>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Baseball - panowie

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Oczywiście, że gra a kadra USA składa się z młodych zawodników tej ligi.Poszukałem i znalazłem kadrę Stanów Zjednoczonych:
Brett Anderson, LHP Oakland A&#39;s
Jake Arrieta, RHP Baltimore Orioles
Brian Barden, INF St. Louis Cardinals
Matthew Brown, INF Los Angeles Angels
Trevor Cahill, RHP Oakland A&#39;s Bats:
Jeremy Cummings, RHP Tampa Bay Rays
Jason Donald, SS Philadelphia Phillies
Brian Duensing, LHP Minnesota Twins
Dexter Fowler, OF Colorado Rockies
John Gall, OF/1B Florida Marlins
Mike Hessman, 3B Detroit Tigers
Kevin Jepsen, RHP Los Angeles Angels
Brandon Knight, RHP New York Mets
Mike Koplove, RHP Los Angeles Dodgers
Matt LaPorta, OF Cleveland Indians
Lou Marson, C Philadelphia Phillies
Blaine Neal, RHP Detroit Tigers
Jayson Nix, 2B Colorado Rockies
Nate Schierholtz, OF San Francisco Giants
Jeff Stevens, RHP Cleveland Indians
Stephen Strasburg, RHP San Diego State University
Taylor Teagarden, C Texas Rangers
Terry Tiffee, INF Los Angeles Dodgers
Casey Weathers, RHP Colorado Rockies
Na tej stronie można się dowiedzieć co nieco o tych graczach:http://www.usabaseball.com/news/article.jsp?ymd=20080729&amp;amp;content_id=34698&amp;amp;vkey=news_usab&amp;amp;gid=
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Większość gra w Minor League , a od czasu do czasu zagrają sobie w Major dla uciechy fanów :jezora:.
Ja z tej listy kojarzę 3-4 zawodników.
Dla mnie faworytem jest drużyna Japonii.
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. Jak dla mnie zdecydowanie Japonia, w tym kraju baseball to już prawie sport narodowy. Kuba a i owszem ma grajków, ale kto ich wypuści z Kuby jak na nich już czekają menago z kontraktami na miliony dolców? A ci co ostatecznie pojadą to i tak uciekną przed olimpiadą na pierwszym międzylądowaniu. A USA wiadomo, dla nich baseball na olimpiadzie to jakaś wsiowa zabawa. Trzeba chwytać kursy na japońców i za 3 tygodnie będzie duże opilstwo.
 
V 0

voltii

Użytkownik
Cyt, no w sumie tak. Kuba nie ma umowy o ekstradycję z CHINAMi, więc sobie uciekną z niewolniczego kraju. Mozna zagrac na japonie, mają silną ligę. Ciekawę czy Matsuzaka i Suzuki z MLB pojadą ?
 
drago 108

drago

Użytkownik
Cyt, no w sumie tak. Kuba nie ma umowy o ekstradycję z CHINAMi, więc sobie uciekną z niewolniczego kraju. Mozna zagrac na japonie, mają silną ligę. Ciekawę czy Matsuzaka i Suzuki z MLB pojadą ?
Tak Matsuzaka byłby silnym wzmocnieniem podobnie jak Suzuki, czekam na info o tym :]
Co do typu na złoty medal też uważam, że wygra Japonia.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Pitchers: Koji Uehara,Kenshin Kawakami,Hitoki Iwase, Kauai Fujikawa,Yu Darvish,Yoshihisa Naruse,Tsuyoshi Wada,Toshiya Sugiuchi,Masahiro Tanaka,Hideaki Wakui
Catchers: Shinnosuke Abe,Akihiro Yano,Tomoya Satozaki
Infielders: Masahiro Araki, Takahiro Arai, Shuichi Murata, Shinya Miyamoto, Tsuyoshi Nishioka, Munenori Kawasaki, Hiroyuki Nakajima
Outfielders: Masahiko Morino, Norichika Aoki, Atsunori Inaba, Takahiko G.G. Sato

Wszyscy gracze z japońskiej ligi.Nie ma nikogo z MLB ale i tak bardzo mocna drużyna.
 
grzesio 39,1K

grzesio

Forum VIP
Seattle nie dość że ma jeden z najgorszych sezonów to po co miałoby puścić Suzukiego ?? Ich najlepszy batter :] - no w tym sezonie może nie , bo jego AVG powinnnnnnno być dużo wyższe - a nie jak teraz - bazy kradnie - HR tez wali [9 jak na niego to sporo :jezora:].
Ale to nie ten sam zawodnik co rok temu.
A Japonnia też ma zdolnych - warto zabaczyć ile ich jest w MLB - Suzuki , D-Mat , Saito , Kuroda , Fukudome , Okajima - Ci najbardziej znani.
Dominikana szkoda , że nie bierze udziału , bo tam to jest wylęgarnia talentów.
Kuba - tam pewnie też sporo dobrych , ale tam władza decyduje kto i co i jak.
Baseball na Igrzyskach ma niższy prestiż , jest jak Piłka , Tenis czy Kolarstwo.
Basebaliiści mają MLB.
Piłkarze mają MŚ , Euro , Copa America , PNA etc.
Tenisiści AO , RG , Wimbledon i US Open i wystarczy im.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widzę, że zdania są podzielone. Jedni stawiają na Japonię że wygra zaś inni na Kubę.

U bukmacherów kursy są różne. Jednak za faworyta stawiają oni reprezentację Kuby.

Ja jednak postawię wygraną Japonii. Kursy na taki typ są różne. Ja jednak zdecyduję się postawić w BAH, gdzie kurs na Japonię wynosi 9,50! U innych firm jest on o wiele niższy ok. 4,50-5,00.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
ja osobiście stawiam na kube pamiętam ich świetne występy na poprzedniej olimpiadzie i wtedy jakoś nikt nie uciekł a teraz tak w ogole gdzie mieli by uciekać do chin??uciekli by z kraju komunistycznego do jeszcze bardziej komunistycznego
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Tylko przez następne 4 lata izolacji zawodnicy z Kuby coraz bardziej są ugotowani i opóźnieni w rozwoju, a tym czasie baseball w Japonii stał się szalenie popularny, ich grajkowie są ściągani do USA za rekordowe kontrakty. Bardziej niż o uciekanie chodziło mi o to kogo wypuszczą z kraju władze Kuby, a kto bez względu na poziom gry i tak musi zostać w domu. Kursy wręcz nakazują postawić na azjatow, tym bardziej że będą grali bliżej domu, w podobnej strefie klimatycznej i co może ważniejsze, czasowej. Za dużo niuansów przemawia za nimi aby przejść obok takiego kursu. Pozdro.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Baseball został wprowadzony do programu olimpijskiego w 1992 roku podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie - wcześniej był sześć razy konkurencją pokazową. Rozegrano 4 oficjalne turnieje olimpijskie.

Tabela medalowa.


W Pekinie turniej baseballa będzie rozgrywany po raz ostatni na Igrzyskach Olimpijskich, ponieważ MKOl zadecydował o usunięcie tej dyscypliny z programu olimpijskiego, uzasadniając swoją decyzję niską oglądalnością zawodów a zarazem dużymi kosztami budowy boisk.

Ja osobiście postawię na Win Kuby w Centrebet.Po kursie 1.85
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Właśnie zauważyłem ciekawą propozycję w ofercie Unibetu.

Kurs na to, że Japonia będzie w strefie medowalowej (miejsce 1-3) wynosi 1,60.
Myślę, że kurs wysoki, jak na takie zdarzenie.

Jak widać ze statystyk, które wyżej podał Fox, Japonia 3 razy na 4 Igrzyskach była w strefie medalowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom