>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BELFER

D 570

duff999

Użytkownik
Cały hajs na to , że Kusy ją wydmuchał i zabił ???? Jeszcze takiej korelacji nie było w tym serialu , więc może mnie zaskoczą.
Co do samej produkcji to nieco śmieszą mnie te wszystkie zawiłe korelacje bohaterów. Diler mający powiązanie z biznesmenem mającym poklask w miescie wyrywa mu x lat młodszą córę , której brat kręci z nim jakiś szemrany interes , a w tym czasie jego matka puszcza się z jego nauczycielem od Polaka , który uczy nie tylko jego , ale i dziewczyne dilera czyli bliźniacze rodzeństwo zakładając , że Jasiek zdawał każdą klasę równo z siostrą ????
Zabawne. Jak dla mnie za dużo jest upchnięte w tych 10 odcinkach.
Chyba , że 10 odcinek będzie krok po kroku wyjaśniać każdą z historii - nie tylko to kto kogo zabił. Jest wiele wątków. Zobaczymy i tak jak na rodzimą produkcję to fajnie się ogląda.
Możliwość typowania to wariactwo ???? ciekawe jakie są limity grał ktoś za jakieś większe pieniądze ? ????
E: Dlaczego nie ma kursów na Martę Mirską i Kusego ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
P 64

popeye.

Użytkownik
Nie wydaje się wam, że Kuś zabił Kijane i Szreka, bo mordercą była mu osoba bliska? Ktoś taki jak brat czy jego dziewczyna? Przecież jakby zabiła np. Cielecka to dlaczego on miałby ją kryć?
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Nie wydaje się wam, że Kuś zabił Kijane i Szreka, bo mordercą była mu osoba bliska? Ktoś taki jak brat czy jego dziewczyna? Przecież jakby zabiła np. Cielecka to dlaczego on miałby ją kryć?
Brat Kusia ? ???? ten gowniarz o urodzie dziaciakow z wioski przekletych : ) no to by bylo zaskoczenie ????

Stawiam na Julke, albo Gonere.

za hajs nie gralem, bo nic nie wiem o tym lvbecie.. czy gdzies jeszcze sa kursy ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ewelina 100%
Jeśli scenarzysta kieruje na kogoś uwagę widzów to na 99% jest to zmyła, z głównych bohaterów póki co poza podejrzeniami jest tylko ona
Taka niewinna, słodka, zatroskana zanieczyszczoną wodą.
Jednocześnie podoba jej się ewidentnie Dąbrowa, mogła być tez zazdrosna o wyniki Asi w nauce. Nie zapominajmy tez, że nie wiemy kto jest jej ojcem (stary Molenda ??? to w końcu lokalny bonzo - posuwa co lepsze panienki w okolicy)
Jest jeszcze jeden trop - Dąbrowa po przebudzeniu powiedział, że słyszał wszystko w śpiączce - klasa żartowała co takiego usłyszał, kto mu co wyznał - w 10 odcinku pewnie dowiemy się co wyznała &quot;nieprzytomnemu&quot; Dąbrowie Ewelina...
Najlepsza &quot;analiza&quot;, tego typu ;).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jeżeli ktoś grał to niech da znać jak rozliczyli, bo fizycznie zabił przecież Kijana, a że to była wina Eweliny to inna sprawa.
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Pewnie był to celowy zabieg ze strony buka, możliwe, że znali zakończenie i nie dali typów kto zabił, czyli wszystkie typy na - ????
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Pewnie był to celowy zabieg ze strony buka, możliwe, że znali zakończenie i nie dali typów kto zabił, czyli wszystkie typy na - ????
Wszystko możliwe :grin:

Ja miałem postawione na Katarzynę Molendę i rozliczono jako przegrany. Ciekaw jestem jak zakładem na Ewelinę.
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma żadnych podstaw, żeby rozliczyć Eweline jako zabójce. To, że sprowokowała takie a nie inne reakcje Julki, a Julka Kijany i Shreka nie czyni jej mordercą. Z resztą jak widzieliśmy nie miała postawionych żadnych zarzutów. W czynnym spowodowaniu śmierci brali udział Kijana i Shrek i to ich trzeba chyba uznać mordercami, bo to oni zadawali ciosy w wyniku których zmarła Walewska. Julka jako, że uczestniczyła w tym może być uznana współwinna morderstwa.

Swoją drogą chyba nie było kursów ani na Kijane, ani na Shreka, więc dla przyzwoitości jakby chcieli potraktować to na zasadzi promowania powinni rozliczyć to jako zwroty. Ale znając życie wszystko na ------.
 
H 902

hank

Użytkownik
Ogólnie to taki trochę telenowelowy finał, a wyjście na drugą serię słabe, żeby nie powiedzieć żenujące.
 
Do góry Bottom