>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet 365 - Ewallet

L 0

lejzi

Użytkownik
Witam zipy! Chciałem się Was zapytać czy jeżeli miałbym w pełni zweryfikowane konto na becie to jak by wyglądała opcja wpłaty i wypłaty pieniędzy na buka? Domyślam się, że przez Paypal, neteller, albo skrill, tylko właśnie nie wiem czy nie zablokują mi wtedy konta, jeżeli konto np Paypal jest na mnie, a ja mieszkam w Polsce. Jest ryzyko zablokowania konta? Jeżeli istnieje opcja założenia jednego z powyższych e portfelów na te same dane co konto w becie (miałbym do nich dostęp) to wtedy już bez żadnego ryzyka? Czy jeśli chodzi o e portfel to nie ma znaczenia? I wtedy wypłata z tego zagranicznego e portfela (bądź jak nie ma ryzyka, to tego mojego) na moje polskie konto bankowe i tyle? Wiem, że Paypal jest połączony jeszcze z kontem bankowym, więc pewnie nie będę mógł połączyć zagranicznego konta Paypal z moim polskim kontem bankowym? Nigdy nie używałem netellera i skrilla, jak to wygląda tam? Jeżeli umiecie mi odpowiedzieć na moje pytania to byłbym bardzo Wam wdzięczny i ewentualnie jakieś inne skuteczne porady albo cokolwiek
 
L 0

lejzi

Użytkownik
dane osobowe na polskiego skrilla takie jakie będą zweryfikowane na bet365, tak? i powiedz mi jeszcze co to za karta, do czego ona miałaby mi służyć?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Możesz sobie założyć skrilla na adres z Białorusi, byle byłbyś w stanie zweryfikować adres. ;) Bet nie ma wglądu na jaki adres jest zarejestrowany portfel. Tak jak pisał sven-131002 , ważne by się zgadzały imię i nazwisko.
A karta jest po to żeby bez problemu wypłacać pieniądze, bez niepotrzebnego stresu z przelewami na konto bankowe. Płacisz raz na rok 10e i masz kartę podpiętą do portfela, możesz iść do bankomatu, płacić nią w sklepie, w internecie itp.
 
Do góry Bottom