>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Beach Soccer 2017

luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Szwajcaria vs Senegal

Senegal over 3,5 goli kurs 1,31 ✅✅ / Senegal over 4,5 goli kurs 1,69 ( ostrozniej)✅✅✅
Senegal zdobedzie gola w kazdej tercji -TAK - kurs 1,7✅✅✅✅

5-5 wynik ( po dogrywace 6-6 , w karnych Szwajcaria)
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Ktoś z udzielających sie posiada stronę gdzie można znaleźć streamy do meczów MŚ? Bi nasza poczciwa tv dzis widzę puszczała tylko Włochów.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Na dzis wydaje mi sie dwa pewniaczki

Tahiti - Polska

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.57 STS ✅

Paragwaj - Panama

Typ: 1(-1.5) Kurs: 1.50 STS ✅

Co tu duzo mówić Tahiti wiadomo ekipa walcząca o wyjście z grupy.Przykro to stwierdzićmale jednak rywale w grupie prezetują o wiele lepszy poziom od naszej reprezentacji i raczej nie widze naszych rodaków w starciu z Tahiti. Kto wie może gdyby te mistrzostwa rozgrywane byłyby w innym terminie to wyglądałoby to lepiej ale póki co chłopaki pokazali chyba jednak maksa choć nie można im odebrać,że Brazylią już to całkiem fajnie wyglądało.

CO do drugiego meczu to równiez zdaje sie w miare pewny typ.Paragwaj także w walce o wyjście z grupy. W pokonanym polu zostawili ostatnio Portugalie więc z taka Panamą zasadniczo problemów nie powinni mieć. Kusi też handi -2.5 ale jednak zostane przy tym mniejszym handi

Wynik: 8:4

Wynik: 5:2
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wczorajszy dzień nie najlepszy, tylko 1 trafiony typ na podane 3 + over zagrany w meczu Szwajcarów. Na 11 typów 7 trafionych.
Tahiti - Polska powyżej 8,5 1,76 ✅ 8:4 Fortuna Dla nas te Mistrzostwa kończą się na tym meczu, bo nie wierzę abyśmy ograli wicemistrzów świata aż 9 golami czy nawet 10 co jest nam potrzebne by awansować dalej, Tahiti również ma awans praktycznie w kieszeni bo nie wierzę aby Japonia ograła Brazylię. Polacy z meczu na mecz grają lepiej i dziś pokażą się z bardzo dobrej strony moim zdaniem, bardziej będą atakować aniżeli miało to miejsce w meczu z Brazylią i bramek dziś nie powinno zabraknąć z obu stron, grałbym również +3,5 bramki dla Polaków lecz over to typ główny.
// Pięknie i spokojnie typek wszedł, bez żadnego problemu, tak jak myślałem, mecz overowy. Po stracie 6 goli Polacy w końcu zagrali odważniej czym skutkowało nadgonienie wyniku na 6:4. Oczywiście piłkarze Tahiti pewnie odpuścili ale tak bywa. 12 bramek bardzo ładnie.
Paragwaj - Panama 1 1,28 Fortuna ✅ 5:2
ZEA - Portugalia 2 1,30 Fortuna ⛔ 1:1 (1:2 po dogrywce)
Te 2 spotkania polecam zagrać w dublu, Paragwaj pokazał się ze świetnej strony w meczu z Portugalią i do awansu potrzebna im wygrana, jeśli wygrają nieważne jaki wynik padnie w 2 meczu awansują dalej.
Portugalia musi ten mecz wygrać jeśli chce grać dalej i po prostu nie wierzę, że odpadną już w fazie grupowej. Są drużyną dużo lepszą a porażka z Paragwajem to jest dla nich nauczka.
// Pierwszy mecz z dubelka gładko i łatwo wszedł, bez problemu Paragwaj ograł Panamę tak jak mówiłem. Jeszcze czas na Portugalię.
Portugalia pokazała, że w tym turnieju jednak nie zawojują, odpadną już w ćwierćfinale.

Brazylia - Japonia powyżej 9,5 1,73 ✅ 9:3 Fortuna W tym meczu widzę over bramkowy. Moim zdaniem to będzie otwarty mecz, Japonia nie ma czego bronić, muszą wygrać jeśli marzą o grze dalej w co nie wierzę. Bramek w tym meczu nie zabraknie.
// Tak jak mówiłem, otwarty mecz z dużą ilością bramek, Brazylia pokazuje piękno tego sportu.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Fajny zakład w meczu naszych z Tahiti w forBecie

Bogus Sagan vs reszta polskiej drużyny (suma bramek wszystkich zawodników) [2] 2.05 Forbet ✅

Wszystko rozumiem, Bogus jest kotem niesamowitym ciągnie wózek w naszej drużynie itd itd. Sporo strzałów i generalnie gra opiera się na tym zawodniku.. ale i Ziober, Klepczarek czy nawet Jesionowski nieźle się tu prezentują (mimo ze ten ostatni jest defensorem)
Taki sport ze bramkę strzelić może każdy, nawet bramkarz.
Fajny kurs musze sprawdzić.
Przy połączeniu z 2 innymi zakładami (bez kursu minimalnego gramy bez podatku ; )

Powodzenia.

---

Tahiti 8 - 4 Polska
Bogus 0 vs Lenart, Kubiak, sam. i Jesionowski
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po fazie grupowej na 15 typów 10 trafionych.
Nadszedł czas na ćwierćfinały.
Szwajcaria - Iran -
Dla mnie no bet. Szwajcaria niby faworyt ale nie pokazali póki co nic w fazie grupowej.
Paragwaj - Tahiti -
Awans Tahiti, mimo wszystko Tahiti powinno awansować dalej.
Włochy - Senegal -
Awans Włochów ale bramek powinno także nie zabraknąć.
Brazylia - Portugalia -
Awans Brazylii, Portugalia nie pokazała nic.
Analiza potem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tak jak zibi mówi: czas na ćwierćfinały
Tym razem po jak najmniejszej linii oporu.Kursy dosyc przyzwoite więc gramy
Paragwaj - Tahiti
Typ: 2 Kurs: 1.65 forbet ✅
Cóż ..... Paragwaj zdaje sie do tej pory to mega niespodzianka ale tutaj już raczej ich przygoda powinna sie zakończyć. Tahiti jak dla mnie zdecydowany faworyt który nie powinien mieć problemów z zameldowanie sie w półfinale. Zdecydowanie ide w kierunku egzotycznego Tahiti
Brazylia - Portugalia
Typ: 1 Kurs: 1.45 forbet ✅
Tt\utaj chyba też nikt nie ma wątpliwości kto wyjdzie zwycięsko.Portugalia mega słabo na tych mistrzostwach. W sumie to przeslizgneli się przez grupe zasadniczo nic nie pokazując(no chyba,że czekają na playoffy). Brazylia pokazała moc w grupie i po mojemu to tutaj nic nie jest w stanie zagrozić im w zdobyciu złota.
Wydaje mi sie,że tutaj mozna spokojnie pokusic sie nawet o handi (-1.5) na korzyść &quot;kanarków&quot;
Wynik: 4:6
Wynik: 4:3
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Brazylia vs Portugalia

Zgadzam sie z opinia kolegow wyzej . Brazylia ten mecz MUSI wygrac ! Prezentują sie na mistrzostwach bardzo dobrze .Widac , ze maja zgrany zespol i poprawili defensywę.Zdarzaja sie im momenty dekoncetracji , ale szybko wracaja na wlasciwe tory. Portugalia to nie ten sam zespol co dwa lata temu . Gwaizdy sie zestarzaly , brak im pomyslu , zaciecia:

Brazylia wygra kurs 1,44 ✅✅
Brazylia -1,5 kurs 1,73 ⛔
Portugalia under 4,5 goli kurs 1,51 ✅✅
Brazylia over 1,5 goli w 1 tercji kurs 1,73 ⛔

#########

Paragwaj vs Tahiti

Faworytem jest Tahiti, ale Paragwaj moze w tym meczu napsuc krwi Tahitanczykom. Po pierwszym przegranym meczu z ZEA zagrali bardzo dobre spotkanie z Portugalią w zasadzie nie pozwalajac na nic Portugalczykom . Paragwaj jest to solidny zespol , ktory nie przestraszy sie w tym meczu bardziej utytulowanego rywala . Paragwaj ma niezla ofensywe , a Tahitanczykom zdarzaja sie bledy w obronie i chwile dekoncentracji:

Paragwaj +2,5 kurs 1,37 ✅✅
Paragwaj over 3,5 goli kurs 1,6 ✅✅

######

Senegal vs Wlochy

Bardzo ciekawy pojedynek. Zmierzy sie mistrz Afryki z groznymi Wlochami . Faworytem bukmacherow są Wlosi , ale Senegal bedzie walczyl w tym meczu i strzeli kilka bramek. Senegal ma silnych , wysokich zawodnikow i gra bardzo ofensywnie . Wlosie rowniez graja ofensywnie i traca sporo bramek.

over 7,5 kurs 1,38 ⛔
Senegal over 2,5 kurs 1,4 ⛔
Senegal +3,5 kurs 1,41 ⛔
Senegal over 0,5 goli w 1 tercji kurs 1,41 ⛔

######

Szwajcaria vs Iran

Obie druzyny maja podobne szanse na awans . Nie prezentuja na tych mistrzostwach jakiejs szegolnej formy . Moim zdaniem obie druzyny bedą graly uwaznie w defensywie w 1 tercji . Beda uwazaly , zeby niepotrzebnie nie faulowac blisko bramki itp.

under 3,5 goli w 1 tercji kurs 1,43 ✅✅

####
Senegal wstyd i hańba ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra bo pierwszy mecz za niedługo się rozpocznie to wrzucam swoje typy:
Tahiti - Paragwaj (A) 1 1,45 STS ✅ 6:4 - Niby po fazie grupowej można powiedzieć, że Paragwaj w dobrej jest formie, wygrana z Portugalią 5:3 mówi co nie co o tej drużynie, lecz moim zdaniem z Tahiti sobie nie poradzą, Tahitańczycy przyjechali tutaj by obronić wicemistrzostwo a może powalczyć o mistrzostwo, mają łatwą drogę do finału i tego nie zaprzepaszczą.
// Bardzo dobry mecz i co najważniejsze wyrównany, może wynik trochę mylący ale Paragwaj przy stanie 3:4 grało z 5 w polu, ściągnęli bramkarza, błąd jego zmiennika w polu... dotknął piłkę ręką czerwona kartka i posypało się na 15 sekund przed końcem był wynik 3:4 potem 3:5 na 1 sekundę przed końcem 3:6 i piękna bramka dla Paragwaju na 4:6 w ostatni strzale. Ogólnie mecz mógł się podobać.
Brazylia - Portugalia (+2,5) 1,55 STS ✅ 4:3 - Długo myślałem o tym meczu i tak Brazylia faworytem ale nie przesadzajmy znowu z tym kursem, myślałem, że będzie wyższy a tu dali 1,40 na Brazylię z Mistrzami Świata co by nie mówić. Portugalia może i przez fazę grupową prześlizgnęła się ale to wciąż piekielnie mocna drużyna. Myślę, że Brazylia wygra ten ćwierćfinał ale nie aż tak wysoko jak myślą bukmacherzy. Nie zdziwię się nawet jeśli będzie dogrywka... Portugalia nie powinna przegrać tego meczu 3 i wyżej golami.
Z drugiej strony widzę także w tym meczu bramki, powyżej 8,5 bramki po kursie 1,6 też dobra opcja.
// Najlepszy mecz na tym turnieju, tyle sytuacji, że spokojnie mogło się zakończyć 6:6 nawet. Portugalia świetny mecz zagrała ale to Brazylia o 1 bramkę lepsza po kapitalnym golu z przewrotki.
Szwajcaria - Iran
no bet dla mnie, jedynie poszedł bym w (A) Szwajcarów po kursie 1,85 STS ⛔ 3:3 (3:4 po dogrywce)
Włochy - Senegal powyżej 8,5 1,73 eFortuna ⛔ 5:1 - Taki kurs w Fortunie pobieram z uśmiechem, obie drużyny potrafią grać ofensywnie, z jednek strony Włosi piękne gole z przewrotem z drugiej strony Senegal piekielnie mocne strzały. Tutaj musi paść sporo bramek.
Oczywiście Awans Włochów ale kurs słaby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kons 3

kons

Użytkownik
Ktoś sie orientuje jak STS rozlicza bramki w beach soccerze ? Postawiłem że Iran strzeli +3.5 gola i chyba przegrałem bo czwartą bramkę Irańczycy strzelili dopiero w dogrywce. Dobrze myślę ?
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ktoś sie orientuje jak STS rozlicza bramki w beach soccerze ? Postawiłem że Iran strzeli +3.5 gola i chyba przegrałem bo czwartą bramkę Irańczycy strzelili dopiero w dogrywce. Dobrze myślę ?
pewnie liczą tak jak w pilce noznej tzn regulaminowy czas bez dogrywki
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Ktoś sie orientuje jak STS rozlicza bramki w beach soccerze ? Postawiłem że Iran strzeli +3.5 gola i chyba przegrałem bo czwartą bramkę Irańczycy strzelili dopiero w dogrywce. Dobrze myślę ?
bardzo dobrze myslisz
 
kons 3

kons

Użytkownik
Czyli po kuponie... Szkoda że nie jest to nigdzie napisane, tak jak np w hokeju gdzie jest to rozdzielone na bramki w regulaminowym czasie i bramki w dogrywce.
 
Do góry Bottom