>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
R 25

request3

Użytkownik
No to ja juz moze o meczu.
Moim zdaniem Tenis Sandgren nie ma podjazdu do Wawrinki. Stan ma swoj BH, doswiadczenie I chyba wiekowo nie ustepuje. Tylko , ze...Djokovic gra dalej dzieki uprzejmosci Monfilsa, ktory jechal go jak chcial w secie pierwszym, a do chwili kryzysu kondycyjnego w drugim I trzecim secie, fart.
Zastanawiaja mnie Te pogloski o rzekomych kontuzjach Szwajcara. Novak nie byl gotowy na 100% zdrowotnie, a co ze Szwajcarem?
Mam -1,5 seta na niego I z logicznego punktu widzenia, to siedzi Przed meczem, gdyz Stan to typowy gracz turniejowy, wiec widze gladkie 3:0 z challengerowcem, ale czy dyspozycja zdrowotna, nie pokrzyzuje mi planu?
Również biorę Wawrinke.. Jeżeli wychodzi na kort to raczej jest zdrowy z logicznego punktu widzenia.
Po za typem te temperatury w Melbourne są wykańczające dla zawodników. Przypomina mi to rajd dakar. Na wykończenie... Po meczu takim 5 setowym to zostaje chyba tylko transfuzja krwi i z 5 kroplówek :// Czapka z głów zwycięzcy.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
No to ja juz moze o meczu.
Moim zdaniem Tenis Sandgren nie ma podjazdu do Wawrinki. Stan ma swoj BH, doswiadczenie I chyba wiekowo nie ustepuje. Tylko , ze...Djokovic gra dalej dzieki uprzejmosci Monfilsa, ktory jechal go jak chcial w secie pierwszym, a do chwili kryzysu kondycyjnego w drugim I trzecim secie, fart.
Zastanawiaja mnie Te pogloski o rzekomych kontuzjach Szwajcara. Novak nie byl gotowy na 100% zdrowotnie, a co ze Szwajcarem?
Mam -1,5 seta na niego I z logicznego punktu widzenia, to siedzi Przed meczem, gdyz Stan to typowy gracz turniejowy, wiec widze gladkie 3:0 z challengerowcem, ale czy dyspozycja zdrowotna, nie pokrzyzuje mi planu?
Pisanie o tym, że Sandgren to poziom czelków jest trochę naciągane. Oglądałeś jego spotkania z Fritzem, bądź z Norrie? Na prawdę świetnie się to oglądało, a poziom większy, niż w większości spotkań na obecnym AO. Granie na Wawrinke to prędzej granie pod nazwisko, niż w 100% logiczny bet, widzieliście ten przestój z Berankisem? Nasz Wawrinka się powoli kończy, a taki Sandgren potrafi zagrać tragiczny mecz, jednak jak musi to na prawdę jest co oglądać. Zaryzykuję i postawie na młodszego Amerykanina, bukmacherzy też coś wiedzą, bo na zdrowego Szwajcara nie ujrzelibyśmy pewnie nawet @1.20.
Tennys Sandgren @3.25 ✅ (rozliczam przy 2-0, grane w 365)
Ciekawe jakie wystawią kursy na ewentualne Djoko-Fedex, jak nie lubie Djoka tak z chęcią bym go pograł, a tak szczerze to kurs @4+ nawet mnie zbytnio nie zdziwi.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
demiurg 0

demiurg

Użytkownik
Ciekawe jakie buki wystawią kursy na ewentualne Djoko-Fedex, jak nie lubie Djoka tak z chęcią bym go pograł, a tak szczerze to kurs @4+ nawet mnie zbytnio nie zdziwi.
Powodzenia ;)
Nie spodziewaj się więcej niż 2,50.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Czy ten kurs na Dolgo to nie jest jakaś pomyłka? Piszę to od kopa nie sprawdzając żadnych informacji co tam się z nim aktualnie dzieję, ale patrząc na ostatnie wyniki to wszystko w normie. Batman potrafi zagrać na hardzie, ale połamanie go na nawierzchni szybkiej to tez nie jakaś wielka sztuka, dodając fakt świetnie przygotowanego fizycznie ukraińca i żałosny serwis Argentyńczyka, który powinien być z łatwością odbijany.. Zauważyłem, że od czasu tej afery korupcyjnej Dolgo na prawdę się wystraszył i daje z siebie wszystko, jest co oglądać. Widzę tu ogromne Value i spodziewam się mocnych spadków, dlatego już pobrałem @1.72 ⛔ w 365.
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Srogi minus jeśli chodzi o czwarty dzień. Na jutro proponuję dość moim zdaniem mocne ako do mocnej gry.
Tsonga over 0.5 s @ 1,46
Carreno +3.5g @ 1,33

Dzumhur +10.5g @ 1,40

AKO : 2,71 (Unibet) ⛔
Tsonga niesamowicie podbudowany zwycięstwem z Kanadyjczykiem, który zrobił co zrobił w decydującym, ale Francuzowi nie można nic odjąć patrząc, iż było to jego drugie spotkanie w tym sezonie. Z Kingiem wyglądał przeciętnie bardzo, momentami problemy z tajmingiem widoczne gołym okiem. Momentami grał na prawdę na swoim poziomie, ale mimo wszystko są to momentami dłuższe przestoje, gra po prostu w kratkę, brakuje regularności. Kyrgios...osobiście gościa nie trawię, chodzi rzecz jasna o zachowanie. Nick w sumie tutaj jeszcze na najwyższe obroty nie wchodził z Troickim mimo wszystko gra pod jego dyktando, choć gdy czuje się z byt pewnie odpuszcza sporo piłek, zaczyna się pajacowanie. Z Francuzem już nie będzie tak kolorowo, Tsonga spokojnie może do tajbreków doprowadzić, Nick również gra momentami szarpany tenis i Francuz na pewno będzie miał więcej bp niż Serba. Jeśli serwis nie zawiedzie to Tsonga jednego seta urwie i moim zdaniem po tajbreku. Nie widzę tutaj wygranej Australijczyka w 3 setach.
Carreno, który w ostatnich miesiącach zdecydowanie grał na o wiele niższym poziomie niż się od niego wymaga. Tutaj zagrał przeciętne spotkanie z Kublelerm, Australijczykiem, który jest zdecydowanie kilka półek niżej. Z Simonkiem mały rozruch i do odpoczywać dalej. Muller kompletnie mnie nie przekonywał w spotkaniu z Tunezyjczykiem, gdzie było blisko a przegrał by wygrany mecz. Jaziri, który ostatnie miesiące ma po prostu słabe, choć to może i mało powiedziane, na prawdę wcale nie odstawał. W wymianach Carreno będzie go męczył niemiłosiernie, Luksemburczyk musi liczyć na serwis, który z Jazirim miał na poziomie 62% a punkty po drugim serwisie zaledwie 39% z Carreno nie wykręci więcej niż 30. Muller nie jest w stanie serwować na wysokim poziomie całe spotkanie. Gilles nie będzie chciał dopuścić do wymian bo doskonale wie, iż wtedy jego szanse maleją do minimum. Carreno zdecydowanie zawodnik półkę wyżej niż Jaziri, lepszy serwis, większy wachlarz zagrań, ogólnie zdecydowanie bardziej kompletny zawodnik. Gram bezpieczniej i idę w dwa sety Hiszpana.
Spokojnie do pokrycia linia przez Bośniaka, który jest w formie ostatnimi czasy. Rafa Estrellę zmiótł, zagrał na wysokich obrotach, by jak najkrócej to trwało. W spotkaniu z Argentyńczykiem kontrolował całe spotkanie, lecz było widać, że troszkę spuścił z tonu i spinał wtedy kiedy trzeba było. Leonardo pokrył 7.5 a linia na 10.5 na Bośniaka po całkiem przyzwoitym kursie to tylko po rączkach całować. łatwo ograł Millmana, który wydawało się, że może postawić się zdecydowanie bardziej, ale Darim trafiał kiedy trzeba było. Na skroś ofensywny zawodnik, który świetnie czuje się pod siatką, bardzo kreatywny, Rafa może się nabiegać a Dzumhur na pewno będzie starał się wybijać Hiszpana z rytmu. Nie widzę tutaj pogromu Rafy, linia do gry.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wiecie co gubi tutaj piszących? Pewność co do swojego typu aż nadmierna. Upatrzycie sobie gościa X w starciu Y i już tylko widzicie mocne strony gościa X.
To jest właśnie błąd. Podchodźcie do typów na spokojnie i wyważenie, a nie tak hurrr durrr ten wygra na pewno.
Taka uwaga. Sporo spotkań ostatniej nocy na AO u mężczyzn i tylko 4 skończyły się w 3 setach. Reszta wszystko 3:1/3:2.
Nawet przy kursach na faworytów 1.09, 1.16, 1.07 czy 1.20.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Czy ten kurs na Dolgo to nie jest jakaś pomyłka? Piszę to od kopa nie sprawdzając żadnych informacji co tam się z nim aktualnie dzieję, ale patrząc na ostatnie wyniki to wszystko w normie. Batman potrafi zagrać na hardzie, ale połamanie go na nawierzchni szybkiej to tez nie jakaś wielka sztuka, dodając fakt świetnie przygotowanego fizycznie ukraińca i żałosny serwis Argentyńczyka, który powinien być z łatwością odbijany.. Zauważyłem, że od czasu tej afery korupcyjnej Dolgo na prawdę się wystraszył i daje z siebie wszystko, jest co oglądać. Widzę tu ogromne Value i spodziewam się mocnych spadków, dlatego już pobrałem @1.72 w 365.
widziałem oba mecze Dolgo i bardzo słabo wchodził 2x w mecz ... mowa o serwisie oraz poruszaniu się po korcie
Argentyńczyk typowy wyrobnik biega przebija i tak to wygląda osobiscie bym sugerował jakiś over 3,5s
a sam idę w 1s właśnie dla niego ;)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dimitrov-Rublev over 3,5 @ 1,65✅ Unibet
Spotkanie dwóch tenisistów z urazami mózgu, chociaż zdecydowanie większy i już trwały ma Dimitrov. Z McDonaldem zagrał katastrofe ale jakos wyciągnał. Drugi raz tak słabo nie może zagrać ale nie jest w najwyższej formie. Rublev podobnie, jak mu idzie to jest cięzki do zatrzymania ale miewa przestoje i okresy gdzie wali rakietą po sobie. Z Baghdatisem mega nierówny mecz ale od połowy trzeciego seta już dominowal i gdyby nie swoje głupie błędy to by to zakończył w trzech setach. Jego problem jest taki, ze na mecze nie ma planu B. Jak siada forehand to niszczy a jak nie to pogłebia sie tylko w kryzysie i czeka aż znowu zacznie siadać. Jednak tylko samym tym aspektem jest w stanie spokojnie urwać seta. Pokonał Bułgara w US Open czyli jest w stanie z nim walczyć jak równy z równym.
Dolgopolov- Schwartzman over 3,5 @ 1,5✅ unibet
Tutaj tez zapowiada sie zacięte spotkanie. Ukrainiec w świetnej formie ale Agentyniec to walczak i nigdy nie odpuszcza. Wiemy, ze Dolgopolov też miewa duże przestoje i kłopoty z psychiką a Diego może go spokojnie wyprowadzić z równowagi.

Harrison- Cilic over 35,5 @ 1,98
Edmund -1,5 seta @ 1,45⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mi dzisiaj nocka pięknie siadła. Tak jak pisałem dużo +2,5 seta było pograć. Takie mecze jak Lacko vs. Kicker czyli dwóch gości z okolic Challengera to jak znam życie często bywają &quot;niespodzianki&quot;. Tu z 1,40 powinno być na takiego asa tenisa jak Lacko, a nie 1,15. Nie zdziwię się jak Kicker znowu wygra w następnej rundzie, znowu podobne kursy i 1,15 na kolesia z poziomu Challenger. W następnej rundzie czekał będzie Federer, albo Gasquet.
Schwartzman D. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. -1 gem ::: 1,86 ::: 2/3
Słaba dziś oferta na dzisiejszą nockę, ale to spotkanie przyciągnęło moją uwagę. H2H 1:1, raz na mączce po 3 setach wygrał o wiele niższy Argentyńczyk, ale dość niedawno bo w Brisbane tego roku po 2 setach wygrał Ukrainiec. Na to samo liczę i tym razem. Z prostej przyczyny - zawodnicy typu Paire, Dolgopolov, Fognini, Janowicz, Klizan, Gulbis to lista zawodników złotej szóstki którzy mają w rękach niezwykłe umiejętności godnej gry niczym czołówka, ale ich problemem są skoki formy, słaba głowa. W 1 i 2 rundzie nie miał ich kto sprawdzić, więc nie będę ukrywał, ale większą sympatią darzę Dolgopolova którego uważam po prostu za lepszego zawodnika i tyle.
Wynik: 3:1
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Pierwszy raz w tym sezonie zdecyduje się na zakład akumulowany, ponieważ widzę dużą szanse powodzenia obu typów.
Za nami bardzo upalny dzień w Australian Open. W wielu spotkaniach pogoda okazała się decydującym czynnikiem, jedni znosili ją lepiej, inni gorzej.. Kolejny dzień zapowiada się jeszcze bardziej upalnie, także warto wziąć to pod uwagę przy typowaniu.

Pablo Carreno-Busta - Gilles Muller
Spotkanie zaplanowane na 16:30 czasu lokalnego. Hiszpan, który jest 8 lat młodszy od swojego rywala powinien poradzić sobie lepiej w trudnych warunkach. Szczególnie, że Luksemburczyk ma za sobą 5-setowy mecz, który trwał ponad 4 godziny. Carreno-Busta mógł sobie odpoczywać, ponieważ w 2. rundzie Simon dość szybko poddał mu mecz.
Hiszpan jest zawodnikiem dużo bardziej wszechstronniejszym, mającym lepszą kondycję. Będzie dążył do przedłużania wymian, a jakoś średnio widzę Luksemburczyka w długich wymianach przy niespełna 40 stopniach Celsjusza. Samym serwisem ciężko będzie mu wygrać spotkanie.
Mój typ na to spotkanie: Pablo Carreno-Busta @ 1.67
Andreas Seppi - Ivo Karlovic
Ten mecz rozegrany zostanie troszkę później, bo o godzinie 18:00. Niewiele powinno to pomóc Chorwatowi, bo temperatura jeśli spotkanie, to niewiele. Karlovic ma również za sobą 5-setów, przez które na korcie spędził ponad 4.5 godziny. Jest on tenisistą najstarszym w tourze, który w lutym skończy 39 lat! Jego styl gry, który opiera się głownie na serwisie wciąż pozwala mu rywalizować z najlepszymi, jednak mając w nogach ciężki pojedynek z 2. rundy, to jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, aby w australijskich upałach był w stanie awansować do kolejnej rundy.
Jeśli chodzi o Włocha to wygrał on challengera poprzedzającego Australian Open, a w Melbourne dotychczas stracił 1 seta. &quot;Paliwa w baku&quot; nie powinno jeszcze zabraknąć, także liczę na jego kolejny dobry występ. Tym bardziej, że w ostatnich latach nieźle grywał w AO.
Mój typ na to spotkanie: Andreas Seppi @ 1.62

AKO @ 2.69 William Hill [5/10j]
Szanse poszczególnych zawodników wyceniam na około 75%, co w przypadku zakładu akumulowanego daje na około 50% szans powodzenia. Zalecam pograć u bukmachera, gdzie krecz = zwrot, bo jednak w przypadku większej liczby typów przypadkowa kontuzja może popsuć cały kupon.
Wartość valuebeta: 0.5 * 2.69 = 1.34
Planowany start spotkania: 19.01.2018, godz. 02:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 167

borys30

Użytkownik
Carreno - Muller 1 @1.68 ( fortuna ) ✅✅✅
Carreno mniej zmeczony trudami AO a jak wiadomo biegać lubi dość równy zawodnik niezły na returnie i długich wymianach, czego nie można powiedzieć o jego rywalu owszem czasem pobiega zagra kątowo ale to nie jest jego najmocniejsza strona. Posiada natomiast niezly serwis którym często ustawia sobie wymiany.
Temperatura + wiekszę zmęczenie Mullera wskazuje upatrywać tu zwycięzcę w Hiszpanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ogladalem Dime z McDonaldem i naprawdę wyglądał tragicznie... W głowie dalej pusto, a myślałem, że po zwycięstwie w Londynie trochę się ogarnie. Widziałem też mecz Rosjanina i gra zdecydowanie stabilniej choć jak wiadomo też ma swoje odpaly. Dla mnie na ten moment kursy są zdecydowanie przesadzone i warto pojsc w stronę Rublowa, który jest zdecydowanie stabilniejszy w tym roku w Australii, napewno przemawia za nim serwis, który jak mu siedzi to naprawdę jest grozny i jeśli tylko nie będzie szwankowac głowa to weźmie ten mecz bo widziałem niektóre jego mecze i z bekhendu potrafi uderzać rozrzucac rywala po korcie na wszystkie strony, Pozatym po tym co Dima zaprezentował ostatnio to będzie raczej ciężko z pewnością siebie i aż żal nie spróbować Rosjanina po takim kursie.
Rublow @2,75 Forbet
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Ja bym radził uważać z Edmundem. Nie takie pewniaki nie wchodziły już w tym turnieju, a Basilashvili to nie jest kelner, co pokazał kilka razy w zeszłym sezonie. Może druga połowa sezonu słaba, ale tutaj całkiem dobrze się prezentuje, grałem na niego nieco w ciemno w pierwszej rundzie (można sprawdzić mój post poprzedni) i oglądając mecz zwycięstwo z Melzerem (oczywiście zgoda, że z hardem to on ma mało wspólnego) nie było w ogóle zagrożone. Potem odprawiony Bemelmans, który wcześniej pokonał Pouille&#39;a. Edmund oczywiście fajne osiąga wyniki od początku sezonu, ale on potrafi się zagotować (przykład - mecz w Paryżu z Sockiem, prowadzenie 5:1 i porażka 6:7 w 3 secie) i nie jest to gość, na którego powinno się wystawiać kurs 1.30. Z Andersonem dał radę za co duży plus, ale pokonanie Istomina nie jest wielkim osiągnięciem, bo on nie jest w pełnej dyspozycji zdrowotnej. Nie zdziwię się, gdy Gruzin wygra to spotkanie. Ja spróbuję, mocno nie polecam bo to ciężki mecz, ale odradzam po prostu granie Edmunda po takim kursie. Nie sądzę też, aby szybko się ten mecz skończył.
No i tak każdy pisze o upałach, no to Gruzin chyba bardziej je wytrzyma niż pochodzący z zimnej Wielkiej Brytanii Edmund ???? (bez spiny)
Basilashvili @3.85
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ja bym radził uważać z Edmundem. Nie takie pewniaki nie wchodziły już w tym turnieju, a Basilashvili to nie jest kelner, co pokazał kilka razy w zeszłym sezonie. Może druga połowa sezonu słaba, ale tutaj całkiem dobrze się prezentuje, grałem na niego nieco w ciemno w pierwszej rundzie (można sprawdzić mój post poprzedni) i oglądając mecz zwycięstwo z Melzerem (oczywiście zgoda, że z hardem to on ma mało wspólnego) nie było w ogóle zagrożone. Potem odprawiony Bemelmans, który wcześniej pokonał Pouille&#39;a. Edmund oczywiście fajne osiąga wyniki od początku sezonu, ale on potrafi się zagotować (przykład - mecz w Paryżu z Sockiem, prowadzenie 5:1 i porażka 6:7 w 3 secie) i nie jest to gość, na którego powinno się wystawiać kurs 1.30. Z Andersonem dał radę za co duży plus, ale pokonanie Istomina nie jest wielkim osiągnięciem, bo on nie jest w pełnej dyspozycji zdrowotnej. Nie zdziwię się, gdy Gruzin wygra to spotkanie. Ja spróbuję, mocno nie polecam bo to ciężki mecz, ale odradzam po prostu granie Edmunda po takim kursie. Nie sądzę też, aby szybko się ten mecz skończył.
No i tak każdy pisze o upałach, no to Gruzin chyba bardziej je wytrzyma niż pochodzący z zimnej Wielkiej Brytanii Edmund ???? (bez spiny)
Basilashvili @3.85
Edmund w meczu z Andersonem narzekal na kontuzje , i widac bylo ze ma problemy ze zdrowiem, poprzednia runde przeszedl gladko ale mimo to uwazam ze ten typ moze wejsc. Basilashvili zawsze groźny.
Osobiscie za drobne pusiclem Muller po 2.37 fortuna.
juz raz go w Australii ogral 3:0 a Busta gdyby nie kontuzja Simona juz dawno by polecial, i nie trawie tego gracza od jakiegos czasu bo jego przebijanie woła o pomste do nieba.. Muller jak bedzie trzymal serwis , doprowadzal do Tie breakow gdzie ma przewage to wg mnie wygra lekko 3:0 znowu.. Z Jazirim przy 2:0 mu sie mozg wylaczyl ale uwazam,ze ten mecz tylko doda mu pewnosci siebie ..
Basilashvili juz 4.05 fortuna wiec nawet lepiej, Basilashvili go rozbiega .. a jak sie jeszcze udo odezwie to plus dla gruzina ..
No i Kyrgios 1.42 plus Rublev z Dimim po 2.88.
tsonga z Kyrgiosem nie powtorzy tego co z SHapo i udzial francuza sie tu konczy.. Nick ku memu zaskoczeniu bedzie w polfinale z Rafa Nadalem ..
No a Rublev ma przestoje w grze.. ale to co robi Dimi to dnooo.. caly czas tylko slajsuje na stronie BH, FH mizerny, ratuje go tylko serwis.. Mielismy przyklad z McDonaldem : nie bylo serwisu nie bylo gry, czasami Dimi potykal sie o wlasne nogi, nie wiem moze jakas kontuzja kolana, dziwnie sie porusza na nogach, za wolno.. Rublew to świr kolejny i jak mu wyjdzie mecz moze Dimiego poskladac..
Kurs 39.2 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Lubię Carreno-Buste na ziemi czy też wolniejszych hardach, ale jego gra na szybszych nawierzchniach mi się bardzo nie podoba. A jak dodamy do tego, że jest daleki od swojej najlepszej firmy to wychodzi na to, że lepiej odpuścić ten mecz. Nie zapominajmy, że na US Open poszło mu tak dobrze, bo nawierzchnia była najwolniejsza w historii turnieju i to mu odpowiadało. Tu korty są zdecydowanie szybsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Dodałbym ze Nikoloz duzo turniejow i treningow ma rozegranych na terenach gdzie piekielnie goraco bywa tj.chiny indie.azja mniejsza mysle ze w kontekscie trudow turniejowych moze to byc bardzo wazne ..on jest przygotowany na te warunki natomiast mysle ze bialy Kyle przegra.z warunkami ..gram over 3.5 tu do 0 nikt nie wygra
 
B 167

borys30

Użytkownik
Dimitrov - Rublev over 3,5s @1.55 ( fortuna ) ✅✅✅
obaj mają gorącą głowę oraz umiejętności na wygrywanie najważniejszych meczy. Dima bardziej zmęczony w meczu McD wyglądał bardzo słabo jednak umiejętności ma. Rublev niezły mecz z dziadkiem Bagieta ale i swoje przestoje w grze miewa spore. Mało w tym turnieju meczy powyżej 3 setów ( wbrew pozorom ). Jakoś nie widzę by któryś z nich wygrał dziś w nocy 3-0 ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Koledzy ładnie opisali moje typy:
Rublev @ 2,88
Careno Busta @ 1,6 ✅
Basilashvili @ 4,05 ⛔
i oczywiście dokładam mojego faworyta do wygrania turnieju:
Kyrgios @ 1,42

H2H 1/0 dla Francuza. Grali w hali w lutym 2017 w Marsylii. Czas na rewanż na własnych śmieciach. Nick lepiej serwuje niż Shapovalov, jest magikiem na korcie i sztywniaka Tsongę pogoni aż miło będzie patrzeć. Kto nie widział niech zobaczy skrót z ostatniego meczu Nicka (gra kątowa, gra za słupkiem, asy -16 w 3 setach, Tsonga 9 w 5 setach?) Prędkości 1 i 2 minimalnie większa). Tsonga już powinien być we Francji, niestety młody nie wytrzymał napięcia. Opasły &quot;żabojad był dobry 10 lat temu (finał) i 8 (półfinał), teraz czas na młodych, gniewnych. Australijczyk powoli dorasta i lepiej zaczyna radzić sobie z presją. Zmienił podejście do treningu choć wstawać rano nie lubi ( gra w nocnej sesji). To prawda Tsonga to klasowy gracz, przelicznik mały. Nic to, to mój faworyt i nawet jak przegra muszę go grać, nie mam wyjścia;).
AKO 25,19 Fortuna Stawka flaszkowa... dużo typów, małe prawdopodobieństwo. Tak dla zabawy ????
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
Seppi A. - Karlovic I.
Typ: over 12.5 gema w 1 secie Kurs: 2.02
A ja dziś w ten sposób.Skoro takie piekielne upały to póki obaj panowie będą dysponować siłami to powinni trzymać swoje serwisy więc wychodzi,że będzie &quot;taj&quot;.
W dwóch z trzech dotychczasowych spotkań wynik 7:6 sie pojawiał więc czemu nie dziś?!
Dr.Ivo serwis ma i ciężko go przełamać jeśli mu siedzi.Seppi również potrafi utrzymać więc kto wie.
Jak dla mnie warte gry.
Wynik: 6:3 ⛔
e: akurat tylko w 1 secie był under,shit
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom