>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Australian Open '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Tsonga 1.15✅


Tsonga podobał mi się na turnieju pokazowym. Na Hopmanie pokazał się także z dobrej strony. Sam sobie zresztą ten puchar wygrał z lekką pomocą Alize...Aktualnie na Szlemie idzie dość pewnie do przodu! Jest zdrowy, pewny siebie i to co mi się najbardziej podoba u Francuza to w pełni dojrzał jako zawodnik i zaczęło mu naprawdę zależeć na tym co robi na korcie!!! Jego marzeniem jak mówi Tsonga jest : zwycięstwo w Wielkim Szlemie i to go cały czas napędza do grania w tenisa.

Simon jest po dwóch &quot;maratonach&quot; z kontuzją w tle. W tą dolegliwość nie wierzę, ale patrząc na grę Simona to mozna mieć wiele zastrzeżeń. W tym sezonie dosłownie parę spotkań...w następnej rundzie czeka Federer, hm, chyba Simon odpuści i po koleżeńsku otworzy drzwi koledze z Devis Capa. Mam nadzieję zobaczyć Tsonge w meczu z Federerem, będzie pewnie ciekawy kurs i raczej skłaniam się ku Francuzowi...


Andre@
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
H2H mówi wszystko i tak na prawdę nie spodziwam się w tym meczu niczego innego poza szybkim , rutynowym i radosnym 3:0 dla Murraya. Lopez potrafi zaserwować, posiada techniczne urozmaicenie, które jest jego znakiem firmowym, ale tak na prawdę wszystkie jego atuty chowają się głęboko kiedy przychodzi do starć z elitą. Andy znany jest ze swoich emocjonalnych zachowań na korcie, ale w ekstremalnych sytuacjach mobilizuje się do odpowiedniej postawy. Ponado 24 punkty z rzędu w ostatnim starciu z Millotem robią wrażenie, a Feliciano na tym etapie będzie tylko kolejnym łupem dla Szkota.

Andy Murray (-6,5 games) vs. Feliciano Lopez [2,00] PinnacleSports ✅ (7:6, 6:4, 6:2) / never in doubt, Andy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
F.Mayer-Ferrer @1.2
Jak tyle daja, to ja sobie do kombinacji wezme. Doceniam dobra gre Mayera, zwlaszcza bardzo trudny mecz z Youzhnym, gdzie przechylil szale zwyciestwa na swoja korzysc, ale David Ferrer jest zbyt dobrym i zbyt regularnym zawodnikiem. Nie chce sie nad tym zbytnio rozwodzic. Jest to troche inny Australian Open, gdyz tutaj najwieksza roznice powoduje zmiana pilek, ktore nie sa juz takie ciezkie i maja dzialac na korzysc zawodnikow preferujacych bardziej ofensywna gre, ale nie zastapia tez umiejetnosci. Tak poogladalem w koncu i rzeczywiscie wymiany sa jakby krotsze. Szczegolnie u kobiet, poniewaz &quot;wiadomo jakim stworzeniem jest kobieta&quot;, cytujac fragment skeczu komika Marcina Danca. Co ja pisze w ogole, nie wiem. W kazdym razie, z wlasnych odczuc przewiduje, ze Ferru wygra w maksymalnie czterech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Wawrinka S. - Robredo T. - - - - -
???? Mayer F. - Ferrer D.
Mayer F. +2,5 seta ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 4/10
Mayer F. ::: 4,47 ::: Pinnacle ::: 1/10
H2H 3:4 dla Hiszpana. Ostatnich ich mecz rozegrali na turnieju w Szanghaju gdzie górą po dwóch setach był Florian Mayer. Niemiec zaimponował mi już swoją formą na US Open 2013 gdzie naprawdę grał niezły tenis. Tutaj prezentuje się równie dobrze, trzyma swoje podanie, dużo biega i trzyma piłkę w korcie. 3 sety z Kudlą, 3 sety z Janowiczem i 5 setów z Youzhnym z którym zawsze ciężko mu się grało to moim zdaniem dobre wyniki.
Florian stoi tutaj przed życiową szansą, na pewno stać go na urwanie seta Hiszpanowi. David Ferrer zagrał swój najlepszy mecz z Jeremym Chardym. Wchodziło mu dosłownie wszystko, począwszy od serwisu (70% z pierwszego serwisu i 71% z drugiego serwisu wygranych piłek), kończąc na świetnych akcjach po linii. Francuz nie miał w tym meczu dużo do powiedzenia. Wątpię też by David Ferrer zagrał drugi z rzędu tak świetny mecz. Nadal nie jestem przekonany do dawnej formy Hiszpana, bo jeden genialny mecz o niczym jeszcze dobrym nie wróży.
Jeszcze dodam fakt, że Jeremy Chardy w drugim secie nie wykorzystał aż 5 set pointów, prowadził 5:3 40:0 (własne podanie) i dał się ostatecznie przełamać, jeszcze później przy stanie 6:5 40:15 (podanie Ferrera) ponownie nie wykorzystał okazji. Mayer wydawać by się mogło, że ma lepszy serwis (17 asów z Janowiczem, 19 z Youzhnym). Porażka Hiszpana nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem w tym meczu.
Wynik: 7:6(5) 5:7 2:6 1:6 ✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Whittington/Bolt - Garcia-Lopez/Carreno-Busta 2,26 2/10 marathonbet ✅
Pokonali Marrero/Verdasco tym bardziej powinni pokonac slaby duet Gracia Lopez i Carreno Busta. Drugi z Hiszpanow nie pasuje zabardzo do debla, slabe podanie i male doswiadczenie w grze blizej siatki. Bolt ma piekielnie mocny serwis i ciezko takie cos zlamac, na dodatek lewa reka. Narazie maja sensacyjne wyniki i moze jeszcze nas w tym turnieju zaskocza, poki co trzeba ograc Hiszpanow co jest bardzo realne. Carreno w deblu 931 i jeszcze hardcourt. Gospodarze sa faworytami. Deblowo Alex Bolt 155 a Andy Whittington 272, Carreno 931 Garcia Lopez 270.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Powiem szczerze, że dziwią mnie trochę kursy, ale to dobrze. Gdyby były wystawione odwrotnie, myślę, że odpuściłbym to spotkanie. Australijska para sprawiła niezłe lanie parze Marrero/Verdasco. Przełamali ich 2razy w jednym secie, co w grze na przewagi nie jest takie proste, a tym bardziej jeśli po drugiej stronie Marrero i Verdasco. Skoro turniejową &quot;trójkę&quot; złamali dwa razy i to w drugim secie, gdzie Hiszpanie musieli odrabiać straty, to kolejną hiszpańską parę mogą łamać jak zapałki. Garcia-Lopez i Carreno-Busta sprawili już dwie niespodzianki, chociaż tej pierwszej nie traktuję poważnie, bo ciężko brać na poważnie parę Monfils/Brown. Hiszpanie prowadzili 30-0 4-0* w trzecim secie, a skończyli tylko 6-4. Popieram typ, a nawet za drobne proponuję 2:0 dla australijskiej pary po kursie 3,6.
Na co bym dzisiaj uważał ? Myślę, że na parę Stepanek/Paes. Po takim kursie nie warto ruszać. Oglądałem parę Bhambri/Venus w spotkaniu z Rojerem i Tecau i zagrali dobre spotkanie. Fakt, że Rojer i Tecau returnowali słabiutko (wygrali tylko 5 punktów przy podaniu Bhambriego i Venusa), ale sporo w tym zasługi dobrze serwujących rywali. Ogólnie w dwóch meczach nie stracili podania ani razu, tak więc nieźle to wygląda. W ostatnim nawet nie dali powąchać brejka. Paes i Stepanek to klasa sama w sobie. Są wymieniani wśród faworytów do końcowego triumfu, ale potrafią sprawić niemiłą niespodziankę w meczach, gdzie są wyraźnymi faworytami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Paes L. / Stepanek R. - Bhambri Y. / Venus M. ✅ 6:3; 6:2 bez problemowo ????
▶ WilliamHill |1.22|

Nie ma się co za bardzo rozpisywać. Chyba największy kurs, jaki znalazłem na parę deblową, którą bije o głowę rywali w dzisiejszym starciu. Stepanek, genialny serwis dobra praca nóg podczas wymian, Paes, solidny &#39;magicplayer&#39; przewyższa swój skil; stopvoley, mający w sobie wiele kłopotów dla rywali. Są parą zgraną, regularną i co najlepsze szybko przełamują i kontrolują swoje podanie, by wygrać spotkanie na swoją korzyść. Mogą tu zajść bardzo daleko, nawet nie zdziwię się jak do półfinału dolecą. Grają na swoich ulubionych nawierzchniach, powinna być szybka i łatwa przeprawa Radka i Paesa. Można pograć grubiej, albo dodać do jakiegoś kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Australian Open (Australia), twarda
Spotkanie: Roberto Bautista Agut - Grigor Dimitrov
Typ: Bautista
Kurs: 2,62 bet365
Zapowiada się świetne widowisko. Nie twierdzę, że Bautista wygra to napewno, nie zmienia to jednak faktu, że stawianie w roli aż takiego faworyta Bułgara to moim zdaniem gruba przesada. Dimitrov zasłużenie wygrał z Raoniciem, bo jest tenisistą bardziej wszechstronnym, który nie musi polegać wyłącznie na swoim podaniu. Co prawda oglądałem tylko końcówkę meczu, jednak dało się zauważyć, że Milos przy drugim serwisie nie miał za bardzo pomysłu na grę, raz bił w aut, raz w siatkę, innym razem się udało. Mimo, że Bułgarowi nie siedział jakoś wybitnie pierwszy serwis, utrzymał wysoką skuteczność zarówno z pierwszego jak i drugiego podania. Oczywiście duża w tym zasługa mizerengo returnu Kanadyjczyka. Z Hiszpanem, który rozgrywa tu chyba turniej życia o punkty napewno będzie trudniej. Bautista świetnie trzyma swoje podanie, dobrze gra na retrunie, w wymianach potrafi rozrzucać po korcie takiego tenisiste jak Del Potro. Myślę, że Grigorowi w meczu z Hiszpanem może zabraknąć regularności, która okaże się tu kluczowa.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Florian Mayer vs David Ferrer
Typ: Mayer +5,5
Kurs: 1,90
Stawka: 3/10
Mecz, który moim zdaniem po mimo wystawionych kursow jest niewiadoma. David Ferrer w tym roku nie spisuje sie jakos najlepiej wezmy chociaz przyklad przegranej z Brandsem. Za to Mayer na koncie notuje juz kilka niezlych zwyciestw. Niemiec zaskakiwal mnie juz w sezonie 2013, a tutaj ciagnie swoja passe. Mysle ze Handi +5,5 zostanie pokryte bez dwoch zdan, a kurs ktory oscyluje w granicach 1,90 jest jak najbardziej do pobrania. Mysle ze bedzie 3:1, lub 3:2 dla Ferrera, wiec mozna grac over setowy lecz po nizszym kursie. Ewentualnie mozna pokusic sie by zagrac na Floriana ok. 4,30 sam za drobne postawie ???? .
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3 ???? P. Andujar + 5,5gema --&gt; 1.90 (Bet365) ✅✅✅ 4-6 7-6 7-6 6-3
???? Gulbis+Pospisil+Gasquet AKO 1.48x1.37x1.24 --&gt; 2.51 (Betsson) ⛔ ???? Kyrgios +4,5 --&gt; 1.85 (MarthonBet) 6-7 6-7 4-6 2-6 2-6 ⛔⛔⛔
???? Lopez - Murray TB w spotkaniu over 0,5 --&gt; 2.00 (Unibet) ✅✅✅ 7-6 6-4 6-2

Wawrinka S. - Robredo T.
Sun., 19 Jan 2014, 09:00
Najciekawszy z dzisiejszych męskich pojedynków na AO. Tommy specjalista od dramatycznych i widowiskowych potyczek, w ostatniej rundzie w pojedynków jednoręcznych backhandów wyszedł zwycięsko z Ryskiem...dzisiaj kolejny przeciwnik ale znów w tej samej kategorii. Poprzeczka mimo sprzyjającego h2h dla Hiszpana (6-1 !!) zawieszona wyżej bo nie dość, że Szwajcar wypoczęty to i mentalnie i jakościowo ciut wyżej od Ryśka. Mecz w godzinach wieczornych będzie na pewno kulminacją oczekiwań co do dramatu i poziomu rywalizacji. Uderzam w over gemowy bo sumując wszystkie za i przeciw spotkanie idealne na długi dystans...Wawrzon na pewno jest faworytem ale mentalność i walka do ostatniej piłki to mocna strona Tommiego.
???? over 39,5 gema--&gt; 1.93 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 6-3 7-6 7-6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Berdych T. - Anderson K. 3:0 @ 1.85 unibet ✅
Bo mam przed oczami ich ostatnie spotkania. Co oni tam kręcili to głowa mała, za każdym razem podobny scenariusz, dzisiaj pewnie będzie podobnie. H2H 9:0. Dodajmy jeszcze że Berdych na prawdę w bardzo dobrej formie, a Anderson na razie męczy się ze swoją grą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co myslicie o graniu na Dymitrova?
Potencjał ma ogromny ale jeszcze nie wiadomo jak z reguralnością. Bautista wywalił Delpo ale to w 99% Delpo sam sie wywalił przez swoje słabości jak bautista wygrał. JM wygladal w koncowce nie wiele gorzej od Kyrgiosa. Granie na Dymitrova to tez troche poprzez kibicowanie mu bo wiadomo kazdy chce kogos nowego i wszechstronnego w czołowce i tutaj mamy swiatełko w tunelu
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Tsonga J-W. - Federer R.
Federer R. ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 5/10


H2H 5:9, warto dodać, że Ci dwaj zawodnicy spotkali się rok temu w ćwierćfinale na Australian Open gdzie po 5 setowym meczu górą był Roger Federer. W tym meczu wszystko zależy od Szwajcara czy &quot;spusiaczy&quot;. W poprzednim sezonie większość meczy przegrywał głównie w głowie.
Zapowiada się dobry, ciekawy i wyrównany mecz, obaj nie mieli większych problemów we wcześniejszych meczach i nie widzę najmniejszego sensu porównywania pojedynku z Belluccim czy Kavcicem do Federera czy Tsongi.
Roger podkreślił w wywiadzie dla Matsa Wilandera, że przygotowuje się od 5 miesięcy, zmienił rakietę i trenera, co moim zdaniem zaowocowało pozytywnie w jego grze. Szwajcar też podkreślił, że wydaje mu się, że to on najwięcej przepracował w okresie przygotowawczym z pośród pozostałej 10. Te słowa dobrze wróżą na ten mecz, ale jak będzie to się okaże jutro po południu.
Wynik: 3:6 5:7 4:6 ✅ Kapitalny mecz Federera!
???? Dimitrov G. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. ::: 2,54 ::: Pinnacle ::: 3/10

Mecz z cyklu 50/50 szans, kursy powinny przynajmniej moim zdaniem wyglądać mniej więcej 1,90-1,90. H2H 1:2 i warto dodać, że ostatni raz wygrał właśnie Bautista-Agut na turnieju w Pekinie gdzie nawierzchnia jest bliźniaczo podobna do tej z Australian Open. Obaj zawodnicy zrobili dobre wrażenie na tegorocznym Australian Open, ale minimalnie lepsze zrobił Hiszpan eliminując z turnieju Juana Martina Del Potro. Hiszpan jak to ma w zwyczaju gra cierpliwy tenis, trzyma długo piłkę w korcie i dość sporo ryzykuje, popełniając przy tym mało błędów, o dobrym serwisie już nie wspominając.

Wynik: 6:3 3:6 6:2 6:4 ⛔

???? Berdych T. - Ferrer D.
Berdych T. ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 4/10

H2H 4:8, ale w tym przypadku mniej przywiązuje do tego uwagę. Tylko raz spotkali się na nawierzchni typu hard, ale to było na mało prestiżowej pokazówce w ZEA. Czech prezentuje tutaj się świetnie (oprócz stroju), 4 mecze i 4 zwycięstwa bez żadnego tie-breaka. Forma serwisowa na najwyższym poziomie, mądre ataki, choć trzeba przyznać, że rywali nie miał zbyt wymagających.
Ferrer z meczu na mecz rzeźbi te zwycięstwa, ale traci sety i nie wygląda to zbyt przekonująco. Na pewno po jego stronie będą wymiany, trzymanie piłki w korcie i czekanie na błędy &quot;gorącego&quot; Berdycha. Mecz powinien być ciekawy i wszystko w moim odczuciu zależy od głowy Czecha, bo jak z nią będzie wszystko w porządku to Ferrer przy takiej dyspozycji Tomasa nie ma czego szukać.
Wynik: 6:1 6:4 2:6 6:4 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3 ???? P. Andujar + 5,5gema --&gt; 1.90 (Bet365) ✅✅✅ 4-6 7-6 7-6 6-3
???? Gulbis+Pospisil+Gasquet AKO 1.48x1.37x1.24 --&gt; 2.51 (Betsson) ⛔ ???? Kyrgios +4,5 --&gt; 1.85 (MarthonBet) 6-7 6-7 4-6 2-6 2-6 ⛔⛔⛔
???? Lopez - Murray TB w spotkaniu over 0,5 --&gt; 2.00 (Unibet) ✅✅✅ 7-6 6-4 6-2
???? Wawrinka - Robredo over 39,5 gema--&gt; 1.93 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 6-3 7-6 7-6

Tsonga - Federer &amp; Bautista - Dimitrov
Mon., 20 Jan 2014, 01:00
???? AKO: over 3,5 seta --&gt; 1.38x1.40 (Betsson) ⛔⛔⛔ 0-3 1-3
O ile Panicz i Rafa powinni dzisiaj gładko odprawić 3-0 swoich przeciwników o tyle w pozostałych dwóch parach walka o miejsce w ćwierćfinałach powinna być zacięta.
Tsonga kontra Fedex to już klasyka, spotkają się dzisiaj po raz 15-sty...ostatnie lata to coraz bardziej zacierająca się granica między mistrzem szlema, a pretendentem, który mimo dużego potencjału może w swojej karierze nie doznać smaku zwycięstwa w tym turnieju. Wiadomo Fedex wieku nie oszuka serce młode, doświadczenie procentuje ale zdrowie żeby zasuwać zwłaszcza w szlemach już nie te...zresztą nigdy nie był tytanem pracy fizycznej i opierania na tym aspekcie swojego tenisa. Być może dlatego tak długo wytrwał bez żadnej poważnej kontuzji. Co do Tsongi to muszę przyznać, że nie źle wygląda fizycznie i okres przygotowawczy przeszedł wg. planu bo w nowy rok wszedł bez paru kilo. Co o spotkaniu napisać...&quot;momentum&quot; zapewne parę razy będzie zmieniać właściciela, w którą stronę w decydującym momencie pójdzie??..nie mam pojęcia ale gładkiego 3-0 tutaj nie jest w stanie sobie wyobrazić.
Baby Federer kontra Bautista człowiek, który cierpliwością na korcie zabija psychicznie rywala..to chyba dlatego zawodnicy pokroju Paire, Gulbisa oraz Big Hiterzy będą mieli zawszę z nim problem. Ciekawy pojedynek, obaj operują szerokim wachlarzem zagrań...ich wymiany nie zdziwię się jak będą sięgać ponad 20 uderzań na luzie...Dla mnie drugi i ostatni mecz dzisiejszego dnia bez faworyta w pełni kontrolującego i zwyciężającego w 3 setach.
Idę w AKO i liczę na ucztę dla oka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Roger Federer - Jo-Wilfried Tsonga; over 3,5 sets @ 1,44 (Unibet) 3:0 ⛔
Długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie pod względem 1/2. Z jednej strony świetnie prezentujący się Federer, który - można powiedzieć - odżył po turnieju Masters w Londynie, gdzie niewątpliwie pokazał kawał solidnego tenisa. W drugim narożniku stoi Tsonga, do którego mam ogromną słabość, jak do większości reprezentantów francuskiej nacji - nie tylko w tenisie. Obaj zawodnicy idą przez turniej jak burza, aczkolwiek nie mieli zbyt poważnych przeciwników, jednakże nie ma co się dziwić na tym etapie turnieju. Tsonga miał w poprzedniej rundzie naprzeciwko siebie Gillesa Simona, poważny zawodnik, potrafiący sprawić niemałe problemy, aczkolwiek sam jego występ na AO stał pod znakiem zapytania, do tego był obciążony dwoma pojedynkami pięciosetowymi, dlatego Jo-Wilfried poradził sobie z rodakiem bez większych kłopotów. Na Wielkich Szlemach obaj zawodnicy spotykali się pięć razy - dwa razy w Australii, raz w USA, raz we Francji i raz w Wielkiej Brytanii. Dwa z pięciu pojedynków kończyły się pięciosetowymi pojedynkami, raz 3:0 wygrał Tsonga, dwukrotnie zrobił to Roger Federer (w Australii przy ich pierwszym spotkaniu w Wielkim Szlemie oraz w Ameryce). Z pewnością nie sugerowałbym się pojedynkiem na Roland Garros, gdzie - trzeba powiedzieć wprost - Federer był w beznadziejnej, fatalnej dyspozycji, chyba jak nigdy dotąd (następnie przyszedł Wimbledon, gdzie przegrał ze Stakhovskym i wielu wysyłało Szwajcara na emeryturę), z kolei w 2010 roku mieliśmy sytuacje dosłownie odwrotną - Roger prezentował się wybornie, gdzie ostatecznie zwyciężył w finale z Andym Murray&#39;em 3:0.
W tym roku dochodzimy do sytuacji, gdzie obaj prezentują się świetnie, co zaznaczyłem na wstępie. Nie wyobrażam sobie wygranej któregokolwiek z zawodników 3:0. Kurs niski, aczkolwiek według mnie można grać grubo. Cóż mogę więcej napisać? O statystykach zawodników na turnieju nie ma co się rozpisywać. Uważam także, że żaden z setów nie zakończy się mniejszym rezultatem gemowym, niż 9 gemów, a prawdopodobieństwo TB w meczu jest wysokie, także polecam również:
Over 40,5 gemów @ 1,75 (Unibet) 31 gemów ⛔
Według mnie 4. sety są pewne a osobiście widzę w tym meczu 5. setów, dlatego dla ryzykantów:
Over 4,5 setów - aczkolwiek Unibet kursów na takie wydarzenie jeszcze nie wystawił. ⛔
Nie do wiary, po prostu nie do wiary. Tsonga mnie zawiódł.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????Bautista - Dimitrov 1.53 bet365 1-3 ✅
Nie mogę się absolutnie zgodzić z typem na Bautiste, dla mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. W meczach między sobą prowadzi Bautista 2-1, ale dzisiejszej nocy to nie będzie miało znaczenia. Zawodnikiem lepszym i posiadającym większy talent jest Dimitrov. Dla mnie cięższych rywali miał Bułgar, wiem zaraz mnie ktoś może zjechać przecież to Hiszpan pokonał Del Potro. No właśnie tylko Del Potro i wiem że to dużo. Dlaczego tylko Del Potro ??? A no dlatego, że Smyczek to nie przeciwnik jego poziomu, a z Paire gra mu się bardzo dobrze 4-1, jego gra mu pasuje, więc i wygrał bez problemu. Dimitrov pokonał tak naprawdę dwóch zawodników, Klahn to nie liczę inne bieguny. Pokonał Lu, który był ostatnio w świetnej dyspozyji. Doszedł on do finału Auckland pokonując w półfinale Ferrera, a w finale uległ Isnerowi po 2 tie breakach. Dimitrov w 3 rundzie pokonał servisman Raonica, który jest zawsze groźny. Oczywiście widziałem w turnieju mecze Argentyńczyka jak i Bułgara. Bułgara zawsze określano mianem następcy Federera. Według mnie Bułgar już dorósł i jest naprawdę świetny. Prezentuje poziom wyższy od Hiszpana. Obaj zawodnicy w tamtym sezonie byli w dobrej formie. W kolejnej rundzie czeka ich Rafa. Wiadomo, że raczej i tak by go nie przeszli, ale tylko Dimitrov jest wstanie powalczyć z Rafą, Hiszpanowi nie daję żadnych szans z Rafą. Lepszym serwisem i backhandem operuje Bułgar. Szczególnie groźne są jego mijające backhandy. Po tym co zobaczyłem w meczu z Lu oraz Raonicem, nie mogę nie postawić na Dimitrova.
Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
????Bautista - Dimitrov 1.53 bet365 Nie mogę się absolutnie zgodzić z typem na Bautiste, dla mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto.
Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
Głęboka schizofrenia jest nieuleczalna ale czasem w tych bredniach bywa błysk geniuszu, niestety jesteś zwykłym psycholem no chyba że wyznajesz kult wyrzucania pieniędzy w błoto.

Tsonga - Federer 2
Dla mnie jeden z mocniejszych typów dnia! Fedex czuje się tu świetnie. Aktualnie gra nowa rakieta która jak sam okreslil jest idealna! Ogladalem z nim wszyskie mecze i prezentuje sie wysmienicie jak za dawnych czasow. Edberg swietnie sie spelnia jako coach. Tsonga w ostatnich meczach prezentuje nerwowy tenis jego drugi serwis nie funkcjonu jak zwykle a beckhand wyglada jak u katarzyny piter.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bez wątpienia mecz IV rundy i prawdopodobnie najciekawsze dotychczas starcie w tym turnieju, tym bardziej jeśli będziemy mogli zobaczyć obu graczy w swojej optymalnej formie. Nie trzeba tutaj ich jakoś szczególnie przedstawiać, ale warto podkreślić przede wszystkim ofensywny styl po obu stronach. Wiadomo nie od dziś, że Tsonga to utalentowany, bardzo ofensywny shotmaker, który ma jeszcze wiele do zgarnięcia. Posiada &#39;wybuchowy&#39; serwis, potrafi sadzić ciężkie piłki z głębi kortu i lubi podchodzić do sieci, z dość przyzwoitym efektem. Póki co prezentuje się tutaj bez zarzutów, ogrywając po drodze m.in Simona w rutynowych , 3 setach.

Co do Szwajcara, to opinie na temat jego formy są bardzo rozbieżne i sam uważam że wszedł w ten sezon bardzo przyzwoicie i jest odpowiednio przygotowany do tego turnieju. Bez większych problemów przejechał kilku pacjentów po drodze, gdzie mógł przetestować kilka istotnych rzeczy. Widać ,że nowa rakieta mu służy, solidnie operuje forhendem zgarniając wiele punktów i bez zarzutów wspomaga się serwisem, który w szczególności na tych kortach może być sporym atutem. Zagadką dla mnie
jest jedynie return Szwajcara, a ten z pewnością będzie poddany jutro ciężkiej próbie z Jo.

Ogólnie rzecz biorąc, poprzedni sezon obnażył sporo słabości Rogera. Przegrywał kilka razy z fachowcami , z którymi nie powinien przegrać nadużywając mocno zaufanie innych, jednak zawsze warto dać mu szansę. Zmienił trenera, zaczął nowy etap w karierze i właściwie Tsonga chowa się jeszcze poza samym TOPem, z którym Federer będzie miał już największe
schody w przyszłości. Na tym szczeblu Tsonga jest zdecydowanie w zasięgu, tym bardziej że pokonał go już w ubiegłym roku na tym turnieju.

Jo-Wilfried Tsonga - Roger Federer [1,66] PinnacleSports ✅ (3:6, 5:7, 4:6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Grigor Dimitrov - Roberto Bautista Agut
Bautista Agut @2.50 Bet365


Niesamowity turniej hiszpana w Melbourne. Oglądając mecz z Potro, nie mogłem uwierzyć, że wytrzymał presje i tempo. Dokładny forehand siadał w linie w najbardziej stresujących momentach a regularność wręcz zadziwiała. Myślałem, że po tej pięciosetówce może troche wypaść z rytmu z Benoit Paire ale był to dla niego tylko spacerek. Dlatego dzisiaj uważam, że jest w stanie wyprowadzić często impulsywnego bułgara z rytmu. Kurs moim zdaniem świetny i warto zaryzykować, ponieważ nigdy nie wiemy jak zagra Dimitrov. Moim zdaniem bułgar dzisiaj nie wytrzyma psychicznie.
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Jo Wilfiried Tsonga - Roger Federer
Federer -1.5 @2.21 Betsafe



Myślałem wcześniej o możliwej niespodziance w tym meczu ale biorąc pod uwage tak wczesny okres w sezonie i doświadczenie Rogera postanowilem zaryzykować w drugą stronę. Obaj panowie bez straty seta w tym turnieju, co moze imponowac. Szczegolnie wygrana Tsongi z Simonem ale moim zdaniem kolega z reprezentacji był jednak juz troche podmęczony. 2 ostatnie jego mecze to pięciosetowki w 40 stopniowym upale. W tym mecz z brandsem skonczony w piatym secie 15-13.... to mowi samo za siebie. Federer pewnie jak zawsze, twardo i konsekwentnie. Moim zdaniem weźmie górę w mozliwych tiebreakach co jest bardzo ważne. Więc ryzykuje nawet handicap setowy po bardzo dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom