>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BELFER

P 64

popeye.

Użytkownik
za wcześnie ich pochwaliłem, złodzieje rozliczyli Ewelinę jako zwrot
a inne typy z tego co czytam jako wtopę... :grin::grin::grin:
Trochę dziwne z ich strony. To wg. nich kto zabił? Córka Molendy czy Kijana ze Szrekiem?
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
tyle że takiego zakładu nie było ? nie było też opcji &#39;ktoś inny&#39;. Jawna kpina ze strony bukmachera.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
tyle że takiego zakładu nie było ? nie było też opcji &#39;ktoś inny&#39;. Jawna kpina ze strony bukmachera.
Z moich info wynika, że była taka opcja. Jakoś po siódmym odcinku do ósmego bodaj.

Co do zwrotów to jeszcze Julka Molenda (sam grałem). I dali voida. I tak spoko, że nie lost. Ja tam nie narzekam.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Haha, zgadzam sie z tym co napisał Xavi i SHAKAL że to lekka żenada ze strony buka. Co to za tłumaczenie że przecież &#39;od 6 do 11 była opcja&#39; która dawała wygraną? Zakład był oferowany dużo dłużej i co z pozostałym czasem?
Bukmacher wystawił zakład który w tym czasie nie miał opcji na wygraną, same przegrane lub ewentualnie zwrot. Rozumiem specyfikę zakładu ale jak juz sie ktoś bierze za takie coś to powinien zachować jakieś resztki przyzwoitości i wszystkie zakłady zawarte w momencie kiedy nie było możliwości wygrania (czyli nie w dniach 6-11) powinien rozliczyć jako zwroty. Zakłady w dniach 6-11 normalnie rozliczyć. Oczywiście nikt tak nie zrobi bo trzeba przecież wyruchać graczy :spokodfhgfh:
Serialu nie oglądałem i tego nie obstawiałem
 
H 902

hank

Użytkownik
No tak, ale właśnie w 8 odcinku Kuś ich zabił, i powiedział Pawłowi że zabił &quot;dwie szmaty co zabiły dziewczynę&quot;. No to zdjęli, nie takie dziwne. Ja i tak bym się cieszył na miejscu grających że zwrot za Ewelinę dostaliście, bo ja bym rozliczył jako przegraną, przecież nawet jej tam nie było.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kijana i Szreku, jak mieli leb na karku to ladnie sie oblowili w zakladach ????
Założę się, że ich &quot;gaża&quot; z filmu wyniosła o wiele więcej niż teoretycznie wygrana u tego buka. Nie oszukujmy się, jest to zakład bardziej turystyczny z ograniczonymi limitami.
Można w takim razie powiedzieć, że &quot;na waciki by starczyło&quot;...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ale buk frajer hahaha. Po co zdjeli te zaklady w ogole i oferowali reszte ? Jakie limity w ogole byly ? Tak samo jak kiczowaty napoj tak samo buk.
Za co zwrot za Eweline ? Ona wg prawa ma zerowy udzial w morderstwie i omnibusy ktore twierdza ze ona zabila powinni doszukiwac sie w ktorym odcinku miala biale rekawiczki hue hue.
Zaklady w okresie gdzie byl Kijana powinny byz uznany na niego wygrane na reszte przegrane. W innym okresie same zwroty. Chyba ze chca uwalic zaklady to niech uwala i wygrane dadza za Julke.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Założę się, że ich &quot;gaża&quot; z filmu wyniosła o wiele więcej niż teoretycznie wygrana u tego buka. Nie oszukujmy się, jest to zakład bardziej turystyczny z ograniczonymi limitami.
Można w takim razie powiedzieć, że &quot;na waciki by starczyło&quot;...
od poczatku mowilem ze ten zaklad jest z dupy... przeciez zakonczenie znala cala ekipa filmowa tj okolo 100-200 osob... wiec wiadomo bylo ze buk jest albo idiota albo ---&gt; prawdziwego mordercy nie wystawi w ofercie ????
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Co to w ogóle za bzdury ? Tutaj nie powinno być żadnej dyskusji- Skoro w teorii od 8 odcinka wiedzieli kto zabił to powinien być cały zakład wówczas ściągnięty z oferty ! Nie chodzi już nawet o te drobne co przegrałem ale gram wiele lat i pierwszy raz spotykam sie z zakładem w którym można było tylko przegrać. Polecam @Lvbet jeszcze lepszy zakład- zróbcie żeby np hiszpańską można było postawić kto bedzie mistrzem ale nie dajcie Realu i Barcelony ???? . Bo jak to menadżer napisał: widocznie kurs był mały.
 
mistrztyperski 108

mistrztyperski

Użytkownik
Przecież można było dawać bukmacherowi swoje typy, jakby ktoś napisał to by przywrócili Kijanę i Shreka, gdyby znali zakończenie od początku to by ich nie oferowali w ogóle idąc tym tokiem rozumowania.
I tak dziwne, że dają zwroty za Julkę i Ewelinę, no ale widocznie wolą zwrócić te grosze niż robić aferę bo jak widać nawet tutaj wielkie poruszenie że za wytypowanie osoby która nie zabiła nie ma wygranej ????
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
i po co grac z bukmacherem w kulki ?? Spokojnie mogli się dogadać z reżyserem na kasę i manipulują kursami żeby Was &quot;kupić&quot;
Serio nie ma już co obstawiać tylko seriale czy jakieś teleturnieje ?
A może to ten przygłup ja zabił....
hahahah to sobie teraz gadajcie o tym wałku ze strony buka kolejny miesiąc ????
 
Do góry Bottom