>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BELFER

deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szczerze mówiąc to jeden z najlepszych seriali jakie ostatnio widziałem, i nawet nie zamierzam się bawić w to, kto mógł ją zabić, bo prawdę mówiąc każda osoba jest możliwa, nawet nie zdziwiłoby mnie, gdyby była to matka Eweliny. Według mnie to szkoda czasu na rozkminianie tego wątku. Jednak gdybym miał obstawiać, to stawiałbym na starszego syna Molendy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
co do glownego podejrzanego (przynajmniej wg buka) ... czy na poczatku, w 1-ym lub 2-im odcinku Walewska nie mowila do Stuhra ze Gonera nie wie ze nie jest ojcem i by go o tym nie informowac? a w jednym z ostatnich odcinkow Bogdan sugeruje, że wie...
Chyba chodziło o to, że on wiedział że nie był biologicznym ojcem, ale nie wiedział że Belfer jest. I chyba o to chodziło, że &quot;Gonera nie wie&quot;. Ale w sumie ja bym się nie zagłębiał aż tak.
Też jestem w szoku że takie zakłady się w ogóle pojawiły, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Moim zdaniem raczej jako chwyt marketingowy buka, ciekawe jakie limity na te zdarzenia. Ale to i tak dobrze świadczy o serialu, że wzbudza takie emocje.
I na pewno wyjaśnienie poznamy w tym sezonie. Z tego co czytałem, następny sezon ma być w ogóle innym mieście, albo późniejszym czasie, albo z innymi postaciami. Albo wszystko naraz, coś jak 2 sezon Detektywa czy Fargo, ci sami twórcy, podobny klimat, ale zupełnie inna historia.
A co do przewidywań.. to jak sobie oglądam serial odcinek po odcinku to wydaje mi się że Ewelina. Zwykle w kryminałach jest tak, że morderca jest często na widoku, blisko wszystkich spraw w fabule, blisko najważniejszych postaci, bierze udział w poszukiwaniach czy śledztwie, ale jednak poza podejrzeniami i raczej w drugim planie. A mimo to może mieć motyw, co zwykle wychodzi dopiero w finale. I postać Eweliny tak właśnie jest skonstruowana:
-najlepsza psiapsióła zamordowanej, znała jej największe sekrety
-mogła mieć motyw, bo widać że kocha chłopaka zamordowanej
-to że wątła kobitka nie ma znaczenia bo zabić można na milion sposobów, zwłaszcza jak wchodzą w grę emocje
-w każdym odcinku pojawia się i to w wielu wątkach: i z tym dziennikarskim śledztwie, i pomaga mamie w barze, jakieś pikiety organizuje, i w szkole jako uczennica, i szpitalu odwiedza tego młodego Dąbrowę. No właściwie nie schodzi z ekranu.
Nie zamierzam tego grać, nawet nie mam tam konta, ale jeśli potraktować to jako taką intelektualną zabawę to stawiałbym na Ewelinę z powyższych powodów.
Belfer - Kto zabił Asię Walewską?
Ewelina Rozłucka @ 4.00
A w ogóle to jeszcze jedna opcja wchodzi w grę: nikt jej nie zabił, tylko młoda uczuciowa dziewczyna sama się odpaliła bo ją to wszystko przerosło. I ciąża, i romans z +30 starszym facetem, zdrada chłopaka, plus może się dowiedziała w międzyczasie że Gonera nie jest jej ojcem itp.. Plus wiek dojrzewania. Przecież jak były te retrospekcje jak w amoku łaziła po lesie to nie było widać żadnych ran, krwi itp Mogła wziąć garść leków, potem jakoś się znalazła w lesie, póki mogła to po nim łaziła, w końcu wyczerpana przycupnęła przy tym drzewie, chciała wysłać sms po pomoc, ale nie było zasięgu... i tyle. Bo przecież tak ją znaleźli, nieżywą opartą o drzewo.
I&#39;m just saying.. ????
PS A tak w ogóle to dobrze że pojawił się w końcu w całości polski serial, których ludzi zajmuje. Oby trzymał fason do końca, bo jak finał będzie z dupy, to nikt nie będzie pamiętał świetnych 9 poprzednich odcinków ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
i szpitalu odwiedza tego młodego Molendę. No własciwie nie schodzi z ekranu.
Nie zamierzam tego grać, nawet nie mam tam konta, ale jako taką zabawę umysłową to stawiałbym na Ewelinę.
Belfer - Kto zabił Asię Walewską?
Ewelina Rozłucka @ 4.00
A w ogóle to jeszcze jedna opcja wchodzi w grę: nikt jej nie zabił, tylko młoda uczuciowa dziewczyna sama się odpaliła bo ją to wszystko przerosło. I ciąża, i romans z +30 starszym facetem, zdrada chłopaka, plus może się dowiedziała w międzyczasie że Gonera nie jest jej ojcem itp.. Plus wiek dojrzewania. Przecież jak były te retrospekcje jak w amoku łaziła po lesie to nie było widać żadnych ran, krwi itp Mogła wziąć garść leków, potem jakoś się znalazła w lesie, póki mogła to po nim łaziła, w końcu wyczerpana przycupnęła przy tym drzewie, chciała wysłać sms po pomoc, ale nie było zasięgu... i tyle. Bo przecież tak ją znaleźli, nieżywą opartą o drzewo.
I&#39;m just saying.. ????
PS Ale w ogóle to dobrze że pojawił się w końcu w całości polski serial, których ludzi zajmuje.
Typu nie neguję, ale chodzi o Maćka Dąbrowę. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
P 402

plastelina

Użytkownik
A co do przewidywań.. to jak sobie oglądam serial odcinek po odcinku to wydaje mi się że Ewelina.
+1
A w ogóle to jeszcze jedna opcja wchodzi w grę: nikt jej nie zabił, tylko młoda uczuciowa dziewczyna sama się odpaliła bo ją to wszystko przerosło.
bezpośrednią przyczyną śmierci było pęknięcie śledziony i krwotok wewnętrzny - samobójstwo wydaje się mało prawdopodobne
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Teraz zauważyłem ten wątek na forum i widzę, że nie tylko mnie wciągnął ten serial. Co do zabójcy, wiele osób jest zbyt oczywistych, z wyraźnymi motywami i to już jest pewne, że to nie oni.
Mnie zaintrygowała końcówka ostatniego odcinka, gdy Kuś zapytał młodego Molende czy kogoś w życiu zabił. Ten nie odpowiadając nic strzelił do niego. To może, ale nie musi, być jakaś wskazówka w jego stronę.
Tak btw. uśmiałem się jak wystawiony jest kurs na młodszego brata Kusia, przecież ten chłopczyk ma raptem kilka lat :p
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
Ja bym obstawiał Jaśka Molendę, w 8 odcinku ostatnia scena kiedy Adrian kuś mówi do młodego, zabiłeś kiedyś kogoś? po czym Jasiek strzela mu w łeb bez zastanowienia. Młody to typowy psychopata, który nie zawahałby się zabić tej młodej.
 
deepred 669,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No rzeczywiście, nie po to ten serial jest tak skonstruowany, żeby skończył się w tak prozaiczny sposób. Troszeczkę offtopując, jestem bardzo zaciekawiony drugim sezonem serialu Pakt, ciekawe na jaki pomysł teraz wpadną. Pierwszy sezon był do prawdy świetny i już nie mogę się doczekać kolejnego.
 
P 402

plastelina

Użytkownik
wklejam aktualne notowania, największe zmiany to Ewelina (5.0--&gt;2.0 EDIT --&gt;1.5), która zluzowała w roli faworyta Bogdana Walewskiego (2.25--&gt;4.0)

Kto zabił Asię Walewską?
Ewelina Rozłucka
2.00EDIT--&gt;1.5
Jasiek Molenda
4.00
Bogdan Walewski
4.00
Julka Molenda
4.50
Ola Kaczmarek
5.00
Maciej Dąbrowa
5.00
Komendant Sławomir Słota
5.00
Katarzyna Molenda
7.50
Lesław Dobrzański
7.50
Młodszy brat Adriana Kusia
10.00
Ojciec Macieja Dąbrowy
15.00
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
i po co grac z bukmacherem w kulki ?? Spokojnie mogli się dogadać z reżyserem na kasę i manipulują kursami żeby Was &quot;kupić&quot;
Serio nie ma już co obstawiać tylko seriale czy jakieś teleturnieje ?
A może to ten przygłup ja zabił....
 
H 902

hank

Użytkownik
Ewelina się mocno speszyła, jak usłyszała że znaleźli miejsce i że morderca nie był jeden. Julka pewnie wie kto to. W ogóle to zanosi się że co najmniej kilka osób wie. No ciekawe, znowu tydzień czekania.
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Dopiero ten temat zauważyłem i bardzo żałuję bo śledzę serial i bardzo mnie wciągnął! Nie wiedziałem, że nawet zakłady na to są.
Szczerze mówiąc kogo nie weźmiemy pod lupę to możemy wysnuć, że to ta osoba zabiła. Moim zdaniem na pewno nie jest to Ewelina czy Julka, choć obie wiedzą kto to zrobił. Ewelina się speszyła jak dowiedziała się, że znaleziono miejsce zabójstwa a Julkę zbyt wyraźnie pokazują, tak jak z tą ostatnią sceną z kamerką. Ewelina mogła być zazdrosna ale ta scena, gdzie Maciek wybudził się i powiedział, że wszystko słyszał co do niego mówiła jakoś mnie odsunęła od podejrzewania jej. Zbyt proste.
Ciągle mówią o ściętych włosach. Nie wydaje mi się, żeby to miał zrobić facet, bo po co ?
Ścięcie włosów kobiecie według mnie to znak poniżenia itp i tylko kobieta mogła to zrobić.
Ja osobiście stawiam na Katarzynę Molendę. Powód wiadomo jaki miała a jej osoba w serialu jakoś specjalnie nie jest pokazywana.
Julka chroni matkę, Kuś zabił tych dwóch łepków, żeby chronić matkę swojej dziewczyny i wydaje mi się to najlogiczniejsze. Belfer będzie w szoku, że miał romans z zabójczynią jego dziecka. Choć z drugiej strony skąd miałaby się ona znaleźć na ognisku..

Drugi mój typ to Maciek.
Niby niewinny bo po wypadku. Dowiedział się, że miała romans z Molendą i że chciała wyjechać i obciął jej włosy sobie na pamiątkę. A może być tak, że Ewelina je znajdzie jak będzie pomagała się Maćkowi pakować ze szpitala.
Reżyser powiedział, że zabójcą jest osoba która nie rzuca żadnych podejrzeń, więc może ojciec Maćka ? Znał dobrze las, może znalazł Asię przywiązaną do drzewa i dokończył dzieła, bo w końcu zdradzała jego syna.
Na prawdę kogo nie weźmie się na celownik, ten staje się podejrzanym.
Fajny serial ale porównań do Miasteczka Twin Peaks jest aż za dużo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
Mam do was prośbę/ pytanie, ostatnio oglądałem odcinek tego serialu i chciałbym to ogarnąć od początku. Nie wiem za bardzo jak, patrzyłem na jakimś forum to te linki są pousuwane do odcinków choćby pierwszego. Jestem abonentem nc+ to może do nich napisać o udostępnienie tego. Średnio się orientuje w tych forach itp. z filmami, linkami itd ???? więc prosiłbym o choćby przez dzień nie usuwanie tematu i pomoc osób które znają temat. Jeśli nie można tutaj wysyłać nazw stron proszę o PW. Z góry dzięki
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Panowie, przecież odpowiedź dał nam wczoraj Rafał Nahorny w Lidze Plus Extra. Katarzyna Molenda. Nie wierze w to, że Smoku i Twaro nie wiedzą tego, przecież to film ich stacji. Jak Nahorny palnął &quot;Magda Cielecka&quot; - to tylko wielkie oczy i głupią minę obaj zrobili.
Sto procent ???? . Wspomnicie moje słowa. ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Nie wiem nie ogladalem ligi plus extra, chociaż jeśli chodzi o Nahornego, to pomimo, że moim zdaniem z Twaro tworzą najlepszą dwójkę w kraju w swoim fachu, to zdarzają mu się zawiasy / brak wyczucia typu klepie statsy co stało się 40 lat temu, a tutaj idzie 100% sytuacja i Andrzej mu musi mocno przerwać, więc wcale bym się nie zdziwił
Pozdro ????
Pamiętam kiedyś jak w jakimś studio programu koszykarskiego siedział na 90% Sobczyński z tvp i Noculak na 100% , było pytanie konkursowe o nowy klub Lampego i chyba było to Maccabi Tel Aviv, i prowadzący pytał &quot;eksperta&quot; ogólnie o Lampego zaznacza żeby nie naprowadzał widzów na trop, ten coś tam gada gada i na końcu w stylu, że powinien się wkomponować w Maccabi ????
To tak na marginesie, ciekawe, czy ktoś to pamięta ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Kiedyś Wojciech Pijanowski prowadząc Koło Fortuny zamiast kategoria: RZECZ powiedział kategoria: SŁOŃ PORCELANOWY. ???? Co było od razu odpowiedzią. Też można to gdzieś w necie znaleźć. Niezła konsternacja była wśród uczestników.
 
Do góry Bottom