>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Baraże do MŚ 2014 - 13-15.11.2013 (Wszystkie strefy)

Status
Zamknięty.
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich ! Widzę, że rozmowa na temat baraży rozkręciła się, a więc także napiszę to co myślę.
Na pierwszy rzut oka zaciekawiło mnie spotkanie Grecja - Rumunia. Patrząc na składy obydwu drużyn, nie wyobrażam sobie, że Grecy mogliby nie awansować na mundial. W eliminacjach nie przegrali meczu domowego, Rumuni są grozni ale tylko w domu, poza nim nie prezentują się najlepiej. Doświadczenie turniejowe także jest po stronie Greków. Chciałem zagrać 1 w pierwszym meczu za kurs 1,9 Bwin, ale idąc tropem sprawdziłem jak Grecy prezentują się w play-off. W 2006 roku w barażach do MŚ w Niemczech podejmowali Ukrainę. W pierwszym meczu padł wynik 0-0, na wyjedzie Grecja wygrała 0-1 i awansowała na turniej, bramkę strzelił SALPINGIDIS D. Piątkowego meczu Grecja nie powinna przegrać, ale 1x za 1.2 nie będę pobierał. Jeśli Grecy wygrają jutro to na wyjedzie nie powinno stać się nic złego, ponieważ przegrali oni w w eliminacjach tylko 1 mecz, a stosunek bramkowy to 12:4, Rumunia 6-1-3 19:12 w bramkach.
Grecja - Rumunia
Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?
Typ: Grecja 1.70 Bwin ?
Grecja - Rumunia
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Grecja 1.35 Bwin ✅
Grecja - Rumunia
Ile padnie goli?
Typ: Mniej niż 2,5 1.45 Bwin ⛔
Grecja - Rumunia
1 X 2 i liczba goli
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola 3.25 ⛔

Portugalia - Szwecja
Mecz, który elektryzuje cały świat, a nikt nie zna odpowiedzi kto awansuje. Sam nie jestem w stanie wskazać kto wygra. Rozum podpowiada, że jutro zwycięży Portugalia. Statystyka h2h pokazuje nam, że pojedynki tych drużyn do najłatwiejszych nie należą. Żadnego meczu domowego nie wygrali Portugalczycy ze Szwecją. 4 razy był remis: 1-1, 2-2, 0-0, 0-0. Raz wygrała Portugalia 0-1 na wyjezdzie. Daje nam to małą podpowiedz, że kurs oferowany na 1 przez bukmacherów jest za niski i wcale nie taki pewny. W ostatnich barażach Portugalia podejmowała BiH wygrali obydwa mecze w stosunku 1-0, 0-1. Wtedy też mówiono o kryzysie w zespole Portugalskim, zagrali bardzo mądrze ograniczając wszystkie ataki świetnie spisującej się w owym czasie Bośni, która przegrała tylko z Hiszpanią w grupie. Tutaj mamy analogiczną sytuację, z tym że tak jak pokazują statystyki Portugalczycy nie lubią grać ze Szwecją. Nie wydaje mi się, że będzie to szalony mecz, z ogromną ilością bramek. Szwedzi się nie odkryją, będą czekać na swoją szansę w kontrze, jakimś przebłysku Zlatana. Portugalczycy natomiast nie mogą nacierać cały czas, muszą to robić spokojnie i w pełni kontrolować mecz, żeby zostać na zero z tyłu. Nie wykluczam w tym meczu 0-0. Szanse na awans pozostaną równe do czasu rewanżu, z tym że Szwecja z takiego wyniku będzie bardziej zadowolona. Jeśli Portugalia wygra to będzie 1-0, w najgorszym wypadku padnie remis 1-1. Zagranie 1x wydaje się pewne, ale nie opłacalne. Nawet jeśli Portugalia wygra w piątek, to czy będzie pewna awansu ? Czy bukmacherzy wystawiając kurs 2.05 na BTS pomylili się, aż tak ? Przecież obydwie drużyny strzelają średnio 2 gole na mecz. Moim zdaniem mają rację proponując taki współczynnik.
Po mojej analizie proponuję zagranie:
Under 2.5 1.75 Bwin ✅

Handicap 0:1
Typ: X 3.40 Bwin✅✅

Ukraina - Francja
Pojedynek Dawida z Goliatem. Każdy inny wynik niż awans Francji będzie dramatem. Zresztą Francuzi wchodzili już do mundialu strzelając bramkę ręką, więc co by się nie działo - awansuje Francja. Podejrzewam, że wygra już 1 mecz. Pobieram i dołączam do mojego dubla.
AWANS: Francja 1.22 Bwin ?
Typ: Francja 2.20 Bwin ⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A ja powiem wam tak. Żaden z jutrzejszych meczy nie nadaje się dla mnie do grania. Dlaczego ? Bo nie dość, że poziom bardzo wyrównany to jeszcze jest to 1 z dwumeczy. Oznacza to, że każdy może sobie pozwolić na wpadkę. Jeśli już to najbliższa jest mi Chorwacja, ale z 2 strony tak sobie pomyślałem, że i może się zakończyć remisem, bo będą mieli w głowie rewanż u siebie. Z kolei na awans Chorwacji po kursie 1,17 to dla odważmych, którzy sprzedadzą mieszkanie i żonę żeby postawić na taką lokatę. To jednak nie mój styl grania. Co do reszty, to Francja niby mocniejsza od Ukrainy, ale potrafiła bardzo zawodzić, do tego Ukraińcy mogą się ostro spiąć, a Francja pojechać na Ukrainę z nastawieniem taktycznym na remis (nie wiemy co zostanie przekazane na odprawie), bo znowu będą mieli rewanż u siebie. Portugalia vs Szwecja i Grecja vs Rumunia to już bardzo, bardzo wyrównane pary. Wynik może być w każdą stronę. Bliższy jestem Rumuni i remisowi w Portugalii, ale w życiu nie będę tego grał. Podajecie typ na BTS w Portugalii. Owszem dosyć dobry typ, ale wystarczy, że się poblokują defensywnie i może być skromne 1:0/0:1. Reasumując dla mnie jutro na wszystkie mecze barażowe to typowy NO BET. Znacznie lepiej będzie obstawić drugie mecze, które będą rozgrywały się o wszystko. Jutro upatruję dużo remisów i undery. Każdy będzie się bał odsłonić. I być może pogram po 5zł na Chorwację, a resztę na remisy, ale oficjalnie tego nie daję.
Ostatecznie po 5zł pograłem tak:
Islandia vs Chorwacja
Chorwacja kurs: 1,98 buk: Pinnacle ⛔
Chorwacja AH:-1 kurs: 3,030 buk: Pinnacle ⛔

Greece vs Romania
remis kurs: 3,21 buk: Pinnacle ⛔
Ukraina vs Francja (0 i -0.5)
Francja (AH: 0 i -0.5) kurs: 2,050 buk: Pinnacle ⛔
Portugal vs Sweden
remis kurs: 3,92 buk: Pinnacle ⛔
Sweden AH:+1 kurs: 1,775 buk: Pinnacle ZWROT
I &quot;wariata&quot; za 1,50zł po kursie 54 na Chorwacja(DNB) i resztę remisów ⛔
edit:// Tak jak pisałem na początku, poziom mimo wszystko bardzo wyrównany, nie nadawało się nic do grania.
 
candida 45

candida

Użytkownik
). Oczywiście ostatnim aspektem, który stoi po stronie Islandczyków jest mecz na własnym terenie. Gorąca (w przeciwieństwie - prawdopodobnie - do pogody) atmosfera na stadionie, wielkie oczekiwania i przede wszystkim twarda gra, bez pardonu. To właśnie czeka Chorwatów, którzy jeżeli wywiozą stamtąd jeden punkt, mogą być zadowoleni (w przypadku wygranej myślę, że sprawa awansu będzie raczej jasna).
Na jakim stadionie trzeba grać, aby powiedzieć, że atmosfera jest chłodna? Po to ustala się mecze z rewanżami aby każda drużyna mogła rozegrać spotkanie przed własną publicznością i za każdym razem trzeba spodziewać się wsparcia.

Dalej: pogoda. Nie wiem czemu ten czynnik jest aż tak podnoszony. Gdyby pogoda miała taki wpływ na wyniki spotkań jak sugerujecie, Rosja czy inne Kazachstany uchodziłyby każdorazowo za faworytów. Na boisku decyduje JAKOSC a ta zdecydowanie po stronie Chorwatów. Islandia będzie atakować, Chorwacja skontruje i będzie po meczu. Doceniam sukces chlopaków z dalekiej północy ale to dla nich koniec bajki, zdaje się że są najsłabszą z ekip w tych barażach. Typuje 0:2 dla Chorwacji bo mocno rwanym i brzydkim meczu.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Baraże do Mistrzostw Świata
Spotkanie: Ukraina - Francja
Typ: 2 ⛔ (2:0)
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Trzeba sobie na wstępie od razu jasno powiedzieć, że będzie to spotkanie dwóch równorzędnych ekip. Ja jednak pewnie idę w stronę gości w tym spotkaniu.

Ukraińcy to solidna ekipa bo jeśli zespół jest niepokonany od 11 spotkań to zwyczajnie inaczej nie można powiedzieć. Jednak wg. mnie nie są oni taki silni jakby to na pierwszy rzut oka mogło się wydawać. Chociażby mecz z Polską mimo skromnej wygranej obnażył ich braki. Atak pozycyjny wręcz nie istniał ( co przy naszej formacji defensywnej jest nie lada sztuką) a i jakiejś żelaznej defensywnej rozgrywki na poziomie też tam nie było. Jednak mają swoje indywidualności i to one w głównej mierze przesądzały o wynikach meczy eliminacyjnych ( a prym w tym wiódł Jarmołenko).

Ja stawiam na Francuzów bo po prostu złapali formę. Ostatnio grają świetnie a co najważniejsze strzelają bramki a to było dotychczas ich największą bolączką ( ileż oni zagrali meczów z zerowym dorobkiem strzeleckim w ostatnim czasie to głowa mała). Forma ta oczywiście w głównej mierze spowodowana jest indywidualną zwyżką formy poszczególnych zawodników. I tak w gazie mamy po kolei: Ribery, Benzema, Pogba, Nasri, Cabaye czy Sagna. Reszta zawodników, którzy uzupełniają brakujące pozycje też lepsza od swoich vis a vie z Ukrainy.

Ogólnie spodziewam się podobnego meczu jak podczas Euro 2012 i równie podobnego wyniku. Sądzę, że mniej lub bardziej skromnie ale to Francuzi zejdą z boiska jako zwycięzcy. Są po prostu drużyną lepszą a to są baraże, tutaj już nie ma odpuszczania i gdy obie strony dadzą z siebie wszystko i pójdą w otwarty ogień to wynik może iść tylko w jedną stronę...w stronę trójkolorowych. Powodzenia !
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dalej: pogoda. Nie wiem czemu ten czynnik jest aż tak podnoszony. Gdyby pogoda miała taki wpływ na wyniki spotkań jak sugerujecie, Rosja czy inne Kazachstany uchodziłyby każdorazowo za faworytów. Na boisku decyduje JAKOSC a ta zdecydowanie po stronie Chorwatów. Islandia będzie atakować, Chorwacja skontruje i będzie po meczu. Doceniam sukces chlopaków z dalekiej północy ale to dla nich koniec bajki, zdaje się że są najsłabszą z ekip w tych barażach. Typuje 0:2 dla Chorwacji bo mocno rwanym i brzydkim meczu.
Dobrze wiesz, że drużyny z ciepłych krajów mają przeważnie kłopoty wybierając się w zimowe pory do Rosji i często zdarzają się niespodzianki. W Islandii panuje teraz kapryśna pogoda(pierwszy raz od dawna ważny mecz rozegrany zostanie w Listopadzie), wiatr, deszcz, śnieg i tego w wypowiedziach najbardziej obawiają się Chorwaci, którzy oprócz tego w ostatnich spotkaniach popadli w dołek, przegrywali z niżej notowanymi rywalami, oczywiście są faworytami w dwumeczu, ale czy dzisiaj wygrają? nie sądzę, może i Islandczycy są najsłabszą drużyną, spośród wszystkich zespołów barażowych, ale są przez wielu niedoceniani i na prawdę stać ich na sprawienie niespodzianki, a spokojnie na remis w dzisiejszym pojedynku, myślę, że Chorwaci pomimo wszystko, będą zadowoleni z remisu. Wg Mnie to Chorwaci będą prowadzili grę, a Islandczycy zagrają uważnie w obronie i z kontry.
 
A 1

andn

Użytkownik
Portugalia - Szwecja ▶ goście strzelą w pierwszej połowie bramkę.
Też mi się wydaje, że Portugalia wcale w tym pojedynku nie jest faworytem i Szwedzi moją sprawić im sporo problemów. Jak mówi stara maksyma: &quot;Nie grają nazwiska, tylko piłkarze&quot;. Myślę, że przed tym meczem idealnie to oddaje sytuację. Ja mam zamiar w Totolotku obstawić, że goście strzelą bramkę w pierwszej połowie po kursie @2,60 . Podejrzewam, że Zlatan od początku meczu będzie dawał z siebie 100% i będzie chciał poprowadzić reprezentację do zwycięstwa. Ta drużyna ma to, czego wielu innym brakuje, czyli ducha walki! Całym sercem jestem za Szwedami.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Portugalia - Szwecja
Panowie, nie uważacie, że kursy na Szwedów to promo? Szwedzi strzelili 7 bramek w dwóch spotkaniach najlepszej obecnie ekipie w Europie. Jeśli chodzi o spotkania u siebie Portugalczyków, to też nie widzę jakiejś wielkiej różnicy. Ze słabszymi ekipami atakowali na siłę, ostrzeliwali bramki, ale często nic z tego nie wychodziło. Sam doszukiwałbym się tu równiejszych kursów na te spotkanie. Promowanie tego spotkania jako pojedynek CR7 z Ibrą może tylko podbić mobilizację tych graczy. Widzę jednak tu większą zespołowość u Szwedów. Portugalia to ekipa turniejowa, ale w tym turnieju jeszcze nie są.
Szwecja @ 6.5 Bet365
BTS @ 2 Bet365

Islandia - Chorwacja; Islandia więcej rzutów rożnych @ 2.4 Totomix
W stolicy Islandii temperatura powietrza 4 stopnie i wysoka wilgotność powietrza. Islandczycy na własnym boisku muszą wykorzystać każdy atut, nawet ten klimatyczny, aby awansować. Ciężko nie uwzględnić tego aspektu w porównaniu obydwu ekip. Trzeba przyznać gospodarzom, że świetnie spisali się w tych kwalifikacjach. Nawet jeśli odpadną, na pewno zapadną jako jeden z pozytywów tych eliminacji. Sporo już pisałem o Islandczykach, więc nie będę się powtarzał. Chorwaci to znany w Europie zespół. Może nawet kursy promują ich właśnie ze względu na to. Fakt, Gejzerom jeszcze trochę brakuje do Chorwatów, ale to ich stadion, ich 5 minut. Nie wierzę, że nie będą naciskać na Chorwatów. Myślę, że nie mają co kalkulować i będą atakować. Jednocześnie wiąże się to z większą liczbą rzutów rożnych. Sam polecałbym jeszcze over 1.5 bramek @ 1.4 dla ostrożniejszych.
Ukraina - Francja; remis @ 3.2 Bet365
Francja nie gra nic niesamowitego w wyjazdowych spotkaniach. Charyzmatyczna publiczność może wyzwolić w Ukraińcach zapał do gry. Może i jest różnica w poziomie obydwu reprezentacji, ale to jest dwumecz, remis może wystarczyć Francuzom. Trochę napisałem już o tym spotkaniu w moim temacie KzS, więc odsyłam.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
A ja powiem wam tak. Żaden z jutrzejszych meczy nie nadaje się dla mnie do grania
By nie było, że znowu napadam kolegę ;-) to tym razem napiszę, że jestem za a nawet przeciw. No i grać nie muszę, skoro Adamo nie gra ;-)
Generalnie to mamy takie strutu-tutu a nie analizy. Dużo pisane jest bezmyślnie, że się uda, ale ja myślę że jak coś nie pójdzie po myśli, a pewnikiem tak będzie, to modlitwy będzie słychać w niejednym domu. W żadnej parze nie ma zdecydowanego faworyta i żaden wynik mnie dziś nie zdziwi. Ale to nie znaczy, że do grania nie ma nic... Dlatego jestem za i przeciw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2014 - Baraże
Spotkanie: Grecja - Rumunia
Typ: Team 1 to win and under 2,5 combined goals scored in the game
Kurs: 3,40
Buk: Gamebookers
Data i godzina: 15.11.13 20:45

Dziś o godz. 20:45 na Stadionie Olimpijskim w Atenach odbędzie się pierwszy mecz barażowy pomiędzy reprezentacjami Grecji i Rumunii. Zwycięzca tego dwumeczu znajdzie w się w gronie trzydziestu dwóch finalistów Mistrzostw Świata FIFA 2014, które odbędą się w Brazylii.

Rumuni zajęli drugie miejsce w grupie D – w meczach eliminacyjnych okazali się gorsi od Holendrów, jednak wyprzedzili drużyny z Węgier, Turcji, Estonii oraz Andory. Kluczem do sukcesu Rumunów okazał się kalendarz spotkań – kiedy goście dzisiejszego spotkania zmierzyli się z dwoma najsłabszymi rywalami (zwycięstwo z Andorą 4:0 oraz Estonią 2:0) ich konkurentów czekały pojedynki z niepokonanymi Holendrami.

Grecy do samego końca walczyli o pierwsze miejsce w grupie z Bośnią i Hercegowiną. W końcu szczęście uśmiechnęło się do Bośniaków i to oni dzięki zwycięstwie z Litwą oraz znacznie bardziej okazałemu dorobkowi bramkowemu awansowali po raz pierwszy w historii do turnieju głównego.

Piłkarze z Hellady wygrali 8 z 10 spotkań w grupie, jednak z kluczowym rywalem czyli reprezentacją BiH zaliczyli porażkę 1:3 oraz bezbramkowy remis. Aż ośmiokrotnie w kwalifikacjach w meczach Greków padały wyniki poniżej 3 bramek oraz aż sześciokrotnie poniżej 2 trafień. Mistrzowie Europy z 2004 to piłkarski fenomen - niezależnie od tego czy przychodzi im się mierzyć z mocnymi drużynami takimi jak Rosja, Irlandia, Słowacja, czy też europejskimi słabeuszami typu drużyn z Łotwy, Litwy czy Liechtensteinu zawsze jest realizowany scenariusz gry na 1:0, który niemal zawsze kończy się powodzeniem. Z ostatnich 10 meczów tej drużyny aż 8 kończyło się jedno lub dwubramkowym zwycięstwem Greków.

Grecy i Rumunii to piłkarscy „starzy wrogowie”, bowiem w historii rozegrali ze sobą aż 32 spotkania (Rumunia to drużyna, z która Grecy grali swojej historii najczęściej). Siedmiokrotnie wygrywali piłkarze z Hellady, aż siedemnastokrotnie gracze znad Morza Czarnego, ośmiokrotnie w meczach tych ekip padł remis. Grecy wbili Rumunom 36 bramek, Rumunii Grekom aż 70. Ostatni raz obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwa lata temu w meczu towarzyskim – wtedy to Rumuni wygrali 3:1.

Sadzę, iż Grecy zaprezentują futbolowy minimalizm, wykorzystają wszystkie swoje atuty, szczególnie skuteczna grę z kontr i pokonają rywali jedną lub dwoma bramkami.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Cristiano Ronaldo to score - yes @ 1,95 (Unibet)
Cóż mogę napisać... typ dla mnie jasny i klarowny. Cristiano Ronaldo, niekwestionowany lider zarówno reprezentacji Portugalii, jak i Realu Madryt, kapitan Seleccao, po raz kolejny musi stanąć na wysokości zadania, po raz kolejny musi udowodnić światu swoją wartość, po raz kolejny musi poprowadzić swoją reprezentację, swój kraj do zwycięstwa. Stawka jest ogromna - awans na największą imprezę piłkarską - Mistrzostwa Świata rozgrywane w Brazylii, na które portugalski gwiazdor ma niemałą ochotę.
Cristiano Ronaldo w ostatnich tygodniach osiągnął nieziemską formę. Po początkowych trudach związanych z trudnościami związanymi z przystosowaniem się do taktyki Carlo Ancelottiego wydaje się, iż Bicho osiągnął optymalną formę. Pomimo niepokojących głosów, pojawiających się przed sezonem, jakoby liczba bramek Cristiano miała maleć w kolejnych sezonach, Ronaldo nie zamierza zwalniać. Ba, powiedziałbym, iż od powoli krystalizującego się Once de Gala w Realu Madryt z, słynnym (?) już, BBC w linii ataku Cris nie stopuje, nie zwalnia, a przyśpiesza.
Biorąc pod lupę ostatnie spotkania Cristiano Ronaldo - 4 mecze, 9 bramek, 2 asysty. Powiększając zakres meczów do 6 (włączając te z Barceloną i Juventusem na Bernabeu) - 11 bramek, 3 asysty. Można powiedzieć, iż Cristiano osiągnął optymalną formę jak na walkę o tak dużą stawkę, jaką jest awans na MŚ.
Ronaldo już dawno przełamał mit o byciu w cieniu w najważniejszych spotkaniach. Obecnie mamy sytuację zupełnie odwrotną - Cristiano w najważniejszych spotkaniach czuje się jak ryba w wodzie. Wystarczy przypomnieć mecze z Barceloną (m.in seria 6 (lub 7) meczów z rzędu z bramką na Camp Nou), Euro 2012, czyli mecze z Holandią, Czechami w ćwierćfinale i - mimo wszystko - Niemcami, gdzie wykreował 3 dogodne sytuacje, Bayern, gdzie zdobył dwie bramki, czy niezliczoną ilość spotkań, w których ratował Królewskim punkty, ostatnie takie wyczyny to bramki z Levante oraz Elche.
Nie oszukujmy się, w obronie Szwedów nie grają tuzy pokroju Thiago Silvy, Kompany&#39;ego, Pique czy Matsa Hummelsa. Powiedziałbym, że są to solidni zawodnicy jak na standardy europejskie, lecz nie potrafiący wskoczyć na poziom TOP. Owszem, dużo będzie zależeć od współpartnerów Cristiano, jednakże tacy gracze, jak Joao Moutinho, Raul Meireles czy Nani to gracze ponadprzeciętni, z dużym wachlarzem zagrań, z dużą kreatywnością, także nie powinniśmy się martwić o sytuacje strzeleckie dla Ronaldo.
Oczywiście do tego rzuty karne i wolne wykonywane przez Ronaldo to mały handicap w jego stronę.
Grać. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Portugalia - Szwecja - 1 (1,63)✅ 7/10
Pinnacle Sports

Za bardzo nie rozumiem, dlaczego tak mało głosów w stronę drużyny prowadzonej przez Bento. Kursy cały czas opadają a były na początku naprawdę ciekawe linie. Oczywiście statystyki spotkań bezpośrednich obu zespołów nie napawają optymizmem aby spokojnie typować zespół Portugalski, ale od kiedy to statystyki grają. Miałem okazję oglądać spotkania obu ekip podczas kwalifikacji odbywających się jeszcze w fazie grupowej i tak naprawdę Portugalii tutaj nie powinno być. Ronaldo wraz z kolegami już powinni mieć kupiony bilet do Brazylii. No własnie i doszliśmy równocześnie do sedna, dlaczego nie awansowali. Portugalia zbyt nonszalancko przystąpiła do niektórych spotkań i zagrali na totalnym minimum. Większość z piłkarzy Portugalskich gra w dobrych klubach i dbali o to aby specjalnie się nie przemęczyć. Gołym okiem było widać, że podopieczni Bento włączali swój właściwy bieg dopiero gdy mecz nie układał się po myśli. Wtedy strzelali na bramkę rywali jak z karabinu maszynowego. Tak było w pamiętnym meczu z Izraelem. Portugalia prowadziła 1:0. I chciała spokojnie ten wynik dociągnąć. Tymczasem bramkarz Portugalii w końcówce meczu fatalnie zagrał i pomimo uruchomienia wielkiej machiny ofensywnej z Ronaldo na czele czasu niestety zabrakło. Podobny stres i stratę punktów zgotowali sobie na wyjeździe z Izraelem. A propo Ronaldo. Portugalczyk zapowiedział przed meczem, że zarówno on jak i jego drużyna nie przyjmują do swojej świadomości innego scenariusza niż pewne zwycięstwo i ostateczny awans. Nikt sobie w Portugalii nie wyobraża, aby ich zespołu zabrakło na MŚ w Brazylii a jeżeli mają awansować to na pewno muszą wygrać u siebie. Ibrahimovic tymczasem stwierdził że nie są faworytami w dwumeczu, ale na pewno nie zabraknie woli walki. Szwedzi dobrze wiedzą, że faworytami nie są, i z umiarkowanym optymizmem przystąpią do tego meczu. Z pewnością remis tutaj ich usatysfakcjonuje. Typuje w stronę Portugalii ponieważ na chwilę obecną mają lepszych piłkarzy niż Szwedzi i według mnie zmotywowani są bardziej groźniejsi od zespołu ze Skandynawii, których jedynym postrachem jest tak naprawdę Zlatan Ibrahimovic. Szykuje się prawdziwa wojna ofensywna, ponieważ Szwedzi jak i Portugalczycy obroną nie grzeszą, tak więc bramek może paść sporo, jednak Portugalia powinna wbić jedną więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rijo 407

rijo

Użytkownik
Ukraina i Francja, czyli... DO BOJU TRÓJKOLOROWI!!
Ukraina vs. Francja, 15 XI 2013
vs.

Krócej się tego chyba nie będzie dało opisać. W Kijowie na Stadionie Olimpijskim nasi wschodni sąsiedzi zmierzą się z Francuzami. Mecz zapowiada się arcyciekawie. Od kilku dni w internecie trwa zażarta walka między kibicami obu reprezentacji, wskutek czego powstaje wiele mniej lub więcej śmiesznych i dobrze dogryzających przeciwnikom obrazków.
Ale nie ten temat... Myślę, że mimo słabej grze w grupie, &quot;Trójkolorowi&quot; mogą za rok sporo namieszać. Tak, wiem, jeszcze muszą wygrać dwa mecze, blablabla... Wierzę, że to im się uda. Dziś próba na Ukrainie. Grali już w tym kraju na EURO. Pamiętacie wielką ulewę i przerwanie meczu?
[/img]
Dziś goście wychodzą w zdecydowanie najmocniejszym składzie obrobioną w same znane nazwiska. Ofensywny potencjał Francuzi mają przeogromny. Bo która obrona zdoła powstrzymać Girouda, Ribery&#39;ego, Pogbę i Nasriego razem wziętych?
OVER 2.5 // 2.44 // 3/5 //
FRANCJA OVER 1.5 // 2.60 // 2/5 //
FRANCJA // 2.27 // 4/5 //
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie wiem czy mogę się o to zapytać jeszcze w tym wątku, ale spróbuję. Mam do pogrania fajny freebet od buka na dosyć dużą stawkę, a ponieważ w tym miesiącu jestem na minus, dałoby mi to wyjście i pytanie - jak uważacie czy warto postawić na awans Francji po kursie 3 ? Nie oglądałem tego meczu pierwszego, ale przypomina mi się Barcelona i Milan z zeszłego sezonu, kiedy Barcelona odrobiła tą stratę. Tak naprawdę wystarczy, że strzelą 2 bramki i dogrywka, oczywiście nie mogą stracić żadnej. Siła ognia w ofensywie jest, to przecież klasowi świetni piłkarze, nie wiem natomiast jak spisywała się defensywa. Wszelkie wskazówki mile widziane. Jako, że to freebet, w razie wpadki będzie zwrot, chodzi mi o zakład ryzykowny, ale nie zupełnie odjechany, czy awans Francji może być takim ?
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Ukraina strzeli bramke z kontry i Francja 3 gole bedzie musiala wbic.Dosc ciekawy typ pewnie tez go bede gral chociaz ciezko bedzie.Mecz zapowiada sie bardzo ale to bardzo emocjonujaco.
Zreszta poczekaj do meczy rewanzowych to zobaczysz co ludzie graja.Mysle ze ktos odwazny sie znajdzie choc kurs 3 mega wysoki nie jest.Wiekszosc grac bedzie pewnie na Ukraincow gdyz 2-0 z pierwszego meczu jest solidna zaliczka patrzac na gre Francji.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Nic, ale to absolutnie nic nie przemawia za Francją. Odradzam zdecydowanie. No chyba, że ktoś jest sympatykiem tej reprezentacji. Trójkolorowi od odejścia Zidane&#39;a na emeryturę to zlepek wcale nie jakiś z najwyższej półki indywidualności. Dzisiejszą reprezentację porównałbym z tą Domenecha z Mistrzostw Świata w 2010 roku. Totalny chaos, brak zrozumienia, brak charakteru, brak lidera. Wczoraj na korzyść Ukrainy przeważył właśnie ten &quot;team spirit&quot;. Do strzelenia pierwszej bramki wcale nie byli lepsi, ale cały czas byli pewni swoich poczynań. A po bramce na 1-0 zagrali koncert, Francuzi nie wiedzieli co robią na boisku. Totalną bezradność podsumował Laurent Kościelny swoim dzikim zachowaniem:
Kto w ogóle ma stanowić o sile tej reprezentacji? Ribery? Wolne żarty, wczoraj jedynie brał piłkę i ciągnął z nią do końcowej linii przeważnie tracąc, w najlepszym wypadku wywalczając rzut rożny. Nasri? Piłkarz totalnie bez jaj, nie potrafił wziąć odpowiedzialności za rozegranie na własne barki. Gra strasznie asekuracyjnie, przeważnie do najbliższego. Giroud? Bez podań nie istnieje. A może komediant Benzema? Wszedł w okolicach 70 minuty, a w końcówce wyglądał jakby zagrał co najmniej 120.
Francja to drużyna bez ambicji, bez charakteru i nie zdziwie się, jeśli Ukraina pokona ich jeszcze raz, tym razem na wyjeździe. Będą czekać na kontry, a to ich najsilniejsza broń. Wczorajszy mecz za to obnażył słabość Francji w konstruowaniu ataku pozycyjnego.
Wielka Francja skończyła się w tym momencie:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aikman 460

aikman

Użytkownik
Jeśli Ukraina strzeli, to Francja musi zdobyć cztery gole aby awansować. Także nie wprowadzajcie w błąd. Pozdr. ;)
Fakt 4 gole musi strzelic sorry za blad,stac ich na bramke jak najbardziej i bedzie po frytkach.Jednak nie takie rzeczy juz swiat widzial:grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom