>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

W 0

wania

Użytkownik
Rowniez mozna dodac iz w BAH mozna czesciej dostac jakis Bon normalny z normalnej promocji Epulsa czy cos takiego niz na Bwin gdzie czesto blokuja konta nie korzystajac z promocji dla Polakow
 
martin7921 0

martin7921

Użytkownik
Witam!
jestem nowy na BAH i mam pytanka
nak tam nazywa sie zakad akumulowany? bo wczesniej stawialem na sts
co oznaczaj kuponz wielokrotny, pojedznczy, kombinacyjny i system?
PROSZE O POMOC
Pozdrawiam
Martin
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Pojedynczy ▶ jeden mecz na kuponie
Kombinacyjny ▶ akumulowany
System ▶ rozpis (np. 2z3, 3z4)

Ale takie pytania to raczej zadawaj w systemach gry.
 
lela84 0

lela84

Użytkownik
&lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; jest ok jak dla mnie gram tam od dwóch lat wyplata kasy jest szybko ???? np w poniedziałek zlecisz wypłate to juz w srode po południu masz ,ogolnie fajny buczek ????
To jest nic. Ja zleciłem wczoraj o 12.22 w południe (niedziela ). A dziś (poniedziałek) o godzinie 17.30 przyszedł sms z inteligo że kaska jest już na koncie. :jupi: Przyznam że jestem mile zaskoczony ????
 
janich 0

janich

Użytkownik
Według mnie bukamacher jeden z lepszych. Bezproblemowe wypłaty bez limitów oraz wpłaty. Darmowe i gotowe druczki wpłaty, kursy bardzo przyzwoite. w 95% spolszczony, ładny i schludny wygląd strony. Buk na duży plus polecam ✅
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
Dobry buk chociaż słaba promocja i brak zakładów live. Trzeba umieć z niego korzystać bo są tam zakłady Last Minut na których łatwo kase strcić. Trzeba być rosondnym a mi niestety tego brakuje.
 
Baqu 728,6K

Baqu

Forum VIP
jak to napisał :

Jak dla mnie jest to dobry bukmacher dla początkujących. Prosta nawigacja. Nie miałem problemu z wpłatą i wypłatą kasy.
czyli jednym słowem dla amatorów, można sobie pograć za przysłowiowe 5 zł, plusem jest, że nie aż tak często zamykają konta oraz nie zmieniają Ci na przegrane wygranych typów ( co dzieje się nagminnie na bwin ), ale na dłuższy dystans buk nie do polecenia ze względu na dużą marżę jaką pobiera na kursach.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
To jest jakaś kpina chyba nie ma dziś w ofecie m.in. Australian Open - kwalifikacje , a jak już jest tenis to bez żadnych dodatków a np. w bwin dzis na jeden mecz mamy nawet po 9 mozliwosci zakladow. Ogolnie szybko sie stąd wyniose chyba.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
To jest jakaś kpina chyba nie ma dziś w ofecie m.in. Australian Open - kwalifikacje , a jak już jest tenis to bez żadnych dodatków a np. w Bwin dzis na jeden mecz mamy nawet po 9 mozliwosci zakladow. Ogolnie szybko sie stąd wyniose chyba.
michauek to nie tylko w tenisie jest mało możliwości w drugiej lidze wloskiej nie można grać nawet under over.W BAH największą lipą jest to że jest mało dodatków do danych spotkań
pzdr :spokodfhgfh:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
U mnie dziś pojawil się po raz pierwszy problem w bet-at-home. Postawiłem sobie wczoraj wieczorem kuponik za 20 zł ( 3 spotkania NBA + 1 NHL). Wszystie mecze weszły i powinno się pojawić na moim koncie 60,29 zł. A tymczasem pojawiło się 10,34 zł , mimo iż jest napisane że status kuponu jest prawidłowy. Polski support e-mailowy bet-at-home nie odpowiada. Czy komuś zdarzyła się już taka sytuacja?
 
S 0

soma-cruz

Użytkownik
nie polecam tego buka. Najbardziej mi brakuje typów strzeli/nie strzeli w nodze i handicapów w koszykówce (nie licząc NBA). Często też nie ma do obstawienia pewniejszych spotkań. Zarejestrowałem się skuszony bonusem i zamierzam go obrócić. Potem się wypisuję na STAŁE! :zy3ou:
 
I 0

iwonka

Użytkownik
oferta beznadziejna, Kiepskie kursy ale co jak co z wypłatą to problemu nie ma zleciłem w niedziele wieczorem a w poniedziałek w połódnie już kasa na koncie była w PKO Inteligo
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
mnie najbardziej denerwuje brak niektórych meczy 3ligi polskiej - jak np. motor miał przeniesiony na środek tygodnia - i mało dodatków do meczy. strzeli/nie strzeli powinno być! czy under/over często pojawiają się na ostatnią chwilę dzień przed
 
Do góry Bottom