>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

barkk typuje - zapraszam

B 0

barkk

Użytkownik
Witam
Zaczynam od nowa pisać swoje typy na forum. W poprzednim temacie miałem lekki plusik ale dawno w nim nie pisałem. Typy będą z każdego rodzaju. Bukmacherzy, w których będę grać będę podawać przy każdym typie.
Stan konta na start 300zł.
Więc zaczynamy!
1 KUPON
Altach - Austria Lustenau 1
Kaiserslautern - St Pauli 1
Legia Warszawa - Widzew Łódź 1
Ruch Radzionków - ŁKS Łódź 2
1:0...
BUK: BetClic
STAWKA: 55,00 zł KURS: 10,96 WYGRANA: 602,80 zł
W razie przegranej stawka zostanie zwrócona.
ZWROT
ŁKS przygrywa z Radzionkowem i cały kupon leci. Przed meczem dużo osób pisało o tym meczu, że będzie bardzo ciężko. ŁKS miał przewagę ale jej nie wykorzystał. Stan boiska był fatalny. No nic szczerze mówiąc tak myślałem, że nie wpadnie ten kupon. Gdybym nie miał zwrotu to tych meczy bym nie zagrał.
 
B 0

barkk

Użytkownik
KUPON 2
Bayern - SCHALKE 04
BORUSSIA DORTMUND -
Nuremburg
Polonia Warszawa - ŚLĄSK WROCŁAW
REAL MADRYT -
Zaragoza
Real Sociedad - BARCELONA
STAWKA: 9,20zł | AKO: 86,28 | EW: 793,78 zł
Kilka słów o tym kuponie:
Typ na Schalke z prostej przyczyny, po meczu z Manchesterem będą chcieli pokazać, że potrafią grać w piłkę. Bayern nie miał nigdy łatwego meczu z Schalke, zawsze ten mecz był wielką niespodzianką. Tam może się zdarzyć wszystko. Co do Borussi to oni muszą wygrywać żeby udowodnić, że zasługują na mistrza. Myśle, że nie będą odpuszczać do ostatniej kolejki. Śląsk za kadencji Oresta Leńczyka wyczynia cuda. Wygrali z Legią na wyjeździe więc czemu nie mogą z inna warszawską drużyną ? Tym bardziej, że polonia ma zmienną forme. Myśle, że kurs 8 na śląsk jest troche przesadzony. Co do meczy w Hiszpańskiej lidze, Barca gładko powinna wygrać. Ich mecze z tym przeciwnikiem kończyły sie wysokimi wynikami i przeważnie na korzyść Barcelony. Myślę, że przed rewanżem obu ekip będą chcieli pokazać, że są mocni.
Kupon bardzo wyszukany ale uważam, że można dać te 9,20zł i poczekać na rozwój akcji. Wczoraj tylko ŁKS nie wszedł. Może tym razem będzie więcej szczęścia.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom