>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Autka z Niemiec

lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Czy ktoś orientuję się mniej więcej jak cenowo chodzą Audi a3,a6 i mazda6 ?
Jeśli chodzi o rocznik to takie 10cio letnie mnie interesują ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jeśli chodzi o A3 1.9 diesel to do 3k € dałoby radę z niedużym przebiegiem, A6 to samochody z większymi silnikami, mocniejszymi a co za tym idzie więcej palącymi osobiście nie polecam A6 ceny tutaj są bardzo zróżnicowane od 4k wzwyż. Natomiast 10 letnia Mazda szósteczka do 5 tyś ojro znalazłby ;) jak chcesz wiedzieć coś więcej wal na PW
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
Ogólnie Ci napiszę, bo sam szukam mazdy 3. Auta z niemiec będą o ok 10% droższe niż &quot;podobne&quot; wystawione w Polsce, aczkolwiek masz tą gwarancję, że
nie są kręcone i duża większość była w 100% serwisowana w ASO. Kupująć w Polsce mazdę ( ok 90% ) to auta po wypadkach albo kręcone, z audi zapewnie jest podobnie.

pozdr,
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ogólnie Ci napiszę, bo sam szukam mazdy 3. Auta z niemiec będą o ok 10% droższe niż &quot;podobne&quot; wystawione w Polsce, aczkolwiek masz tą gwarancję, że
nie są kręcone i duża większość była w 100% serwisowana w ASO. Kupująć w Polsce mazdę ( ok 90% ) to auta po wypadkach albo kręcone, z audi zapewnie jest podobnie.

pozdr,
zalezy jeszcze od kogo kupujesz w niemczech. Jesli chodzi o prywatne osoby to jest pewniej, aczkolwiek tez nie do konca. A z komisami to jest juz roznie - tak jak i w polsce.
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
zalezy jeszcze od kogo kupujesz w niemczech. Jesli chodzi o prywatne osoby to jest pewniej, aczkolwiek tez nie do konca. A z komisami to jest juz roznie - tak jak i w polsce.
jasne, zgadzam się !

na pewno nie kupie auta z komisu ( komis zawsze swoje musi zarobić )

szukam auta albo od pierwszego właściciela, albo salonowe ( oczywiście salon też musi zarobić więc takie auta automatycznie są delikatnie droższe, tyle, że wiesz, iż są na 100% sprawdzone i często z gwarancją kilkumiesięczną ).

pozdr,
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
jasne, zgadzam się !

na pewno nie kupie auta z komisu ( komis zawsze swoje musi zarobić )

szukam auta albo od pierwszego właściciela, albo salonowe ( oczywiście salon też musi zarobić więc takie auta automatycznie są delikatnie droższe, tyle, że wiesz, iż są na 100% sprawdzone i często z gwarancją kilkumiesięczną ).

pozdr,

z tym ze z salonu masz na 100% sprawdzone sie nie moge zgodzic, nigdy nie mozesz miec pewnosci, w salonach tez wala w ch...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
jak ja kupowałem sprzęta w komisie, to miałem od komisu telefon do poprzedniego właściciela
to jest chyba najlepsze, wtedy można wypytać tegoż człowieka o co chodzi w tym samochodzie
oczywiście jeżeli nie jest to człowiek wcześniej poinstruowany
ogólnie rzecz biorąc komis musi zarobić, ale trzeba wziąc pod uwagę że ludzie często dają w komis taniej niż np. na aukcji, więc nawet z zarobkiem komisu może wyjść na to samo .. a komis może dać garancję na auto (pewnie lipna ale zawsze), no i jakieś tam inne przywileje
więc komis ok, ale pewne warunki musi spelniać
co do sprzedaży używanych w salonach, to równiez bez kontaktu z poprzednim właścicielem można się pewnie naciąć .. zwłaszcza amerykańskie czy t.p. - salony potrafia oszukiwać dokładnie tak samo jak komisy, a nawet pewnie lepiej, zależy tez od tym kim jest właściciel owego salonu
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Powiem wam że najlepiej jak kupuje się prosto od właściciela wtedy o wiele taniej sprzedają swoje graty :p chodziłem po komisach to ceny były różne ale ja tam nic sobie nie wybrałem ????
 
C 0

canton

Użytkownik
Ogłoszenia lokalne trzeba śledzić, kartki na parkingach, na szybach. W Niemczech taka sama loteria jak i u nas, na dobre egzemplarze tez czekają nabywcy.
 
F 0

freaxu

Użytkownik
Pozwolicie, że podepnę się pod temat. Sądzicie, że suzuki vitara, wersja z lat 90, bedzie w miare dostepna w niemczech? Zastanawiam się czy wszystkiego już nie wykupiliśmy stamtąd ????
 
swiniaku 0

swiniaku

Użytkownik
Auto z Nemiec które przejechało 400 k KM kondycyjnie jest porównywalne do samochodu z Polski z przebiegiem 100 k KM. Przekraczając granicę taki samochód ma już magiczne 178 000km bo Polak nie kupi z przebiegiem ponad 200.
 
Do góry Bottom