>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baraże/Kwalifikacje do MŚ 2010 - 14-18.11.2009 (Ameryka Płn i Płd, Azja, Afryka)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Baraże o grę w piłkarskich mistrzostwach świata prócz Europy zostana rozegrane jeszcze na dwóch kontynentach.

W Ameryce zmierzą się ze sobą piąty zespół strefy Comnebol (Południe) z czwartym zespołem strefy Concacaf (Północ).
W tym pojedynku niezwykle ciężko wskazać faworyta. Obie drużyny straciły szasnę na bezspośredni awans w ostatnich minutach końcących eliminacje meczów.



W pojedynku przedstawiciela Azji z reprezentantem Oceanii również będzie ciekawie. W pierwszym meczu, w Bahrajnie, niespodziewanie padł wynik 0-0, który w korzystniejszej sytuacji stawia gospodarzy rewanżowego spotkania barażowego.



Na koniec Afryka, gdzie do WKS-u i Ghany dołączą pozostałe trzy drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w swoich grupach.
Walka o te lokaty toczy się pomiędzy Kamerunem i Gabonem (gr.A), Tunezją i Nigerią (gr.B) i Egiptem a Algerią (gr.C).



I afrykańska oferta:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
S 0

solarex

Użytkownik
Kurs na Kamerun wydaje sie grubo przesadzony, musi wygrac a gra z leszczami!!!Pewny mecz Maroko gra o nic, Kamerun o wszystko!!!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kurs na Kamerun wydaje sie grubo przesadzony, musi wygrac a gra z leszczami!!!Pewny mecz Maroko gra o nic, Kamerun o wszystko!!!
Po pierwsze Maroko to nie &quot;leszcze&quot;, po prostu te eliminacje im kompletnie nie wyszły, a po drugie to Kamerun może nawet przegrać, bo jakoś nie widze wygranej Gabonu w Togo.

Choć kurs rzeczywiście wysoki, może więc x2?
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Po pierwsze Maroko to nie &quot;leszcze&quot;, po prostu te eliminacje im kompletnie nie wyszły, a po drugie to Kamerun może nawet przegrać, bo jakoś nie widze wygranej Gabonu w Togo.

Choć kurs rzeczywiście wysoki, może więc x2?
z całym szacunkiem ale 6 czerwca tego roku Gabon wygrał z Togo aż 3:0 !! :-D ???? poza tym kursy wcale nie są jakoś przesadzone. każdy chce grać niezależnie od tego o co gra. moje typy to:

Maroko - Kamerun Typ: 2 2,40 - kurs spada bardzo szybko także lepiej brac póki gorące. Maroko ostatnie nic już nie znaczy choc na pewno będą chcieli rywalom popsuć możliwość awansu. Kamerun będzie walczył ze wszystkich sił o awans także kurs miodzio.

Togo - Gabon Typ: X2
- Togo bez szans na awans.
To że w Togo gra Emmanuel Adebayor to reszta wcale nie powala swoją grą. Jedynie Mohamed Kader bodajże grał wiele lat temu w Parmie a teraz chyba gra we francuskim Guingamp a tak to nikogo nie znam. Gabon w przypadku remisu bądź co gorsza porażki Kamerunu wskakuje na 1 miejsce i awans mają pewny, także warto grać na Gabon bądź też X2 jak porponuje dla mniej odważnych.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W sumie macię rację, po takim kursie i w takiej sytuacji gra na Kamerun wydaję się atrakcyjnym pomysłem.
Chyba dam wam się przekonać i zagram Kamerun w dubelku z Tunezją, która nie powinna miec problemów ze zwycięstwem na Magadaskarze zapewniającym im awans do MŚ.
 
T 0

tomassonn

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się spotkanie w grupie C, gdzie Egipt będzie na własnym terenie podejmował lidera grupy, Algerię. W tym meczu wazą się losy bezpośredniego awansu. Egipcjanie, jeżeli chcą awansować na mundial, muszą ten mecz wygrać co najmniej dwoma bramkami.
W pierwszym meczu Algeria wygrała z Egiptem u siebie 3:1, jednak porównując możliwości obu zespołów, oraz to, że Egipt gra u siebie o wszystko zwycięstwo Egipcjan raczej pewne po kursie ~ 1.5.
Natomiast zastanawiam się nawet nad postawieniem handicapa Egipt-Algeria 0:1 na 1 ... po kursie ~ 2.15
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się spotkanie w grupie C, gdzie Egipt będzie na własnym terenie podejmował lidera grupy, Algerię. W tym meczu wazą się losy bezpośredniego awansu. Egipcjanie, jeżeli chcą awansować na mundial, muszą ten mecz wygrać co najmniej dwoma bramkami.
W pierwszym meczu Algeria wygrała z Egiptem u siebie 3:1, jednak porównując możliwości obu zespołów, oraz to, że Egipt gra u siebie o wszystko zwycięstwo Egipcjan raczej pewne po kursie ~ 1.5.
Natomiast zastanawiam się nawet nad postawieniem handicapa Egipt-Algeria 0:1 na 1 ... po kursie ~ 2.15
Weź pod uwagę, że Algieria zagra w tym meczu bardzo defensywnie. Mają ogromną szanse, którą głupio by bylo zaprzepaścić w ostatnim meczu. Moim zdaniem under 2.5.

Moja uwage przykul mecz nowa zelandia-bahrajn wynik z poprzedniego meczu 0;0 nie odzwierciedla tego co dzialo sie na boisku bahrajn w ciaglym napadzie slupki poprzeczki ogólnie nowa zelandia nie istniala czekalem na ten mecz stawiam na bahrajn ostro
Ja na pewno na Bahrajn nie postawię. Skoro nie umieli wygrac u siebie to czemu mieliby zrobić to w Nowej Zelandii? Dla mnie ten mecz to no bet, ale będe całym sercem za reprezentacją z Oceanii i to nie tylko dlatego, że przed miesiącem Bahrajn zepsuł mi bardzo fajny kupon.
 
D 0

dardas

Użytkownik
Kurs na Kamerun wydaje sie grubo przesadzony, musi wygrac a gra z leszczami!!!Pewny mecz Maroko gra o nic, Kamerun o wszystko!!!
nie jest tak jak piszesz, że Maroko gra o nic, nie wiem czy wiesz ale eliminacje MŚ są zarazem eliminacjami do przyszłorocznego PNA, do którego awansują trzy pierwsze zespoły z każdej grupy, Maroko ma jeszcze szansę na trzecią lokatę, więc na pewno nie przejdzie obok tego meczu
zgodzę się natomiast, że warto zagrać na Kamerun, gospodarze żeby awansować do PNA muszą zdobyć 3 pkt i liczyć na potknięcie Togo, więc na pewno będą atakować a taka gra z Kamerunem, który posiada dużą siłę ognia, może skończyć się dla nich przykro
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Kostaryka – Urugwaj – niedziela, 15 listopad 03:00
Typ:Kostaryka
Kurs:3,15 @ Betfair
Stawka:3/10
Urugwaj bez 7 podstawowych graczy w meczu: Cristian Rodriguez (Porto), Andres Scotti (Argentios Juniors), Diego Perez (Monaco), Martín Cáceres (Juventus) oraz Maximiliano Pereira (Benfica Lizbona). Kontuzjowany jest Jorge Martínez (Catania) oraz Jorge Fucile. Nie wiadomo również czy zagra dziś Walter Gargano.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Weź pod uwagę, że Algieria zagra w tym meczu bardzo defensywnie. Mają ogromną szanse, którą głupio by bylo zaprzepaścić w ostatnim meczu. Moim zdaniem under 2.5.
Algieria może i zagra bardzo defensywnie, ale na ofensywę Egiptu może to być za mało ;))
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Algieria może i zagra bardzo defensywnie, ale na ofensywę Egiptu może to być za mało ;))
Jednak nie było.. ;)

Z wczorajszych wyników zaskoczyła mnie tylko Tunezja, która w ostatnich minutach zaprzepaściła szansę na awans do MŚ. Niestety, mogą być sami sobie winni. Osobiście wolę Nigerię niż Tunezje i cieszę się, że to właśnie John Obi Mikel i spółka zagrają w RPA.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W środę definitywne zakończenie eliminacji do przyszlorocznego mundialu.

W Urugwaju odbędzie się mecz rewanżowy pomiedzy oczywiście gospodarzami, Urugwajem, a Kostaryką.
W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się przedstawiciele z Ameryki Południowej, którzy wygrali 1-0 i są w bardzo dobrej sytuacji przed meczem rewanżowym. Bukmacherzy również zdecydowanie faworyzują Urugwaj i trudno się dziwić. Skoro w Kostaryce Forlan i spółka byli w stanie wygrać to tym bardziej u siebie powinni przypieczętować awans i dołączyć do finalistów Mistrzostw Świata.



W Afryce kwalifikacje już zakończone, ale ciągle pozostaje jedna niewiadoma. Do WKS-u, Kamerunu, Ghany i Nigerii dołączy Egipt bądź Algieria. W sobotę Egipt pokonał Agierczyków 2-0 i tym samym zrównal się z nimi punktami i stosunkiem bramkowym. Dlatego też zostanie rozegrany dodatkowy mecz pomiędzy tymi dwoma krajami na neutralnym terenie, ktory zadecyduje kto w przyszłym roku pojedzie do RPA.
 
T 0

tomassonn

Użytkownik
Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest Egipt. Udowodnili w sobotnim meczu, że potrafią walczyć do końca, a porażka w pierwszym meczu z Algerią to był wypadek przy pracy. Napewno bramka strzelona w ostatnich minutach, która podtrzymała nadzieje na awans doda skrzydeł graczą Egiptu. Są zespołem lepszym i udowodnią to po raz kolejny.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Zgadzam się z tomassonnem, słyszałem również, że Sudan, gdzie ma być rozegrany decydujący mecz, jest sprzyjający bardziej dla Egiptu. Algieria protestowała zdaje się, chcąc aby mecz barażowy był rozegrany w Tunezji.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli tak na chłodno popatrzeć na zawodników jacy występują w Algierii i Egipcie to wcale nie należy tak mocno faworyzować drużyny Faraonów. Ok graja fajnie, ofensywnie, ale tak grać musieli. Bramka strzelona w doliczonym czasie gry wydaje się, że padła ze spalonego, ale została uznana i wygrali. Egipt ma przewagę pod aspektem psychologicznym wygrana w doliczonym czasie, mogą pójśc na fali dalej. Mogą, ale nie muszą.

Mecz będzie rozegrany w Sudanie, który rzekomo ma sprzyjać Egipcjanom, ale piłkarze Algierii nie mają co się załamywać. Kiedy patrzy się na to co dzieje się w ich ojczystym kraju, kiedy widzi się tysiące ludzi, którzy lecą samolotami do Sudanu aby wspierać swoich piłkarzy aż chce się grać! Algieria ma dla kogo grać i mam nadzieję, że ta &#39;wojna piłkarska&#39; nie przerodzi się w wojnę pomiędzy kibicami tych dwóch drużyn.

Pod aspektem piłkarskim Algieria wcale nie jest słabsza, ba... moim zdaniem jest lepiej zorganizowana w obronie od Egiptu. Jeśli obie drużyny zagrają zachowawczo to moim zdaniem górą z tego pojedynku może wyjśc lepiej ułożona taktycznie Algieria. Jeśli pójdą na wymianę ciosów to pod tym względem lepszy jest Egipt.

I choć początkowo chciałem grać na Egipt to teraz dla mnie końcowy wynik jest no bet. Ewentualnie zagram remis do przerwy, bo spodziewam się trochę szachów głównie ze strony Algierii, która jest w tym mocna.
 
T 0

tomassonn

Użytkownik
A jednak Algeria... Po ostatnim meczu stawiałem na Egipt, ale widocznie zabrakło trochę szcześcia. Egipt jest mocny w PNA, ale o awans do mistrzostw świata jakoś im trodno. Mimo wszystko będe trzymać kciuki za Algerię, której o awans z grupy niewątpliwie będzie bardzo ciężko, ale liczę że na mistrzostwach sprawi jakąś niespodziankę. ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
W dodatkowym meczu w Afryce lepsi okazali sie niespodziewanie piłkarze Algierii i to oni obok Kamerunu, Ghany, Nigerii i WKS-u beda reprezentować Afrykę w RPA.

Nie było natomiast niespodzianki w rewanżowym spotkaniu Urugwaju z Kostaryką. Pilkarze z Ameryki Północnej walczyli do samego końca, ale zdołali tylko zremisować i tym samym dwukrotni mistrzowie swiata - zawodnicy Urugwaju pojadą w przyszlym roku na Mundial.

Podsumowując do wcześniej zakwalifikowanych reprezentacji dołaczyły dwie ostatnie drużyny:

- Algieria
- Urugwaj

I tym samym poznaliśmy komplet, 32 finalistów pilkarskich Mistrzostw Świata 2010.


Dziękuje wszystkim za ciekawa dyskusję, wyczerpujące analizy i aktywność w tematach dotyczących kwalifikacji poza kontynentem europejskim.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom