>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
bobair 48

bobair

Użytkownik
Koledzy ładnie opisali moje typy:
Rublev @ 2,88
Careno Busta @ 1,6
Basilashvili @ 2,88
i oczywiście dokładam mojego faworyta do wygrania turnieju:
Kyrgios @ 1,42

H2H 1/0 dla Francuza. Grali w hali w lutym 2017 w Marsylii. Czas na rewanż na własnych śmieciach. Nick lepiej serwuje niż Shapovalov, jest magikiem na korcie i sztywniaka Tsongę pogoni aż miło będzie patrzeć. Kto nie widział niech zobaczy skrót z ostatniego meczu Nicka (gra kątowa, gra za słupkiem, asy -16 w 3 setach, Tsonga 9 w 5 setach?) Prędkości 1 i 2 minimalnie większa). Tsonga już powinien być we Francji, niestety młody nie wytrzymał napięcia. Opasły &quot;żabojad był dobry 10 lat temu (finał) i 8 (półfinał), teraz czas na młodych, gniewnych. Australijczyk powoli dorasta i lepiej zaczyna radzić sobie z presją. Zmienił podejście do treningu choć wstawać rano nie lubi ( gra w nocnej sesji). To prawda Tsonga to klasowy gracz, przelicznik mały. Nic to, to mój faworyt i nawet jak przegra muszę go grać, nie mam wyjścia;).
AKO 25,19 Fortuna Stawka flaszkowa... dużo typów, małe prawdopodobieństwo. Tak dla zabawy ????
Skąd tyś to ako wziął?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gasquet R. - Federer R.
Gasquet R. +2,5 sets ::: 2,37 ::: 1/3
Mecz jednoręcznych backhandów, choć w opinii wielu ekspertów to właśnie Francuz ma najładniejsze zagranie tym stylem. Pomimo ochów i achów liczby mówią za siebie same: H2H 2:16, ale jak nie teraz to kiedy? W większości były to jednostronne pojedynki, ale Federera gra jak widać opiera się cały czas na bazie trzymania serwisu i jednego przełamania - następnie kontrola meczu. To się sprawdza na Struffów czy Bedene, ale Richard to o wiele lepszy zawodnik. Liczę na to, że urwie seta, niekoniecznie wygra mecz. Kto wie czy Francuz nie zagra takiego meczu jak Seppi z Federerem w 2015 roku?
Wynik: 0:3
Djokovic N. - Ramos A.
Ramos A. +2,5 sets ::: 2,25 ::: 1/3
Djokovic grał z Monfilsem przy 39 stopniach co zaowocowało statystykami niczym z ITFu:
5/11 asów/double fault i 5/15 Monfilsa. Samym serwisem statystycznie panowie oddali razem 6,5 gemów, co naprawdę rzadko się zdarza u czołówki ATP.
Forma Djokovica to nadal nie wiadoma, w wywiadzie mówił, że nie czuje się jeszcze kompletnie zdrowy, ale cieszy go gra. Choć takie gadanie do mediów mnie nigdy nie przekonywało i nie polecam brać dosłownie to co mówią przed czy po meczu, lub trenerzy, bo to jest typowa gadka pijarowsko dziennikarska.
Ramos na razie świetnie wygląda, ale nie miał go kto sprawdzić, do tego przypominam, że jest to nadal Ramos i nikt więcej. Pomimo to turniej wchodzi w coraz głębszą fazę, granie Serba po takim kursie naprawdę nie wygląda ciekawie.
Wynik: 3:0
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Jak można Dimitrova skreślać po jednym słabym meczu. Przecież nie ma szans że drugi raz tak tragicznie zagra. Rusek dzisiaj leci. Po walce ale leci. Dimitrov 1.46
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Oczywiście. Jak popatrzycie sobie na każdy wielkoszlemowy turniej to każdy zawodnik (nawet przyszły zwycięzca) ma jakieś ciężary po drodze do finału. Niektórych kryzys dopadnie wcześniej innych później. Myślę, że dzisiaj Grzegorz Dimitrov zagra zdecydowanie lepiej.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jak można Dimitrova skreślać po jednym słabym meczu. Przecież nie ma szans że drugi raz tak tragicznie zagra. Rusek dzisiaj leci. Po walce ale leci. Dimitrov 1.46
Jednym słabym meczu? Dimitrov ma słaba głowe i to będzie dzisiaj kluczem bo napewno po wcześniejszym pojedynku nie czuje się pewnie. W pierwszej rundzie gładko wygrał bo miał pionka Novaka a potem McDonald się postawił do tego doszly fatalne błędy Dimy i o mały włos i nie gralby dzisiaj z Rublewem. Rusek samym serwisem już ma spora przewagę nad Bułgarem i jeśli będzie siedział to Dimitrov musiał by zagrać na swoim najwyższym poziomie w co nie wierze. Rublew jak się nie gotuje to jest naprawdę ciężkim przeciwnikiem i mógłby wygrać z każdym a dzisiaj ma przed sobą Dimitrova, który jest napewno zmieszany po poprzednim meczu i jak źle zacznie to potem będzie bił głową w mur. Jeśli nawet nie zgadzasz się z tym co napisałem to sugerując się samym kursem można wywnioskować, że lepiej pograć Rublewa i zarobić parę groszy a nawet wtopic jeśli nie uda mu się wygrać niż Dimitrova po takim kursie i potem się wkurw*** jeśli przegra a czuje, że tak będzie.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A jeszcze jeden typ mi wpadł w oko, ale nie oglądałem ani jednego spotkania Cilica w ostatnim czasie to właśnie chciałbym jakieś podpowiedzi od Was.
Na Unibecie 1.78 że Harrison ugra seta.
To jest dość spory kurs mając na uwadze fakt, że Ryan zaczął lepiej grać ostatnio, wszedł dobrze w sezon i ma dobry silny i zróżnicowany serwis. Pospisil urwał seta Cilicovi, Sousa był bardzo blisko taja w 2 secie. Wydaje się na logikę, że dobrze dysponowany Amerykanin da radę zwyciężyć w choćby jednym secie. ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Qarny ciężko powiedzieć, bo Harrison w większości meczów z Cilicem to 5 razy sromotnie przegrał, ostatnio w Tokio ugrał całe 2 gemy, ale tutaj gramy do 3 wygranych setów, więc może jakiś przestój być. Do tego upały, nie zapominajmy o tym.
Cy nie mówić to Cilic tutaj wygląda genialnie na serwisie, ostatnio ponad 90% serwisu z Sousą wygranych po 1 i 2, 19 asów, 0 DF, z Vaskiem 19 asów i tylko 3 podwójne. Ciężko go będzie przełamać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
D 15

dacewa

Użytkownik
Co do samych spotkań
Kyrgios to chyba jakiś mocny leniuszek, że gra o takich porach ale to chyba lepiej dla nas bo patrząc na ostatnie spotkanie Tsongi to brak mi słów. Czasami się dziwię jakim cudem grając taką kupę zawodnicy potrafią wyjść z opresji. Wiadomo przeciwnik może i miał słabą głowę ale czy ktoś pomyślał co taki shapo ma teraz w głowie po takiej porażce? Strach pytać. Jak dla mnie czysty Kyrgios na dziś do jakiegoś Ako (może wraz z Dolgo?).
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Chce tylko przypomnieć, że to forum jest poważne, obraza słowna będzie traktowana banem, nie widzę możliwości, żeby w tym dziale był przyzwolenie na słowa wulgarne i osobiste wycieczki. To samo tyczy się typów, 50000 złotych to jest kwota, której nigdy pewnie nie widziałeś, a co dopiero grać za tyle i kto Ci ten zakład przyjął.
Tematem jest Australian Open, chcecie robić czat to na PW. Kolejne odskoki od normy będą traktowane banem lub ostrzeżeniem w zależności od przewinienia.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Jako niedzielny obserwator tenisa, ale za to od wielu lat (pozdrowienia dla Fabrice Santoro ???? ) typuję:
Cilic -6.5 @ 2.00
Niech Marin sobie poużywa jeszcze póki może i pogromi Harrisona, który jest tenisowym tłem. Cilic tak lubi, rozjechać słabszych, nadmuchać balonik a potem w meczach weryfikacyjnych z Rafą, Fedexem czy kimś innym z czołówki otrzymuje mocne lanie aż go szkoda.
Dimitrov -4.5 @ 1.83
Tutaj niektórzy widzę niepotrzebnie postępują wg zasady: sportowiec jest tak dobry jak jego ostatni mecz. Ostatnio grał słabo, ale to nie znaczy, że dziś nie zagra lepiej, wręcz uważam, że nastąpi odbicie i pokaże niektórym gest kozakiewicza. On ciągle jest w grze..
William Hill
 
mn712 17

mn712

Użytkownik
Marterer - Sandgren
Typ: 0:3
Kurs: 5.40
Typ to moja osobista fantazja na ten mecz ???? Sandgren świetnie zaczął turniej, nie tracąc przy tym ani razu swojego podania i dając przeciwnikom zaledwie cztery break pointy. Marterer podobnie z drobną różnicą, że trzy razy oddał swój serwis rywalom. Obaj bazują na mocnym serwisie, Niemiec wczoraj grał pięciosetówkę z Verdasco, a Tennys łatwo poradził sobie ze Stanem. Żal mi nie spróbować tego typu po takim kursie, a szanse jak na moje są spore. Oczywiście może ktoś się nie zgadzać, ale to nadal tylko luźna propozycja do rozważenia. Ja osobiście spróbuję, a zobaczymy jutro co z tego będzie.
Jeśli ktoś skorzysta z typu, to życzę powodzenia i wysokich wygranych dla wszystkich! ????
Wynik: 1:3 (---)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Del Potro- Berdych @1,68 Unibet
Czekam na ten mecz z niecierpliwością. Będą tutaj szły petardy ale dla mnie Juan Martin to bierze. Berdych to zawodnik do lania słabszych ale jak przychodzi do starcia z kimś większym to pęka jak bańka mydlana. Gość, który nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu. Del Potro jak wiemy nigdy nie bał się nikogo. Będą szły ostre płaskie wymiany ale DelPo gra troche bardziej ekonomicznie, traci mniej sił i jednak lepiej biega. Czech pokonał Minotaura oraz G.Lopeza czyli graczy bez petardy w rece, bardziej przebijakow, ktorych mogl rozstawiac sobie po korcie. Tutaj sytuacja bedzie odwrotna i Tomasz sie pogubi.
Marterer- Sandgren @ 1,65 Unibet
Dla mnie wieksze umiejetnosci ma Niemiec i stawiam na Niego. Bardziej cenie Jego wygraną z pełnosprawnym Verdasco niz z inwalidą Stanem, z ktorym by wczoraj wygrać mogła Radwanska. Szwajcar wczoraj tylko chyba sprawdzał swoje kolano czy jest zdatne do wiekszych obciążeń. Amerykanin wczoraj nie mial okazji sobie pobiegac a jak juz to nie wtedy szans chociaz mozna to policzyc na palcach dwoch rąk. Jak mu zacznie piłka wracac pierwszy, trzeci i dziesiaty raz to powinien to przegrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dziś Benek i Kicker over 3.5 seta lub handi + 2.5 na obu Panów wygląda nieźle, zwłaszcza Kicker. Później coś dopiszę.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj w nocy i jutro rano sporo ciekawych pojedynków
Dla mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie Berdycha z JMDP .Uważam,że Del Potro ogarnie ten mecz.Dla mnie jest po prostu lepszym tenisistą od Pepika.Knedel na pewno powalczy bo z Martinem nie raz i nie dwa razy wygrywał.Owszem potrafi przegrać mecz w szatni ale to zazwyczaj robił w meczach z Rogerem,Nadalem lub Djoko,.Sensownie więc wyglądają kursy na over w tym spotkaniu.Del Potro miał chwile słabości z Ruskiem i takie chwile powinien mieć też z Berdychem dlatego atakuje over 40,5 gema
Berdych - Del Potro over 40,5 2,11@ fortuna⛔⛔⛔
Drugi pojedynek który mnie interesuje to Benneteau-Fognini
Fabio lubi odstawić szopkę na korcie , lubi stracić w głupi sposób seta i na to właśnie liczę.Francuz w meczu z Gofrem bardzo dobrze returnował,świetnie poruszał się po korcie jak na swoje lata.On na hardzie potrafi grać ,przypomnę tylko , że pod koniec zeszłego roku w Paryżu odprawił Shapovalova , Tsongę ,Goffina , oraz Cilicia.
Oczywiście pewnie przegra z Fogninim ale stać go na seta a może coś więcej.

Benneteau-Fognini over 35,5 1,64 @ fortuna ✅✅✅ a miałem grać większy
Trzecie spotkanie Chung-Zverev
Zverev już raz dostał bęcki od koreańczyka w zeszłym roku na cegle w Barcelonie.Dzisiaj raczej tak nie będzie bo nawierzchnia sprzyja Niemcowi.Ale tak samo jak powyżej uważam , że będzie tutaj walka i jeszcze raz walka.Jeśli Zverev choć na chwile się zapomni to Chung zgarnie seta i tak właśnie gram
Chung-Zverev over 3,5 seta 1,58 @ Unibet ✅✅✅
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Chung 3:0 @ 6,60 fortuna
Uderzam bez mrugnięcia okiem w Koreańczyka i to bez utarty seta. Oczywiście można mówić, że prędzej świnie zaczną latać niż Chung wygra w tym bardziej w trzech setach. Koreańczyk wiadomo, pnie się w górę, zrobił niesamowity progres, największy moim zdaniem w śród wszystkich zawodników a chłopaczyna ma dopiero 21 lat. Świetnie czyta grę, podejmuje rozsądne decyzję, nie ma się zbędnego podpalania, gdy się patrzy na jego grę to można rzecz, że to stary 30 letni wyga, który nie jednego Szlema ma na koncie. W spotkaniu z Medvedevem robił co chciał, nazywajmy rzeczy po imieniu i był po po prostu gwałt. Doskonale pamiętam ich spotkanie z przed roku w Barcelonie, gdzie Chung nie pozostawił suchej nitki na Niemcu. Zverev wygląda przeciętnie, gdyby nie serwis to miał by tutaj za sobą spokojnie 5cio setówki, choć już w pierwszym spotkaniu z Thomasem spokojnie mógł polecieć. Bo patrzeć na na wyniki i mówić, że gram Niemca bo ograł łatwo Włocha itp itd. Baju baju będziesz w raju. Pierwszy set spokojnie pod dyktando Saszy, lecz w kolejnych nie było tak kolorowo i gdyby Włoch tylko pomyślał to spokojnie mógł by prowadzić 2:1. W drugim secie serwował po seta przy 5:3, doprowadził do tajbreka, w którym prowadził 4:2 i przegrał. W trzecim secie Włoch serwował po seta przy 5:4, ba! miał nawet piłkę setową , której oczywiście nie wykorzystał. Całkiem inne spotkanie z Gojowczykiem, z którym było już zdecydowanie łatwiej i tutaj możecie mnie skarcić, ale Fabbiano a Gojowczyk to zbliżony poziom. Niemiec miał końcówkę poprzedniego sezonu świetną i nic po za tym, można rzecz, iż wszystko wraca do normy. Zverev w Pucharze Hopmana prezentował się bardzo przeciętnie i tutaj zbytnio nie widzę jakiejś wielkiej różnicy.
Przy obecnej dyspozycji plus styl gry obu zawodników, dla mnie równa się to ze zwycięstwem młodziaka i jest w stanie połknąć to w trzech setach, oczywiście pod warunkiem, iż Sasza nie zagra świetnego spotkania na serwisie, ale w wymianach zdecydowana przewaga po stronie Chunga, który będzie rzucał z jednej na drugą, Niemiec będzie często w głębokiej defensywie i większość piłek będzie grał na okolice kara serwisowego a taki piłki będą natychmiast kończone przez Koreańczyka. Dwa różne style gry, spryt, zwinność, kreatywność na pewno jest po stronie Chunga. Tak jak mówię, jeśli serwis zawiedzie Niemca to może zostać odprawiony w trzech setach. Rzecz jasna, że typ ryzykowny, ale moim zdaniem realny i po takim kursie na pewno spróbuję.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Thiem - Mannarino 1.33 [Unibet] ✅
Urosl kurs na Thiema z 1.3, bo sie meczyl z Kudla. Mial czas, zeby sie poskladac na sredniaka, jakim jest Mannarino. Swiatowa 5-tko do boju!
Fuksowicz - Kicker 5.10 [Unibet] ⛔
Po raz kolejny value na Kickera od bukow. Licze tu na fuksa i zwyciestwo pana cegly. Prawdziwy u-dog, przeciez juz dawno nie powinno go tu byc ponoc...
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Marterer – Sandgren @ powyżej 39,5 gema 2,2 Totolotek ✅ łatwo i przyjemnie, brawo Sandgren
Według mnie jest to pojedynek dwóch zbliżonych gości. W efekcie idę w stronę overa, gdzie naturalnie kurs dość wysoki. Tutaj chyba nawet za wysoki (ale takie moje odczucia).
Nie chodzi tu o wygranie z Wawrinką, ale Tennys pokazał się z nie najgorszej strony już na US Open w tamtym roku. Pamiętam jego mecz z Cilicem i gadanie ,,łatwe 3:0”. Jankes powalczył i seta urwał. W tym sezonie przed Australian Open, obaj z Martererem wyniki co najmniej słabe. Nie wiem właściwie czemu Niemiec jest tu faworytem. O podejściu Verdasco mówiłem wiele. Stoczyli 5 setów, w końcówce wydawało się, że Marterer gra na resztkach, ale osiągnął życiowy sukces i dał radę.
Widziałem akurat ten mecz fragmentami i trzeba przyznać, że Marterer trzyma dobrze podanie. Sandgren również radzi sobie w tym aspekcie na tegorocznym Australian Open (chociaż tu trzeba brać poprawkę na impotencję rywali). W efekcie widzę tutaj przynajmniej jeden set na styku. Over 39,5 można osiągnąć w ciągu czterech setów i zazwyczaj tak jest. Przy dobrej dyspozycji serwisowej obu – będzie bardzo ciekawie. Smaczku dodaje fakt, że dla obu to ,,życiowa szansa”. Wątpię, aby drabinkę dostali tak korzystną jak w tym roku. Mobilizacja zatem na sto procent i walka do samego końca (tak to widzę). Wynik 3-0 dla któregoś z nich mnie zdziwi.
____________________________________________________
Z innych przemyśleń tak luźnym okiem. Del Potro mi wygląda dziwnie z Berdychem. Tomasz ,,spalę się” Berdych ma z psychiką duże problemy. Ale czy postawiłbym na Del Potro z Czechem? Raczej nie.
Biorę tu pod uwagę między innymi to, że Berdych faworytem nie jest (na tym turnieju może mu to pomóc). Posiada dobry serwis i forehand czyli tak jak jego vis a vis. Nie czarujmy się- obaj w defensywie są mierni. Jest zatem to, co Czech lubi najbardziej ,,walnij i jakoś to będzie”. Plusem dla niego jest też to, że uderzenie nie musi być perfekcyjne. Gdy pójdzie na stronę backhandową, ma duże szanse na punkt.
Nie gloryfikuje tu Berdycha i nie mówię, że wygra – może i dostać 3:0. Ale stwierdzam, że w meczu tak ofensywnie usposobionych tenisistów, dużą rolę odegra dyspozycja dnia. Jak będzie Pepik trafiał, Del Potro może mieć duże problemy. Zatem chyba nie warto się pchać w ten mecz.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Carreno-Busta P. / Garcia-Lopez G. - Lipsky S. / Marrero D. 2 @2.11 ( fortuna ) ????
Deble rządzą się swoimi prawami kursy są zdecydowanie zawyżone. Carreno poza tym ze jutro ma arcytrudny mecz singlowy ( który na bank jest dla niego priorytetem ) to jest tu najsłabszym ogniwem z całej czwórki. Ogranie pary Venus/Klaasen przeż bez straty serwisu pokazuje, że forma serwisowa jest na wysokim poziomie.
kappa jednym słowem
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Australian Open: Richard Gasquet – Roger Federer
Po dwóch kolejnych udanych dniach spróbujemy podtrzymać dobrą passę i pójść za ciosem. Tym razem zdecydowałem się postawić na pewne zwycięstwo jednego z głównych faworytów całego turnieju.
Roger Federer po zwycięstwie nad Janem-Lennardem Struffem nie krył zadowolenia z faktu, że jego kolejnym rywalem będzie Richard Gasquet. W wywiadzie pomeczowym podkreślił, że już od czasów juniorskich bardzo lubił grać z zawodnikami operującymi jednoręcznym bekhendem. Osobiście uważam, że nie chciał on oficjalnie powiedzieć, że Gasquet wyjątkowo mu odpowiada jako rywal, dlatego wybrnął wypowiedzią na temat jednoręcznego bekhendu.
Na przestrzeni ostatnich 13 sezonów rozegrali ze sobą 19 pojedynków, w przeróżnych turniejach. Bilans jest miażdżący dla Francuza, który wygrał tylko 2 spotkania. W obu przypadkach były to pojedynki rozgrywane na kortach ziemnych (2005 i 2011 rok). Właściwie oprócz tych 2 zwycięstw, wygrał z Federerem w sumie tylko 2 sety!
Szanse na poprawienie tego bilansu do Gasqueta są minimalne. Federer jest w świetnej dyspozycji, ciężko w ogóle ugrać coś przy jego serwisie, a nawet jeśli uda się doprowadzić do tiebreaka to i tam Roger w większości przypadków wychodzi zwycięsko.
Mój typ na to spotkanie: Roger Federer (-2.5s) @ 1.65 Sbobet [6/10j]
Szanse Gasqueta oceniam w tym spotkaniu maksymalnie na 10%, na ugranie któregokolwiek z setów również nie więcej niż &quot;dyszka&quot;. Wychodzi na to, że prawdopodobieństwo na 3-0 dla Federera oscyluje w granicach 70%.
Wartość valuebeta: 0.70* 1.65 = 1.16
Planowany start spotkania: 20.01.2018, godz. 10:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom