>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer - Sezon 2015 !

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dobra zakładam temat i lecimy z... no właśnie z tematem hehe ;)
Kalendarz na sezon 2015

Dziś ruszamy z turniejem w Moskwie

Oficjalna strona, składy, live itp :
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/n0/pv/xe/xcqnq9.jpg
1#
Rosja - Polska : Rosja powyżej 5.5 @ 1.90
Parimatch
A więc już pisze czemu tak.Rosja na chwile obecną zdecydowane TOP 1 na świecie, nie wiem czy Brazylia lub Portugalia będzie w stanie zagrozić w tym roku naprawdę znakomitej Rosji. Dziś turniej u siebie w Moskwie, więc mobilizacja na 100%, do tego trzeba sie już na poważnie zgrywać bo przecież za miesiąc najważniejsza impreza ostatnich lat. Czy Rosja będzie dziś miała jakieś problemy z naszymi reprezentantami ? Patrząc po składzie nie sądze. Rosja full składem z takimi gwiazdami jak : BUKHLISTIY, KRASHENINNIKOV, SHISHIN czy PEREMITIN. Widać że podchodzą do tematu poważnie i powinni zrobić swoje i strzelić dziś te 6 bramek, Polacy niestety nie mają za bardzo na co liczyć, choć oczywiście chciałbym się mylić.
2#
Portugalia - Grecja : Portugalia powyżej 5.5 @ 1.60
Parimatch
Sytuacja dość podobna, z tym że tu ofensywna siła rażenia jest chyba jeszcze większa ;) Portugalia przyjechała do Moskwy bardzo szeroką kadrą liczącą 27 zawodników ! Jest o co walczyć jeśli chodzi o miejsce w składzie na zblizające sie za miesiąc MŚ. W składzie Portugalii jest full totalny. Przyjechali wszyscy na czele z : ALANEM, BELCHIOREM, GRAcĄ, NOVO, TORRESEM, MADJEREM. Robi wrażenie ? Ano pewnie że robi, powinna być petarda. Co do składu Grecji to przyjechali również szeroką ale dość zaawansowaną wiekową kadrą, jak Portugalia zagra swoje a na to licze to będzie show :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
retoox 414

retoox

Użytkownik
Tradycyjnie typów nie komentuje. Kolega nie odrobił trochę zadania domowego i przekłamał z kilkoma sprawami, więc gwoli ścisłości:
Jaki full skład Rosji???
Rok temu trzon zespołu stanowili gracze Lokomotivu, dwa i trzy lata temu też a dziś po raz pierwszy od niepamiętnych czasów jest więcej graczy Crystalu - co poniekąd zrozumiałe. Porównaj dzisiejszy skład z tym z przed roku czy choćby z tym kogo powołali na Igrzyska Europejskie i wtedy mów o składzie. Owszem jest to ekipa mocna ale nie optymalna.
Poza tym jeśli znasz zasady tegorocznej EBSL to zdajesz sobie sprawę, że tak na dobra sprawę 1 wygrana i dobry bilans dają nam utrzymanie w dywizji A no ale dziś trzeba zadbać o dobry bilans.
Jeśli już przedstawiasz jakiś typ to warto też przyglądnąć się drugiej stronie: a tu mamy np. nowego trenera który ogromną wage przywiązuje do defensywy. Warto też np. zaznaczyć fakt, że po rocznej przerwie u Nas znów pojawia się Baran który już pokazywał jak napsuć Rosji krwi.
Co do Portugalczyków to ciekawi mnie nius o tym, że w składzie jest Graca, wg moich info nie ma go w kadrze, ale tu może się mylę. Będe wdzieczy za info skąd masz takie informacje. Ten full totalny właśnie w obsadzie bramki wg mnie jest tutaj znów przekłamany z powodu Gracy.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Na liście jest 27 nazwisk, ale skoro tym się zasugerował michal1090 to gratuluje poczucia humoru i analizy.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Na liście jest 27 nazwisk, ale skoro tym się zasugerował michal1090 to gratuluje poczucia humoru i analizy.
gdzie podałem że skład który wypisałem czerpie z oficjalki beach soccera ?
nie przypierdalaj sie na siłe,bo Ci troche nie wychodzi.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
michal1090 - chłopcze jesli chcesz coś kolorować, to nierób tego z rzeczywistością tylko łap za kredki i siadaj do kolorowanek. Założyłeś temat - fajnie, wkleiłeś kilka jpg&#39;ów -fajnie, ale wypisywanie steku bzdur i zachęcanie tym samym innych do wydawania swoich środków na coś co Ci się uroiło w głowie będę piętnował.
Tak się składa, że siedze dośc mocno w tej dyscyplinie i z chęcią bym z Toba podyskutował, ale widze, że nie ma z kim, bo brak Ci nawet podstawowej wiedzy - szkoda. Nigdzie nie podałeś, że zasugerowałeś się ta czy inna stroną, ale ciekaw jestem dlaczego nie podasz takowej skoro było inaczej??? Prawda jest taka, że nikt nie jeździ na turnieje w takim składzie!!! Beach soccer to wciąż dyscyplina niszowa gdzie dośc mocno ograniczone są środki a taka &quot;wycieczka&quot; byłaby bardzo kosztowna. No o takich sprawach, że przy takiej ilosci zawodników i 3 meczach każdy z nich dostałby w sumie srednio 20min gry w całym turnieju nawet nie wspomnę. Z chęcią bym zobaczył tego linka, a jeśli nie chcesz go zdradzać to przynajmniej wymień te nazwiska aaaa tylko uważaj bo podejrzewam, że na tej liście mogą znaleźć się nazwiska zawodników którzy już zakończyli kariery a ja znów się &quot;przypierdole&quot; i obnażę Twoją niewiedzę/głupotę. Nie chce Cię zniechęcać do pisania, ale rób to z głową a jesli nie chce Ci się tego robić to lepiej nie pisz wcale.
Żeby nie było off topica:
Rosja @1,2 -idealne na dokładkę jesli ktoś szuka. Za duza róznica klas no i jakoś nie moge sobie wyobrazić drugiej porażki przed własną publiką z takim przeciwnikiem.
Polska - Bialoruś wg mnie będzie to underowe spotkanie linie 8,5 z chęcią bym zagrał, ale dlaczego to zostawię dla siebie.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Koledzy, bez kłótni, zaczęło się wielkie święto plażówki, Euro Beach Soccer League!
Nie było mnie cały tydzień, a wypisywanie analiz ze starego smartfona mija się z celem. Ci się rzuca w oczy to wspaniała wiktoria naszej kadry z Mistrzami Świata - Rosją! Następnie pokonali solidną Białoruś, ale znów nie w czasie regulaminowym. Przegrali w ostatni dzień z Francją i pozostałe wyniki sprawiły, że Białoczerwoni wygrywając 2 z 3 meczów zajęli.. ostatnie miejsce w grupie ???? Nie widziałem gry, ale wyniki są bardzo obiecujące, może poza ostatnim meczem z Trójkolorowymi, którzy do czołówki europejskiej nie należą. Francuzi i Białorusini wygrali tylko jeden mecz, ale tak samo jak my zdobyli 3 oczka i wyprzedzili nas w małej tabeli.
W grupie drugiej zwycięstwo Włochów, którzy wygrali wszystkie mecze. Na drugim miejscu Portugalia, trzecie Niemcy, czwarte Grecja. Także absolutnie bez wielkich niespodzianek, choć pewnie Portugalczycy liczyli na zwycięstwo w tej grupie. Bardzo ciekawi mnie postawa Niemców w tym sezonie, którzy zaczynają pukać do bram poważnego beach soccera.
Teraz na długo żegnamy się z EBSL, ale nie ma powodów do obaw. Chyba każdy fan już zakreśla sobie dni w kalendarzu do MISTRZOSTW ŚWIATA 2015, które odbędą się od 9 do 19 lipca w Portugalii. Na rozgrzewkę już za 9 dni turniej beach soccera podczas Igrzysk Europejskich w Baku. Jestem ciekaw czy najlepsze reprezentacje potratują to poważnie, raczej wyjdą z założenia, że dobre kilka sparingów przed MŚ. Teraz będę już pisał analizy, jedziem z tym pięknym sezonem!
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jutro na plaży w Baku swoje zmagania rozpoczną zawodnicy beach soccera! Kto wie może poprzez IE sport dotrze do Igrzysk Olimpijskich? Oferta na pierwszy dzień baardzo rozczarowująca, brak możliwość grania handicapów i over/under. Nie ma również składów zespołów. Jedno wielkie wróżenie z fusów, ale spróbujemy coś.
Ukraina - Azerbejdżan 2 @ 3,96 2/10 betathome 3-1 ⛔⛔⛔
Najważniejszy argument za gospodarzami to fakt, iż grają u siebie. Ukraińcy solidny zespół, 6. drużyna ostatniego sezonu EBSL choć po fazie zasadniczej byli nawet na 5. pozycji. Bilans 5-5. Nie wiemy nic o składach, a mają tam kilka niezłych indywidualności jak np. bracia Borsuk. Jeżeli chodzi o Azerów to jest to zespół z potencjałem. Ostatni sezon zakończyli na podium rozgrywek Dywizji B EBSL, ogrywając m.in. Turcję i Czechy. W turnieju eliminacyjnym do MŚ również wyszli z grupy przegrywając tylko z wice mistrzami świata - Hiszpanią. Potem jednak trzy porażki w tym z niezbyt silną drużyną Anglii. Ukraińcy byli bardzo blisko awansu w tym turnieju. W meczy decydującym o awansie przegrali z Hiszpanią po karnych choć to hiszpański zawodnik pierwszy spudłował jedenastkę. Sportowo Ukraina lepsza, ja liczę na niespodziankę bo dla Azerów to pewnie najważniejszy mecz życia przed własną publicznością, pierwsze Igrzyska Europejskie, najważniejszy punkt sezonu, będzie pełna motywacja i gryzienie piachu. Ojjj, ale bym zagrał handi jakieś 2 czy 2,5 a tu nic..
⛔ 2j
e: Niespodzianki nie było ;)
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
marfi - składy są znane od dawna i łatwe do znalezienia np. na stronie IE. Ukraińcy ogłosili powołania jeszcze przed turniejem w Moskwie i są tu w optymalnym składzie z Sidorenką, Borsukami i Zborowskim.
Azerowie mają za sobą turniej w Sochi i fajny obóz + mecze w Dubaju z początku roku. Wyniki słabe, jutro może pomagać im ich mocna futsalowo przeszłość (patrz: boisko) i może być dość równe spotkanie, ale w wygraną Azerów nie wierze i nie postawiłbym tu jakichkolwiek środków. Kasa pompowana w ten team kiedyś zaowocuje, ale jeszcze nie teraz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
marfi 629

marfi

Użytkownik
Skoro mamy składy to dołóżmy jeszcze tak
Portugalia - Szwajcaria 2 @ 2,50 6/10 6-5 ⛔⛔⛔
Wysoki kurs na jedną z najlepszych drużyn świata. Szwajcarzy to aktualnie czwarta drużyna Europy, Portugalczycy trzecia. Najpierw rzut oka na składy, Helweci w najmocniejszym zestawieniu ze Stankovicem, Ottem, Mo. Portugalczycy z Belchiorem, Novo, Coimbrą, ale bez bramkarza Gracy. Ostatnie H2H na korzyść Portugalii, którzy w meczu o brąz EBSL 2014 wygrali 6-2. Portugalia grała już w tym roku w EBSL, gdzie zajęli drugie miejsce w grupie przegrywając z Włochami 5-6, wygrywając 6-1 z Niemcami i 2-1 z Grecją. Helweci w Moskwie nie grali. Jeżeli wierzyć Kuchciakowi to jednak bardzo serio podchodzą do tego turnieju, a w Baku są już od dwóch tygodni. Pewnie znakomicie poznali już plażę w Azerbejdżanie. Choć oczywiście dla obu drużyn priorytetem są MŚ to chyba jednak bardziej uważać na zdrowie będą gospodarze Mundialu Portugalczycy. Dla nich to może być turniej życia, tutaj ma być tylko rozgrzewka. Oba zespoły TOP4 Europy, plus dla Szwajcarów, że zdążyli już zaprzyjaźnić się z tą plażą, więc gramy w ich stronę.
⛔ 6j
e: Ogólnie wesoło było widzę, Szwajcarzy prowadzili po dwóch tercjach 4:3, a mecz skończyli z trzema czerwonymi kartkami, nie pamiętam jeszcze takiego meczu w plażówce ???? Czerwo dla Leu, Stankovica i Kaspara
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Widzę Latynosi jak zawsze temperament ????
Wiem, że wieczorem była powtórka tego meczu, ale nie miałem czasu obejrzeć. Szkoda, bo widziałem, że nawet 4:2 wygrywali, zawsze lubiłem Szwajcarów.
Taki dubelek na dziś:
Rosja - Włochy + Szwajcaria - Azerbejdżan @ 1,97 6/10 4-6 i 7-4 ⛔⛔⛔
Sborna wczoraj wygrała 5:3 z Węgrami, Włosi po karnych przegrali z Hiszpanią, a w regulaminowym czasie było 1:1. Najbardziej utytułowana drużyna świata zaczęła sezon od wygrania swojej grupy w turnieju EBSL w Moskwie. Choć przegrali tam z Polakami. Włosi w Moskwie zagrali jeszcze lepiej i wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw w regulaminowym czasie. Wygrywali z Niemcami, Grecją, Portugalią. Ostatnie mecze między tymi drużynami to wygrana Rosji w eliminacjach Mundialu 5:3, a także wygrana aż 9:2 w Superfinale EBSL. Włosi wygrali rok temu u siebie w Katanii po dramatycznym meczu 2:1. Stawiam tutaj na na spokojną i taktyczną grę Rosji i niewielkie zwycięstwo.
Helweci wczoraj po dramatycznym meczu i trzech czerwonych kartkach przegrali z Portugalią, ale dziś grają z najsłabszą drużyną w grupie, która wczoraj przegrała z Ukrainą, tu nawet nie ma co analizować za bardzo, różnica kilku bramek tu może być, albo tasowanie składem i spokojna wygrana.
e: Pozdrowienie dla Mistrzów Świata, którzy na 12 min przed końcem meczu wygrywają 3-1 i potrafią stracić 3 bramki w 66 sekund ????
⛔ 6j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Za nami drugi dzień rozgrywek. Nie mam pytań do tego co zrobiła Rosja, kosmiczny cyrk ???? Planowe zwycięstwa Hiszpanii i Szwajcarii, dwa punkty także dla Portugalii, która przegrywała już 1:4 z Ukrainą, a wygrali 5:4 po dogrywce. Zatem Hiszpanie i Portugalczycy już z awansem, reszta się musi bić. Nie mam póki co szczęścia do typów, jutro trzeba odbić.
Szwajcaria - Ukraina 1 @ 2,20 6/10 bah 5-4 ✅✅✅
Równe kursy na mecz Szwajcarów może i nie powinny tak dziwić patrząc na wyniki obu zespołów. Ale no kurde. Szwajcarzy limit głupoty chyba wykorzystali w pierwszym meczu, dziś wygrana 7-4 z gospodarzami. Jutro walczą o awans bo porażka w tym starciu wyrzuca ich poza turniej. Jest to de facto mecz o awans i drugie miejsce w grupie bo nie ma szans, żeby Portugalia nie wygrała z Azerbejdżanem. Helweci aktualnie czwarta drużyna Europy, Ukraina szósta. Szwajcaria awansowała na MŚ, Ukraina była blisko, ale nie. Szwajcarzy w optymalnym zestawieniu z największymi gwiazdami, Ukraina podobnie. Dla mnie sportowo 60-40 dla Szwajcarii więc skoro kursy równe to gram.
Rosja - Hiszpania 1 @ 2,25 6/10 bah 5-3 ✅✅✅
Mistrz Świata i Europy Rosja kontra wicemistrz Świata i Europy Hiszpania. Różnica jest taka, że Hiszpanie mają już na koncie 5 oczek i są bliscy awansu, a Rosja dziś przegrała i ma 3 punkty. Hiszpanie mimo dwóch zwycięstw mogą jeszcze odpaść gdyby przegrali z Rosją za 3 pkt. Włosi na 99% wygrają z Węgrami. Gram w stronę Rosji bez jakiś racjonalnych wskazówek bo ich gra nie wygląda dobrze, a tak niepewnej Sbornej chyba nikt nie pamięta. Z kolei Hiszpanie w gazie. Co mnie motywuje do grania na Rosję to fakt, że beach soccer wbrew pozorom jest tam brany bardzo na poważnie. A chyba każdy wie, że Rosjanie nie znoszą porażek. Drużyna jest doświadczona i ograna, cały czas te same twarze. Oni wiedzą, że jutro muszą zagrać 200%. A chyba każdy kibic plażówki prędzej sobie wyobrazi półfinał bez Hiszpanii niż bez Rosji. Na korzyść Rosjan także H2H z ostatnich dwóch sezonów, które wygląda 5-1. Choć nie grają dobrze, to muszą awansować..
✅ 14,7j
e: Nie oglądałem dziś żadnego meczu, zalatany dzień, ale widzę wszędzie dramaty. Szwajcarzy na 16 minut przed końcem przegrywali 0-4, w 9 minut strzelili 5 bramek i prowadzenia nie oddali. Hiszpanie pobili rekord Rosji z wczoraj jeżeli chodzi o czas w jakim stracili trzy bramki. Włosi zaaplikowali im wczoraj 3 gole w 66 sekund, a Sborna strzeliła dziś 3 gole Hiszpanii w 57 sekund. Na trzy minuty przed końcem było 3-3, bramki Sziszina i Paparotnego dały Mistrzom Świata 3 punkty. Cóż za emocje są w tym Baku ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie było mnie na kompie długo, właśnie skończył się mecz o brąz. Portugalczycy ograli 6:5 Szwajcarię, zatem identyczny wynik jak w grupie. Szybko bo zaraz mecz
Rosja - Włochy [under 8,5 gola w meczu] @ 1,72 Sbobet 3-2 ✅✅✅
W grupie padł wynik overowy bo zakończyło się wynikiem 6:4. Włosi w tym turnieju dość overowo bo 3 z 4 meczów pokrywały tą linię. U Rosjan natomiast tylko jeden z czterech, właśnie z Włochami. Italia na tym turnieju 19 bramek, Rosja 16. Średnia wyjdzie nam na styku tej linii 8,5, nie jakoś bardzo ponad 9-10. Warto pamiętać, że to finał i rządzi się swoimi prawami. W ostatnich dwóch sezonach over 8,5 było w dwóch z czterech meczy między tymi zespołami. Liczę przede wszystkim na solidną rosyjską defensywę, która straciła tylko 3 bramki z Hiszpanią i tylko jedną bramkę z Portugalią. Włosi moim zdaniem też więcej niż 3 nie strzelą dziś, o ile Rosjanie odrobili zadanie domowe bowiem w tym sezonie przegrali z Włochami już dwukrotnie tracąc po 6 bramek.
✅ 4,32j
Nie widziałem trzeciej tercji, ale to co mówiłem czyli obrona mistrzów. Włosi oddali 3 celne strzały w 24 minuty, było już 0-3. Coś strzelili w drugiej tercji, ale tak czy siak typ był niezagrożony. Rosjanie mimo niezbyt ciekawej dyspozycji znów wygrywają całe zawody, podejrzewam, że na MŚ będzie podobnie. Będą się może męczyć, nie będzie fajerwerków, ale są głównym kandydatem do trzeciego mistrzostwa z rzędu ;)
 
marfi 629

marfi

Użytkownik

Za 3 dni największy, najwspanialszy turniej w kalendarzu beach soccera - Mistrzostwa Świata 2015. Turniej zostanie rozegrany w portugalskim Espinho. Nieduże trzydziestotysięczne miasto zostanie na 10 dni stolicą światowej plażówki. Obsada turnieju bez niespodzianek:
Grupa A:
- Portugalia
- Japonia
- Argentyna
- Senegal
Grupa B.
- Szwajcaria
- Oman
- Włochy
- Kostaryka
Grupa C.
- Brazylia
- Meksyk
- Hiszpania
- Iran
Grupa D.
- Rosja
- Paragwaj
- Tahiti
- Madagaskar
Jednym zaskoczeniem jest awans Madagaskaru kosztem Nigerii czy Wybrzeża. Absolutnie grupą śmierci wydaje się grupa C. Srebrni medaliści ostatnich MŚ Hiszpanie, brązowi medaliści Brazylijczycy i dwie silne drużyny Iran i Meksyk. Irańczycy na turniejach w Dubaju ogrywali już Rosję i Brazylię. Meksyk zawsze groźny. Gospodarze trafili do grupy nie z jakimiś potęgami, ale z solidnymi wymagającymi drużynami Argentyny i Japonii. Senegal powinien tutaj dostarczać punkty. Grupa B to dwóch żelaznych faworytów do awansu i dwie znacznie słabsze drużyny. Giganci z Europy będą się zapewne bili o uniknięcie gospodarza w meczu ćwierćfinałowym. Mistrzowie Świata - Rosjanie zagrają w grupie D. Grupa na pierwszy rzut oka niezbyt trudna, ale, ale. Tahiti to czwarta drużyna ostatniego mundialu. Teraz zapewne słabsi bo wtedy grali u siebie i był to ich turniej życia, ale za pewne nie przyjadą tu by wszystko przegrać. Paragwaj to naprawdę niezła ekipa, grywa świetne mecze, a za chwilę potrafi dostać 12-2. Za pewne powalczą o awans z Tahiti. Madagaskar? Czy zagrożą komuś w jakiś sposób? Jedna wielka zagadka.
Tutaj składy wszystkich zespołów: http://www.fifa.com/beachsoccerworldcup/teams/
Już ośmiu bukmacherów wystawiło ofertę: http://www.oddsportal.com/beach-soccer/world/world-cup/
Analizy wieczorem, niech zacznie się święto, zapraszam całe forum!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
marfi 629

marfi

Użytkownik
Trochę wam kazałem czekać na typy, ale jestem w takim biegu, że nawet nie mam czasu na większe analizy bo lecę spać zaraz.
Argentyna - Senegal 1 @ 2,04 7/10 Marathonbet 4-3 ✅✅✅
Dla mnie to typ jutrzejszego dnia. Afrykańskie drużyny są tradycyjnie przez buków przeceniane. Argentyna wielkim potentatem światowej plażówki na pewno nie jest. Jednak kraj z takimi piłkarskimi tradycjami nie może mieć słabej drużyny w beach soccer. Na ostatnim mundialu Argentyńczycy wygrali swoją grupę z Wyspami Salomona, Salwadorem i Holandią. W ćwierćfinale ulegli jednak aż 1-6 gospodarzom - Tahiti. Co grali przez te dwa lata? Ano niezbyt dużo. W tym roku zajęli trzecie miejsce w turnieju Copa Sudamericana choć potrafili tam przegrać z Paragwajem, Chile czy z Brazylią. Osobiście wyżej sobie cenię te trzy drużyny niż Senegal. Trzecie miejsce zajęli również podczas turnieju eliminacyjnego do MŚ. Tam w meczu o awans po dogrywce dopiero wygrali z Ekwadorem. Choć ograli tam np. Brazylię 7-5. Jeżeli chodzi o skład to są bracia Hilaire, jest Lopez, nic nowego, stara gwardia, widzę trzech młodych, jedziemy. Jeżeli chodzi zaś o Senegal to na ostatnim mundialu zajęli ostatnie czwarte miejsce w grupie choć potrafili pokonać Ukrainę. Porażki zanotowali z Brazylią i Iranem. W tym roku wygrali turniej o Puchar Afryki pokonując niezłe zespoły Maroka i Nigerii to na plus. Całkowitą zagadką pozostaje dla mnie ich awans do Mistrzostw Świata. W turnieju eliminacyjnym nie wygrali żadnego meczu w regulaminowym czasie. Tak, żadnego. Zaczęli od porażki z nieznanym nikomu Madagaskarem, potem przegrana ze słabą na plaży Ghaną, zwycięstwo po dogrywce z niezłą Nigerią i znów 2-3 od Madagaskaru. Rzecz niepojęta. Z taką grą to Argentyńczycy będą mieli przyjemną rozgrzewkę przed trudniejszymi meczami.
Wybaczcie, ale nie mam czasu ani sił na dalsze analizy więc tylko rzucę:
Portugalia - Japonia (+3,5) 2 @ 1,88 5/10 Marathonbet 4-2 ✅✅✅
Szwajcaria - Oman 1 + Włochy - Kostaryka 1 @ 1,70 7/10 Marathonbet 5-2 i 6-1 ✅✅✅
✅ 16,58j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
retoox 414

retoox

Użytkownik
Typu na Argentyne nie skomentuje, nie polecę ani nie zaneguję, ale ta stawka na tyle mnie kłuje w oczy, że musze wręcz coś napisać. No i uczciwie dodam, że będę tutaj tendencyjny i skupie się na Senegalu. Żeby nie być zbytnio stronniczym musze napisać jedno, gdy mowa o reprezentacji Senegalu to na usta nasuwa się - Koukpaki! Gracz o bdb warunkach, dobrej technice i instynkcie, dla mnie największa gwiazda tej druzyny z ostatnich lat. Niestety go nie ma i to duża strata dla drużyny. Minusem jest też fakt, że podczas przygotowań nie grają sparingów, ale jak sam trener mówi, U20 gdzie trenuje jego brat przed MŚ też nie sparowali a imprezę skończyli na 4 miejscu... .

1) W marcu marfi pisze: &quot;Maroko ma za sobą ZNAKOMITY sezon, są w wielkiej formie. &quot; W kwietniu natomiast ten zespół dostaje bęcki od Senegalu. Senegal wygrał też z zawsze groźna Nigerią więc trochę nie rozumie tego argumentu który przytoczyłeś w poście powyżej: &quot;Całkowitą zagadką pozostaje dla mnie ich awans do Mistrzostw Świata. W turnieju eliminacyjnym nie wygrali żadnego meczu w regulaminowym czasie. Tak, żadnego.&quot;

2) Skład Senegalu jest bardzo stabilny! Dla Sylli (kapitan) i Al Seyni Ndiaye (podstawowy bramkarz) będą to już 5 MŚ w których biorą udział! Zawodników z podobnym doświadczeniem jest więcej, dodam, że od turnieju eliminacyjnego zmieniły się tylko 3 nazwiska: &quot;Le coach a décidé de remplacer le gardien de but Ndongo Sanou Faye, le défenseur Pape Malick Diallo et l’attaquant Ibrahima Ndiaye.&quot;

3) Warunki fizyczne to coś co wyróżnia tą reprezentacje na tle ogółu. Tutaj Argentyńczycy nie mają czego szukać. Kondycyjnie też wg mnie są lepsi, ale to akurat pierwszy mecz i nie będzie aż tak upalnie jak w Baku (tam temp. nie wytrzymywali nawet Rosjanie), ale zawsze to jakiś minimalny hc.

4) Argentyńczycy (obok Urugwaju) to wg mnie jedna z naj siermiężnej grających reprezentacji. Sporo swojej gry opierają na wymuszaniu fauli i grze pod stałe fragmenty. Z jednej strony Senegalczycy od kiedy pamiętam zawsze mieli z tym problemy i głupio faulowali z drugiej strony wyraźnie widać tendencje w gwizdaniu (tj. bardzo często odgwizdują wymuszenia i dają wolne w drugą stronę) i często taka taktyka potrafi odwrócić się przeciwko drużynie.

6) Senegalczycy dużo nie grają, ale udowadniają że są drużyna turniejową. Podczas ostatnich MŚ nie wyszli z &quot;grupy śmierci&quot; ale dzielnie walczyli. W eliminacjach może nie błyszczeli, ale najważniejsze mecze potrafili rozstrzygać na własną korzyść i awansować. W Durbanie w marcu też pokazali, że trzeba się z nimi liczyć i wygrali African Trophy.

Żeby nie było też, że tylko się czepiam to takie cos ode mnie co grałem kilka dni temu:



zakłady na miejsce w grupie + króla strzelców
Podstawa:
wygra grupę: Rosja + Brazylia
Miejsce 1-2: Portugalia + Szwajcaria
@1,5
+
Król strzelców:
Belchior @6
Datinha@8
Bruno Xavier @12
Łącząc Podstawe z królem strzelców otrzymujemy 3 tasiemki:
@8.97 0.44/10
@11.96 0.33/10
@17.95 0,22/10
Podsumowując daje nam to ogólnie bet o kursie @4 który gram 1/10 w ub

Brazylia i Rosja jeśli nie wygrają swoich grup to trafiają na siebie już w 1/4 i dla obu drużyn byłoby to baaardzo nie na ręke wiec tu będzie od początku duża koncentracja na tym, żeby wygrać grupę. Portugalia gra u siebie i to wystarczy na przeciętnych rywali a Szwajcarzy co najwyżej mogą ulec Włochom.
Król strzelców:
Od 1997 roku na MŚ tylko 3 razy królem zostawał ktoś z poza Brazylii i Portugalii. Ostatni był Shishin, ale z tego co pamiętam strzelał on w każdym spotkaniu. Rosja ma na tyle równą kadrę, że tam gole rozkładają się na kilku zawodników, dlatego tutaj ich sobie odpuszam do tego dochodzi jeszcze ich postawa z tego sezonu gdzie nie błyszczą. Podobnie jest z Włochami i Hiszpanią, dlatego tutaj wątpię żeby ktoś powalczył. Zagrozić temu zakładowi może najbardziej Stankovic, ale ten raz, że w ostatnim czasie łapie głupie kartki przez które musi pauzować a dwa to drabinka. Po fazie grupowej Szwajcarzy mogą trafić na Portugalie i tu odpadają wg mnie a w kolejnej rundzie ktoś z pary Rosja/Brazylia. Innymi słowy Stankovic nie będzie miał łatwo.
Teraz cos o moich faworytach.
Belchior - błysnął formą na IE. Liderzy Portugali się starzeją i dla kilku z nich mogą to być ostatnie poważne zawody. Madjer już od 2-3 lat nie strzela tyle co dawniej, Alan gra już mało Ze Maria fajnie w Baku, ale tam wiadomo grał na dużych emocjach (narodziny syna). Jeśli ktoś ma tu błysnąć a Portugalia ma walczyć o medale to Belchior musi zagrać na 150%. Belchior często wymusza faule, z jednej strony to plus dla tego zakładu bo stałe fragmenty w dzisiejszych czasach to podstawa a sędziowie pewnie też trochę pomogą z drugiej grozi to kartkami i zawieszeniem w kolejnych spotkaniach.
Brazylia - widzę ich w finale drużyna ta w ostatnich 2 latach w końcu się odbudowała. Dość łatwa grupa i 1/4 więc będzie można postrzelać. Gram na jej 2 głowach liderów. Xavier to MVP 2 ostatnich sezonów i jeśli trafi z formą to powalczy o koronę a jeśli nie to jest Datinha który regularnie strzela i pokazał się z dobrej strony w ostatnich sparingach z Węgrami jak i kwalifikacjach.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Uhh nic dziś nie obejrzałem, może od poniedziałku mi się coś uda.
Jeżeli chodzi o typy to początek w porządku, pewniaki weszły, choć Argentyna narobiła sobie nerwów wygrywając 4-1, a dali sobie na minutę przed końcem wbić na 4-3. Na jutro bardzo niskie kursy na żelaznych faworytów, a granie jakiś handicapów czy coś w pierwszej kolejce turnieju sobie odpuszczę (poza dzisiejszym z Japonią, tu dałem się skusić). Na jutro w oczy rzucił mi się jeden ciekawy mecz.
Tahiti - Madagaskar 1 @ 2,35 6/10 Marathonbet 4-3 ✅✅✅
Znów przeciwko Afryce. Madagaskar to aktualny super sensacyjny mistrz tego kontynentu. Drużyna pojawiła się nam na horyzoncie, gdy zdecydowali wystawić skład na eliminacje strefy afrykańskiej. Tam pokonali całą afrykańską czołówkę. 8-5 z Maroko, 5-4 po dogrywce z WKS, 2 razy po 3-2 z Senegalem. Skąd oni się urwali? Nie ma WKS, Maroka i Nigerii tutaj, jest Madagaskar. Drużyna względnie młoda 8/12 piłkarzy w wieku -26. Nazwiska nam niewiele mówią, mamy jedynie dobre wyniki na kontynencie. Na pewno nie odpuszczą, turniej życia dla chłopaków.
Kilka słów o Tahiti. Czwarta drużyna globu. Jednak nie jest to dość miarodajne twierdzenie biorąc pod uwagę, że byli gospodarzem dwa lata temu i wówczas przygotowania do turnieju trwały wiele miesięcy, dużo turniejów, dużo sparingów. Było to chyba największe wydarzenie dla tahitańskiej piłki nożnej bez podziału na nawierzchnie. 11/12 zawodników to ta sama reprezentacja co dwa lata temu. Co potrafią te chłopaki? Wygrali z ZEA 3-2, USA 5-4 (d), w grupie tylko przegrana z Hiszpanią, późniejszym wicemistrzem. Co napsuli krwi Rosji i Brazylii! Z Rosją w półfinale prowadzili 3-2 na 4 minuty przed końcem by przegrać 3-5. Z Brazylią w meczu o brąz przegrali w karnych granych do jednego błędu. O umiejętności tej ekipy się więc nie martwię. Zanim mi ktoś zarzuci, że grali u siebie, turniej życia, bla, bla, bla od razu mówię. Tak - zgadzam się. Dlatego taki kurs, a nie jakieś +/- 1,60.
✅ 8,1j
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom