>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Austria-Węgry, Portugalia-Islandia] - 1 kolejka gr. F, 14.06.2016 r.

vostock 72

vostock

Użytkownik
Zauważyłem, że mało się mówi o Portugalii w kontekście tych mistrzostw. Wszędzie Hiszpania, która już nie jest tą Hiszpanią co kiedyś, do tego Francja jako gospodarz i ekipy jak np. Niemcy. Portugalia stoi gdzieś z tyłu, ale to wciąż przecież bardzo dobry zespół, według mnie jakby poszli w zapomnienie. Oglądałem kilka ostatnich meczów tej reprezentacji i wyglądali naprawdę solidnie. Ktoś może powiedzieć, że to były tylko sparingi, ale to jakiś obraz gry daje, szczególnie mecze z mocnymi rywali. I tak właśnie z Anglią na ich terenie prowadzili równy bój, w pierwszej połowie byli nawet lepsi. Wcześniej ogranych kilka konkretnych reprezentacji niezależnie od terenu. Pokonali Belgów, na których wielu stawia na tym Euro, bez problemów uporali się z Norwegią, a właśnie ta Norwegia potem ograła... Islandię. OK, to &quot;tylko&quot; sparingi... Myślę, że Ronaldo będzie wręcz osaczony, a to daje niesamowitą szansę innym (Nani, Eder). Zawsze pojawić może się Quresma, który potrafi zaczarować kilku obrońców przeciwnika w jednej akcji. To nie będzie łatwy mecz, ale czysto stawiam na formalnych gospodarzy tego pojedynku. Islandia jako debiutant musi zapłacić frycowe. Ten mały kraj i tak już osiągnął wiele, sama kwalifikacja na turniej dzięki reformie Platiniego wywołała po prostu szok. Ten bój też nie przekreśla ich dalszych poczynań wszak będą mieli mecze jeszcze z Węgrami, których mogą spokojnie ograć oraz zagrają pewnie jak równy z równym z Austrią. Tutaj jednak daję czystą jedynkę.
 
alive 11

alive

Użytkownik
Portugalia - Islandia
Typ: Over 2.5 + BTTS
Kurs: 3.4

Bet365
Pomimo, że te mistrzostwa narazie są bardzo underowe, ja pójdę w stronę over + btts w meczu pomiędzy reprezentacjami Portugalii i Islandii. Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego w ofensywie to nie tylko CR7, jak się zwykło mówić, ale także tacy zawodnicy jak Nani, Joao Moutinho czy też młoda gwiazda Sportingu - William Carvalho. Każdy z nich z łatwością jest w stanie wykreować sytuacje bramkowe, z którymi bramkarz Islandii na co dzień grający w lidze norweskiej może sobie nie poradzić. Z drugiej strony mamy Sigurdsson&#39;a, który w ważnych meczach po prostu nie zawodzi i jeśli sam nie strzeli bramki to wykreuje sytuacje dla któregoś z napastników. Piłkarze z północy potrafią strzelać bramki co udowodnili w eliminacjach, pokonując m.in. Holandię, Czechów i Turków, a więc czemu nie mieliby strzelić bramki Portugalczykom ?
 
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
Z tym karnym to wcale nie taki głupi pomysł, tym bardziej, że wakacje tuż tuż, więc Krystyna musi poćwiczyć nurkowanie ????
A jeśli już o nim mowa, bo wiadomo, dziś wszyscy będą skupiali uwagę głównie na CR7, więc proponuje
Ronaldo powyżej 2,5 strzału na bramę @ 1,65 Unibet
Przeciwnik idealny, Kryśka będzie obijał bramke jak jabłka w jesieni.Nie zapominajmy, że właśnie wszystkie karne, czy rzuty wolne zgarnia Cristiano.
Pzdt
Zauważ, że jest to typ na CELNE STRZAŁY, nie na strzały ogólnie, i do tego rozstrzygane przez UEFA.com, która celny strzał rozlicza wtedy gdy bramkarz obroni lub padnie gol. A że jak ktoś wyżej wspominał, rola Ronaldo będzie taka jak Zlatana czy Lewego, to typ dość ryzykowny jak na taki kurs.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Portugalia - Islandia
over 2 gole (1.7) bet365 8/10
Ronaldo strzeli (1.83) bet365 5/10
Na razie underowo wyglądają te Mistrzostwa ale nie musi to być reguła na wszystkie mecze zwłaszcza że w tym spotkaniu są do tego podstawy szczególnie patrząc na ostatnie pięć spotkań Islandii gdzie w każdym pokrywany było over 2.5 nawet w meczu z Grecją padło pięć goli gdzie zazwyczaj spotkania Greków obfitują w małą ilość bramek natomiast Portugalia w ostatnim meczu przed mistrzostwami wygrała 7-0 z Estonią niby to rzadny wyznacznik ale Polska miała podobnego rywala i skończyło się 0-0 z Litwą a wiadomo takie pogromy przeciwnika już w tej piłce europejskiej należą do rzadkości chyba że gra San Marino,
Ronaldo pewnie będzie dobrze pokryty ale jest do tego przyzwyczajony a wiadomo rzuty karne i wolne należą do niego a poza tym pewnie też poluje na króla strzelców a w tej pierwszej kolejce główni rywale do króla strzelców nie popisali się i wiek już taki że mogą to być ostatnie Mistrzostwa Europy więc motywacja pewnie podwójna
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Kluczem do tego spotkania będzie szybko zdobyta bramka przez Portugalię. Jeśli ekipa Crisa szybko ukąsi to co Islandia będzie miała do stracenia? Dalej dwoić i troić krycie Ronaldo aby więcej nie strzelił gdzie wraz będą przegrywać. Będą musieli się otworzyć, zaatakować o to tylko woda na młyn dla Ronaldo i reszty. Nawet jeśli Islandia zdoła coś strzelić.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja dzis postawiłem na wygrana Portugalii @1,60 b355
Portugalia ma super sklad, nowe pokolenie. Widoczne to szczegolnie w formacji pomocy. Andre Gomes, William Carvalho. Starszy, ale odbry Joao Moutinho. No i mloda gwardia w obwodzie. Renato Sanches, Joao Mario. Mocne skrzydla. Stabilna raczej obrona i swietny bramkarz, a nawet dwoch. Bo nie wiem czy tez tak macie, ale bylem zaskoczony ze Anthony Lopes to Portugalczyk, a nie Francuz. Moze to mylne z tego wzfledu ze od dawna broni w Lyonie? Nie wiem, ciezko mi to stwierdzić hehe. No ale Rui Patricio jest bardzo dobryz mnowtwo czystych kont w Sportingu.
Islandia? Hm, owszem rewelaxja kwalifikacji ale to debiutant na wielkiej imprezie. Frycowe moga zaplacic. Kadrowo nie ma szalu. W grupie eliminacyjnej kilka dobrych meczow, ale tez większość u siebie. Wyjazdy juz bez polotu. A Portugalia polot moze zagwarantować, przynajmniej mam taka nadzieje ;)
Dla Mnieportugalia ma wszystkie karty po swojej stronie ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Austria - Węgry
1X2
Typ: Austria
Portugalia - Islandia
Czy drużyna 1 strzeli bramkę?
Typ: Tak
@2.01
Bwin

Na dziś proponuję coś takiego. Jak dla mnie bardzo pewny typ.
Austria w sparingach średnio, ale w eliminacjach pokazali klasę wygrywając grupę wyprzedzając Rosję i Szwecję. No nie jest ta Austria, jaką mogliśmy oglądać kiedyś. Zespół o klasę lepszy niż Węgrzy.
Węgrom udało się wykorzystać słabość rywali i znaleźli się na Euro. Dziś jednak mierzą się z zespołem lepszym.
Portugalia raczej jedną bramkę powinna strzelić spokojnie, tym bardziej, że mają w swoim składzie najlepszego (jednego z najlepszych) piłkarzy na świecie - C. Ronaldo, ale oprócz niego Portugalia w swoim składzie ma również inne dobre nazwisk, wiec jedna bramka to jest minimum.

Wpadł mi jeszcze jeden ciekawy zakład, a mianowicie:
Austria - Węgry
Który gracz będzie strzelcem bramki (regul. czas gry/samobóje się nie liczą)?
Typ: Marc Janko (AUT)
2.50
Bwin

Austria wyjdzie z pewnością jednym napastnikiem na szpicy i będzie to Janko ich najlepszy strzelec w eliminacjach.
Wiadomo, że Węgrzy nie mają jakiejś wybitnej obrony, nie ma tam gwiazd i jakiś indywidualności.
Ostatni sezon Janko dla FC Basel był bardzo dobry, więc co tu dużo pisać.
NIECH TA AUSTRIA JEDZIE JAK NAJSZYBCIEJ DO SIEBIE!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Austria - Węgry
Typ : 1 połowa Austria powyżej 2,5 rzutu rożnego
Kurs : 1,60 ⛔
Myslę żę ciekawą opcją na dzisiejszy pierwszy pojedynek będzie over 2,5 rzutu rożnego dla Austrii którzy od pierwszego gwizdka będą chcieli objąć prowadzenie jest Janko i inni. Węgry muszą zapłacić frycowe i wydaje mi się że nie odsłonią się od pierwszych minut.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Z karnymi trzeba uważać.
Po MŚ się ogarnęli trochę - tam można było grać progresje na karne - podejrzewam,że na tej imprezie będzie ich bardzo mało,może nawet rekordowo mało,nie mówię,że akurat dziś nie padnie - Cristiano lubi trzymać piłke krótko przy nodze,a Islandzka defensywa wiadomo - wysublimowana nie jest,ale zasadniczo jest tak jak mówił min Marciniak,że UEFA nie chce potrójnego karania za jedno przewinienie i to widać,nie było jeszcze takiej sytuacji na tym EURO.
Co do roli na boisku to nie,Ronaldo nie pełni takiej samej jak Zlatan w Szwecji a Lewandowski u Nas,to jest inny typ zawodnika,on w Realu i w reprezentacji jest &quot;rozprowadzany&quot;,biegnie pierwszy do kontry mimo,że nie jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem drużyny,wykorzystuje miejsce na boisku które robi mu napastnik bądź napastnicy,a Robert właśnie na siebie bierze ten ciężar i ciągnąc za sobą obrońce lub dwóch daje miejsce i czas najczęściej Milikowi.
Poza tym Ronaldo ma abonament na każdy rzut wolny z odległości z której można próbować bezpośredniego strzału - u Nas,przy dużym kącie są wrzutki,przy pozycji na lewą nogę uderzałby prawdopodobnie Milik,przy pozycji na prawą myślę,że rotacyjnie,w zależności od konkretnej sytuacji - Błaszczykowski,Krychowiak,Lewandowski,Grosicki?
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Portugalia over 1.5 gola @1.72 Bet365 ⛔

Pierwsze co skłoniło mnie do tego typu do siła ofensywna Portugalczyków: Nani, Ronaldo, Eder, Silva, Moutinho to same grube nazwiska, które powinny zapewnić przynajmniej te dwie bramki. Portugalia po ostatnim zwycięstwie 7:0 z Estonia wydaje się być w formie na to Euro, niby był to tylko mecz towarzyski ale jednak taka strzelanina powinna podnieść morale drużyny i zapewnić dobre nastroje przed meczem. Spojrzałem jeszcze na linie obrony Islandczykó, Ingason z Lokern i Sigurdsson z Łabędzi to dwójka środkowych stoperów grali cały sezon w swoich klubach więc akurat ta dwójka coś tam może potrafi w tej obronie chociaż nie są to europejscy giganci, a na skrzydłach Skúlason i Saevarsson wyglądają mi już troche na ogórków, którzy będą mieć problemy z Portugalczykami bo nie oszukujmy się jak ktoś gra w Norweskiej i Szwedzkiej lidze to raczej pro obrońcą nie jest.
Islandia jeśli nie gra u siebie to traci sporo tych bramek 3 z Norwegami, 2 z Grekami, 3 z USA, 2 z Danią widać tu, że ta obrona nie jest mocnym punktem Islandczyków.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie. Na szybko bo meczyk za niespełna 30 min. Korci mnie pograć over korków Austriaków 6,5. Alaba, Junuzović, Janko i ofensywny Fuchs. Węgrzy na pewno będą ostrożnie grać i widzi mi się trochę mecz podobny do tego Hiszpania- Czechy, czyli dużo sytuacji Austrii i wybijanie gdzie popadnie przez defensywę węgierską.
Over 6,5 korków Austrii --&gt; 2.08 Betano
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja bym jednak wstrzymał konie na Portugalię i granie jakoś na nich z bramkami. Wszyscy chyba wiedzą albo pamiętają jak Portugalia na takich turniejach zawodzi. Nie mówię że dzisiaj nie wygrają ale oni zwykle pierwsze mecze grają bardzo ospale. Ronaldo, wiadomo klasa sama w sobie ale i on sam nie zawsze może ten wózek pociągnąć tak jakby sam tego chciał.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Wybaczcie mniejszą szczegółowość analiz, ale czas goni ???? Za 20 minut siadamy w fotelach.

Austria - Węgry under 2,5 @1,61 Bet365 ✅
Całe mistrzostwa są underowe. Jeszcze ani razu nie padł over 3,5, a standardowa linia pękła zaledwie dwukrotnie. Dzisiaj staje jedna z najbardziej defensywnych drużyn, czyli Węgrzy. Kwalifikacje przeszli właśnie ciężkim wylewaniem betonu, a to, co się działo w meczach z Norwegią to już powinno przejść do historii piłkarskiej murarki. Austriacy wcale nie mają jakiegoś hura-ofensywnego ustawienia. To raczej drużyna zbilansowana i odpowiedzialna. Ofensywni zawodnicy są znani, jak Arnautović czy Junuzović, lecz nie jestem pewny czy to gracze aż tak wielkiego formatu żeby tutaj nastrzelać całe multum bramek. Widzę tu bardzo twardą zawziętą defensywę Węgrów (dla których do bardzo prestiżowe starcie pod każdym względem) i remis bądź niskie zwycięstwo Austriaków.

Portugalia - Islandia 1 @1,45 Bet365 ⛔
Zgadzam się w pełni z @Robson_united. Kurs spadł ale do dubla warto, ja pograłem też jako singiel bo 145% stawki to też może być ładny zysk. Portugalia ma nowe, młode i zadziorne pokolenie. Są głodni sukcesu i przyjemnie się ich grę ogląda. Szczególną wagę zwracam na Williama Carvalho, który moim zdaniem będzie ogromną gwiazdą turnieju i wygra potężny transfer zagraniczny (reprezentuje barwy Sportingu Lizbona). Rui Patricio to bardzo efektywny bramkarz, który potrafi być murem nie do przebicia. Doświadczona obrona, młoda druga linia, złożona z Danilo, Andre Gomesa, Renato Sanchesa... O CR7 nawet nie wspominam bo to wiadomo. Portugalia ma wszystko, aby zajść tu daleko. A może nawet zakręcić się w strefie medalowej? Czemu nie? Kibicuje dzielnym Islandczykom z całego serca, ale myślę że awansu muszą szukać przeciwko Austrii i Węgrom.
AKO @2,34 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ribbix 4

ribbix

Użytkownik
Austria - Węgry
Typ: Pierwsza drużyna, która strzeli gola: Austria 1.50
betsafe

Portugalia - Islandia
Typ: X/1 4.00
betsafe

============================================
Austria - Węgry
Typ: 1 Austria 1.80
betsafe

Portugalia - Islandia
Typ: 1 Portugalia 1.45
betsafe

============================================

Drugi kupon &quot;pewniaki&quot;, żeby było później za co grać.

Pierwszy kupon: mam przeczucie, że Islandia będzie się bronić przez cały czas, chcąc doprowadzić do remisu
(który jest bardzo korzystny z Portugalia),
a potem jakaś okazja ze strony Krystyny w 92 minucie i koniec spotkania ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Węgry to jakaś imitacja drużyny. W mojej ocenie to jedna z najsłabszych reprezentacji na tym turnieju. Wcale się nie zdziwię jak będą zbierać spore baty w tym turnieju i w końcu możliwe, że otworzą się upragnione wyniki overowe na tym turnieju. W meczu barażowym z Norewgami aż oczy bolały od patrzenia na to widowisko. Węgrzy zachowują się jakby byli półamatorami. Akcje bez składu i ładu, wybijanie piłki po autach. Austria to porządny monolit i z roku na rok staje się co raz mocniejszą drużyną. Dobra defensywa i przede wszystkim konsekwencja w atakach. W każdym aspekcie gry mają przewagę nad reprezentacją Węgier. Austria to drużyna overowa, mając w grupie takich rywali jak Portugalia i Islandia zdają sobie sprawę, że muszą powalczyć tutaj o pełną pule. Węgrzy będą murować bramkę, ale ich obrona jest dziurawa jeszcze bardziej niż obrona naszej reprezentacji. Czasami mam wrażenie, że mają samych Pazdanów na obronie. Spodziewam się pewnego zwycięstwa Austrii i bramki już w pierwszej połowie.

Austria 1,70 bet365
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Austria i Wegry powinny dostać kare finansową za poziom meczu. To jest jakiś żal. Zero składnych akcji, zero celnych podań, bez przerwy słychać tylko gwizdek. To ma być mecz na miarę finałów ME? To z pewnością najgorszy mecz jaki do tej pory mam nieprzyjemność oglądać. Poziom po prostu dno. Mecz pewnie się zmieni jak padnie bramka, ale jak na razie to sędzia chyba prędzej ją strzeli albo wydrukuje. Szkoda że Polska nie ma takich rywali w grupie.
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Scotratez, poniekąd się z Tobą zgodzę, ale bez przesady. Mi się całkiem OK oglądało to spotkanie - gra się tak jak przeciwnik pozwala. Austriacy wyszli jakby mieli komplet punktów z urzędu. Zamiast grać to taki Arnautović ciągle obrażony, szukający zaczepki, odpychał po gwizdku itp. Węgrzy dobrze w defensywie - twardo. Linia obrony i pomocy blisko siebie, dobrze zagęszczali pole gry, nie dali się rozpędzić Austriakom. Wyglądało to tak, jakby Węgrzy czekali na kontrę, która prędzej czy później miała nadejść i przyszła, a nawet dwie. Dużo więcej spodziewałem się po Austriakach a za dużo to nie pokazali. Wielkie gratulacje dla Madziarów, ta grupa będzie ciekawa do ostatniego meczu przede wszystkim przez właśnie wynik w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Islandia @9.0
ja akurat poszukam niespodzianki :p wiadomo, ze aspekty czysto techniczne i pilarskie sa razy 10 po stronie Portugalii, ale jakos Portugalia daje dupy na tych duzych imprezach, co jest ogolnie bardzo dziwne, nawet Krycha nie potrafi ciagnac swojej druzyny, widzialem go podczas finalu LM i wygladal bardzo slabo, minelo niewiele czasu, wiec na pewno nie obudzi sie i nie zagra tak jak grac potrafi (btw juz dawno tak nie gral, moze wypalenie?! - kto wie), w kazdym razie szanse dla Islandii ja widze... kazdy mecz na Euro do tej pory to mecz na styku, nawet mimo tego, ze graly rozne druzyny, to jest Euro i to sie rzadzi swoimi prawami, stres etc, wystarczy gol z &#39;kapelusza&#39;, pozniej defensywa i o, kurs 9 siedzi, oczywiscie to typ bardzo zyczeniowy, ale na pewno nie na tyle na ile wskazuje kurs... ;)
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Portugalia vs Islandia Typ: Remis @4,55 Unibet ✅

Portugalia jest wymieniana jako jeden z faworytów tego turnieju, i oczywiście są zdolni do zajścia bardzo daleko w tym turnieju. Pokazali moc, w grupie eliminacyjnej gdzie wygrali prawie wszystkie swoje mecze ulegając tylko niespodziewanie Albanii. Jeśli chodzi o ostatnie mecze, grali oczywiście sparingi w których odnieśli 4 zwycięstwa ( Luksemburg, Belgia, Norwegia, Estonia ) oraz, 3 porażki ( Rosja, Bułgaria, Anglia ). Jeśli już miałbym coś wnioskować ze sparingów to na pewno to że, wygrana z Estonią 7:0 na pewno podnosi morale. A gdy przegrywali to tracili pierwsi bramkę i mecze kończyły się wynikami 1:0 w plecy. Widać że, mają problemy z odrabianiem strat i gdy zespół przeciwnika nie gra już tak otwartej piłki mają problemy... Ich największą bronią jest z pewnością mocny przód, trener ma wiele opcji w linii pomocy. No i oczywiście Ronaldo !
Islandczycy byli z pewnością sensacją eliminacji, pokonali Holandię czy Czechów, a gdy przegrywali to minimalnie. W meczach sparingowych zagrali słabo przegrywając 3 razy w 9 meczach. Fakt że, zakwalifikowali się już na ten turniej to już dla nich nie lada sukces i w sumie mogą grać bez ciśnienia ale tak się tylko mówi. Co jest w ich głowie to chyba każdy wie. Oni są bardzo dobrze zorganizowaną drużyną, a zarazem bardzo solidną. Grają twardo mądrze taktycznie. Często grają z kontr. Ogólnie starają się nie odkrywać, a w takim meczu to chyba oczywiste. Mają doświadczonego Sigthorssona z przodu, czy też wartościowego Sigurdsona.
Oczywiście Portugalia jest bardziej doświadczonym zespołem, mają lepszą kadrę, pełną gwiazd, a taki turniej to dla nich żadna nowość. Ich siła ofensywna jest bd. silna.
Ale czy to starczy na db. poukładany zespół Islandii który, jeśli tylko zagra w pełni swoich możliwości jest w stanie urwać pkt. wyżej notowanym rywalom. Oczywiście wiadomo kto bd. kontrolować mecz, ale jestem pewien że, Islandia bd walczyć przez 90 min aby zakończyć ten mecz przynajmniej remisem. Będą walczyć nawet jeśli miało by się to skończyć, czerwem !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 168

kbak93

Użytkownik
Do przerwy/koniec meczu Portugalia 2,10 Bet365
Faworyci w pierwszej kolejce grają słabo ale wygrywają dzisiaj jednak wydaje mi się, że Portugalia po cichu pokaże wszystkim, że nowe pokolenie jest głodne zwycięstw i co ostatnie mecze pokazały, że są zmotywowani oraz posiadają najlepszego europejskiego zawodnika na świecie C. Ronaldo który przy wsparciu kolegów na prawde może w grupie sobie zapewnić korone króla strzelców. Co tu dużo mówić, pomoc składająca się z Carvalho/A.Gomes/Renato Sanches/Moutinho jest niesamowita i boje się, że zmasakrują wszystko co stoi na drodze.
 
Do góry Bottom