>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Awaria strony pinnacle

Status
Zamknięty.
T 2

terkin

Użytkownik
Czy możecie mi sprawdzić czy otwiera się wam pinnacle bo mi od południa nie chce i nie wiem czy to ich problemy czy też moje?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie działa. Przynajmniej u mnie. Czasami im pada stronka. Więc za &quot;jakiś czas&quot; powinno być ok.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Wysłałem do nich zapytanie czy mają problemy techniczne oraz czy ew mają inny adres URL przez który można by się ze swoim kontem połączyć. Teraz wychodzę ale jak wrócę i będę i będę miał istotna dla problemu odpowiedź to ja wkleję tutaj.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli podeślą Ci zastępcze adresy to podrzuć tutaj. Mogą się przydać bo pinnek jednak jak na tak poważną firmę czasami znika na kilka godzin.
 
P 0

punterr

Użytkownik
od poludnia na pewno nie, bo ok. 15-16 stawialem tam zaklad. dopiero niedawno z godzine-dwie temu sie wysypalo.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Narazie brak odzewu z ich strony jak i sama strona nie działa. Pamiętam jednak i jak tylko coś mi odpiszą to dam znać
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Takie coś odpisywali przy awarii.
Dear Sir,

Unfortunately, it is our Internet provider experiencing connectivity problems, not Pinnacle Sports. Our IT Department is in contact with the provider to learn when they will have this problem solved.
When this type of situation occurs, we understand your frustration. We too are frustrated since the business of Pinnacle Sports is to take wagers. This is certainly not in the best interest of our clients, or Pinnacle Sports.
We apologize for the inconvenience and appreciate your understanding.
Regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom