>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Autografy

F 84

fanatyk00

Użytkownik
Witam wszystkich wychodzę do was z pytaniem czy wysyłacie zapytania w sprawie autografów?

Byłby ktoś chętny na ten temat pogadać i wymienić się doświadczeniem
 
gall1916 0

gall1916

Użytkownik
Owszem, ja zbieram już ponad 5 lat.
Jeśli ktoś chce mogę podesłać link do galerii, bo nie wiem czy można się reklamować ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja dostałem po kilku miesiącach od Paulo Coehlo ???? Wysłałem maila, podobno wszystkim wysyła. A dawno temu wysyłałem do polskich klubów listy to tylko Lech wysłał mi 10 starych programów meczowych.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Podepnę się pod temat ????
Parę lat temu udało mi się wygrać limitowany plakat Al Pacino Scarface z certyfikatem autentyczności. Orientuje się ktoś może, czy istnieje jakieś forum kolekcjonerów czy coś takiego, gdzie można to wystawić? Na OLX czy allegro wątpliwe, że ktoś się zainteresuje.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Podepnę się pod temat ????

Parę lat temu udało mi się wygrać limitowany plakat Al Pacino Scarface z certyfikatem autentyczności. Orientuje się ktoś może, czy istnieje jakieś forum kolekcjonerów czy coś takiego, gdzie można to wystawić? Na OLX czy allegro wątpliwe, że ktoś się zainteresuje.
Próbuj raczej allegro. Innej opcji nie ma, sam kiedyś próbowałem sprzedawać autografy, to jedynie na allegro się udało.

pzdr!
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Podepnę się pod temat ????

Parę lat temu udało mi się wygrać limitowany plakat Al Pacino Scarface z certyfikatem autentyczności. Orientuje się ktoś może, czy istnieje jakieś forum kolekcjonerów czy coś takiego, gdzie można to wystawić? Na OLX czy allegro wątpliwe, że ktoś się zainteresuje.
Ja bym próbował poprzez Ebay lub Allegro
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam, odgrzebuję temat ;).
Szukam i poszukuję koszulek, gadżetów sportowych z autografami ze względu na zbiórkę dla kolegi.
Jeśli byłby na forum ktoś, kto chciałby takową koszulkę przekazać w dobrym celu, albo wie gdzie i do kogo mógłbym napisać, żeby takową koszulkę otrzymać będę wdzięczny, próbowałem już we Wrocławiu w klubie, niestety odesłano mnie z kwitkiem, kiedyś otrzymałem koszulkę Jagiellonii, za co jestem im do teraz wdzięczny.
Dlatego gdyby ktoś miał takowe dojścia, ewentualnie chciałby mi pomóc w sprawie pamiątek sportowych, proszę o kontakt na PW. Bo tutaj rzadko do działu zaglądam.
Dziękuję za pomoc!
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Likwiduję Swoją Kolekcję autografów. Ktoś chętny zakupić po niskich cenach poniższe autografy:

Oto lista:

Dudu Paraiba

Dalibor Stevanović

Oded Gavish

Angelika Kerber

Krzysztof Hołowczyc

Ruda z Red Lips

Andre Schurrle

Paulina Sykut Jeżyna

Śp. Witold Pyrkosz

Śp. Bohdan Smoleń

Bartosz Bereszyński

Thiago Silva

Sylwia Grzeszczak

Maciej Kot

Kamil Stoch

Michał Kucharczyk

Jakub Wawrzyniak

Kamil Wilczek

Helio Pinto

Kamil Glik

Michał Kopczyński

Iniaki Astiz

Łukasz Fabiański

Miroslav Radović

Dusan Kuciak

Wladimer Dwaliszwili

Ivica Vrdoliak

Henrik Ojamaa

Dossa Junior

Jakub Rzeźniczak

Łukasz Broź

Michał Żyro

Walter Samuel

Wojciech Skaba

Artur Boruc

Adam Lallana

Jerzy Engel

Mariusz Stępiński

Zbigniew Boniek

Marco Streller

Wojtek Amaro

Sebastian Świderski

Paweł Golański

Olivier Kahn

Weronika Nowakowska Ziemniak

Joanna Brodzik

Gerard Badia

Ruben Jurado

Jakub Szmatuła

Jakub Szumski

Kornel Osyra

Łukasz Hanzel

Tomasz Podgórski

Bartosz Szeliga

Tomasz Sikora

Adam Małysz

Luiza Złotkowska

Martin Kaczmarski

Honorata Skarbek

Natalia Czerwonka

Daniel Łukasik

Grzegorz Wojtkowiak

Rafał Janicki

Monika Hojnisz

Joanna Moro

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Angel Di Maria

Darko Jevtić

Agnieszka Włodarczyk

Maria Niklińska

Paweł Domagała

Łukasz Trałka

Tomasz Kędziora

Kuba Przygoński

Kamil Syprzak

Kamil Sylwestrzak

Maciej Gajos

DJ Antoine


Jak ktoś był by zainteresowany skany każdego z podpisów mogę wysłać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam, odgrzebuję temat ;).
Szukam i poszukuję koszulek, gadżetów sportowych z autografami ze względu na zbiórkę dla kolegi.
Jeśli byłby na forum ktoś, kto chciałby takową koszulkę przekazać w dobrym celu, albo wie gdzie i do kogo mógłbym napisać, żeby takową koszulkę otrzymać będę wdzięczny, próbowałem już we Wrocławiu w klubie, niestety odesłano mnie z kwitkiem, kiedyś otrzymałem koszulkę Jagiellonii, za co jestem im do teraz wdzięczny.
Dlatego gdyby ktoś miał takowe dojścia, ewentualnie chciałby mi pomóc w sprawie pamiątek sportowych, proszę o kontakt na PW. Bo tutaj rzadko do działu zaglądam.
Dziękuję za pomoc!
Podbijam.
Interesowały by mnie koszulki meczowe z autografami czy to ekstraklasa czy to 1 liga. Cel charytatywny.
Dzięki za wszelką pomoc prośba o pisanie na PW.
 
K 0

krzysiekh

Użytkownik
Odkopie złotą łopatą forum starocia :)

Mam do sprzedania autografy:
Liverpool 99/00
Benfica 98/99
Girondins Bordeaux 98/99 i 01/02

Do powyższych plakaty, pocztówki itp.
Wszystko na olx - nie chce na "dzień dobry" linkami rzucać.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
 
Do góry Bottom