>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędne rozliczenie kuponu - potem zwrot

jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Witam zagrałem dzisiaj kupon na GO+BET. Kurs był wystawiony sporo wyższy niż standardowo, Skorzystałem z tej oferty prematch:

Zakłąd.jpg


Zakład został rozliczony jako przegrany, powinien być rozstrzygnięty jako wygrany. W grze 1 bowiem zabito 6 smoków łącznie jedna drużyna 4 , druga natomiast 2. Poniżej screen ze statystykami z gry:

image.png


Zgłosiłem sprawę na czacie. Dział weryfikacji długo to badał. Suma sumarum zamiast przegrania przyznali zwrot. Treść wyjaśnienia: " Zakład został przeliczony. Jego rozliczenie to zwrot, ponieważ widniała błędna nazwa zakładu. Zakład miał dotyczyć Starszego Smoka (Elder Dragon) a nie zwykłych smoków. "

Następnie Pani z czatu zasugerowała o pisaniu reklamacji drogą email.

No i rodzi się pytanie do Was użytkownicy w celu doradzenia. Czy to wszystko legitnie? Bukmacher źle wystawił kurs o innej treści zakładu miał być niż grałem , Czy reklamacja coś da potraktowali tą sprawę słusznie? Czy to walka z wiatrakami?

Moim zdaniem to bukmacher ustala kursy i ofertę i zanim wystawi sam może 10 razy zweryfikować poprawność. Ja gram jedynie ofertę bieżąco. Proszę o opinie i odpowiedzi.
 

Załączniki

Moniczken 11K

Moniczken

Użytkownik
Chyba każdy buk ma w swoim regulaminie ma zapis o zwrocie przy błędnie wystawionej ofercie, czy to kursu czy nazwie właśnie na takie ewentualności. Masz prawo reklamację napisać, buk może ją rozpatrzyć negatywnie ze względu na ten zapis 💁‍♀️
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tutaj masz oczywisty błąd. Reklamacje nic nie dadza. Predzej limity dostaniesz na konto o ile juz ci ich nie przyznali za wykorzystywanie takich błędów.
 
Do góry Bottom