>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

typer36 456

typer36

Użytkownik
Z racji ograniczonego rynku ostatnio polubiłem się z tym bukmacherem i przyznam, że współpraca jest udana, a na pewno lepsza niż z polskimi. Kursy może i czasem niskie, ale nie zawsze. W meczach, które mnie interesują, czasami nawet są wysokie. Czat pomocny. Poważne problemy techniczne prawie nie występują. Rozliczanie zakładów może nie jak w całorocznym, ale tragedii nie ma jak ktoś nie gra all in.
Na minus rozwiązanie na stronie głównej, na której buk mi określa jakie mecze mi będzie wrzucał na główny ekran. Przerzucę okno na 10 sekund i znowu muszę wyszukać i klikać swój mecz. Pytałem o to na czacie, nie mogę nic zrobić.
Natomiast całkiem absurdalne są zakłady live w tenisie, a konkretnie dwie rzeczy. Pierwsza to nieracjonalny spadek kursów. Przykładowo: grają dwie zawodniczki, z czego jedna jest delikatnym faworytem, powiedzmy że 1,5 dali na nią. Wygrała gładko seta. Kurs na wygraną 1,03. Nie żartuje. Nie zawsze tak jest, ale zdarzają się takie i podobne kombinacje (u innych buków nie kojarzę takich akcji, przy np. 4:0 w secie kursy już albo nie lecą albo nieznacznie, a tu lawina w dół dalej). Mogłoby się wydawać, że trzeba grać na przeciwniczkę - nic bardziej mylnego, kursy równie żenujące. Druga sprawa to niemożliwość zagrania w wielu momentach live. Jak jest stykowa sytuacja i piłka lub dwie decydują o losach seta czy meczu to rzadko kiedy się uda zagrać bo przyjmuje zakład dwie godziny i i tak najczęściej jeszcze się zdąży zmienić zanim przyjmie. I znowu zatwierdzaj przyjmuj i tak w koło Macieju. Ile dobrych okazji straciłem w ten głupi sposób to dużo by pisać. Pomijam sytuację, w których kursy całkiem są zablokowane.
Wersja mobilna strasznie powolna, rzadko używam, ale jak już to nie raz się zdenerwuję.
W sumie wychodzi że duża ilość szczegółów m przeszkadza, bo jeszcze mi inne przychodzą na myśl. Ale i tak ocenę bym wystawił dobrą
 
Z 615,4K
Bukmacher Bet-At-Home wszczyna postępowanie wobec Polski do trybunału, a głównym argumentem są obecne przepisy, które są niezgodne z prawem europejskim.
Bet-at-home, niemiecka spółka zależna francuskiego operatora gier hazardowych Betclic Everest Group postanowiła iść sladem innej zagranicznej firmy bukmacherskiej, czyli Unibet która wygrała sprawę z państwem węgierskim. Trybunał wówczas stwierdził, iż regulacje panujące na Węgrzech są niezgodne z przepisami Unii Europejskiej.
Bukmacher zatem nie stoi na przegranej pozycji. Innymi z argumentów ma być brak współpracy polskiego Ministerstwa Finansów z uzyskaniem licencji jako dyskryminacją.
 
Do góry Bottom