>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home nie mogę wypłacić pieniędzy

S 23

siwylkw

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem ostatnio 60 zł przez skrill na bet-at-home. (Sprzedałem coś na allegro a kupujący zapłacił przez skrilla). Nie wiedziałem że skrill ma takie duże prowizje, ponieważ chcieli mi zabrać z tego 23 zł. Wplaciłem te 60 zł na bet-at-home i zagrałem mecz z kursem 1,73. Wszedł mecz i mam do wypłaty 103,80 jednak nie mogę tego wypłacić przelewem bankowym. Co muszę zrobić żebym mógł wypłacić te pieniądze przelewem? Z góry dziękuję za pomoc.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam. Wpłaciłem ostatnio 60 zł przez skrill na bet-at-home. (Sprzedałem coś na allegro a kupujący zapłacił przez skrilla). Nie wiedziałem że skrill ma takie duże prowizje, ponieważ chcieli mi zabrać z tego 23 zł. Wplaciłem te 60 zł na bet-at-home i zagrałem mecz z kursem 1,73. Wszedł mecz i mam do wypłaty 103,80 jednak nie mogę tego wypłacić przelewem bankowym. Co muszę zrobić żebym mógł wypłacić te pieniądze przelewem? Z góry dziękuję za pomoc.
U praktycznie każdego bukmachera metoda wpłaty jest równa metodzie wypłaty. W ogóle, żeby odblokować daną metodę najpierw trzeba poprzez nią dokonać depozytu, więc w Twojej sytuacji odpowiedź jest prosta. Musisz zrobić wpłatę z konta bankowego, na które chcesz zlecić wypłatę.
 
F 0

flavius2

Użytkownik
Napisalem do upc i dostalem taka pomoc &quot;Ustaliłem, że Pana adres IP jest zablokowany na listach spamerskich i zdarza się, że administratorzy korzystają z tych list
Zleciłem zdjęcie adresu z bazy, ale może to potrwać do 48 godzin&quot; Moze to cos da. Ale ogolnie anrazie wyplacilem szybko cala kase...
 
S 0

stig44

Użytkownik
Do 1 lipca operatorzy według ustawy mają zablokować dostęp do konkretnej listy buków, m.in do BaH. Od wczoraj z UPC już nie można wejść.
 
Do góry Bottom