>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
aldialdi 0

aldialdi

Użytkownik
Panowie, dlaczego buki faworyzują Feda na zwycięzcę?
Czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć?
W zeszłym roku (pod koniec) ciągnął resztkami sił, teraz się trochę ożywił, ale żeby w tym towarzystwie (np. wspomniany wyżej Nadal) mógł być nr 1 ???
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Chung wypalil i czyzby pierwszy polfinal ?? Ten Sandgren rzeczywiscie jest taki dobry ?? Bo nie kojarze tego tenisisty a tu prosze cwiartka i ogranie Thiema w 5 secie do 3 na luzie ;)
Federer zawsze sie spina na Berdycha, od przegranej na igrzyskach w 2004 roku to miazdzy Berdycha i chyba tymi zwyciestwami odgrywa sie na czechu za tą jedną porazke ;) Ogolnie jednak dzis Federer wygladal srednio, plus mial taki ze 3mal serwis i jako tako Fucsovica wyrzucil ale Berdych ,hmm. nie lubie go bo zawsze robi z siebie posmiewisko grajac czy to z Rafa czy z Rogiem .. Patrzac jednak na turniej to wyglada dosc solidnie Tomas i czyzby za piatym razem ogral w Australii Rogera ?? Zawsze zbieral lanie 3:0 oprocz jednego meczu gdzie bylo 2:3.. Nie lubie czecha ale ten wylacz sie mozg jest w stanie wygracseta z Federerem a moze nawet wygrana ? Chyba ze znow go ROger zniszczy psychicznie co jest mozliwe.. Kibicuje Rogerowi ale postawilbym Berdych wygra seta 1.6 fortuna.
Panowie, dlaczego buki faworyzują Feda na zwycięzcę?
Czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć?
W zeszłym roku (pod koniec) ciągnął resztkami sił, teraz się trochę ożywił, ale żeby w tym towarzystwie (np. wspomniany wyżej Nadal) mógł być nr 1 ???
Rok temu mi sie podobal Rog ,, a piaty set z Rafa to pokaz charakteru.. w tym roku wyglada Fed gorzej i moim skromnym zdaniem , zwyciezca turnieju bedzie Nadal, no chyba ze Dimi odpali co tez jest mozliwe ale chyba znow hiszpan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nadal - Cilic 1.25
Cilic to serwis i volley, z glebi kortu sie gubi, Nadal jest kompletny. Idzie jak kombajn, jedyne potkniecie to przegrany set z Czarnomenem, potem poziom znow poziom hardcore. Marin nie ma tu argumentow. Szkoda, ze kurs niski, a nie lubie gemowych handicapow, bo mozna sie wysypac.
Ale Cie poniioslo;) Cilic i volley;)? Przeciez Jego gra to serwis i forehand z glebi a z volleyem to on ma tyle wspolnego co Feliciano Lopez z gra z głebi kortu;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ale Chung dzisiaj grał! W tie-breaku co za piłki, szybki, zwinny, świetny kontakt z publicznością, ale nie od dziś wiadomo, że Azjaci dobrze czują się na swojej półkuli i turniejach. Ciekawe czy utrzyma formę po AO w Europie, Amerykach itd.
Nadal R. - Cilic M.
Nadal R. -2,5 seta ::: 2,55 ::: 1/3
Nadal R. -5 gemów ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 5:1, tylko raz w 2009 roku wygrał Chorwat, w pozostałych meczach można by rzecz, że był zjadany i to dosłownie. Od ponad dekady szlemy rządzą się swoimi prawami, a w finałach czy półfinałach oglądamy w 90% przypadkach tych samych aktorów pierwszoplanowych, z małymi od czasu wyjątkami.
Cilic to nie jest zawodnik do gry przeciwko przebijakom, już z Bustą miał swoje problemy, a przed AO przegrał z przebijaczem Simonem Gillesem w 3 setach. Z Rafą jest jeszcze trudniej niż z tymi panami. Jedynie serwis może go ratować i liczyć na cud w tie-brekach.
Zresztą zobaczcie wynik Cilicia finału Wimbledonu, baaardzo gładkie 3:0 z Federerem, na US Open wyrzucił do Schwartzman, na RG gładkie 3:0 z Wawrinką, na Australian Open rok temu wylot z Evansem. W wymianach Cilic jest w tym meczu bez szans, jest za mało zwrotny, za mało ma polotu i finezji w uderzeniach kończących.
Wynik: Nadal krecz
 
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Panowie, dlaczego buki faworyzują Feda na zwycięzcę?
Czy ktoś to może logicznie wytłumaczyć?
W zeszłym roku (pod koniec) ciągnął resztkami sił, teraz się trochę ożywił, ale żeby w tym towarzystwie (np. wspomniany wyżej Nadal) mógł być nr 1 ???
Myślę, że jest to spowodowane głównie tym, że Roger nauczył się w końcu grać i wygrywać z Nadalem. Szwajcar ma serię 5 kolejnych zwycięstw z Hiszpanem. W tamtym sezonie było 4-0. Nie pamiętam przed którym finałem, albo Shanghai albo Miami, Rafa grał na prawdę świetnie. Byłem pewny, że wygra z Rogerem. Ale nic z tych rzeczy. Szwajcar nawet nie dał rywalowi powąchać trofeum. Dlatego buki tak go faworyzują. A że pojedynek Rafa-Roger jest najbardziej prawdopodobny w finale, to stąd taki kurs na Szwajcara. Dodam, że sam pograłem Rogera rundę, albo 2 wcześniej po 2,5. Wydaje mi się, że jeżeli nie potknie się z Berdychem (nie daję Czechowi zbyt dużych szans), to wygra Australię po raz 6. w karierze.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Nadal -1.5s @ 1,46 Unibet ⛔
Wiele już zostało napisane o tym spotkaniu, więc króciutko. Osobiście uderzam w to mocno i szczerze mówiąc ostro popłynę jeśli nie będzie plusika, choć prawdę mówiąc to jestem bardzo spokojny o Rafę.
Hiszpan gra tutaj swój najlepszy tenis od pierwszego spotkania, walka o każdą piłkę, topspinowy forhend wzdłuż linii działa idealnie. Chorwat zdecydowanie zbyt &quot;drewniany&quot;, aby mieć jakikolwiek podjazd do Rafy, zbyt mało dynamiczny, za wolny, choć fakt faktem, iż poprawił grę w defensywie to co on może zdziałać tym oburęcznym bekhendem, serwisem będzie się momentami ratował, ale nie wyobrażam sobie na jakim poziomie musiał by serwować, aby tutaj ugrać coś więcej niż seta, choć i to sporo. Obecnie tak grający Rafa zmierza po zwycięstwo w Melbourn i odważę się powiedzieć, że tym razem Roger może nie dać rady. Zdecydowanie polecam!
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Nikt widzę nie rusza meczu Dimitrowa więc ja to zrobię.
Wydawać by się mogło,że powinno być gładkie 3-0.Ja uważam,że tak jednak nie będzie.Panowie spotkali się nie tak dawno , bo w Brisbane 5 stycznia - wygrał Grigor 2-1 .Wcześniej grali w Washingtonie i również Bułgar wygrał 2-1.Oba te spotkania nie były jednostronne.Tak sobie patrzę na wszystkie tegoroczne występy Dimitrowa , a było ich 7 z czego w 6 chłop tracił seta.Dlaczego teraz miałby nie stracić?Oczywiście &quot;tenisowo&quot; Grigor zjada Edmunda na śniadanie i jeśli zagra tak jak z kangurem to będzie gładkie 3-0.Ja mimo to liczę,że Edmund będzie trzymał swoje podanie i w tie-breaku spróbuje urwać seta bo na tyle go stać.Osobiście lubię oglądać mecze Dimitrowa ale czasami ten chłop bije głową w mur (czwarty set z McDonald 0-6 tego nie umiem zrozumieć).
Dimitrow - Edmund over 37,5 1,84@ Unibet✅:eek: ???? ✅✅✅✅ 38 gemow
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Ale Chung dzisiaj grał! W tie-breaku co za piłki, szybki, zwinny, świetny kontakt z publicznością, ale nie od dziś wiadomo, że Azjaci dobrze czują się na swojej półkuli i turniejach. Ciekawe czy utrzyma formę po AO w Europie, Amerykach itd.
Nadal R. - Cilic M.
Nadal R. -2,5 seta ::: 2,55 ::: 1/3
Nadal R. -5 gemów ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 5:1, tylko raz w 2009 roku wygrał Chorwat, w pozostałych meczach można by rzecz, że był zjadany i to dosłownie. Od ponad dekady szlemy rządzą się swoimi prawami, a w finałach czy półfinałach oglądamy w 90% przypadkach tych samych aktorów pierwszoplanowych, z małymi od czasu wyjątkami.
Cilic to nie jest zawodnik do gry przeciwko przebijakom, już z Bustą miał swoje problemy, a przed AO przegrał z przebijaczem Simonem Gillesem w 3 setach. Z Rafą jest jeszcze trudniej niż z tymi panami. Jedynie serwis może go ratować i liczyć na cud w tie-brekach.
Zresztą zobaczcie wynik Cilicia finału Wimbledonu, baaardzo gładkie 3:0 z Federerem, na US Open wyrzucił do Schwartzman, na RG gładkie 3:0 z Wawrinką, na Australian Open rok temu wylot z Evansem. W wymianach Cilic jest w tym meczu bez szans, jest za mało zwrotny, za mało ma polotu i finezji w uderzeniach kończących.
Wynik:
Zdaje się ze jesienią tamtego roku zmierzyli się ze sobą w Chinach i Nadal wygrał 7:5 7:6 (Cilic miał nawet dwie piłki setowe), więc czy to takie zjedzenie to nie jestem pewien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
mn712 17

mn712

Użytkownik
Sandgren - Chung
Typ: Zwycięstwo Sandgrena
Kurs: 4,40
Zacznę od tego, że swój typ opieram na statystykach tego turnieju i osobistych odczuciach po obejrzeniu spotkania Tennysa z Thiemem oraz Chunga z Djoko (poprzednie mecze Sandgrena też oglądałem, ale Koreańczyka już nie). Sandgren ma w Australii swój najlepszy czas, gra jak natchniony pokonując wyżej rozstawionych rywali. W dotychczasowo zagranych spotkaniach miał on 77 gemów serwisowych z czego stracił zaledwie 4 w całym turnieju! Jak na zawodnika, który miał szybko się pożegnać z tymi rozgrywkami jest to kosmiczna statystyka moim zdaniem. We wczorajszym spotkaniu z Dominiciem pokazał naprawdę szeroki wachlarz zagrań, biegał za piłką bez żadnego cienia rezygnacji, widać, że chce tu powalczyć o wielki wynik. Jest cierpliwy przy wymianach, nie zrywa uderzeń, wyczekuje przeciwników i atakuje w odpowiednich momentach. Trzeba przyznać, że trafił idealnie z formą na turniej w Melbourne. Po drugiej stronie siatki młody Koreańczyk, nadzieja na przyszłość, który już teraz walczy o najwyższe cele. Można powiedzieć, że po drodze pokonał naprawdę świetnych zawodników, ale patrząc przez pryzmat tylko tego turnieju, nie byli oni w jakichś wybitnych formach. Szybki krecz od Mischy, trzy sety z podmęczonym, po wygranej w Sydney, Miedviedievem, następnie pięciosetówka z solidnym, ale mającym wahania formy drugim, młodszym, z braci Zverevów i wczoraj szybki meczyk z Novakiem, gdzie break pointy były stałym elementem spotkania. No właśnie, Chung w moim odczuciu nie ma startu pod względem trzymania swojego serwisu w stosunku do Tennysa. Drugie podanie w starciu z Serbem nijak miało się do wysokiego poziomu innych zagrań Koreańczyka. To spora szansa dla Amerykanina, który z takich prezentów skutecznie korzystał w pojedynku z Thiemem. Z tą różnicą, że tu powinien mieć więcej takich okazji. Jeszcze tylko dodam, że Chung na 61 podań serwisowych oddał przeciwnikom aż 9 z nich, po drodze dając masę szans na przełamanie swoim rywalom. Poza tym wszystkim co tu napisałem, Sandgren według mnie po prostu w danej chwili jest lepszy od Chunga, wiadomo że Azjata jest niesamowicie wybiegany i będzie walczyć, ale moim zdaniem jedyne co ugra w tym meczu to maksymalnie jeden set po tiebreaku. Osobiście gram zdarzenie 1 set i cały mecz Sandgren po kursie 6, ale na forum proponuję po po prostu zwycięstwo Amerykanina. Zapraszam do dyskusji i powodzenia grającym ze mną!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
AO 2018 mecz z Cilicem w ćwierćfinale:
W 5 secie Nadal poddaje mecz przy stanie 0:2 dla Chorwata...

Berdych T. - Federer R.
Berdych T. +2,5 seta ::: 1,74 ::: 1/3
H2H 6:19 czyli standardowe statystyki big 3 (Fed, Rafa, Djoko) vs. reszta. Gdyby nie ta trójka żywych legend to prawdopodobnie szlemy by wędrowały między Berdychem, Ferrerem, Tsongą, Gasquetem, Wawrinką, Cilicem, Murrayem...
Berdych wygrał dwa ostatnie mecze bardzo pewnie, 3:0 z JMDP, 3:0 z Fogninim który ugrał całe 9 gemów. Jest mocny i w mojej opinii jest to jeden z najbardziej równo grających zawodników. Od 2006 roku ciągle wysoka forma, na hardzie przede wszystkim. Mocny serwis, atletyczna sylwetka, jednak gdyby nie głowa to kto wie.
Federer jest mocny wiadomo, ale wkraczamy w fazę turnieju gdzie gramy już na poważnie. Moim zdaniem dzisiaj czeka go najtrudniejszy sprawdzian. Dla mnie Roger to cały czas wielka niewiadoma, bo na niego się patrzy teraz przez pryzmat poprzedniego sezonu.
Osobiście nie zdziwi mnie nawet niespodzianka w tym meczu, ale to tylko moja osobista opinia.
Wynik: 0:3
Sandgren T. - Chung H.
Sandgren T. +2,5 seta ::: 1,68 ::: 3/3
Sandren T. ::: 4,86 ::: 1/3

Nie oszukujmy się, jak widzimy takie kursy 1,20-5,00 w meczach ćwierćfinałowych szlema, jakiś zawodników z okolic 60-90 rankingowej to warto uderzać w underdoga. Chung jeszcze młody, świetnie wygląda co prawda, ma super kontakt z publicznością, gra na swojej powiedzmy &quot;półkuli&quot; bo jest Azjatą.
Pokonał Novaka, to takt, fajny mecz zagrał, szybki, zwinny, ale Djoko popełnił 9 podwójnych przy 2 asach. Serbskiego terminatora już nie ma i wątpię czy go szybko zobaczymy. 12 miejsce w rankingu porażki 3:0 z Chungiem czy Thimem na RG rok temu nie przynoszą mu chluby, ba! z Denisem Istominem na AO.
Los płata figle bo Sandgren z Chungiem już grali w tym roku i górą po 3 setach w Nowej Zelandii był Koreańczyk. Teraz kto wie czy Sandgren się nie zemści. Też tutaj ładnie gra, pokonał Thiema, Wawrinkę po przejściach (podobnie jak Chung Djokovica). Kursy powinny w mojej opinii być o wiele bardziej wyrównane.
Wynik: 0:3
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jakby mi ktoś powiedział 2 miesiące temu, że w półfinale Szlema będzie grał Brytyjczyk to prędzej uwierzył bym, że będzie to kontuzjowany Murray niż zdrowy Edmund. Dla mnie to chyba największa sensacja tego turnieju. Chyba,, że dziś nas wszystkich zaskoczy Sandgren ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie oszukujmy się, jak widzimy takie kursy 1,20-5,00 w meczach ćwierćfinałowych szlema, jakiś zawodników z okolic 60-90 rankingowej to warto uderzać w underdoga.
Wybacz ale umieszczanie Koreanca w przedziale 60-90 obecnie to przegiecie. Azjata to obecnie i nawet juz od koncowki ub. sezonu top 30. To juz nie jest spotkanie ala Kicker vs Thompson czy Lacko gdzie byly takie same.kursy a wtedy faktycznie ranking i potencjał był wyrownany. Tutaj jest jednak mimo roznicy wieku Juz przepaść w umiejetnosciach tych graczy. Chung jak na swoj wiek jest cierpliwym.i wywazonym graczem i powinien jutro w max 4setach to wygrac. Nie porownywalbym tez wygranych ze.Stanem i Djoko. Serb był w lepszym niz stanie niz Wawrinka. Kolano to kolano, to jest jednak jedna z najgorszych opcji dla.zawodowego sportowca. Niespodzianek mozna bylo szukac do wczoraj.
chung 1,5@1,41
W drugim spotkaniu pewnie tez max 4sety. Tomek pewnie powalczy ale jak zwykle pęknie gdzies w koncowce seta albo w tie breakach jak bylo na wimbledonie
Berdych-Fed over 0,5 tie break @ 1,45/unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Berdych - Federer-1,5s 1.35 ✅
Federer jak chytry lis oszczedza sily, przelamie i utrzyma podanie. Z taka gra musi uporac sie Berdych, ktory ma szanse w potencjalnym tie-breaku, ale powtorze, Rogerowi spieszy sie do finalu, wiec bedzie unikal 13gemowych setow.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Siema.
Nie rozumiem tej całej nagonki na Sandgrena. Turniej trwa dalej, Sandgren nieźle pyka, a większość gra dalej na faworytów po @1.10. Pisałem o Chungu i obecnej formie Djoka - nikt się ze mną nie zgodził, widocznie nazwisko to dla większości połowa sukcesu. Serwis Koreańczyka bardzo słaby, zapewne przy jego podaniu będzie bardzo dużo wymian. Mecz z Djokerem nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, jedynie pozostawił lekkie zażenowanie, dlaczego to tak długo trwało? Zostaje przy tym, że to 100% tenisista, jednak spodziewałem się większego zaangażowania ze strony Chunga, widocznie jest już nieźle zmęczony i w sumie nie ma co się dziwić. Sandgren gra bez większej presji, ma 26 lat i zasłużenie osiąga życiowy sukces, drabinka pomogła i uważam, że na jutrzejsze spotkanie wyjdzie o wiele lepiej zregenerowany. Nie widzę tak ogromnej przepaści pomiędzy tymi zawodnikami jak wskazują na to kursy, jednak dalej uważam, że Chung jest faworytem. Ten mecz to będzie prawdopodobnie niezły maraton i 21 latek na prawdę może nie wytrzymać, musi postawić na mocniejszy serwis, ale co tam się jutro stanie to na prawdę ciężko przewidzieć. Dla mnie typowanie turnieju się już kończy i dalsza gra to po prostu hazard, którego chce unikać. Turniej jest już na takim poziomie, gdzie zawodnik, który nie żyje z serwisu może nie mieć siły utrzymać regularności i łatwo przegrać. Sandgren też często zagra świetny mecz, a w następnym nie ma mocy, moim zdaniem handluje, bo umiejętności to mu nie brakuje. Ostatnie ich spotkanie, gdzie byli wypoczęci i jeszcze nie rozegrani skończyło się 2:1 na korzyść Chunga, jednak nie ma to przełożenia na to spotkanie. Liczę tu jutro na przynajmniej 4 sety i na na prawdę świetne widowisko i tak właściwie to żaden wynik mnie nie zdziwi.
Over 3.5 seta @1.90 ⛔ Bet365 Powodzenia ;)
E: Wyszło zmęczenie z Amerykanina, a Chung jakby pierwszy raz od tygodnia grał, wiadomo dlaczego. Serw po set, w TB też powinien ugrać - nie dał rady. Szczerze mówiąc nie wiem jak w wymianach Roger będzie chciał go zaskoczyć i na pewno to obejrzę, ale na moje to Chung to bierze.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Chung -1.5s @ 1,41 Unibet ✅
Chung 3:0 @ 2,20 Unibet ✅
Chung -4.5g @ 1,42 Unibet ✅

Bez zawahania idę w stronę Koreańczyka, który jest zdecydowanym faworytem a pisanie bredni, że kurs na Amerykanina to spore value to śmiech na sali. Jak tutaj gra Sandgren ? Rzecz jasna, że gra życiówkę, ale w każdym spotkaniu pomoc od przeciwnika przybywała aż za często. Spotkanie z Chardym, który nie grał tutaj nigdzie, na pewno nie przygotowany, bez jakiegokolwiek ogrania po przerwie, no po prostu nic. Dostał gładko, nic dziwnego. Spotkanie z Wawrinką, który po spotkaniu z Berankisem wydawało się, że 4 runda do osiągnięcia.
Jednak wyszła ostatnia przerwa i problemy zdrowotne, Stan przegrał sam ze sobą. W spotkaniu z Niemcem, Sandgren, w 4 secie obaj już oddychali rękawami. Dominik zagrał takie dno, że brak mi słów. Kompletnie nie równy, bp (2/11), masa niewymuszonych (48). O czym my rozmawiamy. Amerykaninowi brakuje już baterii, który nie jest po prostu przygotowany na takie spotkania, na pewno mocno odczuł mecz z Niemcem, z Dominikiem kolejna 5, przy stylu i obecnej grze Koreańczyka, który będzie tutaj rzucał nim z jednej na drugą, tu nie będzie przebijania, tutaj młody przejmie inicjatywę od początku. Chung mnie tutaj na prawdę pozytywnie zaskoczył grą w defensywie, w spotkaniu z Novakiem przeszedł samego siebie. Chłopak grał tutaj 9 setów przy 15 Sandgrena.
Widzę tutaj łatwe spotkanie Koreańczyka, który od początku narzuci swój styl gry i będzie go zwyczajnie masakrował. Zwróćcie uwagę jak będzie wyglądał Amerykanin w końcówce.
Żeby oszukiwac nawet w dziale tematycznym. Jaki zwrot? W Unibecie? W momencie jak Cilic wygrał seta na 2:2 to ten zakład zaczął się palić na czerwono.
Tak tak, racja, grałem w sts i Uni i nie zwróciłem uwagi, że miałem tutaj wpisane to drugie, mój błąd, ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Chung -1.5s @ 1,41 Unibet
Chung 3:0 @ 2,20 Unibet
Chung -4.5g @ 1,42 Unibet
Bez zawahania idę w stronę Koreańczyka, który jest zdecydowanym faworytem a pisanie bredni, że kurs na Amerykanina to spore value to śmiech na sali. Jak tutaj gra Sandgren ? Rzecz jasna, że gra życiówkę, ale w każdym spotkaniu pomoc od przeciwnika przybywała aż za często. Spotkanie z Chardym, który nie grał tutaj nigdzie, na pewno nie przygotowany, bez jakiegokolwiek ogrania po przerwie, no po prostu nic. Dostał gładko, nic dziwnego. Spotkanie z Wawrinką, który po spotkaniu z Berankisem wydawało się, że 4 runda do osiągnięcia.
Jednak wyszła ostatnia przerwa i problemy zdrowotne, Stan przegrał sam ze sobą. W spotkaniu z Niemcem, Sandgren, w 4 secie obaj już oddychali rękawami. Dominik zagrał takie dno, że brak mi słów. Kompletnie nie równy, bp (2/11), masa niewymuszonych (48). O czym my rozmawiamy. Amerykaninowi brakuje już baterii, który nie jest po prostu przygotowany na takie spotkania, na pewno mocno odczuł mecz z Niemcem, z Dominikiem kolejna 5, przy stylu i obecnej grze Koreańczyka, który będzie tutaj rzucał nim z jednej na drugą, tu nie będzie przebijania, tutaj młody przejmie inicjatywę od początku. Chung mnie tutaj na prawdę pozytywnie zaskoczył grą w defensywie, w spotkaniu z Novakiem przeszedł samego siebie. Chłopak grał tutaj 9 setów przy 15 Sandgrena.
Widzę tutaj łatwe spotkanie Koreańczyka, który od początku narzuci swój styl gry i będzie go zwyczajnie masakrował. Zwróćcie uwagę jak będzie wyglądał Amerykanin w końcówce.
Tak tak, racja, grałem w sts i Uni i nie zwróciłem uwagi, że miałem tutaj wpisane to drugie, mój błąd, ;)
Chung rozegrał niecałe 13 setów a długość ostatniego spotkania z Djoko (3 sety) to 201 minut a Sandgrena z Thiemem (5 setów) 234 minuty.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kyle dzis zniszczyl psychicznie Dimitrova, Bułgar grał dno.. no coz.. Jezeli Kyle&#39;owi dopisze zdrowie to jest w stanie wyrzucic Cilica.Nie widzialem by dzis narzekal Edmund na udo czy kolano, a mentalnie jest gościu gotowy na finał . Cilic ogral Nadala , ale nie oszukujmy sie Rafa jakby byl w pelni zdrowy to by Cilica pyknal na luziku atak szkoda.. Kyle Edmund po 3.2 fortuna
Chung rozegrał niecałe 13 setów a długość ostatniego spotkania z Djoko (3 sety) to 201 minut a Sandgrena z Thiemem (5 setów) 234 minuty.
Co do tego meczu. Djoko opieral gre na budowaniu akcji krok po kroku .. Sandgren opiera gre na serwisie i mocnych petardach .. Gra naprawde mocno w tym turnieju , faworyt Chung bo lepiej biega po korcie ale Sandgren jak zagra tak jak z Thiemem to jest tu w stanie sprawic niespodzianke. Sandgren 4.25 fortuna
Dla odwaznych choc moze sie czechowi mózg wyłączyc Berdych wygra 5.6 fortuna.
Jak odpadnie Rog to robi nam sie z ATP takie WTA ???? jak na US Open kobiecym ;) Brak Rafy, Djoka, Stana, Murraya , i czyzby teraz Federer ?
Teraz patrzac jak nie ma Rafy.. Ostatnia szansa dla Tomasa, gdyby ogral Rogera to doswiadczeniem, powinien wziac i chunga i Sandgrena, a w finale czy to Kyle czy Cilica powinien tez powalczyc i ograc.
odemnie teraz :
Berdych win Australian Open 2018 . 17.0 fortuna. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom