>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Australian Open '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
paull 145

paull

Użytkownik
Póki forum działa...

Robredo - Gasquet
typ: 1
kurs:2,8 Pinnacle
✅ 2-6 7-5 6-4 7-6

Dwaj jednoręczni bekhendowcy. Uwielbiam takie mecze ! Czekam kto kogo bardziej wysmaga tymi strzałami. Panowie grali ze Sobą cztery razy i jest remis. Uważam, że jutro z rana szale na swoją korzyść przechyli Hiszpan. Przyglądając się jego dwóm wcześniejszym meczom, stwierdzam, że im mecz trwa dłużej tym Tomy gra lepiej. Każdy pamięta czy to French Open czy US Open w 2013r., jak potrafił wygrywać w tych dłuższych potyczkach. Gasquet jest moim zdaniem lepszym technicznie zawodnikiem ale od początku roku miał swoje problemy zdrowotne. Czy to gładka porażka z Monfilsem czy skreczowanie z Simonem. No i dwa wcześniejsze mecze w turnieju nie były nadto przekonujące z typowym chellengerowiczem Guezem i Davydenko który jest cieniem samego Siebie. Robredo to taki nicpoń nie do zajeba***. Potrafi utrzymywać nerwy na wodzy, pogonić bekhendem po korcie i przyspieszać wymiany. Dlatego w związku z powyższym uważam że Robredo wygra !
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Mayer F. - Janowicz J.
2,50 bet365
Przewidywanie co do pokonania Rosjanina przez Mayera sie sprawdziły . Cięzki mecz dla Jurka ale wierzę w niego dalej ! . Pokonał Thompsona 3:2 , podniósł się ze stanu 2:0 , później odprawił Andujara wygrywając 3:1 . Na trawiastej i ziemnej nawierzchni góra H2H jest Mayer dziś myśle że Jurek da rade wyciągnąć tutaj mecz na swoją korzyść . Na tym etapie rozgrywek to wyrównanie z poprzedniego Australian Open gdzie dotarł do 3 rundy .
- W pierwszym secie czułem, jakbym nie miał nóg i jakby ktoś bił mnie kijem bejsbolowym po głowie i oczach. Warunki do gry były straszne. Lubię ciepło i słońce, ale nie spodziewałem się, że na korcie może być aż tak ciężko - powiedział po meczu Janowicz.
Naszczescie obaj będą odczuwali te same warunki poogodowe .
Teraz mogę się mylić co do typu ale serce jest tutaj za Polakiem !
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Paire-Bautista A. 2 1.55
Kursy zaczynaj spadac, wczoraj juz pobralem po troche wyzszym, ale gdyby dzis mialy znowu byc problemy z forum to wpis zrobie z rana. Bautista gra najlepszy szlem w karierze jak dotad. Znalazl Hiszpan forme, w Auckland byl blisko wygrania turnieju, ale przegral z pozniejszym triumfatorem Isnerem polfinal. Tutaj pokonanie del Potro to juz wystarczajaca rekomendacja. Paire zawodnik niezrownowazony, umieralem ze smiechu jak rok temu komentator angielskiego Eurosportu opowiadal historie zawieszenia Francuza jako bardzo mlodego zawodnika. Paire bardzo dobry seriws, ale jak zwykle czestotliwosc trafianie tego serwisu zazwyczaj mniejsza niz polowe. Bautista czuje swoj moment i w dystansie ten mecz wygra, tak uwazam.
 
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
51. Fabio Fognini - Sam Querrey ✅✅
Typ 1
Kurs 2.65
Sportbet
Stawka 400 zl

Jakos tak bardziej przekonuje mnie Fognini. Ładnie odprawil Nieminena - nie bez lekkich klopotow, ale co wazne i ciekawe - w tych najwazniejszych momentach to wlasnie Wloch byl gora i to pozwolilo mu ten mecz wygrac. Fabio pod koniec tamtego sezonu pokazal swietna forme, wyraznie widac, ze stara sie ja podtrzymac i w tym roku - moze nie jest to w pelni to samo ale i tak poziom prezentuje calkiem calkiem. Querrey to chimeryczny zawodnik, nigdy nie stawiam na Niego jako faworyta, to nie ten typ zawodnika. Raz zagra dobrze, raz zle...ot wydaje mi sie, ze zawodnik pokroju Wlocha jednak powinien to spotkanie z nim wygrac. Kursy moim zdaniem bardzo zle wystawione, chyba dlatego, ze bukmacherzy widzę Fogniniego tylko na cegle.

52. Tommy Robredo - Richard Gasquet✅✅
Typ 1
Kurs 2.75
Pinnacle
Stawka 400 zł

Duże value na Robredo. Gasquet nie jest w pełni formy, a Robredo gra coraz lepiej. Kurs nie powinien przekraczać 2.50 i to maksymalnie. jasne, Richard może to wygrać, ale Robredo już udowodnił, że na hardzie grać umie i nie mam wątpliwości, że jest w stanie przechylić szalę zwycięstwa w tym meczu na swoją korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
blads 187

blads

Użytkownik
Gasquet nie jest w pełni formy, a Robredo gra coraz lepiej.
Tak na szybko przed meczem... na jakiej podstawie wy wnioskujecie czasem że ktoś jest bez formy? Wczoraj przerabiałem podobny temat na MC odnośnie Stephens, też byli tacy którzy wysnuwali takie teorie, po prostu śmiać mi się chce z takiego gadania. Puki co to Rysiek tutaj grał 2 razy po 3 sety, a Robredo męczył dwie pięciosetówki. Nic Tommyemu nie odbieram, bo uwielbiam gościa, jest cholerym walczakiem, ale kurcze no ile można przy takiej aurze grać tych setów? Robredo to 31 latek i momo jego super wydolności to przy takiej pogodzie te jego spotkania z pewnością się odbiją. Moim zdaniem dzisiaj Rysiek powiezie Robredo i tak też gram, czepiam się tylko tego kawałku o braku formy, bo jak dla mnie to jest wyssany z palca, argument na siłę do grania na Robredo. Mimo wszystko powodzenia, ja mam Ryśka w dublu z Andersonem pogranym przy 0-2 więc, jak będę widział cokolwiek niepokojącego to zamykam zakład i jest ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? A.Murray - F.Lopez (HC 0/+2,5s) --&gt; 2 - 2,10 Milenium ⛔ 3-0
Nie jest to przesada ten kurs ? Nie najgorzej sobie Hiszpan poczyna w tym sezonie na kortach twardych. A Andy jakoś na razie wcale nie powala swoja grą. W sumie nie wiele by brakło a Milot urwałby seta Murrayowi. Wg mnie jest tu delikatna przesada w tym kursie i Lopeza stać na powalczenie z Murray&#39;em biorąc pod uwagę jego chyba nie do końca pełna formę i nie pełne przygotowanie. Coś tam cały czas grymasi po odbiciu cięższych piłek. Lopez póki co dwa razy po 3-0 z Davarmanem, który lubi przecież twarde korty i Berrerem. Czemu by nie urwać seta Murrayowi ? 2,10 za seta dla Lopeza wg mnie jak najbardziej do gry.
 
puchal 399

puchal

Użytkownik
T. Gabashvili/R. Federer (O 28)@1.962 Pinnacle
Roger po 28 gemów zarówno z Duckworthem i Kavcicem. Gaba odprawił tu już Stakhovskiego, który był w niezłej formie przed AO, oraz Verdasco, z którym zawsze trzeba się liczyć. Uważam że Gabashvili będzie bardziej wymagającym rywalem dla Federera od dwóch poprzednich i linia zostanie pokryta.
Dodatkowo do rozważenia F. Lopez (+2.5 Sets)@2.070 oraz G. Simon (+2.5 Sets)@1.840 również Pinnacle.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Paire B. - Bautista R. |1.50| ✅ [1:6; 2:6; 4:6]
▶ Unibet !

Długo się zastanawiałem, co by z tego meczu postawić, ale jednak pójdę w kierunku Hiszpana. W ostatnim meczu zafundował nam piękny tenis i grację swoich możliwości, rozrzucając na prawo i lewo JMD. Podobała mi się nieustępliwość Hiszpana i te jego silne forehandy, które wprawiały w zakłopotanie Argentyńczyka. Mnóstwo asów na koncie, chłodny umysł, kontrola podania, co najlepsze kiedy miał Delpo BP, miał drugie podanie Hiszpan i wykonał to celująco! Natomiast Francuz w ostatnim secie, miał trochę szczęścia, gdzie to Kyrigos&#39;a łapały skurcze, ale po pierwszych dwóch setach można było stwierdzić że wyrzuci Francuza za burtę. Mimo tego, że Paire, na kortach twardych nie zachwyca nadal to wysoki gracz, ale po drugiej stronie siatki jeszcze silniejsza marka. Śmiało mogę stwierdzić, że po ostatnim meczu tutaj formę jaką pokazuję nam Hiszpan jest nie co lepsza od Francuza wiec idę w ten bet śmiało. Kluczem na pewno będzie podanie, bo Paire często w swoich wymianach musi bronić przełamania rywala, ale czy zdoła wybronić je wszystkie, wiedząc jaką formę ma Hiszpan? Stawiam na Bautiste.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
@wonderkido
Przecież Kyrgios już w 1 secie kulał i łapał się za nogę. Jakby nie skurcze i kontuzja (chodzone gemy) Paire by wyleciał w 3 setach. Paire gra słabo, mało ofensywnie i na dłuższe wymiany on się całkowicie nie nadaje. Tutaj jest duży value w stronę Bautisty.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
@wonderkido

Przecież Kyrgios już w 1 secie kulał i łapał się za nogę. Jakby nie skurcze i kontuzja (chodzone gemy) Paire by wyleciał w 3 setach. Paire gra słabo, mało ofensywnie i na dłuższe wymiany on się całkowicie nie nadaje. Tutaj jest duży value w stronę Bautisty.
Oglądałem od piątego seta.. więc nie wiedziałem że i w 1 kulał, ale i tak wielkie brawa dla niego, za walkę.. gdyby optymalna forma i nie byłoby tych skurczów to tak jak mówisz, Francuza już by jutro nie było w Australian Open.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Gabashvili T. - Federer R. Under 32.5 @ 1,36 Unibet 2-6 2-6 3-6 ✅✅✅

Federer po zmianie trenera tak jakby złapał wiatru w żagle. Finał turnieju w Sydney po niezłej grze, ale niestety przegra z Hewittem. Mecz był na bardzo dobrym poziomie, tym bardziej, że obaj znali się jak łyse konie. Oglądałem Rogera z Duckworthem i radził sobie z jego mocnym serwisem. Widać, że w jego grze coś drgnęło na początku sezonu. Jeśli chodzi o Rosjanina to chyba dla niego wielki sukces. Verdasco po raz n-ty przegrał z własnym sobą. Hiszpan, co wiadomo nie od dziś, jest słaby psychicznie. W 5 secie odrabia przełamanie, by potem oddać serwis na mecz po własnych błędach. Widziałem może połowę meczu i Gabashvili radził sobie bardzo dobrze, ale Hiszpan mu pomagał. Szwajcar to jednak kilka półek wyżej i nie pozwoli sobie na jakieś durne błędy i powinien go karcić. Mecz powinien skończyć się w 3 setach. Nie wydaje mi się, żeby był w którymś secie TB, a raczej spokojna wygrana np. 6-3 6-3 6-2.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Rafael Nadal vs Gael Monfils
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 2,10
Stawka: 2/10

Panowie w tym roku raz sie juz spotkali, bodajze w Doha o ile pamietam. Monfils w tym turnieju pokazal ze &quot;dojrzal w grze&quot;. Co przez to rozumiem ? Nie pajacuje tyle, jest zmotywowany. Nadal niby wygral wynikiem 2-1, ale w calym turnieju popelnial mase bledow, nie gral tak jak nas do tego przyzwyczail, duzo wyrzucal, trafial w siatke. Nie twierdze tu oczywiscie ze przegra spotkanie, ale Monfils jednego seta ugrac powinien spokojnie.
Milos Raonic vs Grigor Dimitrov
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 1,36
Stawka: 10/10

Tych panow widzialem tylko w urywkach, ale dla mnie bedzie tu minimum 4 sety na 90%.
Osobiscie mysle ze Dima zwyciezy, ale wyniku nie obstawialbym. Raonic bedzie bazowal glownie na serwisie, ale gdy ten przestanie siedziec moze byc gorzej. Wiecej nie bede pisal, bo kazdy tych panow dobrze zna i szkoda mojego czasu ???? .
 
paull 145

paull

Użytkownik
Raonic - Dimitrov
typ:1
kurs:1,72 bet365
⛔3-6 6-3 4-6 6-7


Młode Wilczki ???? Chyba jutro będzie to mecz najbardziej wyrównany. To prawda, nie trzeba obu przedstawiać. Obaj panowie w tym turnieju świetnie serwują ale to Raonic ma większą petardę w dłoniach ( 48 asów w dwóch meczach). Patrząc na statystyki tych dwóch panów Kanadyjczyk ma o wiele lepszy stosunek piłek wygranych do nie wymuszonych błędów. Poza serwisem szybko porusza się na nogach aby omijać bekhendy i strzelać tymi forhendami. Oglądając Dimitrova uważam, że może sobie nie poradzić jednoręcznym bekhendem. Jest o wiele lepiej wyszkolony technicznie ale to Milos będzie nadawał rytm tej grze. Na każde jego krótsze zagranie może się spodziewać mocnej riposty. Poza tym korty o nawierzchni twardej są ulubionymi Milosa. Nie wydaje mi się, żeby Dimitrov potrafił w jutrzejszych zmaganiach znaleźć sposób na wygranie z Raonicem.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Paire Benoit - Bautista-Agut Roberto @ 1.90 paddypower / 1.51 Pinnacle.
Sam mam po grane po 1.9, choć było nawet więcej, jednak na forum wcześniej z wiadomych względów się wrzucić nie dało. Kursy spadły do ok. 1.50 ale myślę, że ciągle warto pograć. Chyba możemy powiedzieć o rewelacyjnej dyspozycji Hiszpana. Życiowa forma. Zwycięstwo z Del Potro może trochę szczęśliwe, bo to Argentyńczyk miał więcej szans w 5 secie, ale ale na pewno nie można mówić, że Del Potro zagrał słabo i on to spotkanie przegrał, tylko Bautista zagrał znakomicie, zimna krew w najważniejszych momentach, to on wygrywał kluczowe piłki. Nic Hiszpanowi nie można zarzucić. W 1 rundzie rozbił rywala oddając mu tylko 4 gemy(chyba najwyższe zwycięstwo w tegorocznym turnieju), także jego gra nie jest przypadkowa. H2H 4:1 na korzyść Hiszpana, w tym 1 spotkanie zdążyli rozegrać już w tym roku i Bautista wygrał gładko 6:4 6:3. Paire jak na razie miał mało wymagających rywali a i tak mógł już się pożegnać z turniejem, gdyby nie problemy zdrowotne Kyrgiosa. Francuz nie jest tak równym zawodnikiem jak Hiszpan, nie ma takiej woli walki do upadłego. Także nawet jeśli będzie przez jakiś czas dobrze grał, strzelał i trafiał to i tak nie widzę dla niego większych szans z tak dysponowany Agutem. Hiszpan ma na prawdę świetny return i może zniwelować argument Paire w postaci jego atomowego serwisu. Także Bautista-Agut w 4 rundzie.

Gabashvili Teimuraz - Federer Roger over 27,5 @ 1.80 Pinnacle

Gabashvili to nie jest jakiś gamoń w tenisa grać potrafi. Rewelacyjny poprzedni sezon w jego wykonaniu. Tutaj w Australii przełamał swoją złą passę w Szlemach i pierwszy raz od 4 przeszedł 1 rundę turnieju Wielkoszlemowego. A pokonał nie byłe kogo, bo będącego w dobrej formie Stakhovskiego i trochę podupadającego, ale ciągle groźnego Verdasco. Z Federerem powinien zagrać na luzie i na pewno stać go aby trochę pogonić Szwajcara. Dodajmy do tego jakiś ramy i błędy Rogera. Federer nigdy nie był jakimś killerem i często zadowala się 1 breakiem. W obu poprzednich meczach Federera ta linia, co prawda minimalnie, ale została przekroczona. Dzisiaj też jest na to spora szansa.
Tsonga J-W. - Simon G. @ 1,18
Nadal R. - Monfils G. @ 1,13
Raonic M. - Dimitrov G. over 3,5 seta @ 1,43
unibet

Co Simon jeszcze robi w tym turnieju to pytanie zostanie jeszcze na długo zagadką bez odpowiedzi. rozegrał już 2 5-setówki, bronił matchbali. Tsonga czuje się w Australii znakomicie i zrobi koledze przysługę i wyrzuci go z turnieju, aby się biedny Simon nie musiał już męczyć.
Nadal to Nadal i tyle. A Monfils na zawsze pozostanie Monfilsem.
Czuję zwycięstwo Raonica, ale raczej nie w 3 setach.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
A. Murray vs F. Lopez - 1 @ 1.12 ✅
R. Nadal vs G. Monfils - 2 (+2.5 Sets) @ 1.89 ⛔
Dubelek z pinnacle.
Pierwszego meczu nawet nie komentuje, czemu bukmacherzy wystawili tak ogromny kurs to dla mnie jakas zagadka. Tam powinno byc 1,01, kropka. Mega value bet.
Za to drugi mecz zapowiada sie juz ciekawiej...glodny sukcesow Rafa, kontra uwielbiamy przez publike i nie mniej zaciety Monfils... obydwaj Panowie spisuja sie do tej pory bardzo dobrze. Oboje nie stracili seta, ale Rafa tak naprawde rozegral jeden mecz, bo tego wyrownanego seta z przelamaniem pod koniec, ciezko wziac za mecz. Z Kokkinakisem byl mecz typowy dla giganta z kims pare klas nizej, szybkie 3:0. Monfils mial duzo bardziej wymagajacych przeciwnikow, ale nie mial z nimi duzo problemow. Widzialem go z Sock&#39;iem i wygladal naprawde dobrze, duzo biegal, serwis siedzial. To juz nie bedzie spacerek dla Rafy, jeszcze jak sie wezmie pod uwage, ze niedawno Rafa wlasnie stracil seta, a 2 lata temu zostal ograny przez Gael&#39;a, mozna wyciagnac wniosek, ze z Rafa choc troche grac umie. Set dla Monfilsa powinien wpasc bez wiekszych problemow, a moze i mecz? Zobaczymy juz jutro.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Huey T./Inglot D. - Seppi A./Starace P. @1,48 marathonbet ✅
Garcia-Lopez G./Carreno-Busta P. - Marach O./Mergea F. @1,40 marathonbet ⛔
Pierwsza część tasiemki z gier podwójnych na dziś. W obu przypadkach typy wydają się być dość oczywiste.
Filipińczyk z Brytyjczykiem to uznana marka na hardzie. W starciach z deblami z najwyższej półki momentami brakuje jeszcze doświadczenia i ogrania, ale Włosi nie powinni stanowić tu zagrożenia. W pierwszej rundzie mieli gorszą przeprawę w osobach Cabala i Faraha, a potrafili wyjść z niej zwycięsko.
Austriak z Rumunem zaś to nowy duet na ten sezon i moim zdaniem będzie on pieruńsko groźny. Próbkę możliwości pokazali już ze zgraną parą Gonzalez/Lipsky, gdzie koncertowo ich odprawili bez straty seta. Hiszpanie zaś to mieszanka rutyny z młodością - Pablo Carreno-Busta to kolejny owoc Hiszpańskiej szkoły tenisa i teraz przyszedł czas na zbieranie doświadczenia w ATP. GGL zaś to już rutynowany zawodnik, ale głównie singlowy, lecz trzeba się z nimi liczyć, bowiem odprawili inny singlowy duet - Brown/Monfis (swoją drogą mecz musiał wyglądać nieźle ???? ). Niemniej jednak zwycięstwo Rumuna i Austriaka powinno tu być formalnością.
Dalsza część tasiemki tutaj!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Mayer F. - Ferrer D.
- - - - -
???? Wawrinka S. - Robredo T.
Robredo T. ::: 3,45 ::: Pinnacle ::: 2/10
Robredo T. +2,5 seta ::: 1,44 ::: Pinnacle ::: 5/10

Tommy Robredo jest jak wino, im dłużej gra tym lepiej. Choć w pierwszej rundzie obronił 3 match pointy z Lukasem Rosolem, a w czwartym secie wyciągnął tie-break ze stanu 1:5 to jednak dwa kolejne mecze wygrał dość pewnie po 4 setach przeciwko dwóm Francuzom. Pierwszy to Julien Benneteau, a drugi Richard Gasquet... który gra stylem jednoręcznego backhandu zupełnie podobnie jak i Stanisław Wawrinka. Ten wynik świadczy o tym, że dobrze gra mu się z takimi zawodnikami.
Najbardziej ciekawe jest H2H 1:6 na korzyść Hiszpana! Warto dodać, że ich ostatnie dwa pojedynki są z 2013 roku, jeden z turnieju w Casablance, a drugi z Cincinnati. Oba zwycięskie po 3 setach dla Tommiego Robredo.
Szwajcar znany jest z &quot;gorącej&quot; głowy co można było zauważyć już w meczu z Kolumbijczykiem Alejandro Fallą. Ciekawostką na pewno jest fakt, że to był jedyny mecz który rozegrał Wawrinka od &quot;a&quot; do &quot;z&quot;. W pierwszej rundzie Golubev poddał mecz przy stanie 6:4 4:1, w trzeciej rundzie Vasek Pospisil oddał mecz walkowerem. Można więc to tłumaczyć na dwa sposoby, ten pozytywny to &quot;Szwajcar będzie bardziej wypoczęty&quot; z drugiej strony na tak poważnym turnieju jakim jest bez wątpienia Australian Open, brak przetarcia, wejścia w &quot;tryb&quot; turniejowy, może mu wyjść tylko bokiem przeciwko coraz bardziej rozegranemu Hiszpanowi który już rok temu na US Open sprawił nie lada sensację wyrzucając z turnieju Rogera Federera. Kurs moim zdaniem świetny!
Wynik: 6:3 7:6(3) 7:6(5) ⛔
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3 ???? P. Andujar + 5,5gema --&gt; 1.90 (Bet365) ✅✅✅ 4-6 7-6 7-6 6-3
???? Gulbis+Pospisil+Gasquet AKO 1.48x1.37x1.24 --&gt; 2.51 (Betsson) ⛔ ???? Kyrgios +4,5 --&gt; 1.85 (MarthonBet) 6-7 6-7 4-6 2-6 2-6 ⛔⛔⛔

Murray A. - Lopez F.
Sat., 18 Jan 2014, 01:00
Czas na pierwszy sprawdzian panicza na AO bo Soeda i Milliot dla takiej klasy zawodnika powinni być sparingpartnerami. Wg. planu skończyło się 2x po 3-0 aczkolwiek ostatni pojedynek był słaby w wykonaniu szkota. Popełnił 31UE przy 25 winnerach, 5asów przy 5 DF tylko 59% 1-szego serwisu...raz dał się przełamać. Szkot ma czasem przestoje z koncetracją zwłaszcza z niżej notowanymi rywalami. Dzisiaj po drugiej stronie siatki stanie lovelas matki Andiego ???? ...człowiek od serwisu i slajsu Hiszpan Feliciano Lopez. Przebrnął bez straty seta z Devvaramanem i Berrerem...z zawodnikami o dwóch różnych stylach gry. W dwóch spotkaniach zaserwował 20 asów przy 5DF...z Berrem dwa razy przełamany aczkolwiek popełnił tylko 24 UE przy 43 winnerach. Lopez tragiczny bilans z Andym 7-0 ale nie będę szukał tutaj niespodzianki tylko uderzę w TB w spotkaniu.
Hiszpan przy optymalnej dyspozycji serwisowej powinien trzymać swoje podanie, jasne, że Murray to mistrz returnu aczkolwiek liczę, że któryś set będzie miał słabszy i jego losy rozstrzygną się w TB.
z Ciekawostek ostatnie ich spotkanie na US Open Murray wygrał w TB:
7-6 7-6 4-6 7-6
???? TB w spotkaniu over 0,5 --&gt; 2.00 (Unibet) ✅✅✅ 7-6 6-4 6-2
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Gabashvili Teimuraz - Federer Roger over 27,5 @ 1.80 Pinnacle
Gabashvili to nie jest jakiś gamoń w tenisa grać potrafi. Rewelacyjny poprzedni sezon w jego wykonaniu. Tutaj w Australii przełamał swoją złą passę w Szlemach i pierwszy raz od 4 przeszedł 1 rundę turnieju Wielkoszlemowego. A pokonał nie byłe kogo, bo będącego w dobrej formie Stakhovskiego i trochę podupadającego, ale ciągle groźnego Verdasco. Z Federerem powinien zagrać na luzie i na pewno stać go aby trochę pogonić Szwajcara. Dodajmy do tego jakiś ramy i błędy Rogera. Federer nigdy nie był jakimś killerem i często zadowala się 1 breakiem. W obu poprzednich meczach Federera ta linia, co prawda minimalnie, ale została przekroczona. Dzisiaj też jest na to spora szansa.
T. Gabashvili (+2.5 Sets) vs R. Federer (-2.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 26 26 36 ⛔
KURS: 3.550
Pinnaclesports
W pełni się pod tym podpisuje z tym co wypisał Majestro ale ja gram odważniej po wg mnie delikatnie przesadzonym kursie. Gaba potrafi grać na hardzie a Federer coraz częściej gęściej traci pojedyncze sety z zawodnikami powiedzmy delikatnie &quot;słabszymi&quot; ????
Kurs moim zdaniem mocno przesadzony, zatem ja w to wchodzę ????

B. Paire vs R. Bautista Agut dla Mecz. WYNIK 26 16 46 ⛔
KURS: 2.800
Pinnaclesports


Mimo, że jak już nie raz pisałem, nie przepadam za Francuzem, to myślę że kurs delikatnie przesadzony. Owszem Bautista zagrał kapitalne spotkanie z DelPo ale pytanie czy będzie to w stanie powtórzyć z Paire? Moim zdaniem niekoniecznie!! Już nie raz już tak było na Wielkich Szlemach, że zawodni który pokonał faworyta przegrywa w następnym meczu. Wg mnie i dziś tak będzie. Paire mimo że się męczył wcześniej to potrafił wyciągnąć mecz na swoją korzyść. Mecz moim zdaniem będzie na styku, a po takim kursie wg mnie warto jednak spróbować w stronę Paire.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Raonic - Dimitrov 4:00
Raonic 1.82 MarathonBet ⛔ 3-6 6-3 4-6 6-7 ⛔
Spotkanie dwóch teoretycznie młodych tenisistów. Jak do tej pory przeciwników w tym turnieju mieli bardzo słabych rywali, dlatego poradzili sobie w tych spotkaniach łatwo ze stratą po jednym secie. Raonic nieco lepiej serwował, a to może być główna broń Kandyjczyka w domniemanych tie breakach. Bułgar ze swoją kapryśną grą może zostać w pewnym momencie ukarany i wg. mnie to Raonic jest faworytem tego spotkania.
Murray - Lopez 4:30
over 3.5 set 2.07 comeon⛔6-7 4-6 2-6⛔

Murray dopiero co dochodził do siebie po kontuzji. Jego wyniki bezpośrednio przed tym turniejem nie były dla niego optymistyczne. Tutaj wygrywał gładko, ale przeciwników nie miał godnych, chociaż Francuz Millot powinien urwać mu seta. Lopez to zbyt wszechstronny i doświadczony tenisista, żeby takiej sytuacji nie wykorzystać. Prezentuje się tutaj bardzo dobrze. Wygrywa bez straty setów pojedynki z nieco bardziej solidnymi graczami niż to po drodze miał Szkot. Liczę tutaj na dobrą grę Lopeza i co najmniej czterosetowy pojedynek.
Tsonga - Simon 8:00
Tsonga -6.5 gem 1.90 bet365 ✅ 7-6 6-4 6-2 ✅
Simon pokazał się jak dotąd z bardzo dobrej strony, wygrywają dwa maratony. Nie wyobrażam sobie jednak by wyżej klasyfikowany Francuz miał mieć problemy. Tsonga świetnie spisywał się w Pucharze Hopmanna, dobrze gra także i tutaj. Myślę, że Simon w tym spotkaniu może pęknąć i oddać jakiegoś seta w stosunku 1-6 2-6. Ubytek sił może odgrywać decydującą rolę tym bardziej, że podobno Simon miał wcale nie wystartować tutaj z powodu kontuzji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom