>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mnie najbardziej denerwuje brak niektórych meczy 3ligi polskiej - jak np. motor miał przeniesiony na środek tygodnia - i mało dodatków do meczy. strzeli/nie strzeli powinno być! czy under/over często pojawiają się na ostatnią chwilę dzień przed
Niestety BAH ma to w naturze że dają mecze przed ale za to kursy są zaskakujące moim zdaniem i to warto wziąść pod uwage. To jest bukmacher dla począkujących polecam inne i nie będzie takowych problemów
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Ja wlasnie zalozylem sobie konto no i.... narazie jest dobrze wieksza oferta tenisa niz w Expekcie ....
No tak... Jesli chodzi o tenis, to jest wieksza oferta :grin: Ale w pozostalych sportach to maja duze braki do Expektu.. Dlatego przenosze sie powoli z BAH 8)
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ja powiem tak:
Zalety buka to: ✅
1.Wpłata i wypłata bez zarzutów
2.Przejrzysta obsługa strony
3.Szybki i sprawny Support
Wady buka: ⛔
1.Mało zdarzeń live
2.Mało opcji over/under
3.Rzadko zdarza sie promocja podwojenia 100% depozytu
4.Niskie kursy w porównaniu z innymi bukami
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Ja powiem tak:
Zal ety bukato: ✅
1.Wpłata i wypłata bez zarzutów
2.Przejrzysta obsługa strony
3.Szybki i sprawny Support
Wady buka: ⛔
1.Mało zdarzeń live
2.Mało opcji over/under
3.Rzadko zdarza sie promocja podwojenia 100% depozytu
4.Niskie kursy w porównaniu z innymi bukami
Wszystko sie zgadza... ale z 4 wada bym troche byl ostrozny. Poczatkowo tez tak myslalem, ale pozniej popatrzylem na kursy w innych bukach i BAH nie wypada na tym tle tak zle... Jesli chodzi o pilke nozna ;-) Pozostale sporty sa juz faktycznie momentami znaczaco nizsze kursy.. Mnie najbardziej draznia kursy na baseball.. Dosc ze sa niskie.. to przewaznie mozna obstawic tylko wygrana/przegrana ???? Moze cos sie jeszcze kiedys w tych kwestiach zmieni.. :smile:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
dzis zobaczylem ze nie mozna obstawiac Rosyjskiego Hokeja, Dlaczego ?
Możliwe,że BAH jeszcze nie wystawił oferty na hokej rosyjski.
Podobnie jest z Baseballem rano BAH nie ma oferty później dopiero wystawia kursy meczów i przed samymi spotkaniami są juz totals,hadi itp ...
 
K 67

kama_reda

Użytkownik
To nie jest opinia, tylko pytanie, a że nie wiedziałem w jakim temacie to napisać to pisze tutaj. :mrgreen:

Czy jest możliwość posiadania dwóch kont w bet-at-home? Jedno posiada mój tata, z którego zresztą dawno już nie korzysta i w związku z tym, czy mógłbym otworzyć nowe konto na moje dane osobowe (adres zamieszkania ten sam co u ojca)? Będzie to stanowiło jakiś problem?

EDIT: Problem już rozwiązany. Stare konto zostało skasowane.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wczoraj doszla kasa, czekalem 2dni przelewem pocztowym ???? A sam buk... no coz - P O L E C A M ???? Fajny support, dosc szeroka oferta jak dla mnie. Kursy tez niczego sobie. W sam raz dla poczatkujacego, czyli mnie ????
 
M 0

mackal

Użytkownik
W końcu się zlitowali i wylosowali osobe,która w miarę czesto się loguje(nie chcieli sobie psuć złej opinii)
A tak po za tym firma jest jak najbardziej w porządku
wpłata z banku zajęła mi ok 2 dni,a wypłata tak samo.
Na pewno najsolidniejsza firma pod względem rozliczania kuponów z zakładów sportowych i pieniędzy,ale nie polecam grać tam w kasynie(jeden wielki wałek)
Poker też solidny.
Polecam
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Ciekawy serwis, z dobra i rzetelna obsluga. W miare szybko rozliczaja kupony ???? Kursy maja ciekawe, ale przewaznie tylko na pilke nozna. Gorzej jest z innymi dyscyplinami( np. baseball). Poza tym maja stosunkowa ograniczona oferte roznych mozliwosci typowania (np. w pilce noznej - Czy dany zawodnik strzeli gola itp.).
P.S. Gre w kasynie rowniez odrzadzam... Poczatkowo wszystko wygrywasz, a pozniej jeden wielki doool finansowy:-|
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
Moja opinia o bet at home,jak dla mnie marność nad marnościami to co dla mnie najwzniejsze czyli ilość dodatkowych możliwości typowania jest masakrycznie mała,
 
Do góry Bottom