>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bellator 140: Lima vs. Koreshkov

Status
Zamknięty.
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA


Data: 17 lipca, 2015
Miejsce: Mohegan Sun Arena, Uncasville – USA

Walka o tytuł wagi półśredniej
Douglas Lima vs. Andrey Koreshkov
Chris Honeycutt vs. Paul Bradley
Michael Page vs. Rudy Bears
Paul Daley vs. Dennis Olson
Walki wstępne
Ilya Kotau vs. Nicholas Sergiacomi
Parker Porter vs. Eric Bedard
Billy Giovanella vs. Remo Cardarelli
Dean Hancock vs. Alex Dunworth
Kaline Medeiros vs. Sarah Payant
Waylon Lowe vs. Ryan Quinn
Blair Tugman vs. Kin Moy

Zapraszam do dyskusji na temat gali.​
 
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Ja zarykuje i puszczę taśmę z trzech faworytów. Michael Page✅ + Paul Daley✅ + Brennan Ward ✅= 1.60 AKO✅
Michael Page ✅Michael Page pokonał Rudy’ego Bearsa przez KO (prawy prosty+ lewy sierpowy), runda 1, (1:05) zabójcza stójka rywali kosi jak muchy. Anglik ma przewagę w zasięgu aż o 16 cm! W przypadku strikera to ma znaczenie. Tak debiutował:

a tak w Bellatorze:

a tutaj jeszcze jedno KO:

Jego rywal raczej preferuje parter, ale ciężko o nim coś powiedzieć. Nie walczył mimo tak sporej ilości walk z nikim znaczącym, a sporo przegrywał. O ile sama stójka na przyszłość nie wystarczy dla anglika z London Shootfighters to na takich zawodników powinna jak najbardziej.
Paul Daley✅ Paul Daley pokonał Dennisa Olsona przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2, (1:12) czy tego zawodnika trzeba przedstawiać? Kick boxer purpura BJJ. Za rywala dostaje ziomeczka który ewidentnie jest parterowcem, ale kurde kogo on pokonał? Same kelnerzyny, ja tutaj przewiduje konkretną demolkę w stójce, bo jednak Paul Daley jest o poziom wyżej w mma.
Brennan Ward✅Brennan Ward pokonał Rogera Carrolla przez KO (prawy prosty), runda 1, (2:06) Zapaśnik do tego utytułowany, a przyłożyć potrafi, ale dostać też umie:

Jego nie wiadoma to kondycja gdyż ostatni raz 3 rundy przewalczył 3 lata temu, ale to nadal utytułowany zapaśnik z ciosem w łapie, tutaj miał się mierzyć z Gavin Sterritt, ale nie wyszło i na podmiankę jest Roger Carroll ziomek który ma 94% zwycięstw przez poddanie nie wątpliwie ładnie to wygląda, ale ci rywale znowu nie byli najwyższych lotów... A co lepsze sam potrafił przegrać przez poddanie. Ja tutaj przewiduje że Brennan Ward który ma większy zasięg będzie chciał rozstrzygnąć walkę w stójce i wygrać bo nie oszukujmy się porażka z takim rywalem nie wypada.

Podsumowując granie 3 walk na jednym kuponie jest ryzykowne bo może być niespodzianka, jednak ja zaryzykuję i zagram, natomiast komunikat do innych nie gramy za dużo max 2j. Analizy nie są zbyt wylewne bo gala już dziś w nocy, a i o rywalach moich zawodników ciężko coś napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Douglas Lima vs. Andrey Koreshkov KURS 2.50
✅ ✅ ✅ ✅ ✅ No i ciekawe co na to 84% ludzi z Tapology typujących Douglasa :&gt;

Zapowiada się świetna walka dwóch zawodników powracających po kontuzjach.
W tym zestawieniu typuję zawodnika z Omska trenującego w RusFighters Sport Club pod okiem Alexandra Shlemenko. Obaj zawodnicy bazują na umiejętnościach stójkowych, obaj mają czym znokautować, Lima wydaje się być zawodnikiem nieco bardziej technicznym i eksplozywnym, natomiast Andrey ma zdecydowanie bardziej nieprzewidywalną stójkę z bogatym wachlarzem kombinacji.
Przypuszczalnie gameplan obu będzie wyglądał następująco:
naruszyć w stójce i skończyć G&amp;P.
Jeśli walka pójdzie do parteru, jestem raczej spokojny o to, że Lima nie będzie w stanie wyciągnąć suba na Rosjaninie. Andrey mimo, iż czasem oddaje plecy, robi to z pełną świadomością, szybko zmieniając pozycję i kończąc walkę w tej płaszczyźnie od góry - trenując pod okiem Shlemenko zarówno ofensywny jak i defensywny grappling jest jego mocną stroną.
Podłoże wrestlingowe jest u niego bardzo solidne.
Koreshkov jedyną przegraną w karierze zaliczył z Benem Askrenem, przez KO w 4 rundzie (Lima również przegrał z Askrenem - jednogłośną decyzją). Rosyjski &quot;Spartan&quot; wygrał choćby z Lymanem Goodem, którego mogliśmy oglądać podczas UFC Fight Night 71.
Rosjanin to złoty medalista World Combat Games Pankration 2010 i złoty medalista FILA Pankration World Championships 2010. Co warte odnotowania miał wtedy zaledwie 19lat. W 2012 roku bloodyelbow wymieniało go w gronie największych prospektów swojej kategorii wagowej na świecie.

Lima też jest zawodnikiem kompletnym, nie mniej widzę więcej zalet po stronie Spartana, a obok tak wyśmienitego kursu nie mogę przejść obojętnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom