>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

S 22

sieko

Użytkownik
Panowie pytanko do grajacych w BAH.Czy warto zakladac u nich konto?Interesuje mnie oferta live pilka nozna.Po 2 dniach obserwacji ich oferta live jest dno.Czy to tylko teraz ,czy faktycznie z graniem live taka nedza? Dzieki za ewentualne odpowiedzi i podpowiedzi ????
Oferta live mega słaba, tak było od dawna, a i tak się minimalnie poprawiło mi się wydaje
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Zmień DNS na te np. od google i problem z głowy. Ja zawsze wpisuje bet-at-home.com i zawsze działa. Jak nie masz zmienionych DNS to musisz albo czekać na email od betathome o aktualnej domenie, albo czekać tu na odpowiedź. Ja nie znam obecnie aktualnej lustrzanej strony. Wpisałem bet-at-home.com i strona się wczytała.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Cały czas jest darmowy spin,ale widocznie ostatni depozyt robiłes ponad rok temu i dlatego nie masz.
Obecnie jest na slocie Witchcraft Academy
 
G 211

gremik

Użytkownik
Cały czas jest darmowy spin,ale widocznie ostatni depozyt robiłes ponad rok temu i dlatego nie masz.
Obecnie jest na slocie Witchcraft Academy
Dzięki masz rację ostatni raz wpacalem ponad roku temu kase na gre,teraz przez ustawę nic nie przelewalem do bet.
 
F 0

faworyt1910

Użytkownik
Witam,czy macie mozliwosc wyplat w bah ? Doszedlem do ponad 20 k i nagle nie mozna zlecic wyplaty,chcialem wyplacac mniejszymi kwotami.Czy to jest chwlowy blad czy nie bede mogl wyplacic srodkow ? Edit : dostalem wiadomosc ze musza zweryfiikowac moj dokument,czy ne bedzie problemu ze gram w pl ?
 
F 0

faworyt1910

Użytkownik
So that we can verify your account, we kindly ask you to upload or send us a high-quality photo of your ID (front and back, if applicable) and a high-quality photo of a proof of address, as provided by a utility bill which you have recently received via post (e.g. water bill, electricity bill, gas bill, etc.). Jeszcze jedno pytanie,skoro ja nie place rachunkow tylko rodzice to co mam zrobic w takim wypadku ? Jedynie na czym widnieje moj adres zamieszkania to kredyt na mnie
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
So that we can verify your account, we kindly ask you to upload or send us a high-quality photo of your ID (front and back, if applicable) and a high-quality photo of a proof of address, as provided by a utility bill which you have recently received via post (e.g. water bill, electricity bill, gas bill, etc.). Jeszcze jedno pytanie,skoro ja nie place rachunkow tylko rodzice to co mam zrobic w takim wypadku ? Jedynie na czym widnieje moj adres zamieszkania to kredyt na mnie
Nie latwiej takie pytania kierowac na czat do bah? Szybciej bys sie dowiedzial niz tutaj. Mozliwe, ze wyciag bankowy przejdzie ale musisz dopytac. Po za tym nie radze trzymac takich kwot na koncie. W przypadku uzbierania wiekszej kasy zawsze sobie zlecaj po trochu wyplaty.
 
F 0

faworyt1910

Użytkownik
Dzieki za odp.Powysylalem im dokumenty i oczekuje weryfikacji.Doszedlem do 10 k ale jak nie moglem wyplacic to sobie zaczalem mnozyc i taka suma sie uzbierala.Wesolych swiat ;-)
 
Do góry Bottom