>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Men) Australian Open 2018 - turniej główny (15.01-28.01.2018)

Status
Zamknięty.
B 167

borys30

Użytkownik
Cwiercfinaly na papierze wygladaja;
Nadal-Cilic
Kyrgios/Dimi-Edmund
Djoko-Thiem
Roger-Berdych
Wydaje sie ze Djoko Fedex i Nadal w polfinale, niewiadoma jestcczy dolaczy do nich Kyrgios czy Dimi.
Djoko-Fedex-Nadal w polfinale daje kurs 2.59, ciezko sobie wobrazic kogos innego w ich miejsce, jak to widzicie moi mili?
Nadal z tak grającym Ciliciem będzie miał problemy będa może TB a tam loteria ja bym tu widział 5 setówkę
 
znamsietylkonatenisie 175

znamsietylkonatenisie

Użytkownik
Dimitrov +3.5g @ 1,65 totolotek ✅

Wielki Dima!
Jestem na prawdę zaszokowany tą masówką na Australijczyka, normalnie jakby to Ferderer miał grać a nie pajac Kyrgios. Mówienie, że Bułgar gra słabo tutaj jest zdecydowanie przesadzone. Pierwsze spotkanie gładko z Dennisem, rozruch, słaby rywal, trzeba powoli wchodzić na odpowiednie obroty. Problemów narobił młody Amerykanin, choć i tak wszyscy będą mówić, że to Dimitrov zagrał tragiczne spotkanie, śmiech na sali. McDonald świetnie na serwisie, na prawdę, sam byłem w lekkim szoku, bez jakiegokolwiek stresu podszedł, nie wstrzymywał ręki, na prawdę bardzo mądra i skuteczna gra Amerykanina, który nie jednemu z czołówki tak grając narobił by sporych problemów, ale niee, przecież to Dimitrov zagrał totalny piach a nie jakiś tam amator, kim on wg jest?!....proszę was. Trzeba patrzeć obiektywnie a nie w sposób taki, że jeżeli ktoś z czołówki męczy się z zawodnikiem na co dzień grywającym w czelkach to od razu rzuca mięsem w stronę zdecydowanego faworyta, nie zwracając uwagi na to, iż to właśnie ten drugi może grać mecz życia. Spotkanie z Rublevem na prawdę solidne jeśli chodzi o Bułgara, ale nieee...dalej jazda, na Dimitrova, że zagrał słabiutko, miał szczęście itp itd.
Jak on miał grać z kimś kto pierze forhendem jak poparzony ? Przecież gdyby nie forhend Rosjanina to ten zawodnik był by nikim. Gość się nie zastanawia tylko ładuje ile fabryka dała z tego forhendu i w takim wypadku trzeba tylko stać na końcowej linii lub jeszcze dalej i spokojnie to odgrywać lub szukać kontry. Z zawodnikami tego typu jest bardzo trudno narzucić swój styl gry, mimo to Bułgar w miarę spokojnie wyszedł z tego cało.
Kyrgios ma swoje widzimisię i nie raz ma pretensje będąc w Australii o padający śnieg w Indiach, ale to że ma nie równo pod kopułą to wszyscy doskonale wiemy. Nick w spotkaniu z DDS spokojnie bez wchodzenia na większe obroty, choć doskonale wiemy, iż Brazylijczyk po prostu nie trawi gry na hardzie, tym bardziej takim szybkim.
W spotkaniu z Serbem, który moim zdaniem razem z jest jednym z największych nieporozumień w pierwszej setce rankingu, jeszcze nie dawno walczył o to &quot;miano&quot; z Tomicem, który jest na swoim miejscu, ale nie o tym.
W spotkaniu z Tsongą miał na prawdę momentami problemy i jak przewidywałem, przestoje w grze i może gdyby pomyślał i nie był w momencie, w którym nie gra dużo spotkań na dużej intensywności to ograł by Australijczyka.
Francuz w trzecim secie miał piłkę setową, której nie wykorzystał, w czwartym secie w tajbreku prowadził 5:2 i oczywiście również nie wykorzystał. Wiele szczęścia po stronie faworyta gospodarzy.
Bułgar spokojnie jest w stanie ograć Nicka, który tak jak wspomniałem, ma przestoje, często przy 40:0/15 przy własnym podaniu odpuszcza piłki, próbuje ośmieszyć przeciwnika a Bułgar jest czujny, zdecydowanie regularniejszy i może to wykorzystać. Widzę tutaj tajbreki, w których może się wszystko zdarzyć.
Dimitrov zagra na swoim poziomie to jest w stanie połknąć wariata bez problemu, lecz idę w bezpieczniejszą opcję i gram handi gemowe, które jest spokojnie do pokrycia. Dla mnie spotkanie, którego wynik będzie zależał od dyspozycji dnia a granie tego pajaca po 1,6 to jakieś totalne nieporozumienie.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze kolega wyżej. Kyrgios zagrał na bardzo niskim poziomie meczyk z Tsongą i granie go po @1.60 to jakiś żart, lepiej już odpuścić jeden dzień albo pograć coś w stronę Seppiego, przecież tu jeden dostanie wodogłowia i będzie kabaret. Nadal kozak forma, z chęcią bym go pograł w pojedynku z Fedexem, jeśli do takiego dojdzie, bo ja tu mocno trzymam kciuki za młodego Chunga i właśnie o nim chciałem trochę naskrobać.
W tym sezonie oglądałem wszystkie mecze Djoka i On nie gra nic nadzwyczajnego. Z tego co można wyczytać na różnych portalach, forach (zagranicznych i tak dalej) to takie comeback Djoko ATP number 1, to już norma. Mam wyrobione zdanie od początku AO i tego jego całego powrotu, że ten zawodnik nie ma tutaj czego szukać. Zagrał 3 spotkania, wygrał wszystkie, fajnie, ale kto go sprawdził? Nie przygotowany Young, cyrkowiec Monfils, z resztą bez kondycji, który urwał seta? Tego Ramosa to już sobie daruje, a to co Thiem wyprawiał na pokazówce to szkoda klawki. Chung to obecnie (to tylko moje zdanie) najlepszy młodziak jaki gra w tenisa. Szapo i spółka się chowają, bo nie są 100% tenisistami, a taki Chung ma wszystko, żeby rywalizować z najlepszymi. Djoko nareszcie będzie miał szansę pokazać swoją prawdziwą formę, jednak Koreańczyk nie przestraszy się nikogo,a na pewno nie nazwiska. Liczę tutaj na bardzo dobre zawody i mam nadzieję, że ta 5-cio setówka nie da o sobie znać w najważniejszych momentach.
Chung @4.33 ✅ Bet365
psychol32
Różnie może być, jeżeli grałby tu młodszy Zverev to ludzie zaczynaliby pisać o H2H i jaki to miał niesamowity sezon, a Chung odesłał wegana 6:0. Dla mnie Chung jest 100% tenisistą, a kurs zdecydowanie pod nazwisko + Djoko bardziej wypoczęty. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale obok takiego kursu przejść nie wypada, bo obecnie jest w niesamowitym gazie.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ogólnie granie Kyrgiosa, kiedy jest faworytem według bukmacherów mija się z celem. Lubię tenis tego gościa, ale on jest na tyle nieobliczalny, że raczej tylko jako doga warto go grać. To samo tyczy się m.in. Paire, czy Fogniniego.
Dimitrov średnio wygląda na AO, ale to właściwie teraz będzie miał pierwszy sprawdzian. Tak, jak Wilander dziś powiedział.. On męczył się strasznie w swoich spotkaniach, ale czasem zwycięstwa w meczach, w których nie idzie są cenniejsze, niż te które wygrywa się przekonująco.
Jeśli chodzi o &quot;paliwo&quot; to Dimitrov jest na tyle przygotowany do turnieju, że spokojnie na tym etapie mu jeszcze wystarczy sił. Bukmacherski omijam ten mecz szerokim łukiem, lepiej popatrzeć tylko, ewentualnie LIVE.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Djoković nie musi grać nic nadzwyczajnego by takiego Chunga ogolić. Tak jak pisałem przy meczu Dimitrova z Rublevem czas oddzielić chłopców od mężczyzn. Djoković win.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Andujar P./Ramos A.- Groth S./Hewitt L. 2 @1.4 ( fortuna ) ::zoltakartka: zwrot
zlepek debla hiszpańskiego obaj nie są wybitnymi deblistami kontra 2 miejscowych dziadków ale dziadków którzy umiejętności deblowe mają na poziomie wyższym niż rywale serwis gra pod siatka + publika daje nam tu fajny i warty zagrania typ. Ogranie jednego z lepszych debli w turze jakim są Rumuni pokazuje nam że podchodzą do turnieju na poważnie oraz że forma całkiem przyzwoita
niestety Hiszpanie uciekli z kortu ????
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Witam. W ogólnopolskiej dyskusji na temat kto Dimitrov czy Kyrgios.(obydwu średnio lubię) uważam że Dimitrov odda kangurowi max jednego seta. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo Bułgara. Dimitrov w tym turnieju nie grał nic specjalnego ale mam takie wrażenie że jego gra dostosowuje się często do gry przeciwnika (możliwe że się mylę) Teraz tak naprawdę zaczyna się dla niego turniej. Kyrgiosa zna każdy i jak jedna piłka może zmienić jego grę (np.w Pekinie w zeszłym roku z Nadalem gdzie został skrzywdzony na początku meczu a pózniej cały czas wypominał tą akcje). O kondycję Bułgara jestem spokojny. Czego jestem pewny to to że kursy są zawyżone w stronę Dimitrova. Merytoryczne wnioski to każdy sobie może wyciągnąć sam jednak osobiście przestrzegam patrzenie na formę Dimitrova przez pryzmat poprzednich 3 meczy(zlekceważył McDonalda teraz to się nie stanie i pewnie pokona Kyrgiosa) Powodzenia i życzę miłego oglądania.
 
fremen 117

fremen

Użytkownik
Warto dzisiaj pograć w stronę Seppiego. Stary wyga wrócił do dobrej formy. Obaj po 5 setówkach, ale Włoch jest bardziej zaprawiony w bojach. Mecz będzie wyrównany, dlaczegoby nie wziąć +1,5 seta za @2.16.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Busta po ponad 4,00 wygląda podejrzanie. W następnej rundzie czekał będzie prawdopodobnie Nadal. Na moje oko ja bym tu dał z 1,35-1,45 na Chorwata, a nie 1,25. Za koszt pizzy można spróbować 3:0 Hiszpan, nie takie świat tenisa widział wyniki. A tak swoją drogą to świetny mecz Halep i ostatni set z meczowymi i masą BP.
Cilic uwalał mecze z Wawrinką 3:0 gładko całe 7 gemów rok temu, z Schwartzmanem na US Open, na AO z Evansem itd. Wpadki po 1,20 u niego to normalne. RG 2016 Marco Trungelliti 3:1 wygrał z nim.
Dimitrov G. - Kyrgios N.
Kyrgios N. -2 gemy ::: 1,85 ::: 2/3
Bez wątpienia idealne spotkanie na niedzielny poranek lub australijski wieczór. Dwóch głodnych sukcesu zawodników stoczy ze sobą pojedynek. Czy Bułgar zagra tak fenomenalnego szlema jak roku temu? Szczerze wątpię. Grał już w tym roku z Kyrgiosem i przegrał po 3 setach w Brisbane. Z Rublevem obaj Panowie popełnili masę DF przez co trudno ocenić formę zawodników z powodu morderczych upałów.
Osobiście uważam, że Dimitrov nie powtórzy tak dobrego sezonu jak 2017, za to Kyrgios zaczyna po pierwsze dorastać (być bardziej poważnym zawodnikiem), po drugie gra u siebie, po trzecie nie przegrał w tym roku jeszcze meczu, widać, że przygotował świetną formę na własnych śmieciach. Papierowo wygląda na 5 setówkę ten mecz, ale pewnie znając życie rozczaruje to spotkanie, tylko w którą stronę? Powodzenia!
Wynik:
Cilic w tym roku w Indiach przegrał z Simonem przebijaczem, który ma gorszy serwis niż Hiszpan. W US spektakularnie wtopił z Schwarzmanem. Widać, że nie lubi jak ktoś potrafi przytrzymać jego agresywną grę, nawet jeśli nie ma potężnego serwisu. Busta z tej trójki najlepiej serwuje i na live można go spóbować bo mecz powinien być wyrównany i wszystko się może wydarzyć.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Dimitrov - Kyrgios @ powyżej 40,5 gema 1,8 Totolotek ✅ 7-6 7-6 4-6 7-6 mecz z przebiegu bez niespodzianki, można było nawet wyższe overy brać
To starcie jest szeroko opisywane. Idę tu w stronę znowu overa gemowego, bo ciężko wytypować zwycięzcę.
Kyrgios na tym turnieju jest niby bardziej dojrzały, gra lepiej. Dla mnie gość skutecznie trzyma serwis i się tak nie podpala. Tyle widzę ze zmiany. W efekcie liczę na tie-breaki w tym meczu albo chociaż wyrównane sety (a trzeba pamiętać, że tie-breaka grał z nim nawet Troicki, który nie wiem co robi w tourze jeszcze, żeby było śmieszniej to drugiego seta przegrał też ,,tylko&quot; 7-5...).
Co do samego meczu spodziewam się co najmniej czterech setów. Dimitrov swoje za uszami ma, ale teraz inny kaliber rywala i na pewno też pierwszy poważniejszy test. On również w przeciwieństwie do Kangura, ten gorszy mecz w turnieju ma już za sobą (chociaż z tym to różnie bywa). Co więcej, Dimitrov kondycyjnie paść nie powinien. Długi mecz nawet w moim odczuciu by go premiował (dajmy na to taki pięciosetowy, właściwie nikt nie wie jak z kondycją na dystansie u Nicka...).
Nadal - Schwartzmann @ Schwartzmann +7,0 gema 2,9 LVBet ⛔ 6-3 6-7 6-3 6-3 z przebiegu meczu ten handicap boli, ale Schwartzmann powalczył, tyle winnerow - szacunek - szkoda, że tak się ułożyło setowo...2 x różnica jednego przełamania i 6 gemów w czape, wygrany set akurat 7-6 do handicapu też nie pomógł, no nic
Nadal ogólnie na tym turnieju wygląda póki co mega. Urasta do roli jednego z dwóch głównych faworytów do końcowego triumfu. Gra teraz jednak z walecznym Argentyńczykiem, który ma do zaoferowania coraz więcej (na pewno zaś więcej niż Dzumhur czy też Estrella, realnym rywalem w jakimś tam stopniu dla Hiszpana do tej pory był tylko Mayer i widać to po wyniku).
Schwartzmannowi można odmówić wiele, ale serducho chłop ma. Do tego z Nadalem wyrabia całkiem przyjemne liczby (oczywiście tylko z perspektywy tego handicapu azjatyckiego). Grali ze sobą panowie 3 sety na US Open i wynik 7-6 6-3 7-5 wstydu nie przynosi (rok 2015). Nie jest to żadna wyrocznia, ale pokazuje, że można ten handicap wyrobić nawet przegrywając 3 sety. Argentyńczyk zrobił w ciągu tych dwóch lat progres, ma też w sobie coś, co w nim cenię - nie poddaje się. Jeżeli nawet w trzecim secie będzie przegrywał z przełamaniem to nadal powalczy o wynik. Przy stawianiu handicapów to dość ważne. Czasami gość widząc mierne szanse odpuszcza końcówkę i powstają potem kwiatki typu set przegrany do 0. Tutaj liczę na nawiązanie walki. Hiszpanowi również przydałby się taki większy sprawdzian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Dimitrov - Kyrgios @ powyżej 40,5 gema 1,8 Totolotek
To starcie jest szeroko opisywane. Idę tu w stronę znowu overa gemowego, bo ciężko wytypować zwycięzcę.
Kyrgios na tym turnieju jest niby bardziej dojrzały, gra lepiej. Dla mnie gość skutecznie trzyma serwis i się tak nie podpala. Tyle widzę ze zmiany. W efekcie liczę na tie-breaki w tym meczu albo chociaż wyrównane sety (a trzeba pamiętać, że tie-breaka grał z nim nawet Troicki, który nie wiem co robi w tourze jeszcze, żeby było śmieszniej to drugiego seta przegrał też ,,tylko&quot; 7-5...).
Co do samego meczu spodziewam się co najmniej czterech setów. Dimitrov swoje za uszami ma, ale teraz inny kaliber rywala i na pewno też pierwszy poważniejszy test. On również w przeciwieństwie do Kangura, ten gorszy mecz w turnieju ma już za sobą (chociaż z tym to różnie bywa). Co więcej, Dimitrov kondycyjnie paść nie powinien. Długi mecz nawet w moim odczuciu by go premiował (dajmy na to taki pięciosetowy, właściwie nikt nie wie jak z kondycją na dystansie u Nicka...).
Nadal - Schwartzmann @ Schwartzmann +7,0 gema 2,9 LVBet

Nadal ogólnie na tym turnieju wygląda póki co mega. Urasta do roli jednego z dwóch głównych faworytów do końcowego triumfu. Gra teraz jednak z walecznym Argentyńczykiem, który ma do zaoferowania coraz więcej (na pewno zaś więcej niż Dzumhur czy też Estrella, realnym rywalem w jakimś tam stopniu dla Hiszpana do tej pory był tylko Mayer i widać to po wyniku).
Schwartzmannowi można odmówić wiele, ale serducho chłop ma. Do tego z Nadalem wyrabia całkiem przyjemne liczby (oczywiście tylko z perspektywy tego handicapu azjatyckiego). Grali ze sobą panowie 3 sety na US Open i wynik 7-6 6-3 7-5 wstydu nie przynosi (rok 2015). Nie jest to żadna wyrocznia, ale pokazuje, że można ten handicap wyrobić nawet przegrywając 3 sety. Argentyńczyk zrobił w ciągu tych dwóch lat progres, ma też w sobie coś, co w nim cenię - nie poddaje się. Jeżeli nawet w trzecim secie będzie przegrywał z przełamaniem to nadal powalczy o wynik. Przy stawianiu handicapów to dość ważne. Czasami gość widząc mierne szanse odpuszcza końcówkę i powstają potem kwiatki typu set przegrany do 0. Tutaj liczę na nawiązanie walki. Hiszpanowi również przydałby się taki większy sprawdzian.
Optymista. Wystarczy 67 62 63 64 i po zawodach. Nadal gra o kazda pilke a czy Sch. trzyma podanie? Niekoniecznie.
 
usercube 6

usercube

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz Kyrgiosa oraz ostatni mecz tej cipki Dimtrova. Oczy bolą jak patrzy się co bułgar gra. Powinien grać w wta. I nie zdziwiłbym się gdyby z taką Svitoliną przegrał. Gdyby nie to, że kompromitując się ofiarnie lata jak pajac do każdej piłki przegrywałby z każdym. Zanim Dimiemu ochłonie główka nim się spostrzeże Kyrgios wyserwuje go i wygra pierwszego seta. W meczu z Tsongą był jak na niego całkiem opanowany, także z głową w porządku. Kompletnie nie rozumiem jak można grać na Dimitrova. Zero argumentów na gościa.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Oglądałem ostatni mecz Kyrgiosa oraz ostatni mecz tej cipki Dimtrova. Oczy bolą jak patrzy się co bułgar gra. Powinien grać w wta. I nie zdziwiłbym się gdyby z taką Svitoliną przegrał. Gdyby nie to, że kompromitując się ofiarnie lata jak pajac do każdej piłki przegrywałby z każdym. Zanim Dimiemu ochłonie główka nim się spostrzeże Kyrgios wyserwuje go i wygra pierwszego seta. W meczu z Tsongą był jak na niego całkiem opanowany, także z głową w porządku. Kompletnie nie rozumiem jak można grać na Dimitrova. Zero argumentów na gościa.
Ta cipka punktuje prostopadlymi do linii bocznej pilkami plasko bitymi, cos jak Berdych, do tego jak sam wspomniales biega do wszystkiego. Co tu jest cipkowatego, by Bulgara nie zaczac respektowac? Szkoda kasy na granie przeciwko niemu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
usercube 6

usercube

Użytkownik
Ta cipka punktuje prostopadlymi do linii bocznej pilkami plasko bitymi, cos jak Berdych, do tego jak sam wspomniales biega do wszystkiego. Co tu jest cipkowatego, by Bulgara nie zaczac respektowac? Szkoda kasy na granie przeciwko niemu.
A Kyrgios świetnie operuje odwrotnym jednoręcznym crossem backhandowym chwytem kontynentalnym. i co ?
Kto ma mądrzejsze słowo? Porównanie do Berdycha.To miało mnie przekonac. Następny czajnik i przebijak. Z mojego punktu widzenia wygląda to żałośnie, większość tenisistów odpuszcza piłki które wręcz grożą kontuzją, a on gdyby tego nie robił nic by nie wygrał. Główny atut bułgara to to że biega nie jest zbyt finezyjny. Też potrafie biegać.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
A Kyrgios świetnie operuje odwrotnym jednoręcznym crossem backhandowym chwytem kontynentalnym. i co ?
Kto ma mądrzejsze słowo? Porównanie do Berdycha.To miało mnie przekonac. Następny czajnik i przebijak. Z mojego punktu widzenia wygląda to żałośnie, większość tenisistów odpuszcza piłki które wręcz grożą kontuzją, a on gdyby tego nie robił nic by nie wygrał. Główny atut bułgara to to że biega nie jest zbyt finezyjny. Też potrafie biegać.
Po pierwsze, rozumiem można czasem lekko pocisnąć gracza w emocjach, ale Ty obrażasz w każdym zdaniu, wyzywasz, drwisz z gościa który ciężko w życiu pracuje i jest profesjonalistą. Popatrz na siebie zanim wylejesz kubeł pomyj na kogoś.
Po drugie: Piszesz, że Bułgar to następny czajnik. To samo tyczy się Ciebie, jesteś następnym impulsywnym użytkownikiem tego forum, zagotowałeś się, ciekawe czy spadła pokrywka (?).
Po trzecie: to już nie tylko do Ciebie: Próba poniżenia, dyskredytacji zawodnika tekstem: &quot;on to by ze Switoliną przegrał&quot; - bardzo dziecinne.
Po czwarte: Ciężka praca uszlachetnia, nabierzesz szacunku do pracy innych, polecam
Co do samego spotkania nie wypowiadam się.
Pograłem Carreno Buste po 4.00, narazie 3-2 dla Cilicia, ale nie ufam temu zawodnikowi
 
demiurg 0

demiurg

Użytkownik
Novak Djokovic - Hyeon Chung
Over 3,5s @1,78 Unibet⛔
No 3-0 dla Koreańczyka to się nie spodziewałem, ale jak najbardziej zasłużył na awans. Brawo Hyeon!
Chyba najbardziej wyrównane spotkanie czwartej rundy, przynajmniej w teorii. Djokovic, który powolutku się rozkręca i wchodzi na właściwe tory, stanie na przeciwko Chunga, który pokonał w trzeciej rundzie po 5-setowej batalii faworyzowanego Zvereva. Koreańczyk stworzył z Saszką bardzo dobre widowisko i zagrał niezwykłe zawody. Połączył dobrą grę z głębi kortu z agresją i w dwóch ostatnich setach po prostu zmiótł Zvereva z kortu. Niemiec nie potrafił utrzymać koncentracji i wolał wdać się w kłótnię z sędzią na temat ograniczonej widoczności na korcie, choć przecież Hyeon grał w takich samych warunkach, a później trzepnął rakietą po jednym z przegranych gemów.
Dlaczego o tym mówię? Dlatego, że Serb niezbyt dobrze wszedł w mecz z Monfilsem i przegrał pierwszą partię w bardzo słabym stylu. Problem z koncentracją i fatalna dyspozycja serwisowa. Monfils dał się co prawda dogonić, mimo, że miał już 2 breaki przewagi nad Nole, ale i tak zdołał pierwszą partię ugrać.
Najbardziej prawdopodobne, że Chung jeżeli już wygra seta, to będzie to set otwarcia. Koreańczyk nie ulega presji, gra bardzo odważnie i w wymianach z Serbem wcale nie będzie na straconej pozycji. 6-krotny zwycięzca tego turnieju zapewne wygra to spotkanie, ale nie widzę tutaj spacerku. Widzieliśmy już, że Monfils potrafił go ruszyć, ale zabrakło mu regularności, czego raczej nie powinno zabraknąć Chungowi. Azjaci znani są ze swojego stoickiego spokoju, nawet w meczu ze Zverevem było widać, że przy stanie 1-2 w setach Koreańczyk się &quot;nie zagotował&quot;, tylko spokojnie wcielał swój plan na to spotkanie w życie.
Mam tylko nadzieję, że to spotkanie będzie stało na dużo wyższym poziomie, niż hit poprzedniej rundy pomiędzy Djokoviciem, a Monfilsem. 4 sety bardzo realne, nieprawdaż?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Hmmm Fognini po 3.25 ????
Czy coś Wam to mówi?
Bo dla mnie to wypadałoby zagrać po takim kursie.
Berdych zagrał dobrze z Delpo, ale jak pokazał tegoroczny AO mecz meczowi nie równy.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Wg mnie Berdych to bierze i odpada dopiero z Fedexem. Fognini meczyl sie z dziadkiem beneto.
Są tu lepsi specjaliści od tenisa ode mnie, ale się udzielę. Co do meczu to również Berdych wg mnie, choć z tym Fogiem to nigdy nic nie wiadomo, a i Berdych swoje &quot;potrafi&quot;, ale jednak patrząc na całokształt jest tenisistą zdecydowanie lepszym. Ogólnie chciałem odnieść się do tego, że zbyt wiele osób tutaj i wydawać by się mogło naprawdę znawców patrzy na zawodników przez pryzmat jednego czy dwóch meczów.
Tylko że mecz meczowi nierówny. Tak w tenisie, jak i w innych dyscyplinach. Nie trzeba szukać daleko. Stelmet po objęciu sterów przez Urlepa ledwie jednym punktem wygrał ze słabymi Gliwicami, aby kilka/kilkanaście dni później zmłócić Anwil, Rosę i do tego w Lidze Mistrzów Besiktas i Avellino.
To samo w tenisie. Nie zawsze trzeba czy opłaca się grać na 100%, kiedy rywal jest znacznie słabszy. Ci najlepsi mogą pozwolić sobie na odrobinę luzu, a nawet, jeżeli źle weszli w turniej czy ledwo wygrali z jakimś zawodnikiem ze 120/ czy 170. miejsca jeszcze ich nie skreśla.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Thiem - Sandgren typ 2.zawodnik 1.set: ilosc gemow 5,5 under @1.45 ( fortuna )
pod każdym względem sportowym Thiem ma większe umiejętności, dziś w nocy Amerykanin jedynie czym może się bronić w meczu to serwis ale i on wcale nie stoi na bardzo wysokim poziomie. Thiem gra zbyt szybko i kątowo jak na dość sztywnego na korcie Amerykanina.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom