>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Idioci zablokowali mi możliwość korzystania z bonów jakoś rok temu. Napisałem żeby znieśli tą blokadę , robię tam depo i wogóle wzorowy gracz a oni swoje to pisze im na LC że założe konto na żonę i będę miał znów w pełni uprzywilejowane konto to chłopak się zagotował i mnie straszył regulaminem.
Pisząc takie rzeczy sam sobie szkodzisz, zaraz zaczną kombinować z IP itd. tacy gracze często są oznaczeni u bukmacherów. Po prostu mogłeś zrobić swoją wizję i tyle. Teraz nie polecam Ci zakładać konta nowego.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Wiecie jak to będzie od marca z obstawianiem, wpłatami i wypłatami?
Chodzi mi o nowe regulacje podatkowe w Polsce, które wchodzą w życie od 31 marca.
Wykorzystałem bonus 50% do 800 pln i nie wiem teraz jak to będzie z obrotem. Niby pozostało mi ponad 70 dni...
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
dali mi jakis bonus za lojalnosc
Następnie 100% wpłaconych na konto gracza środków (do kwoty 1000 PLN) zostanie natychmiast dopisanych do Twojego konta gracza.
tzeba to jakos iles razy obracac ?
a dobra doczytalem
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wiecie jak to będzie od marca z obstawianiem, wpłatami i wypłatami?
Chodzi mi o nowe regulacje podatkowe w Polsce, które wchodzą w życie od 31 marca.
Wykorzystałem bonus 50% do 800 pln i nie wiem teraz jak to będzie z obrotem. Niby pozostało mi ponad 70 dni...
Skoro nie ma do tej pory żadnej informacji od bahu, to najprawdopodobniej w ich kwestii nic się nie zmieni. Gdyby coś planowali, to podaliby informację chociażby tak, jak zrobiło to Pinnacle. W związku z tym raczej nie masz się czym przejmować i masz to spokojne 70 dni na obrót.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam panowie orientuje się ktoś jak jest teraz z wypłatami na konto bankowe PKO BP w BaH?
Pewnie dochodzą. A jeśli pytasz o ew. wyciek danych to IMO się troszkę zmieniło, ale mogę się mylić. Pieniądze przychodzą z banku z Austrii.
 
P 0

pyc666

Użytkownik
No bo chce wypłacić pewną sumke i nie wiem czy się nie przyczepia czy coś takiego, bo widziałem że ludzie kiedyś jakieś sprawy mieli za to
 
S 22

sieko

Użytkownik
Mam pytanie, wiadomo że dostawcy internetu mają blokować zagranicznych bukmacherów w tym BaH. Na razie jeszcze wszystko śmiga (przynajmniej na internecie od Orange), ale od 1 lipca już pewnie zablokują. Myślicie, że warto ryzykować grając dalej na bahu, zmieniając tylko sobie DNS&#39;y? Wpłaty i wypłaty wiadomo przez skrilla, bo to chyba najbezpieczniejsza opcja jezeli chodzi o buki zza miedzy. Czy lepiej po prostu rzucić w cholere i przenieść sie całkowicie na polskie firmy?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Mam pytanie, wiadomo że dostawcy internetu mają blokować zagranicznych bukmacherów w tym BaH. Na razie jeszcze wszystko śmiga (przynajmniej na internecie od Orange), ale od 1 lipca już pewnie zablokują. Myślicie, że warto ryzykować grając dalej na bahu, zmieniając tylko sobie DNS&#39;y? Wpłaty i wypłaty wiadomo przez skrilla, bo to chyba najbezpieczniejsza opcja jezeli chodzi o buki zza miedzy. Czy lepiej po prostu rzucić w cholere i przenieść sie całkowicie na polskie firmy?
Wyobraź sobie, że atakuje Cię koleś z nożem. Masz 3 możliwości:
a) wyciągnąć pistolet (zagraniczne buki),
b) dać się pociąć (polskie &quot;legalne&quot; buki).
c) uciekać (rzucić to w cholerę).
Decyzja należy do Ciebie :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 22

sieko

Użytkownik
Wyobraź sobie, że atakuje Cię koleś z nożem. Masz 3 możliwości:
a) wyciągnąć pistolet (zagraniczne buki),
b) dać się pociąć (polskie &quot;legalne&quot; buki).
c) uciekać (rzucić to w cholerę).
Decyzja należy do Ciebie :cool:
Heheheh, ciekawa teoria ???? opcja &quot;b&quot; najgorsza :p , ale w sumie dużo w tym racji, mierna oferta plus wszedzie podatki to jest irytujące. Dobrze, że unibet i BaH mają w &quot;głębokim poważaniu&quot; tą ustawe i dalej sprawują*usługi w Polsce ????
 
Do góry Bottom