• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

BBL (Niemcy) 2018/2019

Temat na forum 'Koszykówka' rozpoczęty przez Pukon, Wrzesień 28, 2018.

Więcej tematów od Pukon
    1. Pukon Moderator

Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      pobrane (1).jpg
      Niemiecka BBL na sezon 2018/2019.
      Mistrzowskiego tytułu broni drużyna Bayernu Monachium po pokonaniu w finale fazy play off Albe Berlin 3-2. Spadek z ligi Gotha i Tubingen, awans z Pro A uzyskały zespoły Vechta i Crailsheim.
      Zapraszam do tematu.
      Powodzenia!

jozzy22 lubi to.
    2. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Bremerhaven - Crailsheim
      powyżej 164,5pkt / 1.76
      93-80:plus:

Vechta - Bayreuth
      2(-4,5) / 1.76
      67-83:plus:

W pierwszym spotkaniu liczę na bardzo otwarty mecz z obu stron, tak naprawdę to obie drużyny kadrowo trochę odstają od pozostałej stawki i tutaj będzie raczej do końca walka o utrzymanie. Jakoś nie widzi mi się w tym przypadku wielkiego przyłożenia do zadań w obronie, raczej radosna koszykówka z obu stron. Jeżeli chodzi o Bayreuth, to po ostatnim dobrym sezonie trochę więcej trzeba od nich wymagać i w starciu z beniaminkiem muszą powalczyć o pełną pulę. Zagrają w Lidze Mistrzów, z tego tytułu też solidnie wyglądające transfery m.in. Stockton, Hrovat, Dimec, Thomas czy Raivio, które powinny odpalić. Z której strony nie spojrzeć mają zdecydowanie silniejszy zespół od rywali i jeżeli tylko będą potrafili narzucić swój sposób grania, nie mogą obawiać się ekipy gospodarzy.
      Oba spotkania o godz. 20.30, kursy z lvbet.

Ostatnia edycja: Październik 1, 2018
    3. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Wurzburg - Bamberg godz. 20.30
      2 / 1.53
      2(-3,5) / 1.76
      Bamberg trochę pozmieniał w składzie, ale duża liczba ważnych zawodników została - Rubit, Zisis, Hickmann, po kontuzjach dostępni już będą też Harris czy Taylor, został tez ten duży talent niemieckiej koszykówki Olinde. Transfery też wyglądają obiecująco - Rice, dla mnie jeden z lepszych kiedyś zawodników grających w Europie i mam nadzieję, że grając tutaj wróci do swojej dawnej dyspozycji - naprawdę "kawał" zawodnika, Alexander, Jelovac, młody wyróżniający się Litwin Kulboka czy też najlepszy gracz poprzedniego sezonu ich dzisiejszego rywala Stuckey. Do tego wszystkiego nowy szkoleniowiec, dobrze znany Łotysz Bagatskis, to wszystko na pewno ma potencjał do dobrego sezonu w wykonaniu Bamberga. Z kolei ekipa Wurzburga ze sporymi zmianami, większość wyróżniających się graczy z poprzedniego sezonu odeszła z klubu, co prawda fajnie wyglądają te transfery do klubu nowego trenera Wucherera, ale nie wiem czy to wszystko odpali na początku i w starciu z silnym rywalem, powinni w tym sezonie mocno powalczyć o play offy, ale może nie od razu to wszystko zagra jak trzeba. W pierwszej kolejce poprzedniego sezonu też zagrali przeciwko sobie i wtedy lepsi okazali się gospodarze, mam nadzieję że tym razem drużyna Bambergu nie zlekceważy rywali i powalczy tutaj o pełną pulę. Potencjał kadrowy w ekipie gospodarzy jest widoczny, no ale Bamberg mający tak duże doświadczenie w kadrze w postaci zawodników grających już na najwyższym poziomie w Europie, że takie spotkania musi wygrywać, chcąc walczyć w tym sezonie o najwyższe cele. (1xbet)
      80-84:plus:

Ostatnia edycja: Październik 1, 2018
    4. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      267
      Reputacje:
      1688
      Niemcy

Crailsheim-Vechta [email protected],6(reg.czas) Totolotek:plus:

Uważam, że tutaj buki się mocną mylą.bo.kursy wystawiłbym równe. Vechta ma mocniejsza personalnie ekipę i jednak przewage psychologiczna z poprzedniego sezonu w niższej lidze. Zresztą wyniki dotychczasowe w bundeslidze tez nakazują iść w stronee gości. Chociażby porażka po.dogrywce z Frankfurtem czy tylko.-13 z Bayernem. Vechta na prawdę jest mocniejsza ekipa.jesli chodzi o.personalia. To.juz trzeba by przeanalizować dogłębnie i musiałby to zrobić kolega Pukon ale.tez uznałby Vechte za ekipę mocniejsza i uznał value w stronę gości.

Edit: prosiłbym o przeniesienie posta do tematu bbl bo mi się pokiełbasiło

Ostatnia edycja: Listopad 2, 2018
      Pukon lubi to.
    5. zwyciestwo1960 Dobrze znany użytkownik

zwyciestwo1960
      Polubienia:
      145
      Reputacje:
      1355
      Dyscyplina :Koszykowka Niemcy BBL
      Godzina : 18:00
      Spotkanie :Alba Berlin - Gottingen handicap [0-18,5 ]
      Typ: 1
      Kurs: 3,05:plus:
      Bukmacher : Totolotek
      Analiza:Zapraszam na pojedynek mojej ulubionej ligi BBL w Niemczech.Zdecydowanym, faworytem tego spotkania są koszykarze gospodarzy Alba Berlin i moim zdaniem powinni odnieśc bardzo wysokie zwycięstwo.Ale niemoże to specjalnie dziwić bo jest bto jeden z kandydatów do tytułu mistrzowskiego w tym sezonie.Narazie grają oni bardzo dobrze i teraz zajmują 2 miejsce w tabeli z 8 punktami zdobytymi.Dotychczas wygrali wysoko wszystkie 4 pojedynki.W osdtatniej kolejce pokonali Ludwisburg 86-80 na swoim parkiecie.Ich ryale zespol Gottimgen niespodziewanie na początku sezonu spisuje się bardzo dobrze i teraz zajmuje wysokie 5 miejsce w tabeli z 8 punktami na swoim końcie.Na ten wynik składają się 4 odniesione zwycięstwa i tylko 1 mecz przegrali.W ostatnim swoim pojedynku pokonali na swoim parkiecie pewnie 93-80 Craisheim.

Ostatnia edycja: Listopad 3, 2018
      Pukon lubi to.
    6. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Ludwigsburg - Wurzburg godz. 20.30
      1 / 1.41
      1(-4,5) / 1.79
      Ludwigsburg z bilansem 2-3 jedenaste miejsce w tabeli, Wurzburg trzynasta pozycja i bilans 1-3. Gospodarze już osiem porażek z rzędu (BBL, puchar Niemiec i Liga Mistrzów), już najwyższa pora na przebudzenie, to jest kadrowo mocna drużyna i w końcu musi przyjść to przełamanie. Opisywałem już więcej drużynę Ludwigsburg w temacie Champions League / FIBA Europe Cup 2018/2019 - więc można spojrzeć, jeżeli ktoś ma ochotę. Zarząd klubu po ostatnich wynikach wzmocnił jeszcze kadrę, wypożyczyli z Żalgiris Donatasa Sabeckisa, wydaje się świetny ruch klubu, bo teraz trener Patrick będzie miał zdecydowanie więcej opcji na rozegraniu i też Crawford nie będzie już tak mocno obciążony minutami. Może Wurzburg to nie jest jakaś słaba ekipa, ale jestem jakoś przekonany, że jeżeli Ludwigsburg będzie potrafił w końcu zagrać tutaj na swoim poziomie, musi zagrać o zwycięstwo. Może po raz kolejny za bardzo uwierzyłem w potencjał Ludwigsburga, ale dla mnie w tym zestawieniu są drużyną silniejszą, w dodatku muszą mieć ogromną motywację do przełamania tych ostatnich słabych wyników - nic tylko pokazać przed własna publicznością, od której po raz kolejny mają mocne wsparcie (spodziewają się pełnej hali), że jednak nie zapomnieli nagle jak się gra w koszykówkę. (lvbet)
      75-80:minus: nie potrafię zrozumieć tej ekipy

Ostatnia edycja: Listopad 4, 2018
      Undertaker_TSW lubi to.
    7. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Frankfurt - Bonn godz. 15.00
      1 / 1.60
      1(-2,5) / 1.84
      Pierwszym pomysłem na ten mecz było pójść w stronę gości, ale im dłużej się zastanawiałem, wychodzi mi że jednak drużyna gospodarzy może wziąć ten mecz. Oba zespoły przystępują do tego meczu po dwóch przegranych z rzędu w lidze - Frankfurt czternaste miejsce z bilansem 1-3, Bonn siódma pozycja i bilans 3-2. Drużyna gospodarzy zaimponowała mi w ostatnim meczu EuroCup, gdzie pokazali się z naprawdę bardzo dobrej strony przeciwko bardzo silnej drużynie z Kazania, minimalnie przegrywając 80-83. Jeżeli w dzisiejszym meczu będą potrafili zagrać na tym samym poziomie, muszą powalczyć tutaj o pełną pulę. W drużynie gospodarzy zabraknie Wohlfartha-Bottermanna, z kolei w ekipie gości zabraknie Bartolo i prawdopodobnie Breuniga. Frankfurt na pewno nie jest drużyną na dolne rejony tabeli i pewnie zaczną wcześniej czy później, dużo mocniej punktować w lidze. Tak jak wspomniałem wcześniej, jeżeli potrafią zagrać jak równy z równym z Kazaniem, to zakładając, że zagrają tutaj w podobnym stylu, dlaczego mają nie powalczyć na własnym parkiecie o pełną pulę z Bonn. Porównywalna siła w kadrze obu zespołów, więc najprawdopodobniej zadecyduje bardziej dyspozycja dnia i tutaj liczę na zdecydowanie lepszą w wykonaniu drużyny gospodarzy. (lvbet)
      83-79:plus:

Ostatnia edycja: Listopad 6, 2018
      Undertaker_TSW lubi to.
    8. Pukon Moderator

OP
      OP
      Pukon
      Polubienia:
      274
      Reputacje:
      1437
      Bremerhaven - Mitteldeutscher godz. 20.30
      2(+7,5) / 1.85
      Ekipa Bremerhaven ósma pozycja i bilans 3-3, drużyna Mitteldeutscher ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 0-5. Nie potrafię znaleźć tutaj dużej różnica pomiędzy tymi zespołami, na pewno nie jest taka, jak mogłaby wskazywać kursy wystawione na ten mecz - oczywiście zdecydowanie lepszy start tego sezonu po stronie gospodarzy i stąd faworyzowanie Bremerhaven, ale to nie zmienia chyba faktu, że potencjałem kadrowym Mitteldeutscher w niczym nie ustępuje ekipie gospodarzy dzisiejszego meczu. Oba zespoły tak naprawdę budowane od nowa. W Bremerhaven postawili na graczy bez większego doświadczenia w lidze niemieckiej, z kolei w Mitteldeutscher dali szansę zawodnikom już jednak ogranym trochę w tej lidze - np. sprowadzili byłego gracza dzisiejszych rywali Davida Brembly. Na usprawiedliwienie tych słabszych wyników Mitteldeutscher trzeba też dodać, że ta drużyna ciągle zmagała się z brakami w kadrze przez urazy - pauzowali już tak ważni zawodnicy jak Marelja czy Farr - teraz ta sytuacja jest już ustabilizowana i nikogo nie powinno zabraknąć dzisiaj. Dodali ostatnio też nowego zawodnika Jovana Novaka, który już w ostatnim meczu gdzie zadebiutował pokazał się ze świetnej strony - 20pkt/5zb/8as. Nie wiem czy ten podobny potencjał kadrowy pomoże tutaj sięgnąć po pierwszą wygraną drużyny Mitteldeutscher, no ale jeżeli nie z ekipą która jest zdecydowanie w ich zasięgu, to z kim mają powalczyć. (lvbet)
      76-81:plus:

Ostatnia edycja: Listopad 14, 2018 o godzinie 18:49

Poleć forum