>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BAH oszukał mnie na 7 tysięcy złotych

cock 756

cock

Użytkownik
W BAHu gram tylko za ewentualne nagrody w konkursach, ale i tu wesoło nie jest. Na innym forum nie wypłacali nagród voucherów userom za wygrane konkursy. Admin pisał nam, że to wina buka. Z czystej ciekawości czy te 50 euro każdego dnia to faktycznie losowanie czy ściema? ;)
 
R 0

red-baron

Użytkownik
oddali oddali zle przeliczajac lacznie z kuponow na ville mam 3638,61 dzielac to na 4 wychodzi 909 zlotych 65 groszy a oddali 815,99 nie wiem skad taka liczba napisalem juz do supportu a wyrownanie na 93 zlote 66 groszy zobaczymy co odpisza jak nie oddadza to dalej bedzie to oszustwo i (mimo ze kazdy z nich ma to w dupie) dalej bede swiecil swoja sygnatura, szkoda by bylo zrobili pierwszy krok niech zrobia drugi i ostatni
nie bede wymienial swojej kwoty zeby mnie nie namierzyli z ID konta, ale tez brakuje jakichs groszy dzielac przez 4
Prawdopodonie nakaz ze strony LGA z zaplata tego, w czasie dochodzenia wszystkie sumy zmienione bylo zakladam na Euro, i teraz wrocili z Euro na PLN znow (przy innym kursie przewalutowania)
IMO wyglupiac sie o 100 czy 200zl teraz nie ma sensu, dobrze ze po 5 miesiacach sprawe udalo sie wygrac, trzeba sp... poki sie nie rozmysla i nie zrobia kolejnego przekretu :zoltakartka:
 
L 51

legionista880

Użytkownik
wszystko sie wyjasnilo jednak nic mi nie brakuje pozostalosc kwoty byla z zakladu h2h na strzelcow ms niestety owe zaklady nie byly podpisywane np villa-torres tylko byly tak samo podpisywane kto zostanie mistrzem swiata, wszystko w takim razie ok szkoda ze dzielili na 4 bo miala byc calosc ale ok skoro caly swiat tak rozliczal to nie bede meczyl jak baba na targu, dobrze sie skonczylo
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
2513 na koncie ????
Szkoda, że się dowiedziałem dopiero po tygodniu.
Również brakuje 76zł ale to to u nich jest z tym ojro, że jak wpłacałem przez UKASH 100zł to mi około 3zł zabrali na przewalutowaniach
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
To jednak LGA zainterweniowało bo dzisiaj przyszedł mail żebym potwierdził iż otrzymałem pieniądze za zakład.
 
Do góry Bottom