>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Awaria w toto

wincent 150

wincent

Użytkownik
Wie ktoś co się stało? Koło 13 pani na stradomiu powiedziała mi że mają awarię w sieci, koło 16tej byłem koło innego punktu ale dalej im system nawalał... WTF? Ktoś coś wie?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Punkty zaczeły działać chwilę po 16,00. Był jakiś problem techniczny od około 13,00, a potem wszystko już działało bez problemu.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
hehe, dokładnie ???? niestety - to jest tylko technika, także wszystko się może zawsze zdarzyć, ale grunt, że wszystko potem już działało ????
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wie ktoś co się stało? Koło 13 pani na stradomiu powiedziała mi że mają awarię w sieci, koło 16tej byłem koło innego punktu ale dalej im system nawalał... WTF? Ktoś coś wie?
Ja też byłem w tych godzinach dzisiaj i również nie mogłem nic zagrać.
Facet w toto mówił, że awaria w całym kraju, ale kiedy naprawią nie wiedział...
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
noooo tak dokładnie było, ale zaczęło wszystko działać około godziny 16,00. Wiadomo - awarie się zdarzają niestety wszędzie i nie da się tego przewidzieć Grunt, że wszystko jest ok ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Działa wam strona Toto? Bo nie mogę wejść przez laptopa ani przez telefon i się zastanawiam czy to powszechne?
[edit] już lata, nevermind..
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Witam wpadłem na pewien czat (szkoda nie ma archiwum) i koles miał niby oskubac TM oczywiście znowu błąd buka a polegał on na graniu małych kursów poniżej 1.15 míalo być 8 spotkań (moze jakiś system) które były ZAOKRĄGLANE(CHYBA AKO ) ponoc ta ofertę wycofano -wiadomo coś wam o tym?
 
R 13

reward

Użytkownik
Strona nie działa... :////
Jest godz. 11.14 i dzisiaj nie chodzi strona totolotek.pl Tzn. widać tylko część grafiki na stronie, a jak klika się na ofertę to wyskakuje jakiś komunikat &quot;zmiana certyfikatu bezpieczeństwa&quot;... nie wiem co jest, bo wszystkie inne strony u mnie działają... też tak macie ?
 
bialyas 2

bialyas

Użytkownik
W takich przypadkach radzę korzystać z przeglądarki Internet explorer.
U mnie w ten sposób wszystko działa przez cały dzień, próby na mozilli nic nie dały.
Powodzenia.
 
Do góry Bottom