>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Kolejny dzień jak najbardziej udany. &quot;Federer&quot; mógł dziś pięknie się skompromitować, choć tak czy tak zrobił to w czwartym secie, mimo wszystko młodemu nie można niczego odmówić bo zagrał na prawdę najlepsze spotkanie w karierze.
Thiem vs Kudla
Dominik 3:0 @ 1,79 Unibet ⛔
Świetny kurs, na prawdę. Spodziewałem się czegoś ~1,60 a tu proszę.Krótko i na temat.
Amerykanin to nie ta półko co Austriak, bez dwóch zdań. Dominik przyzwoicie wszedł w sezon, widać że złapał wiatru w żagle, jest pewny swoich uderzeń, forhend funkcjonuje jak należy. Pelle ograł w trzech setach nie tracąc przy tym podania, gdy trzeba było przyśpieszał, głównie mecz pod jego dyktando. Kudla to typowy przeciętniak, choć może to za dużo powiedziane. Ogólnie rzecz biorąc to grywa sobie w czelkach i tam prawdopodobnie spędzi i obecny sezon. Tutaj udało mu się ograć młodego, utalentowanego Włocha, którego mimo wszystko doświadczeniem bije na głowę a w pierwszej rundzie miernego Johnsona, który w tym sezonie zagrał 3 spotkania.
W ostatnim czasie będący w całkiem dobrej dyspozycji Pella nie był w stanie ugrać seta a tym bardziej nie dokona tego Denis.
Djokovic vs Monfils
Novak 3:0 @ 2,12 Unibet ⛔
Ja dalej brnę w kolejne gładkie zwycięstwo Serba. Owszem, wielu może powiedzieć, że Young to kompletnie nie ten poziom co Francuz i owszem, racja, ale Novak to też kompletnie nie ten poziom ;)
Na korcie można było zobaczyć Novaka, który jest głodny gry i ma wiele do udowodnienia, nie tylko sobie. Z Amerykaninem bez większego wysiłku, kiedy trzeba było spiąć to to robił i dalej kontrolował spotkanie, nie było potrzeby wchodzić na najwyższe obroty. Doskonale pamiętam ich spotkanie na US Open, gdzie zdecydowana większość szła bez mrugnięcia okiem w Gaela, był wtedy w świetnej formie a Novak wręcz przeciwnie, jak się skończyło ? wszyscy wiedzą. Nauczyłem się nie grać tego pajaca w ważniejszych spotkaniach, bo udowadniał nie jednokrotnie, że u niego gdy jest spokój to tylko cisza przed burzą. Francuz mimo zwycięstwa w trzech setach z młodziutkim Hiszpanem, zagrał po prostu słabo, oddając 4 razy swoje podanie i gdyby Hiszpan troszkę pomyślał to mógł by seta łyknąć. Za wysokie progi panie Monfils.
Wawrinka vs Sandgren
Wawrinka -1.5s @ 1,69 Unibet ⛔
Pisałem o Szwajcarze co do jego ostatniego spotkania. Wszyscy zadawali sobie pytanie czy może biegać. Uwaga...Może! Jak wspominałem, z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej, &quot;rozruch&quot; można odhaczyć, na prawdę mimo jego ostatnich problemów to zagrał na prawdę na przyzwoitym poziomie a jutro zbytnio bardziej wysilać się nie będzie musiał. Amerykanin ograł w pierwszej rundzie Chardego, który był kompletnie nie przygotowany do tego spotkania jak i całego turnieju, nie grają wcześniej żadnego spotkania. Ogólnie Tennys to grajek chellengerowy i podjazdu do Stacha nie ma żadnego. -1.5seta Stana jest moim zdaniem bardzo bezpieczne bo nie wyobrażam sobie, aby panowie mieli grać tutaj 5 setówkę a tym bardziej, gdyby Stan miał to przegrać.
 
demiurg 0

demiurg

Użytkownik
Lacko - Kicker
Lacko 3-0 @1,98 efortuna ⛔
Sympatyczny kurs na Słowaka w pojedynku dwóch challengerowców. Różnica taka, że Kicker to typowy ziemniak siedzący głównie w Ameryce Południowej, gdzieś na peryferiach poważnego tenisa. W pierwszej rundzie bardziej Thompson przegrał, niż Kicker wygrał. Mnóstwo BP zmarnowanych przez Australijczyka banalnymi błędami, piłki wyrzucane w aut, czy pakowanie w pół siatki.
Lukas fajnie trzymał serwis z Raoniciem, chociaż Kanadyjczyk nie był zdecydowanie sobą. Faktem jest jednak, że Słowak wytrzymał psychicznie spotkanie, które wielu graczy z jego poziomu pewnie by oddało. Zdecydowanie bardziej bogata kariera na kortach twardych, ponad 350 spotkań w karierze na hardzie. Dla porównania Argentyńczyk zagrał... 18. Według mnie must-bet.

Verdasco - Marterer
Marterer +2,5s @1,47 efortuna ✅
Mecz dwóch mańkutów prezentujących ofensywny styl gry. Potężny serwis i forehand- to jest to, czym Niemiec zdobywa punkty. W pierwszej rundzie zmiażdżył rodaka Stebe, który zagrał tragiczne zawody. Ciężko właściwie wysnuwać daleko idące wnioski po takim spotkaniu. To samo tyczy się Fernando, który rzadko kiedy dwa równe spotkania z rzędu. W pierwszej rundzie ograny Bautista w trzech setach w bardzo dobrym stylu. Problem Hiszpana w dzisiejszym meczu może tkwić w tym, że Marterer bardzo dobrze trzyma swoje podanie. Jak na zawodnika mającego ponad 190cm wzrostu nieźle gra z głębi kortu, chociaż dopiero zaczyna poważne granie w ATP. Poprzedni rok spędzony w challengerach, bardzo dobra druga połowa sezonu, cztery zdobyte tytuły, w tym jeden finał wygrany z Szopem. Gdyby nie był to Wielki Szlem to może nawet pokusiłbym się o zagranie na zwycięstwo Maxa, ale brak doświadczenia może wywołać efekt odwrotny do oczekiwanego (patrz Shapovalov w dniu dzisiejszym). Jednego seta jednak jest w stanie spokojnie ugrać, sympatyczny kurs do jakiegoś dubelka.

Querrey - Fucsovics
Querrey -1,5s @1,63 efortuna ⛔
Kolejny must-bet na dzisiaj. Węgier wymęczył zwycięstwo z miernym Albotem, który równie dobrze mógł wygrać to spotkanie. Mecz na poziomie WTA ze znaczną ilością przełamań. Querrey jest jednym z lepiej grających wielkoludów z głębi kortu w tourze. W wymianach powinien Węgra poskładać, bardzo pewnie ograł Deliciano w pierwszej rundzie, chociaż biorąc pod uwagę formę poddziadziałego Hiszpana, nie można tego uznać za sukces, tylko za konieczność i obowiązek. Sam nie miał zbyt dobrej końcówki poprzedniego sezonu, ten rozpoczął od porażki z Veselym, ale można powiedzieć, że najgorsze za nim. W spotkaniu z Hiszpanem można było zobaczyć symptomy dobrej gry Sama, przede wszystkim bardzo dobrze funkcjonował serwis Amerykanina, który wygrał 85% piłek po trafionym pierwszym podaniu i 66% po drugim. Warto także odnotować, że Lopez nawet nie powąchał BP w spotkaniu z Querreyem. Jeżeli Sam zagra choćby w 70% tak dobrze przy swoim podaniu jak w pierwszej rundzie, to spokojnie pokryje ten handicap.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam w nowym sezonie. Na jutro dla mnie mega mega value na Medvedev kurs około 2.7 to lekka przesada według mojej wiedzy kursy powinny być wyrównane a wręcz faworytem powinien być Rosjanin. Rosjanin w poprzednim meczu dobrze trzymał podanie i nie wyglądał jakby oddychał rękawami niby intensywność meczów ma ostatnio duża ale ma dopiero 21 lat więc nie ma mowy o zmęczeniu.hmmm czy ktoś widział w tym roku Koreańczyka czy nadal jego styl jest oparty na tym że &quot;jakoś to będzie aby przebić&quot; ? Kurs wysoki może ktoś coś więcej wie na ten temat.Jak dla mnie grzechem jest nie spróbować na Rosjanina. Pozdrawiam.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Chaczanow - Delpo 1.18 [Unibet] ✅
Typ omijany przez wszystkich, nie wiem czemu. Nr 10 swiatowego tenisa kontra 47. Nie powinno tu byc niespodzianki. DP stabilny, Ruski co najwyzej zamiesza i ugra seta. 6 dni temu gora Argentynczyk. Szykuje sie powtorka.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Mówiłem, że Shapovalov to jeszcze dzieciak i nie nadaje sie do gry o taką stawkę a tymbardziej nie nadaje sie do tego żeby inwestowac w niego jakiekolwiek większe pieniądze. Miał Tsonge na tacy rozrzucal go po korcie na wszystkie strony, Francuz się już gotowal a i tak wygrał mecz Shapovalov to powinien chyba jeszcze ze swoimi rówieśnikami piłke na boisku kopac i ćwiczyć chłodna glowe bo papiery ma na zostanie Nawet numerem 1 ale do tego jeszcze daleka droga. Myślałem, że już Tsitsipas go porobi w pierwszej rundzie ale niestety się przejechałem i dopiero w drugiej stalo się to co było nieuniknione ????
jak sie nie nadaje do gry o taką stawkę jak jechał jeszcze niedawno Tsonge na Us Open. Przestańcie amatorzy doszukiwać sie tutaj jakiś wielkich teorii, po prostu przegrał i tyle, w tym meczu nie wytrzymał kondycyjnie, w końcówce strasznie osłabł.
Na dziś jeden i mega pewny typ jest :
Lacko 1.20 Fortuna
Kicker na hardzie grać nie potrafi, wygrywa jeden mecz na 10 średnio, z leszczami ugrywa po kilka gemów, Lacko go pozamiata
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Witam w nowym sezonie. Na jutro dla mnie mega mega value na Medvedev kurs około 2.7 to lekka przesada według mojej wiedzy kursy powinny być wyrównane a wręcz faworytem powinien być Rosjanin. Rosjanin w poprzednim meczu dobrze trzymał podanie i nie wyglądał jakby oddychał rękawami niby intensywność meczów ma ostatnio duża ale ma dopiero 21 lat więc nie ma mowy o zmęczeniu.hmmm czy ktoś widział w tym roku Koreańczyka czy nadal jego styl jest oparty na tym że &quot;jakoś to będzie aby przebić&quot; ? Kurs wysoki może ktoś coś więcej wie na ten temat.Jak dla mnie grzechem jest nie spróbować na Rosjanina. Pozdrawiam.
Też się zastanawiam nad Miedwiediewem, ale nie wiem, czy dwumetrowiec wytrzyma długie spotkanie w okropnych upałach, jakie jutro będą w Melbourne. Na łatwe zwycięstwo Ruska ciężko liczyć, Chung będzie przedłużał wymiany, jak to tylko możliwe.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Widzę, że wiele osób idzie ostro w stronę Lukasa, który nie twierdzę, że przegra, ale porywanie się na handi setowe a szczególnie zwycięstwo po 1,20 to nie jest gra warta świeczki. Nie biorąc pod uwagę nawierzchni to są to zawodnicy zbliżeni do siebie poziomem, to na pewno. Owszem, bilans Argentyńczyka na hardzie jest zdecydowanie minusowy, ale kurs na Słowaka 1,20 ? gdyby nie zwycięstwo z Raonicem to myślę, że mniej niż 1,40 by nie było. Tutaj nie ma jakiejś kolosalnej różnicy poziomu, aby grać to po takim kursie. Kicker na prawdę zagrał dobre spotkanie z Thompsonem, który mimo wsparcia publiki po protu nie wytrzymał a Argentyńczyk momentami prowadził grę i kompletnie nie było widać, aby nawierzchnia jakoś była po przeciwnej stronie. Na Thompsona dawali ~1,15 a jak skończyło wszyscy wiemy. Tak jak mówię, powinien poradzić sobie Słowak, ale czy tak łatwo to wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Młody jest to i wahania formy ma ogromne.
Tsitsipas grał elegancko w Doha, a w pierwszej rundzie AO zagrał wielką kupę.
Nie wyjaśnisz tego.
Doświadczenie się zbiera i to zaprocentuje w przyszłości.
Tsonga grał mądrze, może specjalnie z początku taki był zblazowany? W tenisie jak w każdym innym sporcie taktyka na spotkanie to ważna rzecz ????
Tak czy inaczej. Sezon dopiero ruszył i stare dinozaury mają dużo sił i spodziewam się zwycięstw nad młodymi. Ale kto wie, kto wie.
Tsitsipas to gość,ktory jak ogarnie głowę moze cos ugrac. Shapo po USie spuscil z tonu .. Moze zaczal mniej trenowac np na silowni.. Grek chcial za szybko konczyc wymiany i nic mu nie dzialalo, nawet serwis.. Grek wg mnie bedzie w przyszlosci o wiele lepszym graczem niz Shapo.. Zobaczymy jak pogra w kolejnych mniejszych turniejach i czy odpali np na Frenchu, bo stac go na to.. Shapo jak sie nie weźmie za trenowanie to bedzie sredniakiem ..
Querrey vs Fucsovic. Querrey. 1.37 fortuna.
Biorę amerykańca bo mial świetne staty serwisowe z lopezem, a to oznacza ze czuje serwis i swoja gre, mnostwo asów zaserwowal i nie dal nawet jednej szansy na breaka Lopezowi.. Fucsovic jak najbardziej do ogrania na 3:0 max 3:1 .
Chung vs Medviedev. Medviedev 2.79 fortuna
A niech kursy rosna , plus dla nas. Medviedev chyba w koncu zlapal rytm. wygrana w Sydney, po drodze eliminujac Fogniniego i Deminaura. CHung nic ciekawego nie pokazal, czasem mu wyjdzie jakies spotkanie. Kolejny mecz 50 na 50 a ze kurs wikeszy na ruska, wiec ide w niego. 3:1 dla Medviedeva byloby spoko wynikiem.
Dorzucilbym jeszcze Mannarino z Veselym po 1.34 fortuna. Mannarino to przebijaka ale juz nie raz pokazywal ze grac w tenisa potrafi a Vesely nie ten poziom wg mnie. zabiega go francuz.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Widzę, że wiele osób idzie ostro w stronę Lukasa, który nie twierdzę, że przegra, ale porywanie się na handi setowe a szczególnie zwycięstwo po 1,20 to nie jest gra warta świeczki. Nie biorąc pod uwagę nawierzchni to są to zawodnicy zbliżeni do siebie poziomem, to na pewno. Owszem, bilans Argentyńczyka na hardzie jest zdecydowanie minusowy, ale kurs na Słowaka 1,20 ? gdyby nie zwycięstwo z Raonicem to myślę, że mniej niż 1,40 by nie było. Tutaj nie ma jakiejś kolosalnej różnicy poziomu, aby grać to po takim kursie. Kicker na prawdę zagrał dobre spotkanie z Thompsonem, który mimo wsparcia publiki po protu nie wytrzymał a Argentyńczyk momentami prowadził grę i kompletnie nie było widać, aby nawierzchnia jakoś była po przeciwnej stronie. Na Thompsona dawali ~1,15 a jak skończyło wszyscy wiemy. Tak jak mówię, powinien poradzić sobie Słowak, ale czy tak łatwo to wątpię.
Na marginesie. Jeśli ktoś ogarnia koszykówkę, to proszę o wiadomość na PW.
Nie biorąc uwagi nawierzchni hahaha gościu nawierzchnia to chyba podstawa analizowanie tenisa. Jak można taką bzdure napisać. Nie biorąc pod uwagi nawierzchni to Nadal jest na mączce na takim samym poziomie co Federer XD Po tym co napisałeś sądze, że jesteś kompletnym amatorem i w ogóle nie powinieneś się na temat tenisa wypowiadać
Jak byłoby 1.40 na Lacko jak na Thompsona było 1.15?
Gościu zobacz sobie na bilans Lacko z ostatnich spotkań na hardzie, ostatnie 15 meczów z zawodnikami lepszymi od Kickera wygrywał gładko z reguły. Kicker jest na hardzie kompletnym amatorem, no ale komu ja to tłumacze, gościowi który nie bierze pod uwagi nawierzchni Matko Boska, jak taką herezje można było napisać
Niedługo na Karlovica w monte carlo sie bedzie obstawiało, bo przecież nie biorąc pod uwage nawierzchni to dobry zawodnik xd
1.20 w tym meczu to świetny kurs, oczywiście dla kogoś kto gra po 5 zł to mało, ale przy poważnej stawce już można dzisiaj pare stówek z tego wyjąć
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Aż się zalogowałem. Nawet nie komentuję no bo po co się denerwować. Ale proszę a wręcz błagam użytkowników inkub1986 i mattanderson (czy jakoś tak ) O nie podawanie takich typów i nie pisanie takich głupot. Del Potro zgoda faworyt stawianie go po kusrsie 1.18 (bez komentarza - a jak go coś &quot;zaboli&quot;) Następnie tu to jest szczyt szczytów Lacko po kursie 1.2 !!!!! (nawet jakby grał przeciwko Radwańskiej to bym go nie postawił) Prawdopodobnie widziałem więcej meczy Lacko niż Ty wszystkich tennisowych w swoim życiu.
Lacko ze swoją &quot;super twardą psychiką&quot; może to przepier........ spokojnie rozumię jakby był kurs około 1.7 hmm to może. Wiem że Kicker to twardą nawierzchnie widział tylko na You Tubie ale miał już podobno polecieć z Thompsonem. Pozdrawiam bez urazy. Powodzenia i wysokich wygranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Nie stawiam tenisa i na Australian Open patrzę ,,zza firanki&quot;, ale może komuś się przyda albo sobie oszczędzi nerwów, więc kilka słów o asach tego turnieju - patrzę na analizy i naprawdę można się złapać za głowę.
1) Verdasco - pokonanie 3:0 Bautisty zostanie odebrane jako wielkie osiągnięcie...ale halo - Verdasco odprawiał tu nawet Nadala. Wiecie co jest w tym najlepsze? Że ten gość nie ma żadnych ambicji. Oba wyniki łączy wspólny hiszpański podtekst. Ogółem Fernando potrafi się spiąć na czołówkę oraz rodaków. Zobaczy nazwisko Marterer i co...? Może zabraknąć pary albo ogółem chęci. Gość jest dość bogaty, tenis traktuje hobbystycznie. Jak ktoś nie wierzy to niech sobie lepiej przejrzy ,,osiągnięcia&quot; - po Nadalu odpadł z...Selą. Dawne sukcesy do pominięcia (młodszy, więcej ikry, tego sportowego ,,chce wygrywać). Lepiej nie stawiać.
2) Lacko...no ludzie. Nie trzeba być wielkim specem, aby znać tego tenisistę. Po drugiej stronie kortu mogłaby stać Linette z kontuzją a gość zacząłby wyrzucać. To pospolity czajnik. Owszem, ma ogromne szanse awansować dalej (Kicker nie stał się nagle wyjadaczem, a tym bardziej na tych kortach). Ale granie na 3-0 dla kogoś takiego to samobójstwo. Nawiasem to jak mu się szybciej grzeje czajnik na słońcu, to może się zagotować i nawet przegra...Typ nie do ruszania jako faworyt, nie po kursie 1,2.
Myślałem, że po tym co odwaliły takie tuzy jak Haase czy Thompson, ludzie już przejrzeli ten typ.
3) Nie grałbym też standardowo handicapów na Tomcia Berdycha (idźcie wy z jego głową i przegrywaniem setów) oraz paradoksalnie na Del Potro. Gość jest super walczakiem, jednym z moich ulubionych tenisistów. Ale może wygrać nawet po pięciu setach albo jakimś tie-breaku (jego backhand to nadal rozległy temat). Jeżeli przegra seta to handicapy gemowe są ryzykowne. Jak ktoś gra handicap setowy z kolei to kurs raczej mało opłacalny (nawet do dubla). -2,5 seta pozostawiając bez komentarza.
4) Ruchy kursów w meczu Chung z Medvedevem są bardzo dziwne. Kojarzę Koreańczyka z bardzo fajnej walki (w przegranych jeszcze meczach bodaj z Djokovicem i jeszcze kimś z czołówki - Nadal?). Dla mnie jest do bólu solidny...Ale skąd się nagle stał takim faworytem? Nie wiem czy tutaj bukmacherzy i rynek nie wiedzą czegoś więcej. Na papierze bym wystawił tu zdecydowanie wyższe kursy na Azjatę.
Medvedev ma parę w ręce, jest lekko drewniany technicznie, ale powinien powalczyć - no i forma tez niezła. Jeżeli jednak widzę taką dysproporcję to oprócz zwrotu ,,value&quot; rzuca się kontrolna lampka ,,coś jest nie tak&quot;. Mecz zatem do odpuszczenia, nawet te over 3,5 seta. Dzisiaj były takie mecze niby pewne pod tym względem a Seppi, Basilashvili, Harrison, Dolgopolov zamknęli w 3 setach (chociaż tutaj over 3,5 spodziewałem się po meczu Seppiego i Harrisona).
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Osobiscie widze ten turniej tak, ze w polfinale bedzie Nadal vs Kyrgios/Dimitrov. Ogolnie wolalbym ten drugi z racji kuponu ale moze Dimi nie podolac.. Juz z McDonaldem mial 5 setow, potem ma Rubleva, ktory cos tam lepiej pogrywa ostatnio no a z Nickiem w nastepnej rundzie.. kurcze no.. bedzie ciezko...Nick chyba zlapal forme i w polfinale z Rafa zobaczymy na co go stac..
Co do drugiej polowki drabinki: Federer vs Djokovic , innej opcji chyba nie ma.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
tiebreak TAK
Del Potro-Khachanov @ 1.89
Querrey-Fucsovics @ 1.63
Argentynczyk gra ekonomicznie. Stara sie nie eksploatowac za bardzo tego nadgarstka. Stara sie o przelamanie, a potem troche odpuszcza. Nie nabija wysokich handi.
Ruskiemu jak czajnik sie nie zapali, to tez umie starannie zagrac swoje podanie i skonczyc zaraz po returnie.
Dojada w jakims secie do decydujacego gema.
Amerykaniec, jeden z bardziej surowych graczy, a potrafi ograc kazdego. Dla niego nie jest istotne kto stoi po drugiej stronie. Gra raczej sam z soba. Jak serwis siedzi i forhend to nie ma co zbierac. Problemy sa na odbiorze.
Jak zagra dzisiaj? Wcale sie nie zdziwie jak wtopi.
Wegier gra podobnie, tez mocno serwuje i lubi szybko skonczyc.
Gem decydujacy w jakims secie baaaardzo prawdopodobny.
AKO @ 3.08 ✅ ✅
Milenium
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Czytam z przyjemnością Wasze teksty. Mamy jednego nowego a napięty &quot;un&quot;. Czekam o 1 w nocy na mecz Kickera z Lako i może postawię live na Kickera. Zobaczymy kto zniesie lepiej ekstremalne temperatury? Dla mnie to będzie klucz do zwycięstwa . W czwartek w Melbourne będzie żar 37 stopni. Życzę powodzenia z Laky Lacko!;)
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Kicker + 2,5 seta -1.75
Jak dla mnie gruby pewniak do dużego singla.Lacko swoją drewnowatością może się ustawić obok Rasiaka,Kendricka Perkinsa i Czarka Trybańskiego.Nie trzeba być wirtuozem tenisa żeby urwać mu seta w grze do 3, nie takie ziemniaki jak Kicker to robiły.Pokonanie Raonica, który od Mastersa w Kanadzie prkatycznie nic nie gra nie robi na mnie żadnego wrażenia.Już dzisiaj dwa wasze &quot;pewniaki&quot; Simon i Sugita za których tu domy w zastaw stawiano poleciały z kretesem, jak dla mnie nic pewniejszego na dzisiaj się nie znajdzie, zaryzykowałbym tutaj nawet zwycięstwo argentyńczyka za ciut mniejszą stawkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis/Australian Open
Godzina: 4:00 (Może ulec zmianie)
Spotkanie : Djoković N. - Monfils G.
Typ: Monfils G.
Kurs: 4.30
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Witam Postanowiłem podzielić się z Wami typem na dzisiejszą noc z tenisem w Australii. Cóż, Djoko wraca po długiej kontuzji...(wcześniej problemy depresyjne). Tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. W tym roku zagrał tylko dwa mecze: pokazowy z Thiemem oraz w pierwszej rundzie z Brownem. Obaj z nich nie prezentują super formy, więc uważam że nie jest to żaden wyznacznik, który wskazywałby że Djoko wrócił i ma się w najlepszej formie. Ba, jestem wręcz takiego zdania, że będziemy dziś świadkami niespodzianki i Monfils pokona swojego przeciwnika. Kurs godny gry, oczywiście ze stawką nie ma co przesadzać. Powodzenia ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Djokovic N. - Monfils G.
Monfils G. +2,5 seta ::: 1/3
H2H 14:1, ale teraz mamy zupełnie nową sytuację. Moim zdaniem jest szansa nawet na niespodziankę. Forma Djokovica to nadal wielka niewiadoma, ale coś czuje, że jednak może być mocny w tym sezonie, ale czy aż tak jak kiedyś? Oj mocno tutaj można spekulować.
Forma Monfilsa w 2018 roku jak na razie wzorowa, wygrał prestiżowy turniej w Doha na początku sezonu. Idealny kandydat na długi mecz z Djokovicem o ile główna u niego będzie pracować odpowiednio.
Wynik: 3:1
Goffin D. - Benneteau J.
Benneteau J. +2,5 seta ::: 2,20 ::: 1/3
Francuz już 2 razy pokonał Belga. Już rok temu grali ze sobą na szlemie i padły 4 sety. Na to samo liczę i tym razem. Początek sezonu starszy Benneteau na pewno pełni sił. Do tego osobiście to mocno sceptycznie podchodzę do takich zawodników jak Goffin po 1,08. Nawet nie wystartował w żadnym turnieju przed AO.
Wynik: 1:3
Struff J-L. - Federer R.
Struff J-L. +2,5 seta ::: 3,20 ::: 1/3
Po takim kursie warto spróbować. Federerowi lat nie ubywa i wątpię by powtórzył tak genialny sezon jak poprzedni. Widać, że w gemach skupia się na jednym przełamaniu, a Struff może i wybitny nie jest, ale seta może urwać. Dziś w ogóle dużo over 3,5 seta widzę i wtopę jakiegoś faworyta.
Wynik: 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Panowie znalazłem ciekawy bet
Goffin - Benneteau over 30,5 1,83@ Unibet
Dla mnie Goffin to taka cipka tenisowa(drugi to Berdych).Niby talent jest a wyników jak nie było tak nie ma i nie będzie.Uważam że francuz bazujacy na serwisie powalczy,nawet jak przegra to po walce(jakiś taj mile widziany).
Zresztą Benneteau ogrywał już Davida (cipke) Goffina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Proponuję od tego postu skończyć z tym, kto ma lepsze klocki i resoraki i skupić się na naprawdę konstruktywnym pisaniu. Każdy ma prawo się pomylić. Każdy, kto już chwilę gra, na pewno zagrał kiedyś zakład, za który jest mu wstyd. Sam ostatnio napisałem tu analizę na 2 mecze over 3,5 seta i obydwa skończyły się 3-0. Każdy jest inny i ma różne podejście do dyscypliny. Każdy też ma inną taktykę grania. Jeden będzie stawiał kursy niskie, ale, w jego mniemaniu, pewne. Drugi będzie szukał niespodzianek i wysokich kursów. Każdy też gra za inną stawkę i u różnych bukmacherów. Dla niektórych kurs 1,2 na Lacko będzie dobrym kursem, a dla innych 1,5 na tegoż zawodnika byłoby zbyt mało.
Każdy może mieć własne zdanie odnośnie danego zawodnika/meczu i po to jest forum, żeby się tym zdaniem podzielić. Ważne, żeby robić to z szacunkiem dla innych użytkowników. A jeśli ktoś ma inne zdanie odnośnie tego samego tenisisty bądź spotkania, to super. Forum również jest od tego, żeby podyskutować o różności zdań. Żeby przedstawić argumenty za swoim typem. Ale nie piszmy, że na pewno będzie tak, jak my chcemy, a inni to są pajace, bo myślą inaczej. Spróbujmy konstruktywnie przekonać tą drugą osobę, że być może jest w błędzie. Ale szanujmy również jej zdanie. Wszedł Ci mecz? Brawo dla Ciebie. Postaw &quot;+&quot; przy swoim typie. Nie trzeba obrażać tych, którzy typowali inaczej. Innym razem Tobie typ nie wejdzie, a inni zarobią. Nie wszedł Ci typ? Przyznaj się do błędu, a nie wytykaj palcami tego i tego zawodnika, że nie potrafi/ nie umie itd.
Tenisem interesuję się od długiego już czasu, ale chętnie wchodzę na forum, bo można tu znaleźć na prawdę fajnie napisane analizy i z którejś skorzystać. Ale zdarzają się też wypowiedzi, które nie wnoszą nic konstruktywnego. Które mają na celu tylko i wyłącznie obrazić drugą osobę, pokazać jej, jaki to jest słaby i jak nie zna się na rzeczy. I człowiek traci czas czytając takie wpisy, a zamiast tego mógłby już coś zarobić.
Pomagajmy sobie nawzajem ograć bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
No to ja juz moze o meczu.
Moim zdaniem Tenis Sandgren nie ma podjazdu do Wawrinki. Stan ma swoj BH, doswiadczenie I chyba wiekowo nie ustepuje. Tylko , ze...Djokovic gra dalej dzieki uprzejmosci Monfilsa, ktory jechal go jak chcial w secie pierwszym, a do chwili kryzysu kondycyjnego w drugim I trzecim secie, fart.
Zastanawiaja mnie Te pogloski o rzekomych kontuzjach Szwajcara. Novak nie byl gotowy na 100% zdrowotnie, a co ze Szwajcarem?
Mam -1,5 seta na niego I z logicznego punktu widzenia, to siedzi Przed meczem, gdyz Stan to typowy gracz turniejowy, wiec widze gladkie 3:0 z challengerowcem, ale czy dyspozycja zdrowotna, nie pokrzyzuje mi planu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom