczędza. Posiada, silny serwis, ale i w wymianach potrafi dużo namieszać. Kondycyjnie jest o klasę lepszy od Victora i może dziś go rzucać na lewo i prawo kortu, a Hanescu takiej gry nie toleruje. Co jeszcze mnie przekonuje do Niemca, to również to, że na ostatnie 10 meczy jego rywal wygrał tylko trzykrotnie na kortach twardych! Także jest mizerny. I kluczem tego wygrania będzie za pewne skupienie i granie na 200% Bo że Niemiec jest lepszy to chyba każdy wie... Drugie spotkanie jakie biorę pod lupę, to zaufam Polakowi, Michałowi. Robi furorę, w swoich ostatnich meczach przynajmniej gdzie są turnieje Wielkiego Szlema, choć nie jest regularny w każdym meczu, to jednak kluczową rolę jaką odgrywa jest nieustępliwość. Choć już dwa razy przegrał z Argentyńczykiem, to nie zraża mnie to. Tutaj jest bardziej prestiżowy turniej i głód wygrania meczu Polaka jest na pewno przeogromny. Zeballos, jednak woli korty ceglaste więc może tutaj nie wytrzymać tempa tego spotkania, jaką zaoferuję mu Polak. Oby dzisiejszy dubel znowu okazał się trafny.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Mam prośbę do moderatora który usuwa autentycznie każdy post, który zamieszczam w dziale tenis. Robi to od wielu miesięcy. Proszę po raz kolejny o informację chociażby na priv o powód.
Jeśli pisze o temperaturach, które na jutro są przewidywalne w Australii, o żarze mającym lać się z nieba, to jest nieistotna informacja? Czy jeśli pytam przy okazji czy ma ktoś informację nt. ewentualnego przerwania gier przy tej okazji to jest off top?
Ludzie szanujmy się wzajemnie, bo odechciewa się pisać tu czegokolwiek. Robię print screena z tą wiadomością na forum.

// edit by qbali
Taka informacja jest ogólno dostępna - &quot;nie odkrywasz Ameryki&quot; jak napiszesz jaka będzie jutro temperatura w Australii - każdy to sobie może sprawdzić - więc tak - jest to off top !!
Taka informację można dodać ewentualnie do typu który opisujesz ale Ty takiego typu nie podałeś, więc post został potraktowany jako spam i jak najbardziej jestem za szanowaniem się wzajemnie i zapoznawanie się regulaminem danego tematu przed napisaniem czegokolwiek, nie uważasz?

Mam inne zdanie. Wiele osób nie patrzy na pogodę, a jeśli mecz ustawiony jest na 12 w południe i gra się przy 43 stopniach w cieniu to ma to olbrzymi wpływ na mecz. Warto wziąć to pod uwagę przy typowaniu.
Taka informacja może pomóc niektórym. Uważam, że nie jest to spam.
Jutrzejsza temperatura ma być ekstremalna i ja nie jestem pewien czy gra nie zostanie na jakiś czas wstrzymana. Stąd było moje pytanie.
Nie mniej jednak bardzo dziękuję za informację. Pozdrawiam.

// edit by qbali
Po raz kolejny napiszę - taka informacja jak temperatura
jest przecież ogólno dostępna, zresztą wiadomo jakie teraz temperatury panują w Australii!! Każdy kto typuje mecze w Australii powinien się z tym liczyć, że jeden zawodnik reaguje lepiej a drugi gorzej na granie w upale i to chyba jest naturalne i śmiecić tematu działu TENISA takimi informacjami nie wypada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
B. Paire (-2.5 Sets) vs F. Dancevic (+2.5 Sets) dla Mecz (1.467) WYNIK 76 63 64 ⛔????
J. Wang vs Y-H. Lu dla Mecz (1.257) WYNIK 36 26 16 ✅
M. Matosevic vs K. Nishikori dla Mecz (1.246) WYNIK 36 75 26 64 26 ✅
KURS: 2.297
PinnacleSports
//edit
Nabardziej szkoda typu na seta na Dancevica, bo w pierwszym secie miał już stan 4:1 żeby dać się odłamać a później w TIE BREAKU niewykorzystał trzech piłek setowych ???? a tak to standardowo jeden typ nie wchodzi ????
Po raz kolejny gram przeciwko osobiście nielubianej &quot;gwiazdeczce&quot; z Francji! Nigdy nie przepadałem za jego podejściem do tenisa, mimo iż talent na pewno ma, ale podobnie jak Dolgo &quot;zryty łeb&quot; co (jeżeli nic z tym nie zrobi) nie pozwoli mu na osiąganie większych sukcesów. Zatem, w związku z tym, że jest to bardzo chimeryczny i nierówny zawodnik opcja na seta w kierunku DAncevica wydaje się być logiczna, tym bardziej, że doświadczony już Kanadyjczyk potrafi skutecznie przytrzymać swoje podanie. W zeszłym roku grał całkiem solidnie na twardych nawierzchniach i potrafił pokonywać faworyzowanych przeciwników. Frank dysponuje całkiem dobrym podaniem i ugranie seta może nastąpić zaledwie po jednym przełamaniu wykorzystujące słabszy gem Paire (co przecież często mu się zdarza). Frank tutaj przebijał się przez kwale pokonując niełatwych grajków (Starace,Reynolds) i trzymając serwis na dobrym poziomie posyłając też po kilka (kilkanaście) asów w meczu. Nawierzchnia zatem raczej już została rozpoznana przez Kanadyjczyka - myślę, że seta spokojnie ugra - ba, nie zdziwię się jak wygra całe spotkanie!
Kolejne dwie propozycje to zawodnicy &quot;w gazie&quot;. Widziałem zarówno Lu w finale z Isnerem, jak i Nishikoriego w meczu z Berdychem. Obydwaj prezentowali się znakomicie i moim zdaniem forma nie powinna się zmienić w przeciągu tych kilku dni. Owszem ktoś powie, że Matosevic gra u siebie itd, ale akurat jemu to nigdy nie pomagało i na AO nic wiele nie ugrywał. Kei jak zagra choćby 70% z tego co w meczu z Berdychem to o wynik jestem spokojny. Jeżeli chodzi o Lu to akurat on swojego rodaka i jego styl gry zna doskonale i myślę, że na takim turnieju jak AO na pewno to wykorzysta. Jakby nie było, Wang to przynajmniej klasę niższy poziom niż Lu - a już tym bardziej Lu w formie!

Bez analizy:
M. Przysiezny vs H. Zeballos dla Mecz (1.578) WYNIK 63 76 75 ✅
A. Cornet (-1.5 Sets) vs P. Hercog (+1.5 Sets) dla Mecz (1.909) WYNIK krecz Hercog = zwrot
KURS: 3.012
PinnacleSports

R. Bautista-Agut (-2.5 Sets) vs T. Smyczek (+2.5 Sets) dla Mecz (1.568) WYNIK 62 61 61 :? WTF ?
S. Devvarman (+2.5 Sets) vs F. Lopez (-2.5 Sets) dla Mecz (1.599) WYNIK ?
KURS: 2.507
PinnacleSports
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Na dzisiaj naprawdę wybór ogromny ;) Kilka meczy, które uważam za najpewniejsze opiszę poniżej, a na koniec podam parę suchych spotkań bez głębszych analiz.

Gajowczyk - Hanescu @1,55 Unibet ⛔⛔ ????

Uważam, że najlepszy bet dnia. Kurs bardzo ładny, a Niemiec rozpędzony. Argumenty, że musi w końcu zagrać słabo do mnie nie przemawiają. Jest jeszcze stosunkowo młody i może w końcu wystrzeli. Jak nie teraz to kiedy ?? W eliminacjach bez straty seta. Mamy, więc kolejny plus w postaci ogrania na australijskich kortach. Wcześniej w Doha, również jak burza przeszedł eliminacje, a w turnieju głównym dopiero nadal okazał się przeszkodą (wcześniej odpalił Kohlshreibera na luzie). Oglądałem jego 3 mecze w tym roku i naprawdę zrobił chłopak postęp. Co do Hanescu ?? Stary wyga, ale oprócz doświadczenia nic nie przemawia na jego korzyść. Hard to nie jego nawierzchnia (w zeszłym sezonie bilans 4/10, w całej karierze 43/75 na tej nawierzchni). Po prostu musi dzisiaj uznać wyższość młodego.

Dla odważnych dokładny wynik 3:0 po 3,05


Lajovic - Pouille @1,48 ✅✅

Kolejny kwalifikant, który przeszedł jak burza kontra młokos z Francji. Nie do końca rozumiem, czemu akurat taki zawodnik otrzymał dziką kartę, ale uważam, że starszy kolega z Serbii nie ma prawa zmarnować takiego losowania i szansy na awans do drugiej rundy AO. Co tu dużo gadać ? Kurs niezły i nie mogę przejść obok tego meczu obojętnie. Również, dla odważnych polecam pograć 3:0, ale tutaj troszkę delikatniej.


Hewitt - Seppi @1,22 ⛔⛔ :-(

Może mało u mnie obiektywizmu, bo karierę Lleytona śledzę od samego początku i jestem jego wielkim fanem, ale uważam, że po tym co ostatnio pokazuje jest stuprocentowym pewniakiem do wygranej tymbardziej, że hard to nie jest ulubiona nawierzchnia Seppiego, a formą ostatnio nie błyszczał.
Lleytona w końcu od dłuższego czasu omijają powazniejsze kontuzję i może pokazać pełnie swoich możliwości. Kangur niesiony przez publikę mecz wygrać musi. Kolejny raz dla odważniejszych 3:0 po kursie 2,10 ;)


Kyrgios - Becker 1 set @1,90 ✅✅

Kusiło mnie, żeby grać na młodego Kangura, ale kurs jest dosyć mizerny. Za to wygrana w pierwszym secie tego zawodnika wydaje mi się dosyć prawdopodobna. Młody, pełen werwy, gra u siebie i mimo, że długiego meczu może nie wytrzymać to zaatakuje z animuszem i początek będzie należał do niego. Ma trochę pecha, bo wyjdzie na kort mniej więcej w podobnej porze co Hewitt, więc to tam będzie największe grono australijskich fanów, ale i tak sądzę, że może powalczyć. Widziałem chłopaka w tamtym roku jakieś 3 razy i zrobił na mnie naprawdę niezłe wrażenie. Bez bicia przyznam, że meczu w pokazówce nie oglądałem, ale ktoś pisał, że pod koniec wyglądał mizernie.
Benjamin Becker to dla mnie solidny rzemieślnik i może uda mu się wygrać, ale na pewno nie po łatwym meczu


Bez niepotrzebnego pisania :

Nishikori - Matosevic @1,24 ✅✅
Isner - Klizan @1,13 3:0 @2,05 KRECZ
Kokkinakis - Sijsling 1 set @2,16 (bardzo analogiczna sytuacja do meczu Kyrgiakosa, myślę, że któryś z tych dwóch typów wejdzie) ✅✅
Harrison - Monfils @1,14 ✅✅

Owocnej nocy życzę ;) !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Zgadam się z powyższym wpisem, informacje o kontuzjach czy statystyki też są przecież ogólnodostęne, a 95% analiz opiera się tylko na nich.
Cilić - Granollers-Pujol
typ: powyżej 3.5 seta ✅
kurs 1.80 paddy power
typ: Cilić wygra 3:1 ⛔
kurs: 3.50 bet365
Cilić jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i tego nie neguję, ale przez to kurs na niego mało interesujący. Patrząc jednak na to spotkanie przyszło mi do głowy, że 3:0 to tutaj raczej nie będzie. Atutem Chorwata jest oczywiście jego serwis, ale to nie jest poziom Raonicia i sądzę, że Hiszpana stać na przełamanie raz czy dwa w meczu a to może wystarczyć do wygrania seta. Ostatnie wyniki Cilicia bez rewelacji, jest to pierwszy mecz turnieju i o ile w jego ostateczne zwycięstwo nie wątpię to stawiam, że Granollers ugra w tym meczu jednego seta.
Co ciekawe obydwaj rozegrali w tym sezonie po pięć spotkań i 13 setów (3x3 sety i 2x2 sety). H2H 5:1 dla Cilicia, na hardzie 3:1, ale ostatnie spotkanie wygrane przez Hiszpana.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Kyrgios vs Paire 1 3.0
Mecz dopiero pojutrze, ale obok takiego kursu nie wolno przejść obojętnie. Nie wiem za bardzo kim jest Paire, żeby go faworyzować z kimś tak dobrym jak Kyrgios. Narzekał w meczu na ból ramienia, ale po medicalu grał jak natchniony, więc myślę
że wszystko z nim w porządku. Poniżej przedstawiam statsy z meczu z Beckerem:
http://tennisabstract.com/charting/20140114-M-Australian_Open-R128-Nick_Kyrgios-Benjamin_Becker.html
Tak 70 winerów przy 41 UFE. Ja Paire nigdy nie darzyłem głębszym uczuciem i wiemy jak on się zachowuje w stresujących sytuacji, a takich z Kyrgiosem z pewnością mu nie zabraknie. Dla mnie big value.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Davydenko - Gasquet 2 (-1,5 seta) 0:3✅✅✅
1,53
unibet
Zdecydowany faworyt to francuz i zdziwie się gdy dojdzie tutaj do 5 seta , być moze jeden set uda sie urwać tutaj . Ostatnio panowie na twardej nawierzchni spotkali się rok temu w Doha wówczas Gasquet wygrał 2:1 .
Youzhny - Mayer F. 2:3✅✅✅
over 3,5 seta

1,40 bet365
Fajna opcja do gry w tym spotkaniu , wg. bukmacherów lekkim faforytem jest tutaj rosjanin , a wg. mnie Mayer moze ograć tutaj rosjanina , zagram jednak bezpieczną opcje over 3,5 seta w meczu .
Andujar - Janowicz 2 (-1,5 seta ) 1:3✅✅✅
1,45
bet365
Gram tutaj Na naszego Jurka . Nie oglądałem ostatniego meczu poniewaz byłem w pracy , ale można było sporo zarobić na graniu live na australijczyka i na polaka ( udało mi się złapać kurs 2,75 na zwycięstwo 3 seta na jurka ???? )dziś mysle ze ze spokojem Jerzy powinien odprawić hiszpana do domu na porządny trening , nie wierze , ze dziś bezie 5-cio setówka .

Chardy - Dolgopolov 3:1⛔⛔⛔
1.50
bet365
W ostatniej rundzie Francuz odrawił Holendra Huta Galung wygrywając 3:0 , dzis tak łatwo nie będzie i sądze że to ukrainiec jest w owiele lepszej formie . Pokazuje to zwyciestwo nad Janowiczem na turnieju w Sydney .
Robredo - Benneteau 3:1✅✅✅
over 3,5 seta

1,40
bet365
Robredo to co zrobił w ostatnim meczu przeciwko czechowi w 5 secie przeciwko Rosolowi to normalnie w szoku byłem , przegrywając 2:5 i 5:6 zdołał wygrać mecz . Dziś proponuje over 3,5 seta
Tursunov - Istomin 1:3⛔⛔⛔
1,83
sportingbet
Ostatnio panowie stykneli się w Sydney , górą był Rosjanin wygrywając 2:0 , dziś może do zera nie ogra tutaj uzbeka ale kurs na zwycięstwo kusi .
Roger-Vasselin - Garcia - Lopez
Garcia-Lopez 1,75 bet365 3:1⛔⛔⛔
over3,5 seta 1,40 bet365 3:1✅✅✅
Tutaj mozna grac dwa typy , ja proponuje zwyciestwo Lopeza oraz over 3,5 seta w meczu . Pojedynki hiszpanskie zawsze obfitują w ciekawe widowisko i tym razem napewno będzie fajnie obejrzeć taki mecz , górą po tym meczu powinien być Lopez i mam nadzieje , że tak będzie .
Anderson - Thiem 3:0⛔⛔⛔
Thiem 2,75 bet365
over 3,5 seta 1,50 bet365
20 letni Thiem może tutaj ograć doswiadczonego Andersona , Anderson w poprzedniej rundzie wymeczył zwyciestwo nad czechem Vesley&#39;em 3:2 , a przegrywał już 2:0 , Thiem pomyślnie przeszedł kwalifikacje i ostatnio odprawił Souse 3:1 , moge sie mylić ale licze tutaj bardzo na młodego austriaka , over 3,5 seta powinien wejść gładko chyba ze Anderson dostanie baty 0:3 ???? ))
Reszte typów napisze w nocy koło północy o ile zdarze .
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Kyrgios vs Paire 1 3.0
Mecz dopiero pojutrze, ale obok takiego kursu nie wolno przejść obojętnie. Nie wiem za bardzo kim jest Paire, żeby go faworyzować z kimś tak dobrym jak Kyrgios. Narzekał w meczu na ból ramienia, ale po medicalu grał jak natchniony, więc myślę
że wszystko z nim w porządku. Poniżej przedstawiam statsy z meczu z Beckerem:

http://tennisabstract.com/charting/20140114-M-Australian_Open-R128-Nick_Kyrgios-Benjamin_Becker.html

Tak 70 winerów przy 41 UFE. Ja Paire nigdy nie darzyłem głębszym uczuciem i wiemy jak on się zachowuje w stresujących sytuacji, a takich z Kyrgiosem z pewnością mu nie zabraknie. Dla mnie big value.
Dziwie sie, ze znasz Kyrgiosa, a nie znasz Paire&#39;a. Nie daj sie zwiesc jednemu spotkaniu ze slabym Beckerem. Benoit Paire to zdolniacha, zerknij na ranking I osiagniecia. Ten kurs jest w porzadku I faworyt jest jeden...
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Ivan Dodig – Ivo Karlovic 1.67 Fortuna 3-0 ✅ ????Paire (-4,5g) - Dancevic 1.7 Fortuna 19 - 13 ✅

????Chardy - Dolgopolov 2.50 3-1 ✅
Francuz vs Ukrainiec. Obaj w tamtym sezonie nie byli w wybornej formie. W pojedynkach ze sobą jest 2-2. Jednak to Francuz wygrał na twardej nawierzchni. Gdyby mieli grać na clayu to może i skłaniałbym się ku graniu na Ukraińca, ale że grają na nawierzchni twardej to gram w stronę Francuza. Ukrainiec to bardzo chimeryczny zawodnik. W AO mają podobne osiągnięcia, ale to Chardy w ostatnim roku grał w ćwierćfinale. Kursy powinny być wystawione po równo, lecz skoro na Francuza jest 2.50 to ja widzę tu dużą okazję na zarobienie pieniędzy.
Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ten kurs jest w porzadku I faworyt jest jeden...
Ale nie aż tak znaczny. ;)
Deble wchodzą na scenę, więc czas coś na nich zarobić.
Kubot L./Lindstedt R. - Delbonis F./Ramos A. @1,29 marathonbet ✅
Brunstrom J./Nielsen F. - Lu Y.H./Sharan D. @1,40 marathonbet ✅
Gabashvili T./Kukushkin M. - Rojer J./Tecau H. @1,30 marathonbet ✅
Fyrstenberg M./Matkowski M. - Bednarek T./Karlovic I. @1,40 marathonbet ✅
Becker B./Brands D. - Nestor D./Zimonjic N. @1,20 marathonbet ✅
AKO: 3,94 ✅ No i z bani! :cool:
Proponuję taką oto małą taśmę. O każdym meczu ze dwa trzy zdania poniżej:
Kubot z Lindstedtem to stosunkowo nowa para, niemniej jednak jako debliści stanowią niezłą jakość. Ich lista osiągnięć w tej odmianie tenisa jest całkiem duża, a naprzeciw mamy typowych dwóch singlistów, którzy na dodatek nie olśniewają. Kolejnym czynnikiem jest nawierzchnia - kompletnie nie odpowiadająca Hiszpańsko-Argentyńskiemu duetowi.
Brunstrom z Nielsenem to swoisty come back, bowiem panowie powrócili do wspólnej gry po roku rozłąki. Powrót ten zaowocował tytułem w Indyjskim Chennaju, gdzie może drabinka sporo pomogła (odpadli bowiem Bopanna z Qureshiim, których trzeba było uznać za faworytów), niemniej jednak takie wpadki trzeba umieć wykorzystać i zrobić swoje. Lu natomiast skumał się z Divij Sharanem, który na szczeblu ATP (o ile się do niego dostał) częściej grywał z Puravem Rają. Ostatnio na US Open panowie osiągnęli trzecią rundę, eliminując Izraelską parę Erlicha i Rama, więc to nie są typowe chłopy do zlania. Niemniej jednak za Duńczykiem i Szwedem przemawia więcej doświadczenia.
Rojer z Tecau to nowe zestawienie na ten sezon. Holender rozstał się z Qureshiim, Tecau zaś z Bestią Mirnyjem. I jak to zwykle bywa, początki są trudne... W Brisbane porażka z Mahutem i Federerem, w Sydney zaś Bopanna i Qureshii, ale już panowie grali 3 sety, więc progres było widać. Na przeciw zlepek singlowy rodem z Kazachstanu, którzy kilka meczy ze sobą rozegrali, niemniej jednak kiedy dochodziło do starć z rasowymi deblistami, kończyło się porażką. Tu nie powinno być inaczej, bo Rojera z Tecau z pewnością można zaliczyć do wysokiej półki.
Polish Power zaś chyba opisywać nie trzeba zbytnio. Razem panowie od X lat grają, na dodatek ten sezon zaczął się dla nich dość dobrze. Fyrstenberg z Nestorem w parze zgarnął tytuł w Brisbane, w Sydney zaś kiedy grali już razem, rozegrali dwa mecze i ostro postraszyli Nestora i Zijmonicia. Bednarek źle trafił z losowaniem, bo chłopak nie ma rankingu na singla, a z debla wpisowe niskie, także wiele nie zarobi. Na dodatek Karlovic jako partner nie podniesie znacząco szans na zwycięstwo, pomimo dobrego fachu pod siatką i na linii serwisowej, bo problemem zawsze u Ivo będzie mobilność na korcie.
I na koniec moi ulubieńcy, o których już kilkukrotnie pisałem, więc kto czyta moje wypociny, ten wie, co o nich sądzę. Dla przypomnienia - Nestor tytuł w Brisbane z Fyrstenbergiem, w Sydney już z Zimonjiciem, który wcześniej w Doha rozgrzewał się i zarabiał nieopodatkowane pieniążki w Doha. Para Niemiecka singla już ma z głowy, Brands nawet mękolił pięciogodzinny maraton z &quot;kulawym&quot; Simonem, a Becker cóż... lata już lecą, poziom ATP wydaje się być dla niego za dużo i zebrał lanie od super gwiazdy Australijskiej ziemi Kyrgiosa.
Później pewnie pojawią się kolejne mecze, tylko zrobię większy rekonesans...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Idąc tropem udanych overów setowych z dzisiejszej nocy, gdzie byłoby super gdyby Gojowczyk jeszcze choć ugrał seta (a miał ku temu okazje w 1 i 2 secie) wybrałem znowu 4 meczyki, gdzie moim zdaniem zawodnicy prezentują na tyle porównywalne umiejętności, że nie powinniśmy zobaczyć szybkich 3-setówek. Kursy tym razem na over 3,5 seta w granicach 1,40 więc tym razem uderzam w overy gemowe. Wszędzie ta sama linia:

Tursunov - Istomin over 39,5 @ 1,80 Bet365✅

Pewne zwycięstwa obu w 1r. Widać że na inaugurację sezonu są w dobrych dyspozycjach. Grali ze sobą ostatnio i wygrał w 2 setach Rosjanin, ale jutro myślę, że nie będzie tak łatwo. Dla Uzbeka to na pewno dosyć ważne spotkanie pod względem ambicjonalnym. Obaj posiadają dobre, mocne serwisy i ja oczekuję tutaj naprawdę długiego meczu. Możliwe, że nawet 5 setów, ale przy 4 także powinien over spokojnie wejść. Powinniśmy zobaczyć jakiś TB, który właściwie załatwi sprawę przy 4 setach.

Youzhny - Mayer over 39,5 @ 1,90 Bet365✅

Tutaj mam lekkie obawy czy obaj podołają, bo są dosyć nieregularni. Potencjał spory, ale czasem jak zaczną psuć to konsekwentnie już do końca i tu jest ryzyko jakiegoś seta w stylu 6-1. Panowie jednak w 1r pokazali się z bardzo dobrej strony, pewnie wygrywając swoje mecze. 4 sety to tez wydaje się tutaj absolutnym minimum. Jakiś tb też powinien się trafić i overek pokryć.

Robredo - Bennetteau over 39,5 @ 1,90 Bet365✅

Doświadczeni weterani można rzec. Raczej żaden nie jest w wielkiej formie. W 1r grali już 5-setowe pojedynki z Rosolem i Carreno Bustą, więc żadnymi asami. To jednak tylko potwierdza, że tak długie mecze u tych panów na wielkich szlemach to nieprzypadek. Rzadko kiedy wygrywają bądź przegrywają w 3 szybkich setach. Najczęściej jest to 4 bądź nawet 5 strasznie wyrównanych setów z tb. Nie będę przytaczał ich wyników, ale każdy może to sobie sprawdzić. Większość pewnie ma w pamięci 3 wygrane 5-setówki przez Robredo w ostatnim RG. Spotkanie bez wyraźnego faworyta, dla mnie typowy nobet i mam nadzieję, że panowie zafundują nam fajny, długi mecz. Może trochę zniechęcać historia pojedynków obydwu panów, które kończyły się nadzwyczaj szybko w 2 setach, ale GS to inna bajka.

Chardy - Dolgopolov over 39,5 @ 1,80 Bet365✅

Tutaj faworytem wydaje się być Dolgopolov, który w końcu dobrze wszedł w sezon. Jak wiemy jednak z jego głową jest bardzo róźnie i wątpię, żeby cały mecz on jutro grał w pełni skoncentrowany i wygrał bez straty seta. Tym bardziej, że po drugiej stronie Chardy - gracz równie chimeryczny, ale w też wydaje się niezłej dyspozycji. Rok temu zaszedł daleko, bo do QF, więc motywacji do dobrego występu nie brakuje. Pod względem czysto tenisowych umięjętności lepszy wydaje się Ukrainiec, ale nie wierzę, żeby wygrał tu szybko, jeżeli w ogóle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
midq 677

midq

Użytkownik
Mannarino A. - Ferrer D.
Mannarino +2,5 seta @ 2,45 comeon
✅
Oglądałem mecz Ferrera i wyglądało to słabo, co prawda przeczołgał się do drugiej rundy ale jakoś David mnie nie przekonuje. Jest wyraźnie pod formą i wg. mnie nic specjalnego w tym turnieju nie osiągnie. W pierwszej rundzie trafił na młokosa (no dobra 24 lata to może już nie młokos ale wymagającym rywalem na hardzie go nie można nazwać) i udało mu się wygrać 3:0 jednak leworęczny Mannarino nie będzie już taką łatwą przeprawą. Adrian zapadł mi w pamięć głównie z boju z jednym z Polaków na Wimbledonie, bodajże z Kubotem. Lewa ręka zawsze pomaga, ma dobry serwis i na hardzie zawsze się dobrze spisywał. Co prawda jest po 5 setówce z Johnsonem jednak sądzę, że postawi się Ferrerowi i jest w stanie urwać conajmniej jednego seta. Kurs jak najbardziej zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Andujar - Janowicz 2 (-1,5 seta )
1,45
bet365
Gram tutaj Na naszego Jurka . Nie oglądałem ostatniego meczu poniewaz byłem w pracy , ale można było sporo zarobić na graniu live na australijczyka i na polaka ( udało mi się złapać kurs 2,75 na zwycięstwo 3 seta na jurka ???? )dziś mysle ze ze spokojem Jerzy powinien odprawić hiszpana do domu na porządny trening , nie wierze , ze dziś bezie 5-cio setówka .
To,że dało się wczoraj zarobić live na Janowiczu nie ma nic do tego jak wygląda obecnie.
Jurek bez formy,fatalnie przygotowany motorycznie przez kontuzję.Gdyby Thompson miał chociaż trochę doświadczenia i lepiej szafował siłami to by go już w AO nie było,taka prawda.
Dwa razy lepiej się zastanowić czy w ógole grać win Jurka ,o hc nie wspominając.
Ja za drobne gram na Andujara,który wcale tu nie jest bez szans.
pzdr
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tursunov-Istomin 2 @2.15
Uwazam, ze Istomin ma duze szanse wygrac, a mecz bedzie wyrownany. Rozumiem, ze zaowdnicy ostatnio spotkali sie w Sydney, gdzie Tursunov wygral 7-6 6-2, ale ja sobie na ten mecz wzialem poprawke, gdyz Tursuno w Sydeny swego czasu wygrywal i ma dla niego ten turniej na pewno jakies znaczenie sentymentalne. Istomin bardzo dobry gracz, troche mniejsza moc niz Dima, ale od strony technicznej wedlug mnie lepszy, a przy szlemie moze to miec znaczenie. Uzbek w tym roku zgral dwa bardzo wyrownane mecze z Marinem Cilicem i przetarcie ma bardzo dobre. Rok temu Istomin mial troche pecha, poniewaz przegral w 5 setach z swietnie grajcym wtedy Seppim (pamietam bo mialem typ na Seppiego i drzalem o wynik), a Istomin powienin byl wtedy skonczyc ten mecz z Seppim w 4 setach. W tym roku widzialem cale 30 minut Aussie Open z meczu Istomin-Baghdatis i mecz byl w miare niezly nawet patrzac na wynik 3-0, ktory sugeruje latwo wygrana Uzbeka. Istomin jest wedlug mnie w lepszym rytmie, nie ma tutaj przewagi pod Sydney dla ekstriumfatora Tursunova, wiec pytanie brzmi jak dobry w rzeczywistosci jest Tursunov. kazdym razie wynik z Sydeny znieksztalca troche obraz moim zdaniem. Licze na wyrownany mecz, stad strzelam w teoretycznie underdoga.
Youzhny-F.Mayer 1 @1.6
Klasa Rosjanina. Mikhail to jeden z nielicznych w sumie aktywnych tenisistow, ktory byl w miniumum cwiercfinale wszystkich szlemow. Ostatni Australian Open w wykonaniu Youznhego jednak slabiutki. Magik jeden z moich ulubionych tenisistow. Moze to sympatia, ale liczna jego klase, a nic innego bez ogladania meczow w srodku nocy nie wymysle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3 Janowicz J. - Andujar P. ✅✅✅ 4-6 7-6 7-6 6-3
Wed., 15 Jan 2014, 01:00


O dyspozycji Jurka wszyscy wiemy oprócz zmagań z rywalem musi stawić czoło swoim własnym problemom. Wstyd się przyznać ale po 2 secie z młodym Jordanem skreśliłem Jerzyka i w sumie żegnałem się z overem w tym meczu. Na szczęści chłop pokazał, że ma charakter i wolę walki co pozwoliło mu obrócić losy spotkania. Dzisiaj problemy zdrowotno-przygotowawcze pozostaną te same, zmieni się tylko rywal z młodego utalentowanego kangura na o wiele bardziej doświadczonego Hiszpana, którego nie jest to ulubiona nawierzchnia ale i na niej potrafi trochę krwi napsuć. Jeżeli Jerzyk nie wstrzeli się i będzie popełniał UE za UE to Hiszpan ma szanse opierając się po prostu na trzymaniu piłki w korcie, żadnych armat w swoim repertuarze nie posiada ale bez problemu może poganiać JJ zresztą zapewne wiedząc, że Polak ma problemy ze stopą. Pablo tylko po 3 setach z Ramosem, JJ na dzień dobry 5-tka przy problemach zdrowotnych...oczywiście cały sercem za Jerzykiem ale spodziewam się ciężkiej być może 5-setowej przeprawy.

???? P. Andujar + 5,5gema --&gt; 1.90 (Bet365)

I szybkie AKO na dziś:
Gulbis+Pospisil+Gasquet ⛔✅✅
Wed., 15 Jan 2014, 01:00
???? AKO 1.48x1.37x1.24 --&gt; 2.51 (Betsson)

Można się przyczepić, że Gulbis to psychol...Ryśiek nie wiadomo do końca co z tymi plecami...a Vasek miewa przestoje w grze...ale dzisiaj po drugiej stronie siatki mają zawodników o co najmniej klasę niżej i nawet przy drobnych problemach powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Youzhny Mikhail - Mayer Florian @ 1.75 sportingbet

Tak jak przewidywałem kursy spadają i nie ma co się dziwić, bo według mnie faworyt w tym meczu jest wyraźny. Dla mnie to jest różnica jednego poziomu na korzyść Rosjanina. Teoretycznie największymi atutami Niemca powinny być dokładność i konsekwencja, ale i z tym bardzo często ma duże problemy i nie potrafi się na korcie odnaleźć i wejść w dobry rytm. Youzhny nie będzie ułatwiał Mayerowi, tego, aby ten rozpoczął swoją grę. Rosjanin ma dużo szerszy repertuar zagrań, to on powinien dyktować warunki na korcie. To od niego będzie zależeć wynik tego spotkania. A jak na razie prezentuje się na początku sezonu bardzo przyzwoicie i spokojnie powinien zameldować się w 3 rundzie.

Roger-Vasselin Edouard - Garcia-Lopez Guillermo over 38,5 @ 1.85 Pinnacle

Warunki pogodowe raczej nie sprzyjają długim meczom, ale tutaj nie widzę innej opcji jak przynajmniej 4 sety, a bardzo prawdopodobne 5. Mega wyrównana para, obaj prezentują mniej więcej ten sam poziom, obaj grają dość podobny tenis, obaj dobrze rozpoczęli sezon. Także możemy się nastawić na długie spotkanie z długimi wymianami, gdzie jedno przełamanie może zadecydować o losach seta.

Querrey Sam - Gulbis Ernests @ 1.53 Pinnacle


Tutaj nie ma za bardzo co się rozpisywać. Gulbis robi miazgę z Amerykańskiego drewna i tyle. Querrey oprócz tego, że jest niesamowicie drewniany, to od dawna jest w słabej formie. Pewnie trzeba by się cofnąć z rok wstecz, aby przypomnieć sobie jakiś jego dobry mecz. Gulbis jak ma ochotę do gry to jest groźny nawet dla najlepszych. Ostatni rok znakomity, widać, że mu zależy. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie jego podejście do gry się nie zmieni. W 1 rundzie trochę pomęczył się z Monaco, ale Argentyńczyk zagrał naprawdę dobre spotkanie. Tutaj też więcej niż seta Ernest stracić nie powinien.

Ebden Matthew - Pospisil Vasek @ 1.45 Pinnacle

Ze zdrowiem Pospisila wszystko w porządku, bo można było mieć co do tego wątpliwości, bo kreczował już w tym sezonie z powodu kontuzji pleców, ale tu w 1 rundzie na luzie w 3 setach odprawił Grota i poradzi sobie też z Ebdenem, któ®y po pierwsze jest słabszym graczem, po drugie jest w słabej formie i po trzecie może być trochę zmęczony bo w 1 rundzie grał 5-setówkę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? J.Janowicz - P.Andujar (HC 0/+2,5s) --&gt; 2 - 1,40 Milenium ✅ 3-1
Wg mnie o wiele bezpieczniejsza opcja niż granie czystego zwycięstwa Jerzego po mniejszym kursie. Młokos z Australii urwał Jerzemu 2 sety i tylko jego brak doświadczenia i sił spowodowały, że Janowicz wyszedł z tego spotkania. A tym razem przeciwnik już lepszy i bardziej doświadczony. Jerzy nie przygotował się w pełni pod względem tenisowym do tego sezonu przez kontuzję i to widać. Widać to było zarówno w przegranym dość łatwo spotkaniu z Dolgopolovem jak i teraz z młodym Australijczykiem. Kurs na ugranie seta przez Andujara lepszy niż na wygranie całego spotkania przez Janowicza. Wg mnie dużo bezpieczniejsza i lepsza opcja. Nawet jeśli Jerzy wygra to nie sądzę, żeby to była łatwa i przyjemna wygrana 3-0, chyba, że Andujar zagra jakąś straszną padakę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom