>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BARAŻE --> Bundesliga || Bundesliga 2.

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zaczynamy walkę o pozostanie w dotychczasowych ligach, Wolfsburg ostatnio zaczął lepiej grać i na pewno jest faworytem w tym dwumeczu.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
BARAŻ: Wolfsburg-Braunschweig
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Wolfsburg-Braunschweig
Typ: Wolfsburg wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk Unibet
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie barażowe w którym ekipa Wolfsburgu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Braunschweigu. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu, grali ostatnio nawet nieźle ,ale w kazdym spotkaniu czegoś im brakowało i nie potrafili punktować, o grze w barażach i porażce z zespołem Hamburga zadecydowała bramka w ostatnich minutach spotkania , dzięki której ekipa gospodarzy utrzymała się w lidze na kolejny sezon. Goście natomiast w drugiej bundeslidze zajęli 3 miejsce i mało zabrakło im do bezpośredniego awansu ,ale porażka 6:0 z zespołem Arminii Bielefeld zablokowała im szansę awansu do bundesligi, poza tym ekipa gości grywała w kratkę w meczach na obcych stadionach , tutaj na pewno gospodarze muszą wygrać żeby utrzymać się w lidze ponieważ na wyjeździe będzie im niezwykle cięzko, goście na wyjazdach grają słabo,ale u siebie na stadionie grają bardzo dobrze i w poprzednim sezonie ponieśli tylko 1 porażkę w lidzę. Stawiam na wygraną gospodarzy dokładnie 1 golem , myślę że będzie to wynik 2:1, liczę na over 2.5 gola na co jest bardzo dobry kurs jak an spotkanie z Ligi Niemieckiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wilkom niw wyszedł sezon ligowy, ale nie ma się co tym przejmować, bo to nadal klasowa drużyna. Wystarczy popatrzeć, kto tam gra. Na każdej pozycji klasowy zawodnik i z reguły były lub obecny reorezentant Niemiec lub innego kraju. Dość powiedzieć, że Kuba, który jest jesnym z najlepszych graczy polskiej kadry, nie łapie się ostatnio do 1 składu. Brunszwik raczej im nie zagrozi ani w dwumeczu, ani w dzisiejszym spotkaniu. IMO - gładka wygrana Wilków i raczej do zera. 3-0, 4-0 widzę
 
D 104

dave_lfc

Użytkownik
Wolfsburg powyżej 5,5 rożnych @1.98 Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Oglądałem skrót meczu Wilków z HSV. Widać było ciąg na bramkę i próby strzałów w nawet mniej dogodnych sytuachach. Kilka naprawdę soczystych petard wybronił bramkarz Hamburga i głównie dzięki niemu, HSV po raz pierwszy od trzech sezonów uniknęło baraży. Gra w nich Wolfsburg i choć taktyka w ostatnim meczu ligowym nie przyniosła im pożądanych rezultatów (a właściwie została zaprzepaszczona przez błędy w defensywie), dziś nie powinna ulec zmianie. Gospodarze powinni zdecydowanie przeważać i nie zatrzymywać się. W niedalekiej przyszłości mamy rewanż więc Wilki powinny zadbać o solidną zaliczkę, a nawet by wybić piłkarzom Brunszwiku z głowy jakiekolwiek marzenia o awansie.
Patrząc na wyjazdowe mecze Eintrachtu, można wywnioskować, że grają bardzo defensywnie. Przed porażką 6-0 z Bielefeld, w czterech meczach nie padał więcej niż 1 gol. Solidna obrona przyjezdnych może sprawić mały kłopot Wilkom. Próbować jednak z pewnością będą więc idę w rożne. Z Hamburgiem nabili ich aż 8 więc z, będącym na nieco niższej półce Brunszwikiem, powinno ich być nie mniej.
@down o kurde, nie wiem co mi sie przydazylo, ze uwierzylem ze to prawda. Przepraszam wszystkich ???? No tak, w zeszłym sezonie była taka sytuacja. Chyba dawno ich nie grałem. W takim razie byłyby to trzecie baraże w ciągu czterech lat.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Braunschweig-Wolfsburg
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.95
Buk

Analiza: Rewanżowe spotkanie w Niemieckiej bundeslidze piłkarskiej. Drugoligowy Eintracht Braunschweig na swoim stadionie podejmował będzie ekipę ekstra klasowego Wolfsburga. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wyjazdowym przegrali 0:1 i mocno skomplikowali sobie sytuację przed rewanżowym spotkaniem z zespołem Wolfsburga, Eintracht tworzył sobie sytuację do zdobycia bramki a bramka dla gospodarzy wpadła dopiero po rzucie karnym , w pierwszej połowie to gospodarze byli stroną dominującą ,ale w drugiej do głosy doszli goście, którzy mogli strzelić bramkę, niestety teraz żeby myśleć o awansie to spotkanie trzeba wygrać i nie stracić tutaj ani jednej bramki, co na pewno łatwo nie przyjdzie, jednak szansy upatruję tutaj w beznadziejnych spotkaniach gości na wyjazdach a gospodarze u siebie w tym sezonie już nie raz pokazywali iż grać w piłkę potrafią , poprzednie 6 spotkań zakończyli zwycięstwami a nie przegrali na swoim stadionie do 8 kolejnych meczy, myślę że w dniu jutrzejszym nawet jak nie wygrają to spotkanie zakończy się podziałem punktów,ale to Braunschweig powinien stworzyć sobie więcej dogodnych sytuacji do zdobycia bramki i myślę że powinien zaatakować od pierwszych minut jutrzejszego spotkania.
 
areck 213

areck

Użytkownik
Eintracht Brunszwik - VFL Wolfsburg
over 4,5 kartki 1,74 unibet

Rewanżowe spotkanie. Stawka bardzo wysoka, walki nie zabraknie. W pierwszym meczu przy mniej kartkowym arbitrze (oraz siłą rzeczy mniejszej waleczności mając w głowach przed sobą także rewanż) over pokryty. Nikt nogi nie odstawi, sędzia Tobias Stieler, który przeciętnie w Bundeslidze daje 4,17 kartki, a też zdarza mu się stracić panowanie nad meczem (10 kartek w Mainz-Lipsk).
Kurs bardzo dobry, z pewnością w dniu meczu spadnie. Stawka 7/10. (jedyne czego się obawiam to szybkie zamknięcie dwumeczu i brak wiary Brunszwiku w odwrócenie losów dwumeczu)
// z lekkim fartem, 4 żółte i czerwona ;)
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina:Piłka nożna - Niemcy, 2.Bundesliga (baraż)
Godzina: 18:00
Spotkanie: TSV 1860 Monachium - SSV Jahn Regensburg
Typ: 1
Kurs: 2,09
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Rewanżowe spotkanie barażowe, w pierwszym spotkaniu padł wynik 1-1. Szczerze to nie wyobrażam sobie aby TSV z takim składem spadło z drugiej Bundesligi. Fakt faktem cały sezon grali straszną padakę i w tym pierwszym spotkaniu też nic wielkiego nie pokazali ale jednak wywieźli korzystny rezultat i u siebie na stadionie myślę, że zwyciężą i będą świętować utrzymanie się w 2 lidze. Skład mają naprawdę bardzo ciekawy no ale jak to często bywa nazwiska na papierze nie grają tylko trzeba to pokazać na boisku. Ja jednak wierzę w ten zespół, że w tym ostatnim spotkaniu tego sezonu zagrają na maksimum swoich możliwości i pokonają Regensburg. Jednak są zespołem dużo mocniejszym i nie wyobrażam sobie aby ich w przyszłym sezonie zabrakło w drugiej lidze. Oczywiście to tylko moja opinia nikt się z nią zgadzać nie musi ;) Jeżeli chodzi o nieobecności kadrowe w obu zespołach to wygląda to tak:
Absencje w TSV 1860:
obrońcy Matmour (13 występów w tym sezonie) i Pongracic (6 występów w tym sezonie), pomocnicy Lacazette (26 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Claasen (14 występów w tym sezonie), Karger (5 występów w tym sezonie), Ribamar (3 występy w tym sezonie), Simon i Boya (bez występów w tym sezonie) i napastnick Andrade (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Regensburg:
obrońcy Nandzik (28 występów w tym sezonie) i Hein (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnik Schopf (bez występu w tym sezonie) i napastnicy Ziereis (10 występów w tym sezonie) i Dzalto (6 występów w tym sezonie)
⛔ 0-2
EDIT:
Jednak cały sezon padaka to i w barażu też
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom