>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Austria - Polska el. ME 2020 [czwartek, 21.03.2019, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna
Za niecałe dwa tygodnie ruszamy z eliminacjami do Mistrzostw Europy. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian dla Jurka Brzęczka i całej ekipy. Jak myślicie poradzimy sobie?, czy jednak po kilku kolejkach będziemy musieli zmienić trenera. Czy Brzęczek postawi na dwóch napastników, czy po raz kolejny zagramy tylko z Lewandowskim z przodu. Dużo pytań i czekam na odpowiedzi.
Powołania na pewno będą na dniach, a ja już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jeszcze na jesieni wielu kadrowiczów bez formy i byłby problem a teraz wydaje się, że jest znacznie lepiej. W dobrej formie trzech napastników (wiadomo zagra max dwóch ale jest kim straszyć) do tego Zieliński.
, dwoch bramkarzy wiadomix.
Wiem, że w Austrii jest Alaba i ten napastnik WHU no ale w naszej sytuacji kadrowej, dobrej formie najlepszych piłkarzy cokolwiek powinniśmy ugrać w Wiedniu.
Jakieś tam X2 do combi wygląda dla mnie ok.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Powołania Jerzego Brzęczka na eliminacyjne mecze UEFA EURO 2020 (21.03 - z Austrią (W), 24.03 - z Łotwą (D)):
Bramkarze: FABIAŃSKI, SKORUPSKI, SZCZĘSNY
Obrońcy: BEDNAREK, BERESZYŃSKI, CIONEK, GLIK, GUMNY, KAMIŃSKI, KĘDZIORA, JĘDRZEJCZYK, PAZDAN, RECA
Pomocnicy: BŁASZCZYKOWSKI, FRANKOWSKI, GÓRALSKI, GROSICKI, KĄDZIOR, KLICH, KRYCHOWIAK, LINETTY, D. SZYMAŃSKI, ZIELIŃSKI, ŻURKOWSKI
Napastnicy: KOWNACKI, LEWANDOWSKI, MILIK, PIĄTEK

Reca?!. Od ostatniego jego powołania Reca spędził na murawie zaledwie 33 minuty...
Żurkowski również ostatnio obniżył loty.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Szkoda, że Reca nie grając w klubie dostaje kolejne powołanie, a np taki Jaroszyński z Chievo zostaje pomijany. Chłopak w ostatnich miesiacach sporo minut spędził na boiskach Serie A i myślę, że warto jest mu się bliżej przyjrzeć.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Zieliński w Napoli pełni coraz bardziej kluczową role i mam wrażenie że dojrzał przez ostatnie miesiące u Ancelottiego, jestem ciekaw jak to przełoży się na kadrę, bo to może być element którego nam brakowało
Grosicki w Hull podobno bardzo dobrze gra, ale nie wiem jak to dokładnie wygląda bo nie oglądam Championship, napastnicy w formie, w obronie bardziej boję się o Glika niż o Bednarka który rozwija się w PL, jestem ciekaw tych meczów, dobrze by było zacząć od 6 punktów
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Moim zdaniem szansa nawet na zwycięstwo z Austrią jest duża. Napastnicy w formie, Grosicki w formie, Zielinski w formie, Błaszczykowski i Bednarek grają regularnie. Jakby do tego dołożyć Linettego z formy z Sampdorii to całkiem dobrze to wygląda. Oby tylko Brzęczek wykorzystał wszystkei attuty tej reprezentacji i mam tu na myśli przede wszystkim wystawienie co najmniej dwójki z trójki Milik-Lewy-Piątek.
Austriacy mają tylko Alabe i Arnautovicia, który ostatnio w WHU gra mniej.

U niektórych buków to 3.0 wygląda kusząco i będę rozważał granie. Choć Austriacy bardzo dawno w poważnym meczu u siebie nie przegrali.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Moim zdaniem szansa nawet na zwycięstwo z Austrią jest duża. Napastnicy w formie, Grosicki w formie, Zielinski w formie, Błaszczykowski i Bednarek grają regularnie. Jakby do tego dołożyć Linettego z formy z Sampdorii to całkiem dobrze to wygląda. Oby tylko Brzęczek wykorzystał wszystkei attuty tej reprezentacji i mam tu na myśli przede wszystkim wystawienie co najmniej dwójki z trójki Milik-Lewy-Piątek.
Austriacy mają tylko Alabe i Arnautovicia, który ostatnio w WHU gra mniej.

U niektórych buków to 3.0 wygląda kusząco i będę rozważał granie. Choć Austriacy bardzo dawno w poważnym meczu u siebie nie przegrali.
Linetty w Sampodrii gra ale w kadrze to jest dramat. Niewidoczny, ucieka od piłki, od gry. Nie bez powodu na MS nie zagrał nawet minuty. Osobiscie ogladajac go w kadrze mam wrażenie ze gramy z nim o jednego mniej. Co do reszty wymienionych zawodnikow to sie zgadzam. W takiej formie i tylu napastników nie ma na tą chwilę zadna reprezentacja i to Brzeczek musi wykorzystać.
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Linetty w Sampodrii gra ale w kadrze to jest dramat. Niewidoczny, ucieka od piłki, od gry. Nie bez powodu na MS nie zagrał nawet minuty. Osobiscie ogladajac go w kadrze mam wrażenie ze gramy z nim o jednego mniej. Co do reszty wymienionych zawodnikow to sie zgadzam. W takiej formie i tylu napastników nie ma na tą chwilę zadna reprezentacja i to Brzeczek musi wykorzystać.
Pytanie w takim razie nasuwa się jedno - po co został powołany?
Ja tam się nie podpalam szczerze mówiąc i innym też tak radzę. Pewnie znowu Piątek nie dostanie swojej szansy, a Milik będzie skuteczny jak to zawsze w kadrze. Zieliński? Zachwytu tym graczem nie podzielam. Poza tym Napoli gra innym systemem i Polska gra innym systemem, w którym Zieliński radzi sobie co najwyżej znośnie. No chyba, że ktoś wpadnie na genialny pomysł żeby go ustawić na skrzydle, wtedy zagra po prostu źle.
A, jeszcze wracając do tego, że Austriacy mają niby tylko 2 groźnych graczy. Cóż, najwyraźniej wiedza osoby, która to napisała ogranicza się do czytania WP i Bravo Sportu.
Bo jeżeli tacy gracze jak Hinteregger (Frankfurt), Dragović (Bayer), Lazaro (Hertha) czy Gregoritsch (Augsburg) są niby słabi i niczego nie wniosą do gry to ja nie mam więcej pytań. Poza tym dziwnym trafem cała czwórka gra w dobrej, europejskiej lidze i nie są to zawodnicy rezerw w tychże klubach.
Dobra, żeby nie było, że tylko hejtuję i takie tam. Trzymam za naszych kciuki, ale takie pompowanie balonika nic dobrego nie przynosi. Mamy kilku zawodników w formie, głównie ofensywnych, a obrona wcale nie jest taka super. Kwestia tego czy Brzęczek będzie umiał to poukładać i w zasadzie tutaj pojawia się największa z moich wątpliwości.
Co ma być to będzie, tylko po prostu takie lekceważenie rywala lubi się kończyć źle. Ja tam uważam, że Austriacy mają ciekawy zespół i remis w tym meczu będzie całkiem dobrym rezultatem. W łatwe zwycięstwo nie wierzę, staram się być realistą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
izzi 80

izzi

Użytkownik
Kwestia powołania Recy to gdzieś w komentarzach wyczytałem, że chodzi o aspekty finansowe. Jest zapis w umowie pomiędzy Wisłą a Atalantną, że jeśli Reca rozegra min. 5 meczów w Reprezentacji to Wisła dostaje dodatkowe 500 tys euro. Kasa oczywiście do podziału pomiędzy dyrektor sportowy, były trener Wisły a obecny selekcjoner oraz prezes Wisły. Na ile to jest prawdą nie wiem, tylko cytuję gdzieś przeczytany komentarz.
Kwestia meczu widzę, że panuje hurraoptymizm jak po losowaniu grup na Mundial 2018, mundial 2002 czy mundial 2006 nie wspominając o Euro2012. Brzęczek to marny trener z niewielkim doświadczeniem i bez znaczących sukcesów. Już Fornalik zdaje się większym fachowcem od niego a jakie wyniki miał jako selekcjoner to każdy pamięta. Gra reprezentacji za jego kadencji nie powala, póki co nie wygrał jeszcze meczu. Piłkarzy ma przyzwoitych szczególnie w ataku ale nie umie tego wykorzystać i odpowiednio ich ustawić lub nawet dać szansę (Piątek). Zważywszy na to, że eliminacje zaczynamy na wyjeździe gram Austrię z handi.
Austria -1 @4.70 STS
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Z racji tego, że wybieram się do Wiednia to postawie jakiegoś wariata typu DW 3:3 lub jakiś over, tak dla lepszego smaku piwka ????
 
D 0

doktor85

Użytkownik
Typowy mecz na remis. To wynika nawet z analizy kursow poprzednich meczow wyjazdowych. Pl nie przegrala nawet wyjazdu z wlochami po 7 czy z portugalia tez jako mocny underdog. Pl to typowa druzyna wyjazdowa (jak real madryt , czy kahima antlers w j-lidze hehe), preferujaca status underdoga. Jako faworyt gramy miernie, pewnie chodzi o presje psychologiczna. Typowy mecz na remis. O przegranej nie ma mowy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Według mnie wszsytko zależy od postawy Grosicki / Zieliński i ich dograń. Milik, a tym bardziej Lewy lub Piatek, nie umieją np przedryblować zawodnika i zrobić sobie sytuację. Oni żyją z podań. Będzie ciężko wbić chociażby jedną bramę. Może coś po stałym fragmencie nas uratuje? Wolny, karny... Jeżeli miałbym obstawiać, to poszedłbym bardziej w jakiś under.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
na pewno nie możemy wyjść na boisko zesrani jak ostatnio Atletico czy Bayern bo sie to skończy podobnie, od Zielińskiego będzie dużo zależało, jak będzie grał tak jak gra w Napoli ostatnio to będzie dobrze
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Austria to jest mentalne zero. Tam żaden z zawodników nie gra głównej roli w jakimś porządnym klubie. Alaba chyba najlepszy zawodnik versus Lewandowski (porównajmy do jednego zespołu), przecież to dwa światy jeśli chodzi o reputację. W bramce jakiś borsuk z Grasshoppers z totalnie słabej rodzimiej ligi. Na mistrzostwach świata nie byli, na euro przegrywają z Węgrami w grupie, bądźmy poważni, żaden to poważny zespół. Odgrywają co najwyżej drugoplanowe postacie w klubach Bundesligi.Tylko tyle i aż tyle. Selekcjoner też na poziomie Brzęczka, całe życie trenował Strum Graz i chwilę Kaiserslautern. To że nasi uwalili MŚ w Rosji to jedno, to że trafili w ten głupi program nowych meczów towarzyskich akuratnie na bardzo mocne (jak na nasze warunki) Portugalię i Włochy to drugie. Nie można ich za to biczować. My martwimy się kompromitacją w Rosji, gdzie Austria nawet nie pojechała, z czym do ludzi.
Polska dnb @2,25 ✅ proste 1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom