>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Benek_23

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Newcastle Jets vs. WSW o2.5, 2.06 Pinn 1/10 ✅ 0:3
Po pierwsze kurs to value. Po drugie goście bez: La Rocci (defensor), prawdopodobnie bez Beauchampa (defensor), Mooya i Ono (pomocnicy). Po trzecie mecz o wszystko dla Newcastle, będą walczyć o 3 oczka. Goście potrzebują remisu. Po czwarte h2h na korzyść zakładu. Biorę to.
29.03 7:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Home Utd. vs. Tampines 2, 1.95 Marathon 1/10 ✅ 0:1
Marathon jak zwykle śpi. Ostatnio jak grałem na złamanie serii zwycięstw, tak dzisiaj idę na podtrzymanie serii. Tampines ma świetną paczkę i będą ponownie zmierzać po tytuł. Home United nie ma zbytnio warunków, choć to zespół z potencjałem, aczkolwiek nie na Czołowe miejsca - nie w tym sezonie. Ostatni dwie wygrane. Jedna może imponować z Tanhongiem, który ma dobry team. Dzisiaj jednak będzie im ciężko o wygraną. Ponadto minimalne spadki na gości, choć tutaj to nie ma większego znaczenia. H2H na korzyść zakładu. Lekko to pobieram.
12:30 29.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CCM vs. Serca 1, 1.75 Betsson 2/10 i 1 (-1 AH), 2.32 Pinn 1/10 ✅ i zwrot 2:1
Na starcie zaznaczam - mecz o nic. Ale jak dla mnie promo. Mimo to idę w to lekko, bo nie wiem czego się spodziewać po trenerze Arnoldzie (CCM). Ma w przyszłym tygodniu mecze azjatyckiej ligi mistrzów i na pewno dzisiaj wystawi lekko eksperymentalny skład. Mimo to są zespołem dużo silniejszym. Melbourne Heart to plaga kontuzji. Gdyby nie to, powalczyliby o awans do fazy po. Niestety od dłuższego czasu kadra drużyny to w większości młodzież (17-20 lat). Przegrywają notorycznie i miewają przebłyski. Niemniej tutaj mimo woli walki powinni to przegrać. CCM jest świetnym zespołem i jak spojrzałem na kursy to powstrzymywałem się by nie szaleć, bo faktycznie to mecz o nic, ale jest to dla mnie ogromne value!
7:30 30.01
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mouscron vs. Dessel 1, 1.57 WH 2/10 ✅ 5:1
1. Tabela.
2. Mouscron chce JPL po tym jak Excelsior lata temu zbankrutował.
3. Dessel u siebie wygrało po dość śmiesznym meczu z Perwuelzem 1:0.
4. Czas oddać punkty.
5. Bardzo lubię piłkę belgijską.
20:00 30.03
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wellington vs. Melbourne o2.5, 1.65 Pinn 2/10 ✅ 2:3
Mecz o nic dla gości - zajęli trzecie miejsce. Gospodarze chcą wyjść z ostatniego miejsca. To zawsze uwłaczające dla zespołu, iż są na ostatniej lokacie. Mimo to wolę ominąć typowanie 1x2, bo mimo eksperymentów w składzie Victory to na pewno się postawią. Wellington udowodnił ostatnio, że nie odpuszczają i pokonali Perth w bardzo ładnym stylu. Tutaj ostatni mecz przed własną publiką. Spodziewam się kanonady. H2H: pięć spotkań to 4x o2.5.
05:30 31.03
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dorzucam dwa zdania do powyższego meczu, bo nie zwróciłem uwagi na jedną istotną rzecz. Goście mogą stracić trzecie miejsce jeśli przegrają dwoma golami! A to tylko dodaje szans typowi. W tej lidze nie ma ugadywanek i 0:0 czy 1:1 nie wchodzi w grę, żadna z ekip nie będzie ryzykować. Będzie to mocny bój w którym będzie wymiana cios za cios. Goście zatem w pełnym składzie, gdzie do kadry wracają: Milligan, Thompson i Rojas (najlepsi strzelcy). Oba zespoły nastawione mocno ofensywnie! O2.5 imo peFFunia na poranek.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
DPMM vs. Woodlands x2, 2.45 Bwin 1/10 ⛔ 1:0
Nie mogłem się powstrzymać. DPMM osłabiło się nieco w przerwie międzysezonami. Kurs to ogromne value. Woodlands pokazało się z Albirexem z bardzo dobrej strony. Niemniej DPMM wygrywało zawsze z Woodlandsem, ale dzisiaj powinno się to zmienić. Spodziewam się niespodzianki (choć dla mnie to nie będzie niespodzianka). Kurs z kosmosu. Na x2 powinno być z 1.75 ????
14:15 31.03
To już ostatni typ w tym miechu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hiroshima vs. Pohang x2, 1.64 Marathon 2/10 ✅ 0:1
Kurs to magia imo, spodziewałem się 1.40 max! Pohang jest zespołem dużo, dużo silniejszym. Jest to taki zespół, który od lat walczy w LM, choć z przeciętnym skutkiem. Mimo to mają potencjał, a Hiroshima to zwykły przeciętniak. W tym sezonie sobie nie radzą. Minimalne spadki na gości. Pohang jest silniejszy i powinni tutaj jeden punkt spokojnie wyciągnąć.
12:00 02.04
PS Zróbcie staty kto jeszcze nie zrobił :!:
EDIT: Bym zapomniał. To azjatycka LM ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +2
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.oddsportal.com/soccer/asia/afc-champions-league-2013/guizhou-renhe-central-coast-1550234/#over-under;2
Guizhou vs. CCM o2.5, 2.47 Pinn 1/10 ✅ 2:1
Kurs jest kosmicznym przegięciem. 2.47 :!: Przerosło to moje oczekiwania i to bardzo - 2.00 max. CCM tutaj wyjechało w młodzikami w większość. Jest kilku dobrych kopaczy, ale dzisiaj będzie im ciężko. Chinole to jakieś ogórki, ale waleczni. Dzisiaj mecz ostatniej szansy dla nich (skąd my to znamy :?: ???? ). Kurs na over przesadzony baaaaaaaaaaaaaaardzo.
13:30 09.04
E: Cieszę się z wyniku, ale szkoda mi CCM :|
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://pl.soccerway.com/matches/2013/04/10/asia/afc-champions-league/pohang-steelers/sanfrecce-hiroshima/1419180/?ICID=HP_MS_07_02

Pohang vs. Hiroshima 1, 1.76 Pinn 2/10 ⛔ 1:1 - powinno być ze 4:1, ale nie jest.

Ponownie w stronę Pohang. Ponownie kurs bardzo fajny. Jak już pisałem są zespołem silniejszym. Ukazali to w poprzednim meczu. Dzisiaj mecz o być albo nie być dla Hiroshimy, mają zero oczek, gdzie reszta rywali ma po pięć - niemniej Japończycy są słabi. Ważny mecz w Chinach dzisiaj, więc Pohang by nie robić sobie kłopotów powinien to wygrać. Potem już będzie trudniej, szczególnie z nieprzewidywalnym Bunyodkorem. Jak dla mnie kurs ponownie za wysoki, ale już nie tak ekstremalnie (moja wizja była ok. 1.50). Ja to biorę.

10.04 12:30
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.oddsportal.com/soccer/belgium/jupiler-league-2012-2013/club-brugge-waregem-1607361/
CB vs. Zulte 1, 1.80 WH 1/10 ⛔ 3:4
Club Brugge z nożem na gardle. Dzisiaj muszą wygrać, inaczej o tytule mogą zapomnieć. Zulte ostatnio przegrało wygrany mecz ze Standardem. Morale automatycznie w dół. CB powinno spokojnie ogarnąć ten mecz. Są zespołem silniejszym. Błysk Essevee już minął. Widać po formie w fazie mistrzowskiej. Ja biorę lekko jedynkę.
18.04 20:30
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.oddsportal.com/soccer/belgium/belgacom-league-2012-2013/mouscron-peruwelz-sint-niklaas-1377174/
Mouscron vs. St. Niklaas 1, 1.74 SBO 2/10 ✅ 2:0
Wow, kurs 1.70+ jest dla mnie przegięciem. Spodziewałem się 1.30, no 1.40, ale 1.70 :?: Biorę. Gospodarze pilnują drugiego miejsca przed play-offami o awans. Goście już spadek, dwie kolejki i 5 oczek straty do bezpiecznego miejsce. Ostatnio co prawda wygraliz Tubize, ale był to ewidentnie oddany mecz. Niestety goście nie podołali tym razem. Mouscron nie odpuści, są zespołem zdecydowanie mocniejszym. Ja to biorę.
21.04 15:00
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.oddsportal.com/soccer/belgium/belgian-cup-2012-2013/cercle-brugge-genk-n5Q6CmtI/#dnb;2
Cercle vs. Genk 1 (DNB), 4.75 Betsson 0.5/10 oraz powyżej 2.5 gola, 1.78 Pinnacle 2/10 ⛔ ⛔ 0:2 - nie mogli wcześniej zacząć trafiać...
Po pierwsze valju. Cercle gra znakomicie na finiszu. Ponadto h2h w tym sezonie na ich korzyść (3:3 i 3:1). Genk już nie daje rady. Po serii porażek i remisie z Lokeren wygrali z Zulte. Genk to niestabilny zespół. Będą najprawdopodobniej osłabieni brakiem pomocnika Goriusa (35/2). Cercle w najsilniejszym składzie! Mecz w Brukseli.
09.05 20:45
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
http://www.oddsportal.com/soccer/belgium/jupiler-league-2012-2013/club-brugge-genk-0Uch4EKk/
CB vs. Genk 1, 1.62 WH 2/10 ✅ 1:0
Mecz o vice mistrzostwo dla gospodarzy. Jeśli wygrają, a Zulte przegra, a wiele na to wskazuje to Brugia zagra w el. do LM. Gospodarze w bardzo silnym składzie. Mimo czerwieni zagra Duarte (istotny defensor). Ponadto jest Odjidjia i Stenman, którzy mieli kłopoty zdrowotne, ale zagrają. Genk dzisiaj bez swojego kluczowego napadziora - Vossena. Mecz o nic, bo i tak mają LE w kolejnym sezonie. Nie ma innej opcji wg mnie. Gospodarze wygrają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom